Washington pripravuje atómový prvý úder proti Rusku

Washington si myslí, že dokáže vyhrať atómovú vojnu, a pripravuje prvý úder proti Rusku a možno aj proti Číne, aby sa do nebezpečenstva nedostala ani americká svetová nadvláda. Plány pokročili, realizácia je v chode. Ako som napísal už skôr, USA zmenili svoju strategickú doktrínu. Atómové zbrane už nie sú odvetnými zbraňami, slúžia na útočný prvý úder. V Poľsku boli v blízkosti ruskej hranice umiestnené americké systémy protiraketovej obrany, ďalšie základne sa pripravujú. Na konci bude Rusko obkľúčené americkými raketovými základňami.

Raketový dáždnik slúži na to, aby zachytil a zničil medzikontinentálne rakety. Podľa americkej vojnovej doktríny USA povedú proti Rusku prvý úder. A to, čo ostane Rusku na odvetné opatrenia, má neutralizovať raketový dáždnik.

Zmenu doktríny zdôvodnil Washington možnosťou, že teroristom by sa mohla dostať do rúk atómová zbraň a mohli by ňou zničiť niektoré americké mesto. Toto vysvetlenie nedáva zmysle. Teroristi sú jednotlivci alebo skupinky jednotlivcov, nie krajina s nebezpečnou armádou. Kto použije proti teroristom atómové zbrane, zničí omnoho viac, ako teroristov – okrem toho by to bolo úplne zbytočné, úplne by postačilo bezpilotné lietadlo vybavené konvenčnou raketou.

Umiestnenie rakiet v Poľsku vysvetlil Washington tým, že chce chrániť Európu pred iránskymi medzikontinentálnymi raketami. Washington rovnako ako vláda aj tej poslednej európskej krajiny dobre vedia, že Irán nedisponuje medzikontinentálnymi raketami a že Irán neprejavil žiaden úmysel, napadnúť Európu.

Vysvetleniam Washingtonu neverí žiadna vláda. Každá je si vedomá toho, že Washington zakrýva skutočný dôvod: chce sa vyzbrojiť tak, aby vyhral atómovú vojnu. Rusko pochopilo, kam mieri zmena americkej doktríny, pochopilo, že americké raketové základne pred jeho hranicami mieria na Rusko, a pochopilo, že Washington plánuje proti Rusku atómový prvý úder.

Aj Čína pochopila, že Washington má vo vzťahu k Pekingu podobné úmysly. Ako som napísal pred niekoľkými mesiacmi, Čína reagovala na hrozby Washingtonu pripomenutím, že dokáže zničiť USA, ak by Washington zosnoval konflikt. Washington je však toho názoru, že atómovú vojnu by dokázal vyhrať bez toho, aby tým USA utrpeli, prípadne za cenu iba nepatrných škôd. Tento odhad zvyšuje pravdepodobnosť atómovej vojny.

Ako vysvetlil Steven Starr, tento odhad je založený na ignorancii. V prípade atómovej vojny žiaden víťaz neexistuje. Aj keby raketový dáždnik ochránil americké mestá pred odvetnými opatreniami, rádioaktívne žiarenie a dôsledky jadrovej zimy, ktorú by spustilo odpálenie atómových zbraní v Rusku a Číne, by zničili aj USA.

Médiá – od čias korupčného Clintonovho režimu v rukách iba niekoľkých jednotlivcov – sa na tomto zločine spolupodieľajú tým, že na túto tému mlčia. Vlády amerických vazalských štátov v západnej a vo východnej Európe, v Kanade, Austrálii a Japonsku sú takisto vinné spolupáchateľstvom, pretože akceptujú úmysly Washingtonu a poskytujú základne potrebné na tento účel. Duševne pomätená vláda Poľska pravdepodobne podpísala rozsudok smrti pre ľudstvo. Americký kongres je vinný ako spolupáchateľ, pretože k plánom exekutívy pre atómovú vojnu sa neuskutočnili žiadne vypočutia.

Washington navodil nebezpečnú situáciu. Rusko a Čína sa domnievajú, že očividne sú vystavení nebezpečenstvu prvého úderu, čo by ich mohlo podnietiť k tomu, aby sami udreli ako prví. prečo by Rusko a Čína mali sedieť na zadku a čakať na neodvratné, zatiaľ čo ich nepriateľ úplne dokončí svoj protiraketový dáždnik? A až bude protiraketový dáždnik dokončený, útok na Rusko a Čínu je istý, ak predtým nekapitulujú.

http://youtu.be/7pP4lZXhmfk

Desaťminútová správa stanice Russia Today ukazuje, že tajný plán Washingtonu udrieť na Rusov nie je tajomstvom. Vyplýva z nej aj to, že Washington je pripravený odpratať z cesty všetkých európskych funkcionárov, ktorí by sa Washingtonu postavili do cesty.

Keď sa ma čitatelia pýtajú: »A čo môžeme spraviť my?«, odpovedám im: »Vypnite to ministerstvo propagandy. Nepozerajte Fox News, CNN, BBC, ABC, NBC, CBS, prestaňte čítať New York Times, Washington Post, LA Times. Jednoducho sa vykašlite na oficiálne médiá. Neverte ani slovo z toho, čo tvrdí vláda. Nechoďte voliť. Uvedomte si že zlo sedí vo Washingtone

Iba v 21. storočí zničil Washington sedem krajín úplne alebo sčasti. Zabil, zmrzačil alebo vyhnal milióny ľudí. Ľútosť pritom neukázal žiadnu. Ľútosť neprejavili ani cirkvi, ktoré sa nazývajú »kresťanské«. Deštrukcia, ktorú má na svedomí Washington, je prezentovaná ako veľký úspech. Washington sa presadil. A Washington je rozhodnutý, presadzovať sa aj naďalej. Zlo, ktoré reprezentuje Washington, vedie svet do záhuby.

Preklad z nemčiny ďurino, jún 2014

Zdroj

Komentár:

nato_rusko

Takto si Rusi (a Čína) dovolili svojim územím obklopiť základne NATO.

A toto je reakcia Putina na tvrdenie trtka z nemeckého Spiegelu, že raketový dáždnik NATO v Európe je namierený proti Iránu a nie proti Rusku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (15 votes cast)
Washington pripravuje atómový prvý úder proti Rusku, 4.7 out of 5 based on 15 ratings

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *