Západnú civilizáciu čaká po sviatkoch reštart

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 24. 12. 2018

Mnoho znamení a potvrdení z vysokopostavených zdrojov naznačuje, že na rok 2019 je plánovaný reštartom západnej civilizácie. Napríklad zastavenie činnosti federálnych orgánov SŠA počas sviatkov nemá nič spoločné s budovaním múra, ale súvisí s finančným reštartom a nadchádzajúcimi vojenskými tribunálmi.

To, čo prichádza, je však oveľa viac, ako iba obkľučovanie zločincov, ktorí ovládli a zbankrotovali vládu Spojených štátov – ide o riešenie problémov spojených s monoteizmom.

Keďže dnes je 24. decembra, Štedrý deň, je vhodný okamih pripomenúť ľuďom historickú pravdu, ktorá je za týmto sviatkom. Faktom je, že nikto nevie, kedy sa narodil Ježiš Kristus, takže raná kresťanská cirkev si prisvojila novoročný dávny sviatok slnka a slnko nahradila Ježišom. Ide o toto: 21. decembra, počas zimného slnovratu, slnko dosiahne svoju najsevernejšiu polohu. Tri dni sa javí byť na rovnakom mieste, a 25. decembra sa začína posúvať opäť na juh, označujúc tak zrodenie solárneho Nového roka. Kresťanská cirkev sa preto potrebuje priznať a povedať ľuďom pravdu o Vianociach bez toho, aby akýmkoľvek spôsobom poprela nádherné učenie Ježiša Krista a kresťanstva.

Židia zasa potrebujú prestať sláviť xenofóbnu Chanuku a uvedomiť si, že oslavovať solárny Nový rok je dokonale kóšer (možno si však myslia, že Stvoriteľ nestvoril slnko). Každopádne Veselé Vianoce kresťanom a moslimom a Veselý Sunmas všetkým ostatným.

Tieto otázky, spolu s diskusiami o aktualizácii kalendárov, aby boli v súlade s pohybmi nebeských telies, na ktorých sú založené, sa v Novom roku stanú súčasťou širokej verejnej rozpravy. To preto, lebo na najvyššej úrovni svetovej moci bolo prijaté rozhodnutie pokračovať a obnoviť chrám v Jeruzaleme a premeniť toto mesto na medzinárodnú slobodnú zónu. To je dôvod, prečo bude rok 2019 pravdepodobne rokom, ktorý sa zapíše do učebníc dejepisu.

V rámci prípravy na tieto blížiace sa historické zmeny sa americké vojenské jednotky sťahujú z rôznych zón konfliktov, aby pripravili cestu pre svetový mier, hovoria zdroje CIA. Zdroje z Pentagonu to potvrdzujú a dodávajú, že „prezident Spojených štátov Donald Trump sa sťahuje zo Sýrie, Afganistanu, Jemenu a Ukrajiny, aby ukončil Deep State a sionistov, pretože globálny menový reštart si vyžaduje mier a zastavenie ozbrojených stretov.“

Zdroje z európskej kráľovskej rodiny súhlasia s tým, že prebiehajú prípravy na reštart globálneho finančného systému. Súčasný systém amerického dolára, eura a japonského jenu je zbankrotovaný a nefunkčný, zhodujú sa tieto a ďalšie zdroje. Platí to najmä pre Spojené štáty, ktoré sú v bankrote už dlhšiu dobu, hovoria zdroje. Preto súčasné zastavenie činnosti federálnych orgánov v SŠA povedie k reorganizácii Kapitoly 11 [insolvenčné právo] americkej vlády. Členovia európskych kráľovských rodín napríklad uznávajú, že historické dlhopisy, farmárske pohľadávky a iné nároky voči vláde SŠA musia byť vyplatené, ale nemôžu byť vyplatené bez zbankrotovania systému.

Diskusie s členmi európskych kráľovských rodín a slobodomurármi lóže P2, ktorí kontrolujú Vatikán, však jasne ukazujú, že nebolo prijaté zásadné rozhodnutie o tom, ako bude reštart vyzerať.

Je však jasné, že súčasný systém čoskoro zanikne. To sa prejavuje nielen v zastavení činnosti vlády v SŠA, ale aj v skutočnosti, že v decembri neboli vydané žiadne rizikové korporačné dlhopisy a že akciové trhy v SŠA klesli najviac od pádu Lehman Brothers z roku 2008 (odkaz1, odkaz2).

Na jednej veci sa však dohodli: budúca plánovacia agentúra bude založená s rozpočtom vo výške niekoľkých biliónov dolárov. Právne a finančné rámce pre túto organizáciu sa vyjednávajú v zákulisí, podľa kráľovskej rodiny a zdrojov z lóže P2.

Ďalšia vec, ktorá bola dohodnutá na najvyššej úrovni, vrátane ázijských tajných spoločností, spočíva v tom, že kriminalita bude vykorenená zo systému, najmä v SŠA.

Na tomto fronte zdroje Pentagonu hovoria, že počet zapečatených obvinení v SŠA dosiahol značku 70 000. Dve obrovské väzenské bárky sú posielané na základňu Guantánamo, z New Yorku a Kalifornie, aby ubytovali všetkých zločincov, ktorí sú obkľúčení (video).

Ďalším znakom toho, čo prichádza, je skutočnosť, že Trump poslal predsedovi Snemovne [reprezentantov] Paulovi Ryanovi oznámenie, že „národné núdzové výkonné nariadenie [Executive Order] 13818 z 20. decembra 2017 bolo predĺžené o jeden rok, blokuje majetok a zabavuje aktíva dotknutých osôb zapletených do závažného zneužívania ľudských práv alebo korupcie“, poznamenávajú zdroje.

Zločinci v Izraeli a Saudskej Arábii budú tiež čeliť spravodlivosti, sľubujú ruské zdroje z FSB. S týmto cieľom ruská vláda poskytla podrobné a rozsiahle dôkazy o tom, že tzv. Biele prilby boli zločineckou organizáciou, ktorá kradla orgány, predstierala útoky sarínom a plienila historické poklady. To znamená, že herec George Clooney bude jednou z mnohých „celebrít“, ktoré poputujú do väzenia na základni Guantánamo (odkaz).

Masový vrah, premiér Benjamín Netanjahu a (sťahovač z kože) Mohamed bin Salmán sú ďalší zločinci, ktorí budú čeliť spravodlivosť, hovoria zdroje z CIA, Pentagonu a FSB. Zodpovedať by sa mali aj zločinecké rodiny Biden, Pence, Clinton, Bush, Rockefeller, Rothschild, Du Pont, Iwasaki a ďalšie rodiny, ktoré si mysleli, že sú príliš bohaté na to, aby niekedy skončili v base.

Zdroje z Pentagonu tiež tvrdia, že uväznenie bývalého riaditeľa Obrannej spravodajskej služby, generála Mika Flynna bolo odložené do 13. marca 2019, „kým sa odtajnení FISA, začnú pracovať vojenské tribunály a budú publikované ďalšie odhalenia.“

Aby demontáž vysokopostavených zločincov prebiehala bez problémov, zdroje Pentagonu hovoria, že „Trump môže vymenovať ďalšieho sudcu Najvyššieho súdu, ktorý by upevnil skutočnú konzervatívnu väčšinu, keďže liberálna čarodejnica, srdečne nenávidiaca [prezidenta SŠA Donalda] Trumpa, Ruth Bader Ginsburgová umiera na rakovinu. To má ešte väčší význam ako [sudca Brett] Kavanaugh, pretože predseda Najvyššieho súdu John Roberts bol vydieraný, aby sa pridal k liberálom, a aj on môže byť vypudený z funkcie.“

Správa pre sudcu Ginsburga: Vaše ciele, ako sú rovnaké práva žien a menšín, sú teraz súčasťou sociálnej štruktúry, takže prosím, odíďte so cťou.

Ďalej treba uviesť, že v decembri námorní generáli John Kelly a James Mattis oznámili svoju rezignáciu z funkcie náčelníka štábu Bieleho domu a ministra obrany. Videli sme tiež oznámenie, že náčelník generálneho štábu [amerických ozbrojených síl] Mark Milley bude ďalším predsedom Zboru náčelníkov štábu [JCS], po generálovi amerického námorníctva Joseph Dunford.

Nahradenie všetkých troch mariňákov na čele americkej mocenskej hierarchie je jednoduché preto, lebo dosiahli svoj cieľ, stať sa hrotom kopije, hovoria zdroje z Pentagonu. Teraz, potom ako bola vo Washingtone zriadená základňa, sa americké námorníctvo a armáda postarajú o väčšie organizačné a reformné otázky, ktoré teraz prídu, hovoria zdroje.

Jeden zdroj z Pentagonu povedal, že Mattis a Kelly chcú opustiť administratívu ešte predtým, ako vláda SŠA oficiálne zbankrotuje. Namiesto toho sa chcú sústrediť na dohľad nad vojenskými tribunálmi. Až bude establišment vo Washingtone vyčistený a zločincom sa dostane spravodlivosť, obaja zvažujú, že budú v roku 2020 pracovať vo verejnej funkcii, hovorí zdroj.

Je tiež dobré počuť, že Robert David Steele bol do okruhu kandidátov na nového ministra obrany navrhnutý Gordonom Duffom, šéfredaktorom portálu Veterans Today – človekom, ktorý vie azda najlepšie, že prakticky všetci veteráni pohŕdajú vojnou a pohŕdajú tými, ktorí chcú viesť vojnu s vidinou finančného zisku (odkaz).

Je zaujímavé, že aj napriek tomu, že Duff je vnútorne proti Trumpovi a Steele je zasa Trumpov podporovateľ, Duff chce aj naďalej, aby Steele získal prácu ministra obrany Trumpovej administratívy.

Existujú vážne diskusie o implementácii Steeleho myšlienky „otvoreného zdroja všetkého“ v pokusnej oblasti (možno Mandžusko) ako o spôsobe, ktorým sa všeobecnému obyvateľstvu zodpovedne poskytnú tajné vojenské technológie.

Steele, keď bol požiadaný o svoju nomináciu, prisľúbil, že ak by bol vybraný, dovolil by nielen uvoľnenie tajnej vojenskej technológie, ale urobil by aj všetko pre to, aby došlo k dlho očakávanému a oveľa viac diskutovanému zverejneniu „tajného vesmírneho programu“.

Ešte stále nevieme presné načasovanie, keď sa uskutočnia všetky tieto zmeny. Bolo nám povedané, že v januári budú vojenské tribunály, ale globálny reštart meny je stále v neznáme.

Existujú však dva náznaky, že by k nemu mohlo dôjsť v máji. Za prvé, na trón zasadne nový japonský cisár. Členom japonskej kráľovskej rodiny bolo povedané zo strany členov iných kráľovských rodín, že to budú oni ako najstaršia pokračujúca kráľovská rodina na zemi, ktorí umiestnia oficiálnu pečať, ktorá inauguruje nový finančný systém. Ďalším menej dôležitým náznakom je, že potom, ako minulý týždeň rezignoval premiér Belgicka, belgický kráľ ho požiadal, aby zostal až do mája.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, december 2018.

12 komentárov k “Západnú civilizáciu čaká po sviatkoch reštart”

  1. Chci jen stručně říci,abyste lidem neblbli hlavy a nestrašili.Dneska každý trouba,co má tužku nebo net,tak píšee.Také je možné,že nic nedělá,má dlouhou chvíli,tak si vymíšlí blbosti.Jsou to buď lidé bez práce bebo důchodci a leze jim to na mozek.Jděte strašit holuby na náměstí.Chcete snad predikovat konec světa.Kdybyjste četli Bibli,tak byjste zjistili ,jak to opravdu bude probíhat-Chudáčkové a fantasmagoři.Tak si najděte užitečnější literaturu.Zdravím Maš.

   1. Mašková: Chcem len stručne povedať: načo sa vyjadruješ k veciam, ktoré rozumovo neobsiahneš? Načo chodíš na internet, keď máš všetko v biblii? Veď dobre, študuj bibliu, ja ti ju neberiem, sprav nový výklad alebo prevezmi to, čo ti nadiktovali do hlavy pápeži. Veď ti len dobre chcú, či nie?

    Pekný večer želám.

   2. Mašková, ty si len hlúpa ovca, ktorá nič nechápe a nechá sa oblbovať. Je mi ťa ľúto, ale snáď to časom pochopíš, že si bola hlúpa.

   3. Ireno, sledujte dění. Blbost nikomu nepomůže. Puzzle zapadají do sebe, jen když se nad nimi přemýšlí.

 1. Vďaka za preklad, ale to už radšej komentáre Pjakina, ten má aspoň hlavu a pätu. Verí niekto tomu, ako nám tu tajné spoločnosti nastolia spravodlivosť?

 2. Priatelia dlho som odolával, aby som sa tejto téme Tieňovej vláde sveta, vážne venoval. Lenže situácia Globálnych paktov o utečencoch a migrácii ma k tomu donútili, aby som sa trošku tejto tematike začal venovať. Dnes 25. 12. 2018, počas Vianočných sviatkov a po 1. 12. 2018, kedy sme boli v uliciach proti vyslaniu Slovenského zástupcu do Marrákeš, kvôli Globálnemu paktu o migrácii , ktorý dostal stopku v NR SR a počas zasadania vlády SR . Tak, účastníci na zasadaní rady OSN za účasti viacej ako 186 zástupcov krajín sveta dňa 17. 12. 2018, schválili Globálny pakt o utečencoch, ktorý je ešte horší, ako riadený Globálny pakt o migrácii !! Dokonca na pokyn MZV Miroslava Lajčáka v demisii, Slovensko na zasadaní rady OSN hlasovali za Globálny pakt o utečencoch – NEHORÁZNOSŤ a oklamanie jednoduchých ľudí Slovenka. Za Slovensko 17. 12. 2018 hlasoval, za Globálny pakt o utečencoch stály zástupca v OSN p. Michal Mlynár … a aj preto, som si pozrel a naštudovalo, komu slúži organizácia OSN , pozrite tu, kde je zaradená v štruktúre Tieňovej vlády sveta Web. stránky : – OKULTISTICKÁ svetová vláda = Tieňová VLÁDA SVETA !!! https://diskuter.files.wordpress.com/2017/05/pyramida_sion.png
  A čo s tým, a ako na to ??? Javí sa to, ako bezvýchodiskové , my jednoduchý Občania máme riešenie …..
  R. 2018 Tieňová vláda sveta stretnutia : stretnutia Bilderbergu
  https://www.google.com/search?q=stretnutie+Bilderbergu+r.+2018&oq=stretnutie+Bilderbergu+r.+2018&aqs=chrome..69i57j69i64.10123j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8
  Je nutné túto svetovládu zastaviť !!! – reštartovať !!!!

 3. Pravděpodobný scénář v Sýrii

  „Situace je prostě opakováním Iráku druhé poloviny nultých let,“ vysvětlil Sputniku profesor Akademie vojenských věd Sergej Sudakov. „Americká vláda nejednou oznámila úplné nebo částečné stažení vojsk, avšak zachovala značnou vojenskou přítomnost v této zemi. Vojáci se vydali domů, ale přišli příslušníci soukromých vojenských společností, za které nemusí Pentagon skládat účty voličům. Totéž bude v Sýrii. Kádrové jednotky budou nahrazeny žoldáky, kteří spolu s Kurdy a za podpory amerického letectva budou neméně účinné než regulérní armáda.“
  https://cz.sputniknews.com/nazory/201812278811902-usa-zakladny-syrie/

 4. Mašková, Mašková dúfam že vieš, že existuje 900 verzíí biblie, z ktorej vychádzajú Tvoje závery, toto som ja vedel už v roku 1415 ale upálený som nebol len ma zohyzdili odsekli mi uši a nos a ešte 15 rokov som žil v Ríme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *