Z amerického prezidenta Donalda Trumpa sa stáva „Obump“ s roztavením sionistického jadra na zasadnutí OSN

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 25. 9. 2017

S americkým prezidentom Donaldom Trumpom sa skutočne stalo niečo nedobré, ako to bolo zrejmé pre každého, kto počul minulý týždeň jeho vystúpenie v OSN. Vyhrážkou, že „úplne zničí Severnú Kóreu“, bol jediným svetovým vodcom, ktorý sa vyhrážal vojnou na mieste, ktoré slúži podpore mieru. Trump to urobil preto, lebo je chazarskou čvargou vydierovaný videami, na ktorých má sex s maloletým dievčaťom, tvrdia zdroje CIA, potvrdzujúc to, čo už predtým uviedli zdroje Pentagonu. Zdroje CIA dodávajú, že existuje tiež video, ktoré bolo sfalšované počítačovou grafikou, v ktorom zabil dievča, o ktorom zdroj Pentagonu nič nevie. Navyše, „Trump sa snaží zostať nažive a udržať svoju rodinu mimo nebezpečenstva“, uvádzajú zdroje CIA.

Ak sa pozriete na fotografiu šéfa generálneho štábu Bieleho domu, generála Johna Kellyho, ako si drží hlavu v rukách, keď sa Trump odvracia od dohodnutého textu svojho prejavu, môžete iba potvrdiť, že armáda Spojených štátov nemá žiadnu účasť na tejto travestii (odkaz).

Hrozba severokórejského diktátora Kim Čong-un na „definitívne skrotenie duševne postihnutých amerických retardov ohňom“ je to isté ako chazarské filmy, určené na to, aby naplnili ľudstvo strachom.

Nemusíte kopať veľmi hlboko, aby ste zistili, že Severná Kórea a Donald Trump prijímajú príkazy od tých istých chazarských mafiánov. Stopa, ako ukážeme, vedie do komplexu Rothschildovcov vo švajčiarskom Zugu (odkaz1, odkaz2).

V prípade Trumpa, stopu k chazarskej čvarge možno nájsť, keď sa pozrieme na to, kto prišiel s peniazmi, aby ho zachránil, keď zbankrotoval – Rothschildovci, ktorých ústredie je v Zugu (odkaz).

Na Trumpa, rovnako ako na jeho predchodcu Barack Obama, pôsobia prirodzene dve protichodné sily – americkí vojenskí patrioti a chazarská čvarga – takže na verejnosti hovorí raz jedno, inokedy druhé, aby si udržal oboch pánov.

V prípade Severnej Kórey, skúsme pospájať niekoľko verejne známych informácií, aby nám pripomenuli jej spojenie s Chazarmi. Začnime s jadrovou technológiou Severnej Kórey. napríklad bývalý americký minister obrany Donald Rumsfeld sedel v rade švajčiarskej spoločnosti ABB, ktorá dodala Severnej Kórei jadrovú technológiu. To jej umožnilo výrobu plutónia, základnej zložky jadrových zbraní (odkaz).

ABB, spolu s Group Edmond de Rothschild, je súčasťou Global Compact Network, napojenej na OSN (odkaz).

Potom sme zistili, že to bola darebácka chazarská Ukrajina, ktorá poskytla Severnej Kórei raketové motory potrebné na to, aby jadrové zbrane bolo možné umiestniť na medzikontinentálne balistické rakety (odkaz).

Existuje množstvo ďalších verejne prístupných informácií tohto druhu pre tých, ktorí ich hľadajú. Pozrime sa však na informácie vlastných zdrojov autora tejto správy.

Podľa istého člena rodiny Rothschildovcov bol severokórejský diktátor Kim Čong-un ešte počas svojho štúdia vo Švajčiarsku zahrnutý peknými ženami, fajnovými autami, kvalitným chľastom atď. – a to rodinou Rothschildovcov.

A je to British American Tobacco company – spojená s rodinou Rothschildovcov – ktorá už dlho redeklaruje severokórejský tabak a predáva ho do celého sveta, ako uvádza Mitsuhiro Suganuma z japonskej spravodajskej služby.

Tabak však nie je jediná severokórejská droga, ktorá sa predáva na celom svete. Početné zdroje, vrátane vysokopostavených členov syndikátu Jakuzy Jamaguči-gumi a agentov MI6 v čínskej oblasti Macao, potvrdzujú, že Severná Kórea predáva cez chazarské distribučné siete amfetamíny do celého sveta.

Potom tu prirodzene máme aj japonského premiéra – otroka, Šinzó Abeho, ktorý väčšinu svojho prejavu na zasadaní OSN posledný týždeň použil na to, aby ľudí naplnil strachom zo Severnej Kórey. Abe je pritom spojený s kórejskou Cirkvou zjednotenia (odkaz).

Cirkev zjednotenia má ranč v blízkosti ranču rodiny Bushovcov v Paraguaji v Južnej Amerike, a podľa verejne dostupných zdrojov je zapojená do pašovania drog a zbraní (odkaz).

Abe paniku ešte ďalej zvýšil výzvou, aby japonskí občania opustili Severnú Kóreu (odkaz).

Niekto tiež poslal sfalšované správy o evakuácii rodín vojakov Spojených štátov v Južnej Kórei, a vojenská tajná služba Spojených štátov už začala šetriť, kto je za tým. Možno by sa mali opýtať Abeho (odkaz).

Dôstojníci japonskej tajnej služby opisujú pretrvávajúcu severokórejskú drámu ako „saru shibai“ alebo „opičí cirkus“. Dráma, ktorá je eskalovaná rovnakými ľuďmi, ktorí predstierajú, že stoja na opačných stranách.

Chazari Severokórejčanom už dlho sľubovali, že im bude dovolené založiť väčšie Mandžusko, ktoré bude zahŕňať Japonsko, kórejský polostrov a severnú Čínu, tvrdia zdroje japonskej tajnej služby.

Rothschildovci sľúbili, že 40 miliónov Japoncov presťahujú do Severnej Kórey a zriadia im tam ázijské ústredie po tom, čo sa stalo vo Fukušime, ako vysvetlil istý člen rodiny Rothschildovcov. [Bývalý] japonský premiér Naoto Kan to čiastočne potvrdil v Klube zahraničných dopisovateľov Japonska, keď povedal, že bol poverený tým, aby po Fukušime evakuoval 40 miliónov ľudí z oblasti Tokia.

Kórejčania v Japonsku dostávajú rozkazy od človeka menom Kazujoši Kokubo, syna cisára Hirohita a kórejskej princeznej, poznamenávajú japonské zdroje. Je to on, a nie falošný cisár, ktorý ovláda Bank of Japan pre Chazarov, tvrdia tieto zdroje.

A Chazari teraz budú dodávať Severokórejčanom stále viac smrtiacich zbraní, zatiaľ čo ich protihráči v Japonsku budú ustavične šíriť svoju propagandu „musíme-sa-báť-Severnej-Kórey“.

Takže, čo sa tu skutočne deje? Odpoveď možno, ako inak, nájsť na základe starej známej zásady „nasleduj peniaze.“

Na pozadí naďalej dominuje faktický bankrot korporačnej vlády Spojených štátov a chazarskej bandy, ktorá ju vlastní. Tá nemá nič do činenia s republikou Spojených štátov amerických, ktorú na seba strhla. Je potrebné tiež zdôrazniť, že, pokiaľ ním ľudia v Amerike budú zasiahnutí, bankrot satanskej bytosti vo Washingtone DC ich oslobodí.

Chazari, aby sme sa vrátili k bankrotu, používajú svoj starý osvedčený prostriedok – hrozbu rozpútať tretiu svetovú vojnu. Tentoraz využívajú svojho severokórejského zástupcu, v rámci pokusu vytĺcť ďalšie peniaze na to, aby ich hororové predstavenie mohlo pokračovať.

Skúšajú tiež využiť značne prehnané správy o škodách, ktoré spôsobil hurikán Mária v Portoriku, ako výhovorku na „vyššiu moc“, aby tak nemuseli zaplatiť 123 miliárd USD, ktoré dlhuje tento ostrov vo vlastníctve DC. Beží tiež podvodná kampaň na získanie peňažnej pomoci obetiam katastrofy v Portoriku. Skúste sa opýtať Haiťanov alebo iných obetí vyfabrikovaných katastrof, koľko peňažnej pomoci skutočne dostali (odkaz).

Ministerstvo pre vnútornú bezpečnosť (Homeland Security) platí aj policajtov s cieľom vydupať viac peňazí z vodičov. Situácia sa tak zhoršila, že kanadská vláda upozornila Kanaďanov, aby si do Spojených štátov nebrali priveľa hotovosti, inak im ju ukradne polícia.

Ich pokusy podporiť podvodný, nekrytý finančný systém medzičasom zmenili finančné trhy na masovú halucináciu. Odtrhnutím trhu od reality sa prebúdza toľko ľudí, že tento sa dokonca stal cieľom posmeškov (odkaz).

V tomto zozname dôkazov by sme mohli pokračovať napríklad dôchodkami ulúpenými na podporu zdevastovanej infraštruktúry, čo ukazuje, aká pochmúrna je finančná situácia korporácie Spojených štátov, ale každý, kto sleduje skutočné správy, to už vie.

Dochádza aj k strate kontroly Chazarov nad ropou, surovinou, ktorá podopierala ich petrodolár, odkedy sa im v roku 1971 minulo zlato, čo spôsobilo „šok za Nixona“. Venezuela sa pridala k Iránu, Rusku a ďalším, ktorí odmietajú USD ako platidlo za ropu. Rusi si teraz berú späť ropné polia, ktoré boli ovládané chazarskou zástupnou armádou IS na strednom Východe, a odrezali im tak ešte viac príjmov z ropy.

Chazarmi zotročený Izrael a jeho zástupné žoldnierske armády teraz skúšajú strhnúť na seba ropu tým, že použijú Kurdistan, ale „ proti Izraelu a jeho pokusu, ťahom kurdského referenda ukradnúť viac ropy, stoja silné mocnosti, ako aj Turecko, Irán, Irak, Sýria a zvyšok sveta”, uvádzajú zdroje Pentagonu.

Chazarskému režimu vo Washington DC, zahnanému do kúta, bolo jeho dlžníkmi poskytnutých dosť peňazí na to, aby vydržal do 15. decembra, a čo bude ďalej, to je predmetom intenzívnych zákulisných rokovaní. V tejto súvislosti je celý ten severokórejský hurhaj iba búchaním Chazarov do stola, zatiaľ čo rokujú o svojom bankrote.

Takže čo sa zrejme stane po 15. decembri? „Bývalý príslušník námorníctva [Steven] Bannon sa stretol s čínskym mužom č. 2, Wangom Qishanom, aby zriadil pre Trumpa spätný kanál, a možno tiež, aby dohodol posledné detaily globálneho menového reštartu a dolára krytého zlatom“, tvrdia zdroje Pentagonu. „Wang vedie protikorupciu, fakticky je však stále finančným cárom a ostane ním možno ďalších päť rokov ”, dodávajú zdroje.

Medzičasom nás informátor v ústredí Rothschildovcov v Zugu vo Švajčiarsku informuje, spolu so zdrojmi CIA, že istý agent Rothschilda „bol nedávno na Kanárskych ostrovoch, aby nakúpil trochu neregistrovaného zlata.“ „Keď tí hovoria o ‘troche’ zlata, znamená to 100 až 500 metrických ton. To je ich kód“, zdroj pokračuje.

Istý zdroj v ázijskej dračej rodine povedal aj to, že „staršina rodiny zdvihol svoj ťažký zadok a uvoľnil niekoľko fondov.“ Prvá tranža peňazí pôjde do Ruska, Číny a vojsku Spojených štátov, na vyriešenie situácie v Kórei, Japonsku a inde, uvádza zdroj.

Skoršie skúsenosti nás naučili, aby sme boli v predpovedaní presných dátumov zdržanliví. 15. december by sme však nemali strácať zo zreteľa.

Preklad z angličtiny ďurino, september 2017

zdroj: benjaminfulford.net

3 komentáre k “Z amerického prezidenta Donalda Trumpa sa stáva „Obump“ s roztavením sionistického jadra na zasadnutí OSN”

 1. je na case sa zamysliet, ci trest smrti pre hlavnych svetovych gangstrov – zvratenych uchylnych bestii bude stacit.

  sudy budu vynesene tentoraz na zaklade spravodliosti a verejne bez manipulacii opicich platenych klamarov.

  rozlysovat sa bude, ale za tazke zlociny zostava osobna zodpovednost na kazdom jednotlivcovi.

  vazanie bude urcene iba pre ludi-zlocincov, ktori sa este daju zachranit a nedopustili sa bestialit.

  trest smrti obesenim bude tym najmiernjsim trestom smrti pre bestie.
  kedze vacsina ludi nema ani len prestavu o tom ake hrozne zvratene a neludske ciny vykonali nebudem ich tu uvadzat, je to iba pre silne zaludky. a nebudem tu zatial ani popisovat prisnejsie tresty smrti za najtazsie previnenia. staci ak poviem ze ti, ktorych to caka budu zavidiet svojim mrtvym kumpanom.
  vsetky tresty budu vykonane verejne. nasledny osud ich dusi kazdy z nich uz asi tusi.

  prichadza cas spravodlivosti !

 2. nie, tak to uz nebude.
  nebude mozne znovu a znovu odpustat bestiam a oni sa naoko polepsia alebo sa premiestnia niekam inam.

  tak to bolo vzdy doteraz a dopadlo to vzdy rovnako. uz tri krat sa to znovu zvrhlo. takze uz dost.

  stvrty krat sa to opakovat nebude a to je prave teraz.

  s tym odpustenim to nie je take jednoduche, pravo odpustit maju iba obete a tie uz nie su medzi nami alebo su fyzicky i psychicky odpisane takze nemozu ani vyjadrit svoj nazor.
  taketo bestiality sa uz odpustat nesmu a nebudu.

  ak sa pozriete na samotny princip terajsieho „pokrokoveho“ modelu zapadaneho pravneho systemu ktoreho sme sucastou aj my je hned jasne, ze zlocinci maju omnoho viac prav ako obete.
  preco asi ? je to nahoda ?

  nie je, je to zamer sucasnych docasnych vladcov sveta. zverstva su podporovane pre vytvaranie negativnej energie. bez nej nemozu vladnut.

  myslite si ze usaci celu dobu vytvaraju vojny po celom svete otvorene aj skryte kvoli rope peniazom zisku alebo preto aby ich vyhrali ?
  to si myslite ze boli skutocne az doteraz taky blbi a neschopni ?

  nie, vojny sa vedu kvoli negativnej energii ktora sa nimi v obrovskych mierach vytvara. preto chcu vsade vytvarat chaos a nasilie preto zabijaju take obrovske mnozstva cilistov zien a hlavne deti – nie pre vitazstvo, ale ako generator negativity.
  samotni usaci britaci frantici a ini zoldaci so zbranami v rukach o tom casto ani nevedia (okrem bestii)
  preco im zadavaju stale a stale nespravne ciele bombardovania a raketovych a delostreleckych utokov a davaju im za ulohu odrezavat hlavy a ine ohavnosti (v tych vynikaju hlavne sas britakov a hlavne ich najati gurkovia) … ?

  peniaze, ropa, uzemia , vlada nad dobytimi krajinami su iba zasterkou. ako dolnok sa pouzivaju na samofinancovanie teroristov a aj to iba preto lebo sa im teraz ruca ich podvodny financny system.

  teza o odpusteni je pekna, teza o vine kazdeho katolika je dementna ale prave s tym cirkev ktora uz davno nesluzi dobru oblbuje nevediacich.

  ak by som vam tu popisal niektore ich zverstva detailne, asi by ste to nedocital ale by vas zaplavil odpor a hnev. a vygeneroval by ste velke mnozstvo negativnej energie preto ich opisovat nebudem.

  ale pamatajte si, ze vy ak nie ste priama obet bestialneho nasilneho cinu (a to vdaka bohu nie ste) tak NEMATE ZIADNE MORALNE OPRAVNENIE bestii odpustat. tak vam to iba naprogramovali do hlavy aby sa vyhli trestu ktory ich caka. a preto nakukali podplatenym sudcom v osteraichu , malom britacku, svedestane a inde na zapade aby oslobodzovali zvrhlych migranstkych a inych polodebilov po znasilneniach , napadnutiach a VRAZDACH , okradaniach a predaji drog. a aby naopak zatvrali tych ktori o tychto zlocinoch pisu na nete. pekny priklad britacika slobomurarskeho mrzacika a sudcu – oslobodil verditkom NEVINNY vasho vasho ceskeho obcana ktoreho ten bestialny dement dobil retazou na smrt na ulici a pred svedkami !
  preco ?
  lebo mu to jeho velmajster prikazal v lozi – „si sudca a oslobodis ho , prave takych dementov potrebujeme na slobode a navyse ukazeme ze my slobodomury sa tym otvorene vysmievame vsetkym slusnym ludom, aki su bezmocni, ved oni nam musia odpustat, tak sme si ich vychovali …“

  este stale sa cast z nich moze zachranit ak prejde na stranu dobra, ale cas sa im krati a po ich zadrzani uz povodne ponuky na kapitulacia neplatia.

  kruh casov anomalie sa uzavrel a dalej uz budu iba linie casu svetla.

  vitazstvo svetla nech sa tak stane hned a uz navzdy a vsade !

  pekny den,
  BC

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *