Zúri skrytá vojna, Bill Gates sa vzdáva Číňanom

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 24. 2. 2020

Prebieha skrytá bitka o planétu Zem, v ktorej Anglicko, Rusko, Čína a Pentagon vedú útok proti satanskej chazarskej mafii. Najväčším pohybom minulého týždňa bol Bill Gates, ktorý sa v obave o vlastný život vzdal Číňanom a poskytuje im dôverné informácie o genocídnej farmaceutickej mafii … hovoria zdroje ázijskej tajnej spoločnosti a Pentagonu.

Oficiálne správy čínskej spravodajskej agentúry Xinhua News Agency informujú, že Gates ponúkol 100 miliónov dolárov na boj proti „novému koronavírusu“. Čínsky prezident Si Ťin-pching Gatesovi napísal:

„Podporujem vašu spoluprácu s príslušnými čínskymi inštitúciami a teším sa na posilnenú koordináciu a spoločné úsilie medzinárodného spoločenstva v záujme zdravia a pohody všetkých.“ (odkaz)

Medzi „relevantné čínske inštitúcie“, s ktorými Gates spolupracuje, celkom určite patria aj čínske tajné služby.

Zdroje ázijskej tajnej spoločnosti minulý týždeň Pentagonu uviedli, že sú si vedomí toho, že útok na Čínu biologickou zbraňou vykonali tí istí ľudia, ktorí zavraždili prezidenta Johna F. Kennedyho a zorganizovali útoky 9.11.

Aziati a Pentagon teda spolupracujú a vymieňajú si presné informácie s cieľom zabezpečiť, aby všetky vinné strany „boli privedené pred spravodlivosť“.

Pozrime sa teraz na úlohu prezidenta SŠA Donalda Trumpa a jeho režim v celom tomto dianí. Kľúčovým znakom je stupňovanie paniky v súvislosti s „koronavírusom“, ktorý je inak známy aj ako bežný chrípkový vírus. Jeho šírenie sa značne zintenzívnilo potom, ako vláda Spojených štátov amerických 16. februára formálne zbankrotovala. Táto pandémia bola pripravená, aby poskytla krytie na prerušenie úveru (a teda na dovoz financovaný z deficitu) Spojených štátov.

Taktiež poznamenávame, že Trump stratil veľkú časť svojej podpory zo strany vojska. Preto bol nútený vymenovať súčasného sionistického veľvyslanca SŠA v Nemecku Richarda Grenella, ktorý nijako netají svoju homosexualitu, za úradujúceho riaditeľa amerických spravodajských služieb [DNI]. To je tiež dôvod, prečo Trump Q Anon uvádza osobu Kashyap Patel ako „meno na zapamätanie.“ (odkaz1, odkaz2)

Veterán vojenského námorníctva a CIA Robert David Steele poznamenáva:

„Tajní mandaríni budú klamať DNI a jeho novým ľuďom, ako je Kashyap Patel, z ktorých nikto nemá o spravodajstve ani šajnu, sú však super inteligentní v poznaní toho, čo prezident potrebuje, ale nedostáva – odhliadnuc od prevratov a klamstiev. Rovnako ako v prípade amerického ministra obrany Mika Pompea, tajný svet sa bude usilovať očarovať ho a zvrhnúť, a Grenellovo nadšenie z genocídneho sionizmu sa stane jeho Achillovou pätou. “

Samozrejme, hrá sa tu oveľa vyššia hra. Zhromaždenie ministrov financií G20 minulý týždeň v Saudskej Arábii, bez Spojeného kráľovstva, Ruska a Číny, naznačuje, o čo ide.

Je „veľmi dôležité synchronizovať“, uviedla indonézska ministerka financií Sri Mulyaniová Indrawatiová v rozhovore pre stanicu Bloomberg v Rijáde, v súvislosti s G20, a dodáva:

„Všetci ministri hospodárstva, ktorí sem prichádzajú, a centrálne banky majú politické a iné nástroje, ktoré môžu implementovať a vykonávať, vrátane fiškálnej expanzie, ak je to potrebné.“

V podstate hovorí, že centrálni bankári vytvoria neobmedzené množstvo stimulov alebo miliárd dolárov z virtuálnych úverových peňazí. Tentoraz to však nebude fungovať, pretože sme na konci hry.

Vyzerá to, že sionistická kabala si zvolila Indonéziu, ktorá preberie pozíciu Číny vo výrobnom sektore. Náhody neexistujú (odkaz).

Ako uviedol zdroj z ruskej FSB, „aj keby nový koronavírus neexistoval, musel by byť vynájdený, pretože bolo potrebné urobiť niečo, aby sa zabránilo Číne prevziať svet.

Inými slovami, Západ musel nakresliť čiaru do piesku a zabezpečiť, aby sme neskončili vo svete pozostávajúcom iba z Číny.

Slobodomurárske zdroje z P3 teraz hovoria, že plán spočíva vo zvýšení globálnej paniky z nového (umelo vytvoreného) vírusu ako krytie na zavedenie stanného práva, ktoré je potrebné na založenie svetového združenia.

Zdroje z ázijskej tajnej spoločnosti hovoria, že chápu potrebu voľného svetového združenia a podporujú jeho založenie, rovnako ako to robí Britské spoločenstvo. Išlo by o multipolárne usporiadanie obmedzené na riešenie problémov planéty ako celku. Bol by to ekvivalent odvozu odpadu v susedstve, kde každý súhlasí s tým, že v určité dni pristaví svoju smetnú nádobu na koniec príjazdovej cesty, ale zároveň súhlasí s tým, aby pracovníci odvozu odpadu smeli do ich domovov.

Čo tieto skupiny nepodporujú, je sionistami ovládaný fašistický nový svetový poriadok, riadený chazarskými gangstrami uctievajúcimi satana. Títo ľudia stále zanovito držia biblického scenára konca časov, ktorý zahŕňa zabitie 90 % svetovej populácie a zotročenie jej zvyšku. Niektoré z ich umelo šírených paník o „desiatich morových ranách, ktoré postihli planétu“, nájdete na nasledujúcom odkaze (odkaz).

Za zmienku stojí aj skutočnosť, že Rothschildov a Angelliho rodinný magazín Economist zobrazil na titulnej strane „Svet v roku 2019“ štyroch jazdcov apokalypsy (odkaz).

Pozrime sa však na pornografiu strachu, ktorú nám elity nachystali pre nasledujúce týždne vďaka „novému typu“ koronavírusu. Spomeňte si, údajne všetko začalo nejakým „bláznivým netopierom“. Čínski úradníci teraz pripúšťajú, že trh so zvieratami nebol prvotným ohniskom, no nechcú povedať, čo bolo skutočným ohniskom.

Čo vidíme, sú odstavené priemyselné areály, pandemické pouličné cirkusy a iné podobné dianie v mnohých krajinách (odkaz).

Napríklad tu je citát z Newsweek:

„Je to trochu znepokojujúce. Kým sa to nestalo v Padove, vyzeralo to takmer ako kaskadérsky kúsok“, hovorí Marco Bertoni, ktorý žije v meste Feltre na severe [Talianska] (odkaz).

Hádajte, čo ešte pán Bertoni povedal … je to trik médií.

V Japonsku existuje náročná mediálna hra o ľuďoch, ktorí boli na výletnej lodi uvalení do karantény a potom poslaní do celého sveta bez toho, aby boli náležite otestovaní (odkaz).

Na pandemickom cirkuse sa podieľa aj Irán (odkaz).

Vyzerá to však tak, že Južná Kórea, ktorej film „Parazit“ nedávno získal Oskara, sa teraz chystá získať cenu za najlepšiu pandemickú šou. Okolo tohto najnovšieho vírusu sa ovíja toľko umelo šíreného strachu, že teraz v istom blázinci v Južnej Kórei infikoval všetkých pacientov (odkaz).

Takto s k tamojšiemu dianiu vyjadrili zdroje z CIA a austrálske spravodajské zdroje:

„Tägu, Južná Kórea, je nasledujúce zvolené centrum smrti mimo Číny. Bude tam veľa obetí. Týmto koronavírusom bolo zacielené na Južnú Kóreu, s cieľom zničiť hospodárstvo. Funguje to, pretože KOSPI dnes klesol o 3,2 %. Zacielené je na špičkové technické výrobné centrá. Tägu je mestom výrobného priemyslu. Je to hospodárske a priemyselné jadro regiónu Tägu-Gyeongbuk, jednej z najdôležitejších priemyselných oblastí v Kórei.

Je to len náhoda, že tento umelo vytvorený koronavírus zasiahol výrobné priemyselné odvetvie? Táto biotechnologická pandémia bola vlastne naplánovaná na vytvorenie globálneho pandémonia, a presne to aj robí. Nabudúce to môže byť koronavírusom infikovaný vlkolak v Londýne, ktorý dostane amok. Boh ochraňuj kráľovnú! Ide tu o kolaps hlavných ekonomík sveta a bankového systému.“

A presne to sa teraz deje (odkaz).

Svetový obchod rastie, trhy sú na pokraji kolapsu. Iba minulý týždeň bolo z globálnych trhov vymazaných 7 biliónov dolárov (všetky počítačové položky).

Začíname tiež pozorovať prázdne regály v obchodoch a uvidíme ešte oveľa viac, kým bude po všetkom. V Japonsku je teraz nemožné kúpiť si ochranné rúška na tvár alebo dezinfekčný alkohol, jedine od šmelinárov. Krátenie medicínskych dodávok z Číny bude čoraz viac ovplyvňovať aj Spojené štáty americké. Toto je iba vrchol vlny. Odkazy uvedené nižšie poskytujú početné príklady globálnej ekonomiky, ktorá sa teraz zastavila.

(odkaz1, odkaz2, odkaz3, odkaz4, odkaz5)

Ako mi nedávno povedal istý obchodník Goldman Sachs: „Budem tancovať dovtedy, kým bude zábava pokračovať, budem sa však držať v blízkosti dverí. Tak ako Mongoli používali na ochranu svojich bojovníkov ľudské štíty, oligarchovia teraz použili drobných investorov na ochranu svojich ziskov. Nasledujúce odkazy ukazujú, ako všetci drobní investori naskočili na poslednú chvíľu, práve včas, aby schytali úder (odkaz1, odkaz2).

Myslite na to, že na konci dňa záleží iba na veciach, ktoré reálne existujú. Z tohto dôvodu kurz zlata v piatok skončil na hodnote 1 645 dolárov za uncu a zdá sa, že je bujačím cvalom útočí na hranicu 2 000 dolárov.

Aj ródium (patriace do skupiny platinových kovov), ktoré nie je na pretrase, v piatok skončilo na 12 300 dolároch za uncu. Pred 6 mesiacmi to bolo 3 500 dolárov za uncu. Pred rokom to bolo 2 500 dolárov za uncu. „Používa sa mimo sveta v tajnom vesmírnom programe. Mám o tom priame vedomosti“, vysvetľuje zdroj CIA.

Mexickí politici medzičasom požadujú zákaz vývozu striebra a naliehajú na občanov, aby investovali svoje úspory do striebra (odkaz).

Zdá sa však, že najchytrejšiu investíciu zo všetkých robia Číňania – investujú do potravín. Spomeňte si, ako príbeh kráľa Midasa ukázal, že nemôžete jesť zlato (alebo striebro). Podľa zdrojov z ruskej FSB Čína nakúpila obrovské zásoby orechov, sušeného ovocia a konzervovaného mäsa a rýb. Ide o potraviny, ktoré sa nemusia chladiť ani variť a možno ich použiť tak na vojenské výpravy, ako aj na núdzovú pomoc v prípade katastrofy.

Číňania možno niečo chystajú, teraz by mohol nastať čas, aby ste si zabezpečili vlastné osobné potraviny (ryža a fazuľa sú lacné a prakticky sa nepokazia).

Nakoniec, niektoré správy z tohto týždňa, ktoré stoja za zmienku.

Jednou z nich je, že takzvaní aktivisti Prvých národov [etnický termín označujúci skupinu domorodých obyvateľov Severnej Ameriky – indiánov a ich potomkov, ktorí žijú v Kanade] sa snažia zakázať železničnú dopravu v Kanade. Zdroje z kanadskej vlády tvrdia, že títo ľudia dostávajú peniaze od Nadácie bratov Rockefellerovcov, s cieľom zastaviť výstavbu ropovodov určených na export ropy do Ázie (odkaz1, odkaz2).

Ďalej počúvame, že turecký prezident Recep Erdogan bude čoskoro odstránený, z dôvodu svojich expanzných neo-osmanských plánov. „Erdogan je dočasný. Bude zosadený hneď ako prekročí Putinom stanovenú hranicu“, uviedol zdroj z FSB. Pokúsil sa utiecť do SŠA s cieľom získať pomoc, ale tieto mosty už spálil.

A napokon ruské aj taiwanské zdroje uvádzajú, že čínsky prezident Si Ťin-pching bol zabitý a nahradený dvojníkom. Preto nedávno zmizol z verejnosti na 12 dní počas prepuknutia koronavírusu. Toto sa nám však nepodarilo potvrdiť zdrojmi z čínskej vlády.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

preklad ďurino, február 2020

5 komentárov k “Zúri skrytá vojna, Bill Gates sa vzdáva Číňanom”

 1. To, co se děje dnes v oblastech, které se bojí koronaviru, je nic proti tomu, čeho by se lidé opravdu měli obávat. Zemětřesení a ohně, výbuchu supervulkánu a to, co je vlastně již popsáno na konci Bible a v nejstarších textech národů. Přežijí jenom připravení. To znamená ti, kteří mají a znají svou vlastní neviditelnou rodinu. Ostatní chráněni nebudou. Ani to není v silách neviditelných. Navíc se k nim nedostanou, protože mají genomy které nepocházejí že Země, ale z jiných planet. 35 planet a 7 Sluncí zemřelo. Přestalo se točit a život zde skončil ve všech jeho podobách. Mrtví spadli na Zemi a obsadili živá těla. Duše těch těl zkameněly. Některé ale byly vzkříšeny a mohly se tak znovu narodit v přímé linii. Ti, kteří spadli na Zemi, jsou nyní nemrtví. To znamená, že žijí v tělech svých obětí. Skutečných lidí je pouhých 20 milionů. Ostatní skončí v Apokalypse, kterou odstartuje výbuch Stratosférického vulkánu. Všichni dostali dostatek informací, aby z tohoto místa mohli prchnout do bezpečí. Neudělali to však, jejich rozhodnutí je nyní poslední.

  Henoch 😎✔️ henoch.ahoj@gmail.com

  1. Pre henocha: ako tieto výplody súvisia so správou BF? Čo je prosím „Apokalypsa“? Čo je prosím „Stratosférický vulkán“? Ako mám komunikovať s človekom, ktorý si dá nick „Bůh“? Čoho si bůh?

   Citujem ťa: „Všichni dostali dostatek informací, aby z tohoto místa mohli prchnout do bezpečí. Neudělali to však, jejich rozhodnutí je nyní poslední. “

   Čo tu prosím potom robíš ty? Aké je tvoje posledné rozhodnutie? Zasrať túto diskusiu?

   PS: Z toho, že si zverejnil svoju e-mailovú adresu, vyplýva túžba komunikovať. Myslím, že spamovacie roboty si ťa čoskoro nájdu a počet správ doručovaných do tvojej schránky nadobudne niekoľko stoviek mailov denne. Baterky, zväčšovanie penisu, prevzatie dedičstva z Nigérie, predplatné denníka N alebo Sme… Príjemnú zábavu, henoch bůh.

 2. Zdravim, Durino,

  Mam taky pstreh/nazor/konspiraciu. Fullford pisal o otave vody. Virus sa siri aj u ludi a na miestach, kde nie je ziaden viditelny suvis so situaciou. Ak by som bol Zlobor a chcel nakazit svet, urobil by som to cez balenu vodu. V jednom videu o koncernoch produkujucich balenu vodu v US sa hovorilo ze tato je lrakticky nekontrolovana.

  1. Zdravím, Milan, hm, nemyslím si to, balenou vodou možno otráviť maximálne desiatky-stovky ľudí. Skôr či neskôr by sa našla spoločná stopa, ktorá by viedla ku konkrétnej značke. Balená voda sa pije, nevylieva sa do pôdy, kde by kontaminovala spodnú vodu. Myslím, že to BF myslel skôr v zmysle kontaminácie zdrojov vody: rozumej vodárne, prírodne zásobníky pitnej vody.

   Tak či onak, otrava zdrojov vody skôr či neskôr zasiahne aj útočníka a ľudí v jeho okolí, takže také niečo môže spraviť iba debil, ktorý nerozmýšľa, alebo debil, ktorý už nemá čo stratiť.

   Iná téma – koronavírus:
   Už je dokázané, že koronavírus, ktorý bol rozšírený v Číne, je „man made“, čiže vyrobený biologickým/genetickým inžinierstvom. Žiadne netopiere… Ostáva už iba zistiť, kto ho vytvoril a kto ho rozšíril.

   Na Blízkom východe sa šíri podľa mojich vedomostí iba v Iráne, (aspoň takto to médiá k dnešnému dňu prezentujú).

   Mnoho svinstiev a vrážd bolo rýchlo vyriešených úvahou Cui bono (v čí prospech).

   Takže, v čí prospech je explozívne rozšírenie vražedného vírusu v Iráne?

   Ach, tie zlé konšpirácie…

 3. -jdu taky se svou troškou do mlýna:
  1. henoch – na sektářské bludy nejsme zvědaví
  2. už se psalo o tom, že USA provokovaly Čínu na moři…, virus byl vyvinutý prý na asijské muže…, článek s fakty na protiproud.cz:
  https://www.protiproud.cz/politika/4950-koronavirus-vyhazov-z-kanadske-laboratore-a-zahadna-smrt-viroveho-zlodeje-biologicka-zbran-pro-zabijeni-cinanu-americane-jsou-dobraci-od-kosti-nepritel-cislo-1-opravdu-oskliva-konspiracni-teorie.htm
  3. co se týče konce života na Zemi, jsem v klidu, (přírodní cykly neovlivníme a Nostradamus kromě jiných úžasných předpovědí popsal dějiny lidstva až do r. 3797),
  horší bude, jestli nás zaplaví černí vetřelci… (hrozí obrovský konflikt a začne kvůli náboženství)
  „Zákony stanovují silní, aby mohli lépe ovládat slabé. Nikoliv pro veřejné blaho.“ – Konfucius, čínský filozof

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *