Zbankrotovaná vláda Spojených štátov vydáva falošné dlhopisy v márnom pokuse udržať sa nad vodou

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 18. 2. 2019

Vydaním falošných dlhopisov zbankrotovaná vláda Spojených štátov vo Washingtone, D.C. dokázala predstierať, že minulý týždeň nedošlo k bankrotu, tieto dlhopisy však budú zablokované, podľa Pentagonu, ázijskej tajnej spoločnosti a zdrojov z európskych kráľovských rodov.

V roku 2008 sa bábková vláda chazarskej mafie vo Washingtone, D.C., dokázala vyhnúť bankrotu prostredníctvom 700 ton zlata, pomocou ktorého vytvorila množstvo 750 000 ton zlata na vytvorenie dlhopisov v hodnote 23 miliárd ničím nekrytých dolárov, čo potvrdili CIA, Pentagon, MI6, a iné zdroje. Tieto peniaze sa teraz minuli.

Teraz vytvorili identitu zavraždeného človeka, „doktora“ Zvonka Berdik-Alberta (vlastne grófa Alberta), aby sa pokúsili urobiť to isté, tentoraz použitím čínskej meny. Kópiu podvrhu si môžete pozrieť na odkaze: Dr.A_Owen Lennon authority Bedford.pdf

Chazarská čvarga tiež zavraždila bývalého vysokopostaveného človeka európskej CIA, Neila Keenana a pokúsila sa vytvoriť jeho falošnú identitu v neúspešnom pokuse dostať do svojich rúk indonézske zlato, podľa zdrojov CIA v Indonézii.

V rovnakom čase chazarská mafia poslala minulý týždeň svojmu falošnému saudskému korunnému princovi do Pakistanu 20 miliárd dolárov na úplatky, v snahe kúpiť si bezpečnosť pre svoju rúcajúcu sa kontrolu nad ropou na Blízkom východe, uviedli zdroje Pentagonu. Pakistanci sa však nedali zmiasť satana uctievajúcou chazarskou bábkou, predstierajúcou, že je moslimom, podľa ismáilitských zdrojov (historickí Hašašíni alebo Asasíni).

Bábkový princ odišiel do Pakistanu hľadať ochranu, pretože americká armáda plánuje odísť zo Saudskej Arábie a nechať Arabov opäť raz zvoliť za svojho vodcu skutočného moslima, čím odsúdi k záhube mnohých členov takzvanej Saudskej kráľovskej rodiny, hovoria zdroje Pentagonu.

Medzičasom viaceré zdroje v SŠA a Kanade hovoria, že do akcie v Severnej Amerike boli povolané špeciálne jednotky, v súlade s vyhlásením stavu národnej núdze minulý týždeň zo strany prezidenta SŠA Donalda Trumpa.

Zdroje z Pentagonu tvrdia, že s krízovými jednotkami „Trump teraz bude môcť nariadiť vojenské operácie v mestách, na odstránenie hroziacich útokov pod falošnou vlajkou, dať zatknúť členov kabaly a zahraničných agentov, zatvoriť zámorské základne, získať Armádny zbor inžinierov, na postavenie múra, nariadiť návrat vojenských jednotiek a vniesť vojenské tribunály do národnej diskusie.“

Správca Federálnej agentúry pre riadenie krízových situácií Brock Long bol vykopnutý a generálny prokurátor William Barr zložil prísahu predtým, ako Trump vyhlásil stav núdze, aby umožnil masové zatýkanie a pripravil odtajnenie FISA [zákon o zhromažďovaní zahraničných spravodajských informácií] a úložísk spravodajských informácií [intel dumps], hovoria zdroje Pentagonu. Brock Long bol za falošnou hurikánovou krízou, ktorá bola použitá ako krytie operácií korporácie Washingtonu, D.C., ktoré viedli k bankrotu Portorika.

Mnohé „intel dumps“ sa budú týkať politikov a sprostredkovateľov, ktorí dostávajú obrovské úplatky z nezákonného drogového priemyslu, hovoria zdroje CIA. Už drogový barón El Chapo v rámci svojho vypočúvania vypovedal, že Hillary Clintonová, Nancy Pelosiová, predseda Výboru pre spravodajskú službu Adam Schiff a iní dostávali od neho drogy (odkaz).

Podobne, pápež František „bol donútený urobiť historický krok a zbaviť funkcie sexuálneho predátora, bývalého kardinála D.C. Teda McCarricka; tento krok pripravil cestu viacerým kardinálom a biskupom, ktorí budú čeliť rovnakému trestu“, hovoria zdroje. Stalo sa to zrejme prvý raz v celej 2 000-ročnej histórii cirkvi, že kardinál bol zbavený funkcie, prípadne „zosvetštený“. McCarrick bol najvyšším mužom v úzadí vo Washingtone, ktorý ochraňoval mnohých vysokopostavených politických zločincov, hovoria zdroje. (Pamätáte si, ako George Bush ml. a Tony Blair po strate moci išli za pápežom „Malediktom“ [Benedikt XVI] požiadať o ochranu?)

Zosvetštenie McCarricka súvisí s odstránením vatikánskeho „ministra financií“, kardinála Pella, ktorý bol v decembri minulého roka odsúdený za sexuálne zneužívanie detí, podľa zdrojov zo slobodomurárskej lóže P2. Pell blokoval začiatok nového finančného systému, hovoria.

Je to tiež spojené s formálnou žiadosťou britskej vlády, ktorá bola poslaná do Vatikánu diplomatickou cestou, s cieľom vyšetriť úlohu Vatikánu v masovej vražde vo Fukušima 11. marca 2011, hovoria zdroje britskej MI6. Súdny proces vo veci zločinu vo Fukušime sa začne obvineniami proti izraelskej bezpečnostnej spoločnosti Magna BSP a izraelskému premiérovi Benjaminovi Netanyahuovi, uvádzajú zdroje.

Neskôr však budú čeliť procesu aj fašistický a bojachtivý japonský premiér Šinzó Abe a jeho ochrancovia z klanu Iwasaki (Mitsubishi Group). Na pripomenutie: Abeho vláda bola inštalovaná na základe zmanipulovaných volieb po katastrofe vo Fukušime. Jeho vláda spreneverila veľké čiastky peňazí, ktoré boli oficiálne použité na „vyčistenie Fukušimy“, podľa japonských pravicových zdrojov. Okrem toho, Abeho matka funguje ako spojka s japonskými gangstrami, pri tunelovaní fondov súvisiacich s olympijskými hrami v Tokiu, podľa zdroja z prostredia syndikátu Jamaguči-gumi.

Skutočnosť, že ruská vláda nechce uzavrieť mierovú dohodu s Abeho režimom, je jasným znamením, že si uvedomujú, že je to nelegitímna, zločinecká vláda, hovoria zdroje ruskej FSB.

Vykopnutie Michaela Greenberga ako najvyššieho predstaviteľa Vatikánu/Mosadu v Japonsku a blížiace sa zatknutie vraha, obchodníka s drogami a bratranca Barbary Bushovej, Richarda Armitageho pripravia cestu na čistku v Japonsku, uviedli zdroje Spoločnosti Bieleho draka v Japonsku.

V zákulisí preto prebieha obrovský boj, keďže Japonsko sa chystá 1. mája dosadiť ako nového cisára korunného kniežaťa Naruhita. Jedna skupina sa snaží o to, aby bol ako cisár dosadený severokórejský Kim Čong-un, pretože je súčasťou kráľovskej krvnej línie, ktorá sa nikdy nepodliehala zahraničnej kontrole, hovoria zdroje z prostredia japonskej cisárskej rodiny. Druhá skupina tvrdí, že cisárom by mal byť Naoši Onodera z južnej cisárskej línie, pretože Naruhito nie je cisárskej krvi (odkaz).

Cisárske následníctvo bude určite predmetom intenzívnej diskusie, keď sa Kim Čong-un a Trump stretnú vo Vietname 27. a 28. februára. Zdroje Pentagonu tvrdia, že sa môže konať verejný súd, aby určil, kto by mal byť legitímny cisár.

Na Medzinárodnom súdnom dvore (ICJ) v Haagu sa taktiež objaví prípad, ktorý by podľa úradníkov Prechodnej národnej rady Francúzska mohol narušiť politické základy Európskej únie. 19. februára Rada predloží prípad ICJ, v ktorom tvrdí, že „Francúzsko od 13. decembra 2007 nemá ústavu“, podľa hovorcu Rady Fabrice Dubourdieua. Okrem toho Rada ukáže, že tri oddelenia (administratívne regióny) Francúzska od roku 1948 fungujú bez právneho základu alebo titulu.

„Tento právny chaos by mohol spôsobiť nielen zmenu režimu vo Francúzsku, ale aj kolaps EÚ (ako ju poznáme) pre všetky druhy právnych dôvodov, ktoré môžem rozvinúť, ak chcete“, tvrdí Dubourdieu. Dodáva, že „nie sme naivní; vieme, že sme pod dohľadom na plný úväzok. Skutočnosť, že nám nebránia konať, znamená, že vyšší ľudia sa rozhodli, že je správny čas, aby legálne podpálili európsku štvrtú ríšu.“

Medzičasom chazarská mafiánska vláda Izraela, vidiac, že jej nacistickí podporovatelia štvrtej ríše strácajú moc, sa minulý týždeň pokúsila uskutočniť bezpečnostnú konferenciu v Poľsku, aby podporila vojnu proti Iránu. Boli tam aj preto, aby sa pokúsili vytĺcť z Poľska peniaze, hovoria zdroje poľskej spravodajskej agentúry. Poľská vláda odmietla dať sa ošklbať a namiesto toho požiadala o stíhanie predsedu Európskej rady Donalda Tuska. Tusk je nemecký agent, ktorý iba predstiera, že je Poliak, a v roku 2010 sa podieľal na vražde najvyšších poľských vládnych predstaviteľov, vrátane prezidenta (odkaz).

Ďalším znamením, že Chazari strácajú moc, prišiel keď „Izraelčanka s dvojitým občianstvom, náhrada Ruperta Murdocha, bývalá opora Fox News Heather Nauertová stiahla svoju kandidatúru za veľvyslanca [SŠA] pri OSN“ hovoria zdroje Pentagonu. SŠA budú mať čoskoro pri OSN veľvyslanca, ktorý bude reálne zastupovať SŠA a nie Izrael, hovoria židovské zdroje CIA.

Deje sa toho oveľa viac, o čom nemôžeme písať, pretože by mohlo ohroziť prebiehajúce operácie. Čitatelia si však môžu byť istí, že pre ľudí a živé organizmy tejto planéty sa pripravujú skutočne skvelé veci. Trpezliví napokon získajú svoje dedičstvo.

Preklad ďurino, február 2019

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

 

4 komentáre k “Zbankrotovaná vláda Spojených štátov vydáva falošné dlhopisy v márnom pokuse udržať sa nad vodou”

 1. „durino“ nepocula som ood teba reakciuna program NESARA-podpisany Clintonomeste v 90 rokoch zatial nebol v ucinosti -no pise sa vnom o velkych zmenach vo svete-

  1. Verona: ani si nemohla, lebo som sa k programu NESARA nikdy nevyjadroval. Ak bude čas, pozriem sa na to…

   Stav po cca 20 minútach:
   Znie to všetko na prvý pohľad pekne, ale je tam napríklad bod, že usáci sa stiahnu zo svojich základní a zavládne svetový mier.

   Svetový mier? To akože izraelský židák prestane terorizovať svojich susedov, vraždiť palestínske a jemenské decká a svojich politických oponentov na celom svete len preto, lebo usáci si niečo odhlasujú?

   Nereálne, nedôveryhodné. Izraelský žid, nadčlovek, rasista, sionista má úplne u prdele, aký zákon odhlasujú v kongrese. Má svoje vlastné zákony: talmud, vyvolenosť, apartheid atď.

   Toľko môj stručný pohľad k programu NESARA z 1990-tych rokov. Ako celok určite nie, možno niektoré body…

 2. Škoda. Dočítal som sa do: Medzičasom viaceré zdroje v SŠA a Kanade hovoria… žiadne linky, nič. Takto je to len blábol. Aj predtým Pentagon, CIA MI6 potvrdili – 0 výpovedná hodnota.
  Aj tón – chacharska vlada…. a pod – neviem kto takúto úroveň číta, ale … na tuto stranku som sa dostal po prvý krát, ale aj asi posledný…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *