Zosadenie Izraela môže byť bezprostredne pred nami, pretože NATO mu berie ochranu

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 4. 6. 2018

Tektonické posuny v geopolitickej situácii pokračujú v závratnom tempe na celom svete, pretože satanistická chazarská čvarga je systematicky demontovaná zo všetkých svetových mocenských centier, zhodujú sa viaceré zdroje. Situácia pokročila tak ďaleko, že veľký Kahuna Chazarov, Izrael, môže byť čoskoro oslobodený od satanistov, tvrdia zdroje Pentagonu. V Európe došlo minulý týždeň k zmene vlády v Taliansku, Španielsku a Slovinsku, čo znamená, že pod chazarskou kontrolou zostávajú už iba Francúzsko, Nemecko a Holandsko.

Oslobodenie Západu je nevyhnutné na to, aby rokovania medzi Východom a Západom, ktoré sa budú konať budúci týždeň v Singapure, nevyústili do situácie, že chazarskú svetovládu nahradí nový svetový poriadok na čele s Čínou.

Začnime pohľadom na situáciu v Izraeli, kde najvyšší satanistický vodca Benjamin Netanjahu, podobne ako jeho predchodca Adolf Hitler, sa v súčasnosti ukrýva v bunkri, kde sa pripravuje na svoju nevyhnutnú porážku. Verejné vyhlásenie generálneho tajomníka NATO Jensa Stoltenberga minulý týždeň, že v prípade útoku Iránu na Izrael by aliancia neprišla Izraelu na pomoc, bola viditeľným znakom blížiacej sa zmeny režimu v Izraeli (odkaz).

Podľa zdrojov Pentagonu je ešte dôležitejšie to, čo bolo nepovedané,: „NATO nebude brániť tento nelegitímny sionistický subjekt pred (ruským) medveďom“. V každom prípade, Netanjahu a jeho režim stratili podporu väčšiny skutočných Židov (na rozdiel od skrytých satanistov), pre svoje vražedné správanie.

Toto verejné vypovedanie Izraela prichádza v čase, kedy Saudská Arábia pripravuje vyhlásiť Mutaiba bin Abdullaha za svojho nového vládcu a nahradiť sionistického poskoka bin Salmána, ktorý bol zavraždený 21. apríla, hovoria zdroje Pentagonu (odkaz1, odkaz2).

To je dôležité, pretože to znamená, že kontrola nad saudskou ropou, hlavnou časťou petrodolára, už nie je v sionistických rukách, hovoria zdroje. Bin Salmán, ktorý bol denne prezentovaný v tlači až do vypuknutia streľby v jeho paláci 21. apríla, sa odvtedy pochopiteľne na verejnosti už neukázal. Bude však potrebné verejné oznámenie, ktoré potvrdí, čo tieto zdroje hovoria.

Iný zdroj Pentagonu však minulý týždeň prišiel so súvisiacimi správami, ktoré by mohli ovplyvniť kontrolu a vlastníctvo väčšiny verejne kótovaných západných spoločností. Podľa tohto zdroja vojenskí podporovatelia režimu Trumpa uvažujú o tom, že vrátia Leovi Wantovi a jeho ľuďom kontrolu nad finančnými prostriedkami vo výške 26 biliónov dolárov, o ktorých títo tvrdia, že im ich neoprávnene ukradla Bushova frakcia chazarskej čvargy. Wanta bol tento týždeň pozvaný do Washingtonu DC na diskusiu o týchto fondoch, hovorí zdroj. „Ak sa chystajú získať tieto peniaze pre Wantu, budú ich musieť zobrať z Vanguardu“, hovorí zdroj. Vanguard (Bush?), spolu so State Street (Rockefeller?) a Blackrock (Rothschild?) kontrolujú väčšinu významných západných korporácií (odkaz1, odkaz2).

Krok americkej armády, ktorým má byť prevzatý spoločnosť Vanguard, prípadne aj spoločnosti State Street a Blackrock, môže spočívať v príprave na konflikt s euroázijskou alianciou v boji o kontrolu nad svetovým finančným systémom. V tejto súvislosti summit, ktorý sa budúci týždeň uskutoční medzi americkým prezidentom Donaldom Trumpom a severokórejským vodcom Kimom Čong-unom, znamená oveľa viac, ako iba rokovanie o mieri na Kórejskom polostrove. Podľa gnostických iluminátov je Kim Čong-un v skutočnosti … vodcom aliancie, ktorá kontroluje Čínu, ako aj veľkú časť východnej Ázie.

Bez ohľadu na to, či je táto informácia o Kimovi pravdivá alebo nie, prti pohľade na celkovú svetovú situáciu niet pochýb o tom, že Spojenými štátmi dominovaný západný vojensko-priemyselný komplex a euroázijská aliancia rokujú o novom spôsobe riadenia tejto planéty.

Vyzerá to stále viac na to, že kľúč k riešeniu má v rukách India. India má mladú populáciu, približne rovnako starú ako rýchlo starnúca čínska populácia. Preto sa americká strana pokúša presvedčiť Indiu, aby sa pridala na stranu Spojených štátov, Japonska, Austrálie a Indonézie, aby „obsiahla Čínu“. SŠA minulý týždeň premenovali Tichomorské velenie na Indo-tichomorské velenie, ako súčasť svojho presvedčovania Indie.

Zdá sa však, že Číňania majú navrch, keďže India sa pripojila k Rusku a Číne ako súčasť Šanghajskej organizácie pre spoluprácu, eurázijskej vojenskej a hospodárskej aliancie.

Minulý týždeň indický premiér Narendra Modi, ktorý mal prejav na summite Dialóg Šangri La v Singapure, objasnil, že India nemá záujem hrať veľké mocenské hry, kedy doslova uviedol: „Ázijská rivalita nás bude všetkých držať späť. Ázijská spolupráca bude formovať toto storočie“. Odporúčame prečítať si celý Modiho nie veľmi dlhý prejav, na nasledujúcom odkaze (odkaz).

V každom prípade, summit v Singapure je len jedným z niekoľkých stretnutí na vysokej úrovni, ktoré sa budú konať v príprave na summit Kima a Trumpa budúci týždeň. Tento týždeň sa koná aj summit G7 (verejná západná vláda) v Kanade, ako aj schôdza skupiny Bilderberg (tajná západná vláda) v Taliansku, pretože Západ sa pokúsi koordinovať svoj postoj v mocenských rokovaniach s Áziou budúci týždeň.

Vráťme sa teraz k situácii na Západe, počnúc Európou. Po prvé, zrejme to nie je náhoda, že schôdzka Bilderberg sa v tomto roku koná v Taliansku, pretože nový taliansky režim je proti euru a je tak existenčnou hrozbou pre Úniu v súčasnej podobe. Z ekonomickej matematiky jednoznačne vyplýva, že južnej Európe (Španielsko, Taliansko, Grécko a Portugalsko) bude bez eura lepšie a to je skutočnosť, ktorej tajná elita bude nevyhnutne musieť čeliť. Navyše, pád Bushovho nacistického domu znamená, že už neexistuje žiadna vážna západná vojensko-priemyselná podpora projektu EÚ s Nemeckom v popredí, v aktuálnej podobe. Kolaps však príde pozvoľna.

Ďalším problémom je, že Slovinsko (vlasť Melanie Trumpovej) sa teraz pripojilo k Poľsku a Maďarsku zvolením režimu, ktorý je proti súčasnej politike EÚ masového prisťahovalectva, väčšinou z moslimských krajín. Celkovým trendom je, že stredná Európa sa teraz pripojí k južnej Európe tým, že sa odvráti od EÚ pod nadvládou Nemecka (a francúzskych poskokov), aj keď z rôznych dôvodov. Spojené kráľovstvo, svojim Brexitom, tiež povedalo Nie Európskej únii. Je očividné, že hlboko rozdelená Európa nie je v pozícii, aby zastupovala Západ vo veľkých rokovaniach s Východom.

Ďalšie kľúčové mocenské centrum G7, Japonsko, je tiež v hlbokom zmätku, pretože jeho režim je vnímaný ázijským podsvetím ako koloniálna vláda otrokov. Za legitímnu vládu pre Kóreu a Japonsko sú považovaní Severokórejčania, tvrdia japonské pravicové zdroje, a to je dôvod, prečo boli Japonci vylúčení z rokovaní medzi SŠA a Severnou Kóreou. Navyše, Bushovi poskokovia ako Richard Armitage (bratranec Barbary Bushovej) stratili moc, čo znamená, že v americkej sieti koloniálnej kontroly v Japonsku je vákuum.

Práve v tejto súvislosti sa musíme pozrieť na Trumpove rozhodnutie uvaliť clá na európsku, japonskú a kanadskú oceľ a hliník. Cieľom je použiť toto opatrenie na zmenu hospodárskej dominancie Západu. V istom zmysle má Trump pravdu, keď hovorí, že ak majú SŠA deficit obchodnej bilancie vo výške 800 miliárd dolárov ročne, potom výhra obchodnej vojny je brnkačkou.

Lenže to, čo si práve uvedomuje, je skutočnosť, že americkej ekonomike bolo dovolené vytunelovať sa obrovskými obchodnými deficitmi, pretože majitelia súčasného, na petrodolár orientovaného finančného systému boli väčšinou buď neamerickí alebo nepatriotickí Američania. Naše zdroje naznačujú, že ten krok s Wantom, ak sa zakladá na pravde, je znamením, že Trump konečne nachádza ten správny cieľ. Ak Trump dokáže získať kontrolu nad systémom, ktorý bude založený na americkom dolári, eure a jene, bude mať oveľa silnejšie postavenie v rokovaní s euroázijskou alianciou o novej globálnej finančnej/politickej architektúre. Stačí, keď jeho režim jednoducho pochytá ďalších oligarchov a mohol by to jednoducho dokázať. Na tomto fronte pokračuje stále napredovanie, hovoria zdroje Pentagonu.

Za prvé: „Líder č. 2 sexuálnej sekty NXIVM, herečka Allison Macková, zrejme spievala, aby usvedčila Hollywood a Bronfmanovcov [rodina kanadských židov]“, hovoria zdroje. Rodina Bronfmanovcov sa napakovala, keď predávala Al Caponemu alkohol a dnes je jednou z hlavných riadiacich skupín mediálnych gigantov ako AOL – Time Warner.

Ďalším veľkým sionistickým mediálnym subjektom, ktorý čelí útoku, je spoločnosť Disney. „Roseanne Barrová zo spoločnosti ABC bola „obetovaná“, aby stiahla dole Valerie Jarrettovú, kurátorku [Baracka] Obamu a svojho obhajcu, výkonného riaditeľa spoločnosti Disney, Boba Igera a jej zrušenú show možno prevezme spoločnosť Fox“, povedali zdroje Pentagonu. Okrem toho dodávajú: „Harvey Weinstein a jeho bývalý zamestnávateľ Disney a kol. môžu byť obvinení z porušení zákona RICO o prevádzkovaní zločineckého sexuálneho podniku, takže Trump by mohol dokonca znárodniť túto kultúrnu ikonu, v záujme ochrany detí.“

Ďalej, vo Washingtone DC, „deep state a sionistickí agenti sú minulosťou, pretože proces bezpečnostnej previerky preberá pre celú vládu ministerstvo obrany, aby dovolilo prejsť iba bielym klobúkom a vlastencom“, hovoria zdroje.

To všetko znamená, že vojenská vláda za Trumpom upevňuje svoju pozíciu zástupcu Západu pri rokovaniach s euroázijskou alianciou.

Trump sa však musí naučiť, že šikanovanie a trieskanie päsťou do stola nemá v Ázii dobrú odozvu. Čína dala jasne najavo, že vyjde SŠA v ústrety, no akýkoľvek pokus Trumpa presadiť svoje predstavy o dohovore, budú krokom späť, podľa istého vyhlásenia, ktoré možno do istej miery interpretovať takto: „Akékoľvek ekonomické a obchodné výsledky rokovaní budú neúčinné, ak americká strana uvalí akékoľvek obchodné sankcie, vrátane zvýšenia ciel“ (odkaz).

Napriek tomu, všetky kroky, opísané vyššie, signalizujú zásadnú zmenu smerovania, akým je svet riadený teraz, keď končí sionistická apokalyptická nočná mora. Ľudstvo bude oslobodené.

Zdroj: benjaminfulford.net

Preklad ďurino.

Spravte si názor…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *