Zrútenie projektu sionistov prináša historické zmeny na celom svete

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 14. 10. 2019

Pád stáročného sionistického projektu prináša skutočne historické udalosti na celom svete. Organizácii spojených národov dochádzajú peniaze, Turecko uskutočnilo masívnu inváziu do Sýrie, a v Spojených štátoch eskaluje občianska vojna, to sú iba niektoré z nich. Viaceré udalosti signalizujú, že medzi Ruskom, Čínou a USA došlo k určitej dohode na vysokej úrovni, v prospech nového systému riadenia sveta.

Začnime situáciou v Spojených štátoch. Vojenská vláda na čele s prezidentom Donaldom Trumpom zabezpečila financovanie z Číny, aby sa predišlo bankrotu, uvádzajú zdroje z Pentagonu. Čína zaplatí hotovosťou za potraviny zo SŠA, a kúpi im tak čas, kým nedôjde k resetu globálnej meny, hovoria.

Vojsko Spojených štátov nám poslalo nasledujúcu fotografiu, s textom: „Na privítanie nového fiškálneho roku Trump zvolal najvyšších vojenských hodnostárov na stretnutie a večeru v Bielom dome 7. októbra, s [generálom Markom] Milleym a ďalšími generálmi, ktorí mali na sebe uniformy z druhej svetovej vojny a vyhlásili vojnu sionistom a deep state.“


Zdroje z Pentagonu ďalej tvrdia: „Začal sa lov na Červený október, z Huntera [Bidena a ďalších zradcov] sa stala štvaná zver a gen. Joseph Dunford dohliada na vojenské tribunály.“

Ruské zdroje nám povedali, že bývalý prezident Barack Husajin Obama už bol popravený popravčou čatou. Zdroje Pentagonu to nepotvrdili, povedali však: „Prebieha občianska vojna s popravami na základni Gitmo (záliv Guantánamo), odtajovaním, mobilizovanými jednotkami a vojskami a možným obsadením Kalifornie.“

Sionisti sa, pochopiteľne, nevzdajú len tak bez boja. Vysoký zdroj z MI6 hovorí, že mu „veľmi spoľahlivým zdrojom“ bolo oznámené, že „zvláštne tvrdenie padlých anjelov (satanských rodových línií) o víťaznej revolúcii“ v čase medzi 21. a 24. decembrom na rozpútanie úplnej termonukleárnej vojny na vyhubenie veľkej väčšiny života na tejto planéte.“

Je to, samozrejme, opakovanie izraelského „Samsonovho variantu“, podľa ktorého Izrael radšej zničí svet, ak bude jeho existencia ohrozená. Izrael s konečnou platnosťou čelí existenčnej kríze s masívnym tlakom, keďže turecká armáda začala postupovať. Kresťanskí sionisti a sionistické médiá majú problémy s tým, že SŠA opúšťajú Kurdov, zatiaľ čo Turecko tiahne do Sýrie. Hoci korporačné médiá to označujú ako obmedzený zásah na zabezpečenie hranice, Turci tvrdia niečo iné. „Nemôžeme sa dočkať. Ako Turecko tento boj nikdy neukončíme, bez ohľadu na to, čo na to iní hovoria“, uviedol v piatok prezident Recip Erdoğan (odkaz).

„Operáciou Mierová jar začalo Turecko svoju najväčšiu geopolitickú intervenciou vo svojej politickej histórii. … Celý koridor, od iránskej hranice až po Stredozemie, sa čistí. Vznikne tam turecká zóna, mierová zóna“, hovorí turecký publicista Ibrahim Karagül (odkaz).

Ak sa pozriete na mapu Blízkeho východu, „koridor“, ktorý „čistia“, zahŕňa Sýriu, Irak, Kuvajt, Libanon, Jordánsko a Izrael.

Vyzerá to tiež, akoby Turci mali tichú podporu tohto kroku zo strany Ruska a SŠA. Spojené štáty a Rusko vo štvrtok vetovali rezolúciu EÚ, vyzývajúcu Turecko, aby „ukončilo jednostranné vojenské akcie“. Je to prvýkrát od prvého zasadnutia OSN v roku 1946, kedy SŠA a Rusko odmietli tú istú rezolúciu Bezpečnostnej rady (odkaz).

Európania nemohli urobiť nič iné, iba posťažovať sa. „Turecká operácia v severovýchodnej Sýrii môže otvoriť novú dramatickú kapitolu v už beztak veľmi temnej histórii vojny v Sýrii. Možné následky takejto vojenskej operácie sú jasné všetkým – prinajmenšom nám. Dopad môže byť mimoriadne závažný, z humanitárneho, vojenského, politického a strategického hľadiska“, uviedla vysoká predstaviteľka /šéfka diplomacie EÚ, Federica Mogheriniová, v Európskom parlamente (odkaz).

„Kurdi a Turecko bojujú už mnoho rokov. Turecko považuje PKK [Stranu kurdských pracujúcich] za najhorších teroristov vôbec. Možno prídu ďalší a budú chcieť bojovať za jednu alebo druhú stranu. Nechajme ich! Situáciu pozorne sledujeme. Nekonečné vojny! Je to veľmi rozumný ťah, výnimočne sa nezúčastniť na intenzívnych bojoch pozdĺž tureckých hraníc“, tvítol Trump.

Turecko má 1,09 milióna aktívnych vojakov a záložníkov, oproti 150 000 sýrskym vojakom a 30 000 kurdským bojovníkom. Prinajmenšom to tak vyzerá, že pre Turkov by bolo hračkou podrobiť si Sýriu.

Veľkou otázkou je, samozrejme, čo sa stane so Saudskou Arábiou, bývalým tureckým územím, teraz srdcom petrodolárového systému. „Saudská Arábia sa obracia na východ“, uviedol ruský prezident Vladimír Putin, „a mohla by dokonca získať rakety S400 na obranu proti Izraelu.“

Saudská ekonomika sa rúca tiež a plánuje priviesť ropnú spoločnosť Aramco do veľkých problémov. „Rating spoločnosti Aramco bol zo strany agentúry Fitch znížený na A a možno dosiahne investičný rating BB alebo nižší, pretože štátne investičné fondy, štátne spoločnosti, dôchodkové fondy a miliardári odmietajú byť piliermi jej vstupu na burzu“, uvádzajú zdroje Pentagonu. Za týchto okolností by sa krajina, ktorá je v súkromnom vlastníctve satanskej rodiny Saudov, mohla znovu dostať pod tureckú kontrolu.

Zdá sa, že v Izraeli potkany medzičasom opúšťajú sionistickú loď, počnúc premiérom Benjaminom Netanjahuom.

Zdroje Mosadu nám hovoria: „Bibi zatiaľ nebol prizvaný do žiadnej koalície. Drží sa v úzadí a pripravuje si únikovú stratégiu. Vie, že jeho čas vypršal. Pokúsi sa zmiznúť. Má niekoľko alternatív. Jeho kroky sú pozorne sledované.“

Netanjahu sa teraz snaží vyjednať dohodu o vine a treste, v ktorej bude svedčiť o udalostiach ako Fukušima a svojich sionistických šéfoch, výmenou za svoju ochranu pred americkou armádou, uviedli zdroje v Pentagone.

Sionisti medzitým nielen vyslovili prázdne jadrové hrozby (keďže ich Samsonov variant bol neutralizovaný), ale viedli aj meteovojny proti Japonsku a Spojeným štátom.

Japonsko bolo 12. októbra zasiahnuté tajfúnom 5. [najvyššej] kategórie, počas japonskej kampane na boj proti strachu z médií. Ak sa pozriete na snímku obrazovky japonského meteosatelitu, na ľavej strane tajfúnu vidíte neprirodzený raster, čo je jasným znakom vedenia meteovojny.

Z „tajfúnu“ sa napokon vykľula iba silná búrka spojená s intenzívnym dažďom. Zdá sa, že veľká časť povodňových škôd oznámených v tlači bola spôsobená úmyselným sabotážou, keď niekoľko priehrad otvorilo svoje stavidlá (stuxnet?). V Tokiu sa objavili aj správy o zemetrasení s intenzitou 5,7, ale ani ja, ani nikto z mojich známych v Tokiu to necítil. „Japonsko by sa nemalo skloniť pred deep state, malo by ostať na správnej strane histórie“, hovoria zdroje z Pentagonu. Môžu pomôcť tým, že vyšlú vojenskú políciu, aby zatkla zradcu Šinzóa Abeho, spojeného s gangstermi.

V Spojených štátoch pásmo kukuričných lánov na Stredozápade zasiahli „bezprecedentné“ snehové búrky. Zatiaľ čo zvyčajne by bolo pozbieraných už 75 % úrody, „bezprecedentná“ jarná povodeň oneskorila zber, takže pred snežením bolo pozbieraných iba 22 % úrody.

Kaliforniu medzitým potrápili podpaľači, cielené odstávky elektrickej energie a ďalší chaos. Americká armáda preto plánuje nad týmto darebáckym štátom dočasne prevziať kontrolu. Obsadenie Kalifornie by im tiež umožnilo znárodniť technologické spoločnosti kabaly, ako sú Google, PayPal a Facebook.

Najväčšou spoločnosťou kabaly je samozrejme súkromný Federálny rezervný výbor, ktorý je potrebné znárodniť. Zdá sa, že sa to deje, pretože teraz dokonca už aj holandská centrálna banka hovorí: „Ak sa systém zrúti, zásoby zlata môžu slúžiť ako základ na jeho obnovu. Zlato posilňuje dôveru v stabilitu bilancie centrálnej banky a vytvára pocit bezpečia“ (odkaz1, odkaz2).

Takto informoval zdroj CIA o resete finančného systému v čase uverejnenia tejto správy:

„Sme vo finále, práve TERAZ. Bolo mi povedané niekým na vrchole pyramídy, kto vie, že globálny reset bánk je otázkou už iba týždňov, nie mesiacov. S najväčšou pravdepodobne to súvisí s brexitom a krízou v Hongkongu. Ak je to pravda, ešte v ten istý deň sa v Hongkongu uskutoční veľká udalosť. Upozorňujeme, že 1. november pripadá na piatok. Je to ideálny okamih na ukončenie systému elektronického bankovníctva cez víkend (ako to bolo vždy v prípade vopred naplánovaných vládnych udalostí). Poznáme možný výsledok. Keď sú bankomaty dočasne „off-line kvôli poruche systému“, ako je to v takom prípade zvyčajne uvedené na obrazovke bankomatu, medzi masami vypukne panika.“

Tak, ako v prípade každej predpovede budúcnosti môžeme iba vyčkať, či to bude pravda. Keďže SŠA sú najviac zadlženou krajinou na svete, znárodnenie FED-u a reset systému by si vyžadovali dohodu s veriteľmi, najmä s Čínou.

Na tomto fronte Trump zvýšil tlak na Čínu tým, že ju pre clá a celý rad iných vyhrážok vyhodil z prístavu Long Beach. V tejto súvislosti sa dá predpokladať, že mor ošípaných a armády húseníc, ktoré ničia čínsku produkciu potravín, nie sú prírodnými javmi.

SŠA očividne ponúkajú aj závažné informácie. Americká armáda začala sprístupňovať verejnosti doteraz ukrývané špičkové výrobky. Napríklad priniesla „technológiu podobnú UFO“, ktorá by v leteckom a kozmickom priemysle spôsobila úplnú revolúciu. Okrem toho sú zverejňované patenty na kompaktné fúzne reaktory, ktoré by úplne zmenili svetovú ekonomiku. Ak by táto fúzna technológia fungovala, umožnilo by to doslova komukoľvek na planéte žiť ako milionár (odkaz).

Existujú tiež náznaky, že OSN by sa mohla konečne vysťahovať z New Yorku. Generálny tajomník António Guterres v pondelok (7. októbra) vyhlásil, že v novembri už možno nebudú peniaze na vyplatenie miezd. Deje sa to najmä preto, že SŠA a 64 ďalších krajín už neplatia svoje príspevky OSN. To znamená, že Čína by mohla vysloviť želanie presťahovať [OSN] do Laosu alebo inde v Ázii, ak by bola pripravená zaplatiť účty (odkaz).

Začína sa nová éra.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

preklad ďurino, október 2019

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *