Zatýkania kalábrijskej mafie, konanie Medzinárodného trestného súdu proti vodcom sionistov signalizujú záhubu chazarskej mafie

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 23. 12. 2019

Zatknutie 334 gangstrov zo zločineckého gangu ‘Ndrangheta v Kalábrii a konania Medzinárodného trestného súdu (ICC) proti Izraelu znamená, že sieť okolo chazarskej mafie sa uťahuje stále viac.

„Kolesá spravodlivosti sa krútia pomaly. Vyšetrovanie izraelských vojnových zločinov v Palestíne zo strany ICC môže po 5 rokoch viesť k zatykačom, rovnako aj v prípade iných vojnových zločinov v Syraku (sic), pretože Izrael podporuje ISIS [Daeš] a kradne sýrsku a irackú ropu“, uvádzajú zdroje Pentagonu. Zdroje sľubujú, že americké špeciálne jednotky budú čoskoro poľovať na sionistických vojnových zločincov, kdekoľvek sa pokúsia skryť na tejto planéte.

Zatýkania v Taliansku sú podľa zdrojov z japonských vojenských spravodajských služieb priamym úderom do taliansko-švajčiarskej frakcie, ktorá spáchala útok proti Japonsku a masové vraždy vo Fukušime. To znamená, že podvodne zvolený zločinecký premiér Šinzó Abe a jeho režim v Japonsku budú konečne čeliť spravodlivosti.

O oboch týchto udalostiach uvedieme viac informácií ďalej v texte, pozrime sa však najskôr na ďalšie významné kroky, ku ktorým dochádza na celom svete.

Najvýznamnejším frontom sú, ako zvyčajne, prebiehajúce rokovania zbankrotovanej vlády Korporácie SŠA. „Vláda Korporácie SŠA prežíva z ruky do úst, týždeň po týždni, mesiac po mesiaci. Tento stav nie je udržateľný a v určitom okamihu sa musí vynulovať“, hovoria britské spravodajské zdroje.

Preto sa americký prezident Donald Trump zúčastní na každoročnom stretnutí svetovej elity v Davose 21. januára, aby sa pokúsil vyrokovať prostriedky, aby jeho režim ustál lehotu splatnosti 31. januára, uviedli zdroje z európskej kráľovskej rodiny. Spomeňme si, že začiatkom tohto roka Trump vynechal Davos pred tým, ako sa vzdal a najal neokonzervatívnych sionistov po 35-dňovom obmedzenom fungovaní vlády. Uvidíme, k čomu bude elita Davosu tentoraz chcieť prinútiť Trumpa výmenou za oddialenie.

S tým súvisia aj rokovania bankrotujúcej OSN, hovoria zdroje z európskej kráľovskej rodiny. „OSN je súkromná spoločnosť založená v Kalifornii a vo vlastníctve rodiny Rothschildovcov prostredníctvom neziskovej organizácie Lucis Trust“, uviedli zdroje.

Rothschildovci robia všetko, čo je v ich silách, aby sa ich celá drsná štruktúra OSN/SŠA/MMF/ Svetová banka/BIS nezosypala. „Kvantitatívne uvoľňovanie monopolu centrálneho bankovníctva vo vlastníctve Rothschildov je iba ďalším označením pre „spätné odkupovanie“, ktoré umelo udržiava zrútený trh“, vysvetľuje člen európskej kráľovskej rodiny. Neodškriepiteľným znakom je skutočnosť, že banky účtujú jednotlivcom stále vyššie úrokové sadzby, aj keď Federálny rezervný výbor poskytuje bankám stále lacnejšie peniaze (odkaz).

Reálna ekonomika sa však aj napriek sionistickej propagande zhoršuje, takže stále viac reálnych jednotlivcov má problém splácať drahé pôžičky. Možno to je dôvod, prečo dcérska spoločnosť Rothschildovej Svetovej banky 19. decembra varovala pred „najhoršou dlhovou krízou za 50 rokov“ (odkaz).

Medzičasom bola ich Korporácia Spojené štáty prichytená pri tom, ako klame o zásobách zlata, zatiaľ čo jej vlajková loď, spoločnosť Glencore Commodities Corporation, čelí viacerým trestným vyšetrovaniam a súdnym procesom (odkaz1, odkaz2, odkaz3)

S týmto všetkým súvisela prestrelka pred ústredím FSB (bývalá KGB) minulý týždeň, v ktorej zahynuli dvaja agenti FSB. Oficiálna ruská správa tvrdí, že útok vykonal osamelý jednotlivec. Naše ruské zdroje však tvrdia, že skutočným cieľom bol Vladimir Putin a útok uskutočnilo „deväť ukrajinských pravicových militantov. Traja z nich boli zabití, traja skončili vo väzení a traja sú na úteku. „K útoku došlo, keď bol nablízku Putin, ktorý tu bol osláviť deň FSB. „Toto je vojna v rámci FSB“, dodal zdroj. Inými slovami, sionistická frakcia Rothschildovcov sa neúspešne pokúsila zabiť Putina.

Otázkou teraz je, či sa Trump spolu s Putinom budú búriť proti svojim rothschildovským pánom. Naše zdroje z Pentagonu sa domnievajú, že to je presne to, čo robí. Tu je ich opis toho, čo sa Trump skutočne chystá urobiť:

„Potom ako Trump poprial členom federálnej vlády a armáde veselé Vianočné sviatky, možno dal zelenú Medzinárodnému trestnému súdu, ako dar Bibimu (izraelskému premiérovi Benjaminovi Netanjahuovi) na chanuku. Minister zahraničných vecí SŠA Mike Pompeo predstieral, že obhajuje Izrael, zatiaľ čo špeciálne sily SŠA spolupracujú s Ruskom, aby mohli pozatýkať izraelských vojnových zločincov bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú, a dali tak vážnosť Norimberským procesom 2.0.

„Zdá sa, že Organizácia spojených národov, Rusko, Čína, India, Brazília, Nemecko, Francúzsko, Veľká Británia, Japonsko, Irán, Turecko a medzinárodné spoločenstvo podporujú ICC a Hizballáhom podporovaného premiéra Libanonu potom, ako bola odhalená účasť Izraela na vydieraní pedofíliou cez Epsteina, útokoch 9/11, 3/11, MH370/MH17 a ďalších zločinoch proti ľudskosti. Bývalý vojenský vládca Pakistanu Mušaraf, ktorý bol odsúdený na trest smrti za velezradu, dôrazne upozornil Saudskú Arábiu, Izrael, kráľov, sionistov a deepstate na prísnosť vojenských súdov.“

Zatknutie 334 mafiánov v Kalábrii je s konečnou platnosťou súčasťou tohto procesu. „Zatknutí sú zlí ľudia, obyvatelia ich preto nenávideli“, uviedol zdroj zo slobodomurárskej lóže P2. „Poznám ich a sú to hlúpi, divokí ľudia“, povedal. „Toto bola zatiaľ iba čistka jednej skupiny – najhoršej skupiny ‘Ndrangheta. Pri moci sú teraz ďalšie kalábrijské gangy“, pokračoval.

Medzi zatknutými sú aj policajný šéf, bývalý poslanec parlamentu blízkeho bývalému predsedovi vlády Silviovi Berlusconimu, ako aj právnici a účtovníci vo Švajčiarsku a v severnom Taliansku, ktorí sa v roku 2009 podieľali na krádeži japonských dlhopisov v hodnote 134 miliárd dolárov.

Aj istý zástupca kalábrijskej frakcie sa hneď po útoku pochválil zapojením svojej mafie do Fukušimy.

Po Fukušime sa v Japonsku volebným podvodom dostal k moci Abe. Krátko po prevzatí moci sa Abe objavil v Davose a vyhrážal sa Číne 3. svetovou vojnou.

Ten istý Abe, ktorý sa kedysi vyhrážal Číne, je podľa japonských správ teraz naplno zapojený do nadchádzajúceho summitu s čínskym prezidentom Si Ťin-pchingom.

Nepochybne to súvisí s tým, že Korporácia SŠA očakáva, že Čína od nej zakúpi ďalšie „veci“ v hodnote 200 miliárd dolárov ročne. To by im umožnilo znova odložiť platobnú neschopnosť. Ako sme už minulý týždeň uviedli, americká verejná ekonomika nevyrába dostatočne veľa skutočných „vecí“, aby mohla zarobiť ďalších 200 miliárd dolárov ročne, pokiaľ nevyloží na stôl tajné vesmírne programy.

Nech je akokoľvek, talianska biela šľachta, ktorá vyčistila ‘Ndranghetu tvrdí, že v Davose neposkytne Trumpovi finančné prostriedky, pokým nevyhodí svojho zaťa Jareda Kushnera. Kushner prirodzene symbolizuje chabadskú frakciu sionistov, hovoria zdroje z P2. Kushner (Chabad) je „zlá tvár sionizmu“; Pre neho nie sme všetci bratia, ale otroci“, dodávajú.

Konštatujeme tiež, že sionistické médiá znovu hovoria: „Severná Kórea by mohla čoskoro vyrobiť raketu, ktorá by zasiahla Spojené štáty“. Hovoria to už desaťročia. Faktom je, že Severokórejčania mali túto schopnosť už od 90-tych rokov, keď im ju dal americký minister obrany Donald Rumsfeld. Na pokus sionistov využiť Severnú Kóreu ako pláštik na krytie ďalšieho útoku 11. septembra alebo 11. marca už nikto neskočí. Odvetné opatrenia za takýto útok budú namierené proti Švajčiarsku a Izraelu, nie Severnej Kórey, varujú zdroje Pentagonu.

„V skutočnosti sa stalo to, že medzinárodné mocnosti vrátili sionistov späť do svojich krabíc. „Vojna proti teroru“ – bola to úplná hovadina – urobila zo sveta na mnoho rokov veľmi nepríjemné a nepohodlné miesto. Incident z 11. septembra, ktorý trvá dodnes, spôsobuje veľa chorôb. Je tu snaha otvoriť celé zariadenie a poskladať ho tentoraz správne“, zhrnul situáciu zdroj MI5.

Mnoho mocných síl sa teraz snaží zabezpečiť, aby rok 2020 bol tým rokom, v ktorom sa s definitívnou platnosťou skončí sionistická nočná mora a prinesie všetkým obyvateľom tejto planéty, či už ľuďom alebo iným spôsobom. Týmto prajeme našim čitateľom veselé Vianoce, šťastnú chanuku alebo akékoľvek označenie, ktoré používajú na oslavu nového slnečného roku na severnej pologuli.

preklad ďurino, december 2019

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

3 komentáre k “Zatýkania kalábrijskej mafie, konanie Medzinárodného trestného súdu proti vodcom sionistov signalizujú záhubu chazarskej mafie”

  1. V tejto vete bude chyba: “ … v Davose neposkytne Trumpovi finančné prostriedky, pokým nevyhodí svojho švagra Jareda Kushnera.“
    Kushner nie je Trumpov švagor ale jeho zať.

  2. ďurino,
    vďaka za doterajšie preklady a veľa síl aj trpezlivosti do ďalších. Robíš užitočné a vždy čakáme na pokračovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *