Zahraničné hovädá nás opäť práškujú

DSC_0038

Na fotografii pekne vidno „oblačnosť“, ktorá vznikla preletom lietadiel. Postupne sa rozptyľuje, a povedzme o 50 kilometrov ďalej ju ľudia uvidia už iba ako závoj, ktorý predsa nemá súvis s lietadlami.

Podľa doteraz vykonaných skúšok táto umelá, jedovatá oblačnosť obsahuje s najväčšou pravdepodobnosťou hliník, bárium a ďalšie kovy. Toto svinstvo niekde napokon klesne, prenikne do pôdy a vody, na pokožku, do pľúc. A obsah hliníka v našom tele veselo stúpa. Zvyšuje sa aj v našej pôde. Jedným z dôsledkov vysokého obsahu naprášeného hliníka v pôde sú napríklad prudké lesné požiare.

A potom nejaký trtko z mimovládnej organizácie opäť vyhlási, že Slováci nezdravo žijú, nezdravo sa stravujú, málo športujú a málo sa očkujú. A iný trtko pridá, že chemtrails neexistujú, sú to iba kondenzačné pásy a mali sme na hodinách fyziky dávať pozor. Chcú nám iba dobre…

Takýchto fotografií možno urobiť denne stovky, kdekoľvek na Slovensku. Prášia nám celé Slovensko.

Paranoja? Žiaľ, realita.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (15 votes cast)
Zahraničné hovädá nás opäť práškujú, 4.7 out of 5 based on 15 ratings

5 komentárov k “Zahraničné hovädá nás opäť práškujú”

 1. Ste ojedinelá stránka, kde sú info o chemtrails. Tohto leta je obloha výnimočne silene zahmlená mliečnou hmlovinou. Rozprávam sa s ľuďmi o manipulácii počasia a ľudia sa na oblohu nepozrú, o chemtrails ani nepočuli ako je rok dlhý. Zúfalé! Sú zaneprázdnený svojou robotou, podnikaním, rodinou. Prednostné sú všetky iné priority, len nie zdravá príroda a zdravá rodina. US chemtrails je na celom svete, na všetkých kontinentoch a ľudia aj keď tento fakt vnímajú, tak nepodnikajú nič na postihnutie zločincov.

  Chemtrails bežne vidno už aj vo filmoch, dokonca mraky chemtrails sú v jednej reklame v TV! mraky majú tvar trojuholníkového výseku a rozpadajú sa v dôsledku ožiarenia, tvoria sa baránkovité mraky usporiadané ako rebrá, typické pre účinky vlnovitého charakteru žiarenia. Chemtrails hmloviny a mraky tvoria fantastické obrazce, ktoré nikdy v minulosti na oblohe neboli. Fašistická kabala za chvíľu presvedčí masy, že sa jedná o prirodzené hmloviny a oblačnosť, lebo sú na oblohe denne a celý deň a sú tam častejšie ako prirodzená oblačnosť.

  Prajem všetkým ignorantom a tupcom, aby ich postihla moc NWO-USA-EÚ, hoci aj atómovou vojnou. Zvieracia duša je vnímavejšia k okolitému dianiu, žiaľ nevie toto dianie pochopiť. Duch človeka, ktorý nemá záujem pochopiť dianie okolo seba a stačí mu konzumný kapitalizmu, žrádlo, bývanie, a hmotné statky, je na úrovni zvierat, je to ľudská schránka a v nej zvieracia duša, naivná, nič nechápajúca, poslušná, ako stádo ovcí.

  K zdravému spôsobu života patrí zdravá voda a vzduch. Bez vody prežijete niekoľko dní, bez vzduchu niekoľko minút. Toxické kovy v tele, poškodená imunita, postihnutý dýchací systém, alergie, rozpadávajúca sa pečeň, kovy v obličkách, predčasná smrť aj za príznakov nervových ochorení, predčasná staroba a odkázanosť na cudziu pomoc, ľudské trosky. Pre NWO ľudský život nemá ceny. V USA vládnuca fašistická kabala postrekuje vlastné obyvateľstvo, podobne ako Porošenko zabíja vlastné obyvateľstvo.

  Typický tohtoročný letný deň je hrubá hmlovina, slnko ani nesvieti, deň je dusný a tmavý ako pri zatmení slnka a neprší. Prirodzená oblačnosť bez zrážok nevi vyvolať efekt zatmenie slnka. Fašistická kabala nám upiera právo na slnečný svit, bez neho nerastú rastliny, nedozrievajú plody. Smrť hladom? Budeme najskôr kanibalmi a potom zomrieme hladom.

  Čo sa musí stať človeku, aby začal používať rozum? Načo dali bohovia ľuďom rozum, ak ho nepoužívajú? Takíto ľudia sú skutočne len ekologickou záťažou.

  Človeče, odkiaľ prichádzaš, kam smeruješ a čo je tvojim poslaním ne tejto Zemi? Si tvorca hodnôt a prispievaš k rozvoju spoločnosti, alebo si len otrok NWO-USA-EÚ a ekologická záťaž? Nestačí nám špinavý oceán, narastajúca rádioaktivita, chemtrails, emisie, ničenie lesov, Monsanto chémia a ničenie pôdy?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  1. Definitíva: Vďaka. Škoda, že ľuďom na tom vôbec nezáleží. Je pohodlnejšie kašľať na to, ignorovať problém a venovať sa radšej splácaniu hypotéky prácou pre americký koncern. Nechcú čeliť nepríjemnej pravde. Zdráhajú sa jej uveriť.
   Napokon, ani Ukrajinci si nepripúšťali, že by ich v 21. storočí mohlo postihnúť genocídne vraždenie fašistickou vládou. A tu ho máš…

   Čo sa musí stať, aby ľudia otvorili oči?

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 2. jasně..no
  a tak co stim už sakkra jako provedem? co?jak?kde,kdy:?!!! tohle není možné nadále!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  1. Pokiaľ sa dobre pamätám, sú na to laboratórne postupy, pomerne drahé testy, na každú skúmanú látku osobitný test.

   Neviem však, či vedia dokázať aj prítomnosť nanočastíc.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *