Zlodeji dažďa

Zlodeji dažďa

Na nemeckom blogu geoarchitektur.blogspot.sk sa nachádza dokument, ktorý názorne vysvetľuje, ako kabala pomocou takzvaných chemtrails, teda chemických svinstiev vypúšťaných z dopravných a vojenských lietadiel, dokáže ukradnúť vzdušnú vlhkosť a preniesť ju do požadovaného cieľového regiónu.

Celý dokument o kradnutí vody geoinžinieringu v podobe názornej prezentácie podloženej schémami a reálnymi fotografiami si môžete stiahnuť na odkaze pod článkom.

Veľmi zjednodušený postup, ako to robia

Nad zdrojovým územím rozprašujú nanočastice postupne v stále väčších výškach. Vytvorenými súvislými vrstvami postupne dvíhajú hranicu kondenzácie, vzduch nabitý vlhkosťou stúpa hore, až ho uchytí dýzové prúdenie vo veľkej výške, ktoré páni dokážu presmerovať požadovaným smerom a ktoré presunie vlhký vzduch do cieľovej oblasti, kde sa vyprší formou prívalových dažďov.

Prečo to robia

Staré ropné polia v Saudskej Arábii sú vyčerpané. Tieto polia možno prevádzkovať rentabilne už iba novými technológiami frakovania. Zrážková voda zvyšuje hladinu spodnej vody na Blízkom východe. Nahromadená spodná voda sa pod tlakom vháňa do spodných vrstiev ropných polí spolu s chemickými prísadami v podobe pary na rozdrvenie horniny, uvoľnenie kvapôčok ropy a ich vyplavenie.

Kto sa podieľ na realizácii

Lacné „nízkorozpočtové“ letecké spoločnosti, ktoré sú lacné preto, lebo poskytujú službu aj vtedy, keď letia bez cestujúcich. Letecké spoločnosti arabských petrodiktatúr, a v prípade potreby aj vojenské cisternové lietadlá.

Dôsledky

Náhle zmeny tlaku vzduchu. Zvyšujúce sa nebezpečenstvo zásahu bleskom zvýšením vodivosti atmosféry. Nezvyčajné sucho výpadkom zrážok. Prívalové dažde a obrovské krúpy. Extrémne tornáda, cyklóny, tajfúny. Každoročné rekordne vysoké záplavy. Vo zvolených regiónoch desaťročia trvajúce suchá – napríklad v Somálsku…

Spravte si názor na tému, ktorá sa odohráva nad našimi hlavami takmer denne, ktorá však v duchu politickej korektnosti neexistuje…

Odkaz na dokument v slovenskom jazyku

 

4 komentáre k “Zlodeji dažďa”

  1. Těsně po válce se začalo s postřikem mraků. Do mraků byly rozstřikovány částečky jodidu stříbrného. Vlhkost z mraků se soustředila kolem nich a kapky se v mracích zvětšovaly. Až nakonec začalo pršet.
    Během 60. a 70. let se Američané pokoušely na podobném principu bojovat s velkými bouřemi a hurikány. Výsledky projektu ale nebyly úplně jednoznačné a tak výzkum skončil. Ve stejné době se ovlivňování počasí začalo využívat i pro vojenské účely. Ve válce ve Vietnamu Američané spustili operaci nazvanou Papa. Postřikem mraků se pokoušeli prodloužit období dešťů, aby se po rozbahněných cestách nemohla severokorejská armáda posouvat. Dalšímu válečnému využití ovlivňování počasí zabránil rok 1977, kdy byl v Ženevě podepsán zákaz využívání podobných technologií.
    Zdroj: https://relax.lidovky.cz/mohou-pokusy-s-ovladanim-pocasi-poskodit-zemi-fq0-/veda.aspx?c=A151022_132408_ln_veda_ape

    1. Octomaník: severokorejská armáda sa presúvala po Vietname? Posúvaš sem prastaré a nepresné informácie… svet geoinžinieringu je dnes úplne inde, a hlavne nie na portáli lidovky…

      Len pre informáciu: „zákaz využívání podobných technologií…“ využívanie bolo síce zakázané, neboli však zakázané ich vývoj a testovanie, a tak sa veselo vyvíja a testuje. Aj nad Európou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *