Zúfalý krok sionistov na rozpútanie tretej svetovej vojny sa drasticky obracia proti nim

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 6. 1. 2020

Vražda najvyššieho iránskeho generála Gásema Solejmáního zo strany Spojených štátov bola buď „brilantným šachovým ťahom“ alebo veľmi hlúpou chybou, v každom prípade však sionistom vážne uškodila.

„Mučeníctvo Solejmáního bolo možno skvelým šachovým ťahom prezidenta Spojených štátov, Donalda Trumpa, na rozpútanie globálneho antisemitizmu a ukončenie Izraela, Saudskej Arábie, sionizmu, Exxonu a deep state za pomoci Iránu, Ruska, Číny, Turecka, EÚ a jej spojencov“, zhrnul situáciu istý zdroj z Pentagonu.

Britská spravodajská služba však od svojich amerických kolegov získala úplne iný príbeh: Solejmání bol údajne zabitý preto, lebo „sa chystal použiť jadrové zbrane v snahe začať 3. svetovú vojnu a priviesť Mahdího alebo Mesiáša.“ Briti tejto výhovorke neveria a dodávajú, že „to bolo veľmi nezvyčajné, že Pentagon dopredu neupozornil Veľkú Britániu“, podľa zdrojov z MI6.

No bez ohľadu na zúfalú snahu sionistov rozpútať vojnu sa zdroje Pentagonu, Ruska a Číny zhodli v tom, že nebude dovolené, aby tento incident eskaloval do tretej svetovej vojny.

Istý zdroj z ázijskej tajnej spoločnosti opísal pohľad Číny na túto umelo vytvorenú krízu:  „Ako povedal Einstein, ‘neviem akými zbraňami sa bude bojovať v tretej svetovej vojne, no vo štvrtej svetovej vojne sa bude bojovať palicami a kameňmi.’ Musíme urobiť všetko pre to, aby situácia v Iráne neohrozila modernú civilizáciu.“

„… Odstránenie predstaviteľa iného členského štátu OSN … nehanebne porušuje zásady medzinárodného práva a malo by byť odsúdené“, takto reagoval na incident ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov. Svetové spoločenstvo podporí iránske obvinenie Trumpa z vojnových zločinov a ten možno napokon skončí za tento zločin vo väzení, sľubujú zdroje z ruskej FSB (odkaz).

Portál Veteran’s Today uvádza, že vláda SŠA sa dopustila vojnového zločinu tým, že oficiálne pozvala Solejmáního, pod prísľubom diplomatickej imunity a zrušením sankcií voči Iránu len preto, aby ho prepadli a zabili (odkaz).

Zdroje z Pentagonu hovoria, že pretože Trump bol „trikom vtiahnutý do nariadenia útoku (na Solejmáního) falošnou izraelskou spravodajskou službou“, má teraz dôvod a bude môcť zakročiť proti sionistickým agentom (ministrovi zahraničných vecí Mikeovi) Pompeovi, (ministrovi obrany Markovi) Esperovi, (riaditeľke CIA Gine) Haspelovej a dokonca proti Javanke (Jared Kushner a Ivanka Trumpová).

„Bola vyvesená červená zástava džihádu proti Izraelu a Saudskej Arábii, keď na celom svete uznali Iránu Casus Belli, zatiaľ čo Trump má politické krytie na to, aby vypratal americké jednotky a občanov SŠA“, uvádzajú zdroje.

Okrem toho, „špeciálne jednotky Spojených štátov by pred odchodom mohli loviť Izraelčanov v kurdskom Iraku, Sýrii alebo kdekoľvek inde a presadzovať zatykače Medzinárodného trestného súdu proti izraelským vojnovým zločincom“, predpovedali zdroje.

„Keď sa počet zapečatených žalôb priblíži k biblickému počtu 144 000, kinetický spôsob vedenia vojny bude možné kombinovať s presadzovaním práva prostredníctvom Medzinárodného trestného súdu [ICC] a vojenských súdov, s cieľom viesť proti sionistom totálnu vojnu“, pokračujú. „ICC môže stíhať Izrael a Saudskú Arábiu aj za vojnové zločiny v Jemene, zločiny proti ľudskosti v Sýrii, Iraku a Líbyi a rovnako aj sionistov alebo agentov deep state, ktorí podporujú alebo podporovali ISIS (Daeš],“ hovoria.

Sionisti sa možno zúfalo pokúsili vyvolať vojnu proti Iránu preto, lebo ich stíhanie sa blíži. Napríklad v masmédiách bol publikovaný dôkaz Organizácie za zákaz chemických zbraní [OPCW] o tom, že útoky chemickými zbraňami na Sýriu boli predstierané. Znamená to, že ich štruktúra riadenia informácií sa rozpadá (odkaz).

V každom prípade pokus o začatie tretej svetovej vojny cez Irán je určite spojený s prebiehajúcimi rokovaniami o úpadku Korporácie Spojené štáty, zhodujú sa rôzne zdroje spravodajskej komunity. Korporácia Spojené štáty zatiaľ nenašla prostriedky na pokračovanie svojich činností po 31. januári, a to by mohla byť skutočná príčina toho, prečo opäť zahrali svoju vojnovú kartu, uviedol zdroj ázijskej tajnej spoločnosti.

Mediálna hystéria o Iráne určite odviedla pozornosť ľudí od skutočnosti, že americká ekonomika nachádzajúca sa vo voľnom páde je na tom horšie ako počas krízy vyvolanej pádom Lehman Brothers v roku 2008. Tu sú niektoré nedávne signály.

Baltic Dry Index padol za posledné tri mesiace o 64 %, kedy svet zastavuje obchodovanie so Spojenými štátmi (odkaz)

Ceny jazdených nákladných automobilov na americkom trhu klesli v decembri v porovnaní s minulým rokom o 50 %, zatiaľ čo vlaková nákladná preprava klesla o 11,5 % (odkaz1, odkaz2).

Priemyselná výroba SŠA klesla na najnižšiu úroveň od roku 2009 po kríze Lehman Brothers.

Ďalším signálom toho, že Korporácia Spojené štáty zúfalo hľadá finančné prostriedky je skutočnosť, že NASA (posmešne nazývaná ako Nevesmírna agentúra) žiada od Japonska peniaze na svoje prežitie (odkaz).

Korporácia Spojené štáty dokázala oklamať Čínu a získať finančné prostriedky na pokračovanie svojej činnosti po kríze Lehman Brothers vďaka sľubom čierneho komunistického prezidenta Baracka Obamu.

Tentoraz to môže byť inak, pretože americké akcie a americké vládne dlhopisy kupuje už iba Federálny rezervný výbor [Federal reserve board, FRB].

(https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/40246456-15781223294849339.png)

Ničím nekryté peniaze [funny money, smiešne peniaze] od FRB však nebudú akceptované na krytie zahraničných dlhov Korporácie Spojené štáty, splatných 31. januára.

Faktom je, že dlh Spojených štátov rastie, pričom populačné explózie a popieranie reality smiešnymi peniazmi nevyriešia tento problém.

(https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/40246456-15780474829427037.png)

Američania musia pochopiť, že svet sa snaží oslobodiť od babylonského dlhového otroctva Korporácie Spojené štáty a obnoviť Republiku Spojené štáty americké. Výsledkom bude obrovský nárast životnej úrovne v SŠA, podobný zdvojnásobeniu ruskej životnej úrovne po tom, ako Vladimir Putin vyhnal chazarskú mafiu zo svojej krajiny.

Aj keď Korporácia Spojené štáty bude financovaná aj po 31. januári, svet čelí extrémnym nepokojom a veľkej očiste, zatiaľ čo sionistická šelma bude porazená, hovoria zdroje z Pentagonu

Situácia v Iráne odvrátila pozornosť od mnohých radikálnych udalostí v iných častiach sveta. Napríklad sionistická tlač úplne ignoruje správu, že jej venezuelský opozičný vodca a samozvaný „prezident“ Juan Guaidó bol podľa niekoľkých venezuelských mediálnych správ odstránený z funkcie predsedu Národného zhromaždenia [parlamentu]. To znamená, že na zaplatenie svojich dlhov nemôžu použiť venezuelskú ropu.

Austrálska polícia a vojenské zdroje medzitým klasifikovali masívne lesné požiare, ktoré ohrozujú Austráliu, ako úmyselné útoky na krajinu. Toto podpaľačstvo je sprevádzané veľkou mediálnou kampaňou, ktorá núti austrálsku vládu platiť kavalárom daň z CO2, informujú austrálske spravodajské zdroje. Polícia tvrdí, že väčšinu požiarov spôsobili podpaľači a nie „globálne otepľovanie“.

Masívne lesné požiare, ktoré ohrozujú Austráliu, austrálska polícia a vojenské zdroje medzičasom klasifikovali ako úmyselné útoky na svoju krajinu. Toto podpaľačstvo je sprevádzané veľkou mediálnou kampaňou, ktorá má austrálsku vládu donútiť k tomu, aby kabale platila daň z CO2, informujú austrálske spravodajské zdroje. Polícia tvrdí, že väčšinu požiarov spôsobili podpaľači a nie „globálne otepľovanie“ (odkaz).

Rovnako ako v Kalifornii, niektoré austrálske požiare vyzerajú neprirodzene. Prečo horia iba vozidlá, ako vidno na obrázku v článku na nasledujúcom odkaze (odkaz)?

Francúzsko čelí revolúcii, pretože sionisti sa snažia udržať nažive tým, že kradnú francúzske dôchodkové peniaze tak, ako už skôr vykradli japonský dôchodkový fond. Masívne štrajky a rok demonštrácií sa ešte viac zostria, pretože francúzska životná úroveň pod režimom Rothschildovho bábkového prezidenta Emmanuela Macrona naďalej klesá (odkaz1, odkaz2).

Podľa zdroja zo slobodomurárskej lóže P3 v roku 2020 dôjde vo Francúzsku k zmene režimu. „Je správny čas investovať do futures s gilotínami“, chorobne zažartoval zdroj. P3 nemá medzi svojimi členmi mafiánov, hovorí sa.

Zdroje z P3 hovoria, že hlavnou prekážkou svetového mieru a vytvorenia budúcej plánovacej agentúry sú teraz Nemci pod vedením Angely Merkelovej. To znamená, že Merkelová bude podľa zdroja v roku 2020 pod veľkým tlakom, aby odstúpila. Bude to vidno v podobe stále viac destabilizovanej EÚ.

Druhou udalosťou, o ktorej sa neinformuje, keďže je drastická, je tajná vojna medzi čínskymi a chazarskými satanistami. Potravinové zásobovanie Číny poznačila „prasacia ebola“ a „armádne húsenice“ a Číňania teraz dostávajú ochorenia podobné chorobe SARS (odkaz1, odkaz2).

Najlepší taiwanský vojenský generál prišiel o život pri havárii vrtuľníka, pričom išlo takmer určite o vraždu.

Podľa správ britskej tajnej služby Číňania na tieto útoky reagujú technológiou skalárnych zbraní, s cieľom zasiahnuť určitých Američanov.

Sionisti tiež rinčia aj svojimi atómovými šabľami, keď satanistický premiér Benjamin Netanjahu úmyselne povedal, že Izrael je „jadrová moc“ (odkaz).

Nedávno sa tiež niekoľkokrát vyhrážali Japonsku, tvrdia japonské pravicové a ďalšie zdroje. Najnovšou je opätovná hrozba použitia zbraní so smerovanou energiou na vyvolanie erupcie sopky Fudži (odkaz).

Gnostickí ilumináti a ďalší hrozia, že sa pomstia za akýkoľvek nový útok na Japonsko tým, že vyhodia do vzduchu Washington DC, Rím a Jeruzalem 500-megatonovými atómovými bombami.

Chazarskej čvarge bolo tiež pripomenuté, že bezprostredne po útoku na Fukušimu 11. marca 2011 boli na ostrove La Palma hlásené stovky zemetrasení. Ak sa nestabilný skalný útvar La Palmy zrúti do mora, východné pobrežie Spojených štátov a južnú Európu zasiahne cunami vysoká 100 metrov.

Napriek všetkým týmto hrozbám a protihrozbám nezabúdajme na skutočnosť, že svetový mier je oveľa pravdepodobnejší, ako svetová vojna. Ľudia na svete zdrvujúcou väčšinou odmietajú pokus sionistov a ich kolegov v Iráne vyprovokovať tretiu svetovú vojnu. Americké vojsko a európski spojenci odmietajú výzvy na vojnu proti Iránu.

Číňania a Rusi hovoria aj iránskym zástancom tvrdého postupu, aby sa nezapojili do tretej svetovej vojny.

Iránska vláda viedla mierové rozhovory so Saudskou Arábiou a Spojenými štátmi. Preto iránsky prezident Hassan Rúhání nedávno navštívil Japonsko. Po útoku na Solejmáního štáty Perzského zálivu vrátane Saudskej Arábie vyzvali na mier (odkaz).

Určite príde zo strany sionistov viac provokácií, keď sa okolo nich rozpadne ich satanský projekt. Stratili však schopnosť oklamať ozbrojené sily sveta a vmanipulovať ich do svetovej vojny. To znamená, že správa pre sionistov na stene znie: „Mier na zemi, blahobyt pre ľudí.“

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

preklad ďurino, január 2020

4 komentáre k “Zúfalý krok sionistov na rozpútanie tretej svetovej vojny sa drasticky obracia proti nim”

  1. To, co je popsáno v Písmu, jako kámen hozený do vody, je opravdu to nebezpečí uvolněné masy v Japonsku. Stačí série malých umělých zemětřesení a Itálie až k horám přestane existovat. Proto prchejte do hor, Italové a podívejte se, jaké dnes bylo zemětřesení a s jakou magnitudou v Japonsku. Sto metrů vysoká vlna tsunami je realita, která nemůže být podceňěna. Pokud se nepřipravíte, nikdo vás z vody tahat nebude. Ani já ne.

    Bůh

  2. ahoj, nemá tam být „3. světovou“ vojnu?
    “ lebo „sa chystal použiť jadrové zbrane v snahe začať 2. svetovú vojnu “
    Přeji mnoho zdraví do dalších let. 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *