Zmeny klímy? Už viac ako 20 rokov systematická manipulácia počasia!

Tento článok bude veľmi zjednodušený. Je určený najmä tým, ktorí netušia, že klimatické zmeny nie sú dôsledkom nejakej nevedomej činnosti ľudí alebo nebodaj prdenia kráv.

Súčasné klimatické zmeny sú dôsledkom už viac ako 20-ročnej systematickej manipulácie počasia zo strany sionistických hnUSÁkov.

Ovládnuť počasie do roku 2025

Na začiatku bol úmysel. Dokument „Počasie ako zbraň: Ovládnutie počasia do roku 2025“ (Weather as a Force Multiplier: Owning the Weather in 2025) zabudnutý v kopírke istej americkej hnusáckej organizácie vysvetľuje, čo a ako chcú hnusáci dosiahnuť:

„Podstatnou zložkou systému na úpravu počasia je súbor intervenčných metód. Počet týchto špeciálnych intervenčných metód je obmedzený iba predstavivosťou, ale až na niekoľko výnimiek ide o to, meteorologickému procesu správnym spôsobom, na správnom mieste a v správnom čase dodať buď energiu alebo chemikálie.“

Takže chemikálie a energia… Od konca 90-tych rokov je táto činnosť americkými hnusákmi vykonávaná takmer nepretržite: vojenskými a civilnými lietadlami (rozprašovanie chemikálií) a americkými základňami (ožarovanie).

Patenty

Patenty na tieto techniky existujú. Dokazujú technickú realizovateľnosť týchto spôsobov manipulácie klímy a tiež skutočnosť, že niekto  chce na týchto svinstvách aj zarobiť. Kto chce, nájde si tieto patenty na internete.

Semenobanky

Predtým, ako sa začalo plošne rozprašovať, boli vybudované tzv. semenobanky, úložiská semien všetkých rastlín. Pamätáte si? Začali sa budovať úložiská semien, údajne pre prípad globálnej katastrofy. Napríklad na nórskych Špicbergách (Svalbard). Hnusák sa oprávnene bál, že rozprašovanie nanopráškov by mohlo vymlátiť prírodu. Z dôsledkov na ľudí si však už starosti nerobil.

HAARP

Techniky manipulácie počasia ožarovaním elektromagnetickými vlnami boli odladené na zariadení HAARP na Aljaške. Dnes je toto zariadenie z pohľadu geoinžinieringu mŕtve. Hnusáci sa naučili, ako to robiť, už ho nepotrebujú. V súčasnosti ožarujú z menších zariadení na amerických základniach po celom svete a z plávajúcich mikrovlniek (zariadenia na mori, tváriace sa ako meteorologické „radary“). Argumentovať HAARP-om dnes vyvolá už iba úškrn na tvári.

Nízkonákladové letecké spoločnosti

Na rozprašovanie chemikálií do atmosféry boli nasadzované vojenské lietadlá. Tie však nedokázali rozprašovanie chemických sračiek pokryť kapacitne, a tak vznikol plán využiť civilné letecké spoločnosti. Začiatkom tohto storočia sa objavili tzv. nízkonákladové spoločnosti, ktoré ponúkali letenku napr. z Európy do Japonska za úplne smiešne peniaze. Argumentovali tým, že cenu dokázali skresať vďaka tomu, že pasažier nedostane teplé jedno na palube, prípadne že má obmedzenú hmotnosť batožiny.

Dotované palivo

To je samozrejme hovadina. Už len cena paliva na takú vzdialenosť nepustí. Hnusáci však začali ponúkať niečo ako cenovo zvýhodnené, dotované palivo. Vtip je v tom, že dopravné lietadlo je podrobené technickej úprave (ak už nie je upravené vo výrobe). Po natankovaní správnym palivom a správnymi doplnkovými chemikáliami dokáže vďaka informáciám zo satelitov samočinne zapnúť a vypnúť rozprašovanie chemických sračiek, na vhodnom mieste a vo vhodnej výške. Bez potreby súčinnosti posádky.

Cestujúci preto zaplatí iba symbolickú cenu, ktorá neodráža reálne náklady (palivo, letiskové poplatky atď.). Skutočné náklady letu zaplatil hnusák. Let je v zisku, aj keby letelo prázdne lietadlo.

Preto až nabudúce poletíte niekam za 30 eur, majte na pamäti, že „vaše“ lietadlo bude s najväčšou pravdepodobnosťou vypúšťať chemikálie do atmosféry.

Krádež vzdušnej vlhkosti (zrážkovej vody)

Príťažlivým cieľom manipulácie počasia je napríklad vyvolanie trvalého sucha, povedzme nad „zlou“ Severnou Kóreou, kde ešte nemajú židovskú centrálnu banku. Sucho, neúroda, hlad atď. sú presvedčivé argumenty na presadenie vlastných geopolitických zámerov… A tak sú Severokórejčania nútení pomaly jesť potkany…

Jedným z hlavných cieľov manipulácie počasia je však krádež vody (vzdušnej vlhkosti). Ožarovaním kovových čiastočiek vypúšťaných z lietadiel (chemtrails, alebo chemické pásy za lietadlom) možno zohrievať vzdušnú vlhkosť, ktorá postupne vystúpa až do výšok, kde ju uchytí dýzové prúdenie (jetstream). Toto účelovo presmerované prúdenie uchytí vystúpanú vzdušnú vlhkosť, ktorej nebolo dovolené vypršať sa, a prenesie ju do požadovanej destinácie. Napríklad na Blízky východ, kde štát Izrael nemá dosť vody a kradne ju susedným krajinám.

Poľnohospodári u nás plačú nad nedostatkom zrážkovej vody. A hladiny spodnej vody klesajú…

 Systémy potrebné na krádež vzdušnej vlhkosti

Ak teda pomocou rozprášených chemikálii a ožarovania chceme kradnúť (presúvať) vzdušnú vlhkosť, potrebujeme na to automatický systém, ktorý meria:

 • vzdušnú vlhkosť (aby vedel, kde sa nachádza voda)
 • množstvo častíc (chemtrails) v atmosfére (aby vedel, kde treba a kde netreba rozprášiť častice)
 • smer a silu vetra (aby vedel kam sa chemická „oblačnosť“ budú vplyvom vetra presúvať)

A ajhľa, začiatkom tohto storočia vypustila NASA v jednom roku tri satelity, práve so spomínanými funkciami. Určite nie na to, aby dokázala svetu ukázať model glóbusu, kde a ako fúka vietor…

NASA, tvoj priateľ

…pretože NASA je organizácia, ktorá skúma planétu a vesmír nie preto, aby obohatila poznanie ľudstva. Skúma ich ako predátor, ktorý zisťuje, kde sa nachádza niečo, čoho sa oplatí zmocniť a ako najlepšie uškodiť nepriateľovi. Skúma, kde sú zdroje a slabiny nepriateľa…

Keď sa pozrieme na technické vybavenie satelitov, aké meracie prístroje majú, často majú aj detektory častíc v atmosfére. Častice? Aké častice? Azda sopečný prach, aby dopravným lietadlám neobrúsil čelné sklo? Alebo nebodaj … nanočastice rozprašované do atmosféry?

Prívalové dažde

Jediné, čo hnusáci (zatiaľ, aspoň podľa môjho názoru) neovládajú, je kultivované vypršanie ukradnutej a prepravenej vzdušniny nasýtenej vodou. Táto voda padá na zem v podobe prívalového dažďa. Preto stále viac počúvame o prívalových dažďoch na miestach, kde donedávna ešte pomaly nevedeli, čo je to dážď. Napríklad na Blízkom východe… Pritom tam prší naša voda, ktorú nám bohapusto ukradli.

Globálne otepľovanie? Klimatické zmeny!

Hnusáci, keďže vedeli, že budú masovo ožarovať a ohrievať, dali svojmu dieťatku názov „globálne otepľovanie“ a dopredu na to začali pripravovať ľudstvo. Gaia (planéta ako živá bytosť, Lovelock) sa však ešte stále snaží kompenzovať vplyvy manipulácií. Tzv. hokejkový graf (údajne dokazujúci otepľovanie planéty) sa ukázal ako čistá hovadina. Nešlo vôbec o systémové otepľovanie, iba o lokálne. Preto boli hnusáci donútení zmeniť rétoriku z „globálneho otepľovania“ na „klimatické zmeny“.

Nové druhy oblačnosti a meteorologické fenomény

Techniky manipulácie klímy so sebou priniesli mnohé dovtedy nepoznané tvary oblačnosti. Rozprášený pás pozostávajúci nie z vodnej pary (prirodzený oblak) ale z chemikálií (chemický oblak) sa postupne rozpína, stále však pripomína pás. Aby hnusák vzbudil dojem, že ide o prirodzenú oblačnosť, snaží sa chemický pás „našľahať“ elektromagnetickým vlnením. Vznikajú rozkošné, pravidelné oblačné „vlny“. Wikipédia, vraj encyklopédia, informuje o týchto chemických oblakoch ako o niečom, čo sa vyskytovalo už v minulom storočí a je úplne prirodzené (napríklad Altostratus undulatus).

Propaganda

Podobne ako Wikipédia konajú napríklad denníky SME a Denník N. Robia všetko pre to, aby sme sa v zásadných otázkach ani len nepriblížili k pravde. A tak sa dočítame, že za klimatické zmeny skutočne môžu počty prdiacich kráv. Citujem: „Čím je kráv viac a čím sú väčšie, tým horšie sú klimatické zmeny.“ Primitívni škrabáci bez akéhokoľvek vzdelania nás presviedčajú, že za klimatické zmeny môžu „spôsob ich chovu ale aj tráviace plyny, ktoré neustále vypúšťajú do ovzdušia.“ Hnus…

Oxid uhličitý

Rozprávky o oxide uhličitom ako o jednom z faktorov klimatických zmien sú – ako inak – opäť  hovadiny. Príroda vytvorila dokonalú symbiózu ľudstva a prírody. Človek vdychuje vzdušný kyslík a vydychuje oxid uhličitý. Stromy zasa absorbujú oxid uhličitý a premieňajú ho na uhlík, ktorý spotrebujú, a kyslík, ktorý vypúšťajú do ovzdušia.

Mierne zvyšujúce sa množstvo oxidu uhličitého signalizuje nepomer medzi stále väčším počtom ľudí na planéte a stále menším počtom stromov v dôsledku klčovania a „trvalo udržateľného rozvoja“. Považovať zvýšený obsah oxidu uhličitého za spúšťací faktor klimatických zmien je bohapustá hovadina.

Znečistenie planéty

Znečistenie planéty tiež nie je faktorom, ktorý by sa podieľal na klimatických zmenách. Plasty a mikroplasty vo vode spôsobujú vymieranie druhov. Najväčšiu deštrukciu vo faune a flóre spôsobujú práve chemikálie plošne vypúšťané z lietadiel. Pomaly niet hmyzu, aj vďaka statočnému postrekovaniu pesticídmi a inými mňamkami. Samozrejme, úplne neškodnými, ako je napr. glyfosát.

Hliník, ktorý je masovo rozprašovaný z lietadiel, okrem iného zvyšuje ničivosť požiarov.

Cielená manipulácia klímy

Takzvané klimatické zmeny v žiadnom prípade nie sú dôsledkom nejakej nevedomej činnosti človeka. Áno, odlesňovanie, ohrev jadrovými a inými elektrárňami, znečisťovanie planéty atď. sú nepriaznivé a v prípade neúmerného rozsahu pre planétu priam fatálne, v žiadnom prípade však nespôsobia presmerovanie dýzového prúdenia, vznik a ovplyvňovanie dráhy hurikánov, prehrievanie vrstiev atmosféry, vyklenutie ionosféry… Sú to cielené, manipulatívne techniky na zmenu klímy. Preto akékoľvek nadácie, fondy a aktivity proti „klimatickým zmenám“ sú iba nepochopením problému. „Zmeny klímy“ sú vyvolávané systematicky a cielene. Volá sa to manipulácia počasia.

Greta by mala protestovať najmä pred americkou ambasádou a pred základňami NATO!

NATO

Mimochodom, NATO je zločinecká organizácia, krytie pre lúpežné výpravy hnusákov. Budí zdanie medzinárodnej organizácie, no vo všetkom dôležitom rozhoduje iba Pentagon. Stoltenberg sa bez povolenia USA nesmie pomaly ani vytentovať. Úplná nula, zavesená na gumičke usáckeho predátora.

Na presné a účinné ožarovanie potrebuje hnusák čo najviac základní. Aj preto rozširovanie NATO. O vojenskom obkľučovaní Ruska a jeho prírodných zdrojov ani nehovorím.

A tak nás lietadlá NATO veselo práškujú a zároveň nás NATO pravidelne ubezpečuje o tom, že Rusko je hrozba.

Súboje v atmosfére

Klímu cielene manipulujú nielen Američania, ale aj Európania, Rusi a Číňania. Majú na to technické zariadenia, ťažko posúdiť, kedy a ako intenzívne do klímy zasahujú. Súčasná zmätená klíma je však výsledkom súbežného pôsobenia viacerých systémov na ovplyvnenie klímy, nielen toho hnusáckeho.

Participujúce vlády

Kontrolu zloženia tých takzvaných kondenzačných pásov možno vykonať úplne jednoducho. Stačí do nich vletieť upraveným lietadlom, otvoriť clonu pred nepoužitým filtrom vzduchu, nasať do neho chemtrail a nechať spraviť analýzu svinstva, ktoré vo filtri ostane.

To, že to vlády nerobia, a skutočnosť, že v médiách je pojem chemtrails absolútne tabu, signalizuje, že vlády nechcú alebo nemôžu konať. Sú vydierané, alebo inak podriadené hnusákom. Môžeme iba špekulovať, prečo.

Participujúci kreténi

Nedá mi na záver nespomenúť jedného z hnusákov, ktorý cielene zosmiešňuje ľudí, ktorí poukazujú na deštrukciu životného prostredia rozprašovaním chemtrails. Je ich mnoho, ale stredoškolský učiteľ Smatana vo svojom legendárnom rodinnom saku robí skutočnú nadprácu. Myslenie davu, ktorý pomaly nemá čas ani žiť, nie to ešte rozmýšľať nad oblohou, postrkuje správnym smerom.

Neviem, čo dodať na záver. Prakticky denne pozorujeme prácu tých kreténov nad sebou. Dní s krásnou sýtomodrou oblohou je stále menej.

Gaia plače.

Ponúkam zopár fotografií na zamyslenie. Pochádzajú z blogu dudeweblog.wordpress.com. Ako píše autor, fotografie (tie neupravované) nedokážu klamať.

Všetko iba vodná para?
Všetko iba vodná para?
nerovnomerne rozpínaná pestrofarebná vodná para
Nerovnomerne rozpínaná pestrofarebná vodná para
Dva rôzne druhy vodnej pary?
Dva rôzne druhy vodnej pary?
Nový druh vodnej pary?
Nový druh vodnej pary?
Čistá a špinavá vodná para?
Čistá a špinavá vodná para?
Odlišné druhy kondenzačného pásu?
Odlišné druhy kondenzačného pásu?
Modrý a špinavo-biely kondenzačný pás (vodná para)? - Kerozín, benzín alebo azda nafta?
Modrý a špinavo-biely kondenzačný pás (vodná para)? – Kerozín, benzín alebo azda nafta?
Farebné kondenzačné pásy (vodná para) vďaka rôznym značkám kerozínu?
Farebné kondenzačné pásy (vodná para) vďaka rôznym značkám kerozínu?
Typické správanie sublimujúcich ľadových kryštálikov, sublimujúcej vodnej pary?
Typické správanie sublimujúcich ľadových kryštálikov, sublimujúcej vodnej pary?
Akoby ich jedna mater mala...
Akoby ich jedna mater mala…
Rôzne sfarbená vodná para - azda vďaka rozličným značkám kerozínu?
Rôzne sfarbená vodná para – azda vďaka rozličným značkám kerozínu?
Kríženie emitentov rôzne sfarbenej vodnej pary na križovatke.
Kríženie emitentov rôzne sfarbenej vodnej pary na križovatke.
Náhoda na oblohe...
Náhoda na oblohe…
Párový let (preteky?) s rôzne sfarbenými kodnezačnými pásmi (všetko vodná para)?
Párový let (preteky?) s rôzne sfarbenými kondezačnými pásmi (všetko vodná para)?
Párový let s rôzne sfarbenými kodnezačnými pásmi (všetko vodná para)...
Párový let s rôzne sfarbenými kondezačnými pásmi (všetko vodná para)…
Párový let s rôzne sfarbenými kondezačnými pásmi (všetko vodná para)...
Párový let s rôzne sfarbenými kondezačnými pásmi (všetko vodná para)…
Párový let s rôzne sfarbenými kondezačnými pásmi (všetko vodná para)...
Párový let s rôzne sfarbenými kondezačnými pásmi (všetko vodná para)…
Farebná križovatka. Biela pred modrou. Všetko vodná para
Farebná križovatka. Biela pred modrou. Modrá pred sivou. Všetko vodná para…
„…odbočte vpravo, pokračujte 6403 kilometrov priamo, držte sa vľavo,…“
„…odbočte vpravo, pokračujte 6403 kilometrov priamo, potom sa držte vľavo…“
„..odbočte vľavo, nie, vpravo. Držte sa vpravo, potom 19 kilometrov rovno…“
„..odbočte vľavo, nie, vpravo. Držte sa vpravo, potom 19 kilometrov rovno…“
Po dobre vykonanej ťažkej práci...
Po dobre vykonanej ťažkej práci…
Návrat na konci náročného dňa.
Návrat na konci náročného dňa.
Dobrá práca, úplne neškodné závojové oblaky
Dobrá práca, úplne neškodné závojové oblaky
Úplne normálny farebný kondenzačný pás počas nerovnomerného rozpínania
Úplne normálny farebný kondenzačný pás počas nerovnomerného rozpínania
Žiaden dôvod na paniku. úplne neškodné, elektromagnetickým žiarením "našľahané" závojové oblaky
Žiaden dôvod na paniku. úplne neškodné, elektromagnetickým žiarením „našľahané“ závojové oblaky
Úplne normálna oblačnosť
Úplne normálna oblačnosť
Aj tu všetko úplne normálne: neškodné závojové oblaky a halo jav
Aj tu všetko úplne normálne: neškodné závojové oblaky a halo jav
Normálny kondenzačný pás: vynechané miesta signalizujú "zakašľanie" prúdového motora, možno chybný predzápal...
Normálny kondenzačný pás: vynechané miesta signalizujú „zakašľanie“ prúdového motora, možno chybné zapaľovanie
Aj tu všetko normálne kondenzačné pásy. V strede je stopa po vypúšťaní pánskeho pisoára
Aj tu všetko normálne kondenzačné pásy. V strede je stopa po vypúšťaní pánskeho pisoára.
Normálne kondenzačné pásy. V strede: práve splachuje (dámsky) palubný záchod.
Normálne kondenzačné pásy. V strede: práve splachuje palubný záchod (Dámy).
Normálne kondenzačné pásy (Emiráty) V strede: výtok z drezu palubnej kuchyne
Normálne kondenzačné pásy (Emiráty) V strede: výtok z drezu palubnej kuchyne.
Normálny kondezačný pruh
Normálny kondezačný pruh
Normálne farebné kondezačné pásy...
Normálne farebné kondezačné pásy…
Úplne neškodná oblačnosť...
Úplne neškodná oblačnosť…

Častý je argument kreténov, že „prečo by to rozprašovanie svinstiev robili“?

Nuž, vedia prečo. A robia to aj preto, lebo im to dovolíme.

ďurino, marec 2020

Poznámka: tento trochu chaotický prehľad je iba vstup do problematiky, pre koho je táto téma nová, odporúčam presnoriť napríklad blog diskutéra.

Odkaz na spomínaný dokument z kopírky: Owning the Weather in 2025

5 komentárov k “Zmeny klímy? Už viac ako 20 rokov systematická manipulácia počasia!”

 1. Čo a Načo je a začo je platená Naša RTVS?
  Dokedy,ešte to budeme trpieť,aby Nám Tí LIBERALNÝ BOLŠEVICI stale cigánili a vymývali Mozgy všetkým občanom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Minuly rok v lete sme zazili velky dokaz chemtrailsu pri cunovskych jazerach.
   Leteli lietadla a nechavali ciary ,kym jedna mohutna ciara zrazu prestala a lietadlo i ked vo velkej vyske letelo dalej a dalej a ciara uz sa neobnovila.Viaceri ludia to videli a aj tak im to nestacilo.

   1. lamzelezo: sklamem ťa, to ešte nemusí byť dôkaz chemtrails. Neviem či zmizol chemtrail celý, alebo iba za jedným z motorov: to by mohlo signalizovať vypnutie motora.

    Tiež sa mohlo stať, že lietadlo klesalo do nižšej letovej hladiny, kde nie je vhodná teplota na vznik kondenzačného pásu. Klesanie zo zeme nevidno.

    Asi najspoľahlivejší dôkaz: chemický pás vzniká hneď za motorom, vydrží viac ako minútu (kondenzačný pás vzniká niekoľko dĺžok lietadla za ním, po niekoľkých desiatkach sekúnd sa ROVNOMERNE rozptýli, nie je dlhší ako desiatky dĺžok lietadla). Všetky ostatné múdrosti na wikipedia sú kóšer hovadiny pre ľudských otrokov…

 2. Pre jaro: Vôbec nie, nemení význam článku. CO2 je úplne okrajové, nemienil som vymenúvať všetky zdroje CO2, áno, spaľovanie fosílnych palív zvyšuje obsah CO2 v atmosfére, ale z pohľadu súčasných metód manipulácie počasia je oxid uhličitý, opakujem, úplne nepodstatný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *