Vyhlásením vojny proti Číne spáchal Izrael samovraždu

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 10. 2. 2020

Bitka o oslobodenie planéty Zem sa dostáva do nebezpečného štádia, pretože chazarská mafia použila biologické zbrane ako pokus o začatie vojny medzi Spojenými štátmi a Čínou. Tento plán sa však otočí proti nej, pretože tak čínske, ako aj biele klobúky vo vojensko-priemyselnom komplexe presne vedia, kto stojí za útokmi biologickou zbraňou na Čínu a teraz aj Afriku (odkaz).

Zdroje zo slobodomurárskej lóže P3 tvrdia, že izraelský minister zločinu Benjamin Netanjahu vedie posledný pokus o začatie tretej svetovej vojny a pozabíjanie 90 % ľudstva. Zdroje z Pentagonu síce nemenujú priamo Netanjahua, tiež však ukazujú prstom na vládu Izraela. Ak sa Izraelčania chcú vyhnúť kolektívnemu trestu, musia Netanjahua a jeho pomocníkov v hromadnej vražde vydať Číňanom na výsluch, uviedli zdroje CIA.

V znamení toho, že chazarskej mafii bola teraz vyhlásená totálna vojna, tak zdroje z Pentagonu ako aj zdroje z ázijskej tajnej spoločnosti sa odmlčali. Viaceré pokusy nezávisle potvrdiť to, čo sa napríklad deje v Číne, sa stretli s „rádiovým tichom“. Istý pravidelný zdroj z Pentagonu hovorí: „Okrem bývalého predsedu zboru náčelníkov štábov amerických ozbrojených síl Joe Dunforda, ktorý teraz sedí v rade spoločnosti Lockheed, tu nie je žiaden zdroj informácií a tento stav môže chvíľu trvať. “

Existuje aj bezprecedentná kampaň na cenzúru, ktorá sa týka útoku na Čínu biologickými zbraňami. Napríklad z hongkonského spravodajského webu bol vypustený nasledujúci odsek: „Čínske ministerstvo zahraničných vecí oficiálne požiadalo Spojené štáty, aby vysvetlili, prečo sa na evakuovanom generálnom konzuláte vo Wu-chane našli zakopané kontajnery s nebezpečným biologickým materiálom. Bezpečnostné sily ČĽR zakázali ďalšie diplomatické misie SŠA v krajine. “

Na nasledujúcom odkaze je teraz k dispozícii už iba cenzurovaná verzia tohto článku, ktorá tento text nemá (odkaz).

Indickým vedcom, ktorí uviedli, že našli vírusy HIV umelo vložené do nového koronavírusu infikujúceho Čínu, sa minulý týždeň agenti Mosadu vyhrážali smrťou a boli donútení stiahnuť svoju správu, podľa zdrojov z Mosadu. Zdá sa, že niekto mocný v Izraeli chce zúfalo zakryť skutočnosť, že išlo o útok na Čínu biologickou zbraňou.

Svet samozrejme nenaletí na rozprávku, podľa ktorej ide o prirodzene sa vyskytujúci koronavírus. Moslimovia vedia, čo sa deje, rovnako ako Rusi a Indovia. Vedie to aj všetci ostatní, s výnimkou stále sa zmenšujúcej skupiny ovčanov Západu s vypláchnutým mozgom (odkaz1, odkaz2, odkaz3).

Avšak bez ohľadu na to, SŠA a Čína sa nedajú úskokom vtiahnuť do vzájomnej vojny. Možno to vidieť napríklad na základe oficiálnej správy agentúry Xinhua News o telefonickom rozhovore, ktorý mal čínsky prezident Si Ťin-pching s prezidentom SŠA Donaldom Trumpom a o ktorý požiadala strana SŠA. Trump uviedol: „Spojené štáty plne podporujú boj Číny proti novej koronavírusovej epidémii, a sú ochotné vyslať do Číny odborníkov a ponúknuť pomoc v rôznych iných podobách.“ (odkaz)

Trump v skutočnosti informoval Číňanov, že Spojené štáty v súvislosti s útokom na Čínu biologickou zbraňou zatkli tri osoby, vrátane 60-ročného Dr. Charlesa Liebera, vedúceho Katedry chémie a chemickej biológie na Harvardskej univerzite.

Robert David Steele, bývalý člen vojenského námorníctva Spojených štátov a CIA, minulý týždeň poslal Číňanom o Lieberovi túto správu:

Objavujú sa slabé signály o tom, že Wu-chan bol vojnovým aktom Izraela proti Číne, pomocou dvojitého agenta, Dr. Charlesa Liebera (žid a preto obzvlášť náchylný na vplyv, ak nie o kontrolu, zo strany sionistov), ktorého špičkový študent z Číny bol začlenený do wu-chanskej technickej univerzity, kde bol tiež „strategickým vedcom“.

Počúvame tiež, že to mohla byť dvojitá hra burzových obchodníkov insiderov, podobne ako útoky 9/11, ktoré tiež uskutočnili sionisti. Kto zarobil na obchodoch na burzách cenných papierov v City of London, na Wall Street, v Hongkongu a Tokiu? (odkaz)

4. februára v niečom, čo mohlo byť odvetným útokom, náhle zomrel odborník na HIV Dr. Frank Plummer, ktorý bol „uznávaný za vedúce role v epidémiách Sars, chrípky H1N1 a eboly“ (odkaz).

Útok na Čínu však môže mať ešte zlovestnejší aspekt, ktorý súvisí so zločinnou umelou inteligenciou. Tesne pred vypuknutím vírusovej epidémie vo Wu-chane mesto nainštalovalo 10 000 základňových staníc systému 5G.

Ako sme uviedli už skôr, s technológiou 5G na kontrolu mysle obyvateľstva [mind control] sa experimentovalo v Južnej Afrike.

Inými slovami, celá situácia vo Wu-chane môže byť experimentom na kontrolu mysle, pri ktorom sa ako zámienka použila epidémia.

Zdroj z Mosad nám uviedol:

„Pokiaľ ide o vírus Nipah, známy ako koronavírus, máte všetky najnovšie informácie. Čína skončila. Vyzerá to čoraz viac ako redukcia čínskej populácie až o polovicu. Už sa to urobilo aj predtým, ako potvrdili vysokí predstavitelia čínskej vlády a dejiny. “

Zdroj z CIA opísal situáciu takto:

„Spomeňte si, že pred rokmi ste o dianí v Číne nepočuli takmer nič. Až vtedy, keď vybudovali veľké továrne, ktoré vyrábali pre SŠA nezmyselné haraburdy, sme začali počuť o tom, čo sa tam dialo.

Dnes je to stále rovnaké … stále vláda ľudu na spôsob vojenskej vlády. Od čias Mao Ce-tunga sa nič nezmenilo. Len sa stala modernejšou a umožnila ľuďom myslieť si, že majú slobodu.“

Jedným zo spôsobov, ako zistiť, či sa zaoberáme situáciou spôsobenou zločinnou umelou inteligenciou, je určiť pôvod dnešného vírusového obrazu, ktorý ukazuje podobnosti medzi fiktívnou Umbrella Corporation v hrách a filmoch Resident Evil hier a filmov a Šanghajom (nie Wu-chanom ako sme chybne informovali minulý týždeň) založenou biotech-spoločnosťou „Bao Hu San“ (v čínštine znamená Dáždnik).

Teraz je potrebné určiť, či je čínska spoločnosť skutočná alebo ide iba o digitálnu manipuláciu mysle. Ak je spoločnosť skutočná, bude potrebné preskúmať, kto ju financoval. Stopa s najväčšou pravdepodobnosťou povedie k mega-skupine sionistických oligarchov.

Títo ľudia tiež presadzujú úplnú finančnú kontrolu tým, že tlačia na odstránenie hotovosti. Napríklad tu v Japonsku sú ponúkané finančné stimuly, 2-percentné zľavy, ktoré majú prinútiť ľudí prestať používať hotovosť. To je, milý čitateľ, znamenie šelmy. Touto šelmou je pravdepodobne kolektívna inteligencia alebo skupinová myseľ sionistických oligarchov a ich finančných a informačných počítačových sietí.

Otázka teda znie: aký je účel toho, čo sa zdá byť kombináciou útoku systémom 5G a biologickou zbraňou na Wu-chan?

Časťou odpovede je, že Číňania sú trestaní za to, že odmietli kľaknúť pred sionistami a odovzdávať im svoje devízové príjmy. To znamená vedenie ekonomickej, biologickej a psychologickej vojny proti Číne.

Evans-Pritchard z The Telegraph sa však domnieva, že čelíme udalosti typu čierna labuť [nepredvídateľná udalosť mimo očakávaného diania], ktorá skolabuje finančné trhy.

Povedal, že „Svetová dielňa bola zatvorená.“ Čína sa nachádza v stave totálnej vojny. Komunistická strana vyvolala „ducha z roku 1937“ a zmobilizovala všetky nástroje svojho totalitného systému kontroly, aby bojovala tak s koronavírusom, ako aj s pravdou.

Od tohto týždňa zostávajú dve tretiny čínskej ekonomiky zatvorené. Viac ako 80 % jej spracovateľského priemyslu je zatvorených, v prípade exportérov je to až 90 %.

Čínska ekonomika predstavuje 17 % svetovej ekonomiky a je hlboko integrovaná do medzinárodných dodávateľských reťazcov. Počas epidémie SARS v roku 2003 to bolo len 4,5 % svetového HDP, čo niektorí radi používajú ako upokojujúci argument. Nemôžete zastaviť Čínu na dlhú dobu bez toho, aby nezastal svet.“

Situácia je medzičasom už tak dramatická, že Baltic Dry Index prepravných nákladov sa prepadol do zápornej hodnoty. Inými slovami, svetový obchod je na tom tak zle, že prepravcovia platia peniaze za prepravu svojho tovaru na ich vlastných lodiach. Ceny komodít, ako je meď a ropa, tiež klesajú. Akciové trhy však napriek tomu akosi dosahujú nové rekordné maximá. Niečo sa čoskoro zlomí. Ak sa na to pozrieme z optimistického pohľadu, dobrí ľudia možno zinscenujú plánovanú implózii finančnej kontrolnej siete oligarchov. Čas to ukáže, a pomerne čoskoro.

V každom prípade, sionistickí oligarchovia očividne plánujú presunúť svoju výrobu z Číny do Indonézie.

Zdroj z CIA v juhovýchodnej Ázii povedal toto:

„Sledoval som, ako Bloomberg News posledných 6 až 9 mesiacov propagoval Indonéziu. Takmer denne sa vyskytne nejaký zaujímavý príbeh o Indonézii a vláde. Už sme o tom niekoľkokrát diskutovali. Vyzerá, že to je dôvod, prečo tlačia Indonéziu do popredia.“

„Jokowi chce, aby sa Indonézia zmenila z dodávateľa surovín na výrobnú „elektráreň“ a prevzala úlohu Číny. Načasovanie je dokonalé. To samozrejme nie je náhoda.“

Moja rada Indonézanom: Prísľub veľkých investícií od chazarských oligarchov je ako vábenie na chuť heroínu od drogového dealera. Najprv sa cítite dobre, ale keď vidíte, čo sa stalo s Čínou, váš život to nakoniec zničí.

Byť na vojnovom chodníku s ázijskými tajnými spoločnosťami je profesia sionistického oligarchu teraz zrejme jedným z najnebezpečnejších povolaní na svete.

Správy ktoré sme dostali, zakončíme nasledujúcou poznámkou: Zdroje MI6 prišli s návrhom, aby anglická kráľovná Alžbeta vybrala princeznú Annu, jej druhé dieťa a jedinú dcéru, aby ju nahradila ako budúcu kráľovnú Anglicka. Charles je samozrejme kvôli tomu naštvaný. Pri overovaní mojich zdrojov člen kráľovskej rodiny povedal, že princezná Anna bude slúžiť iba ako regent (správca) jeho cisárskej výsosti Juraja.

Ďalšia správa týkajúca sa amerických volieb prišla od istého kontaktu z Mosadu v New Yorku. Starosta mesta South Bend v štáte Indiana, Pete Buttigieg, ktorého chcú mať Demokrati za svojho kandidáta na prezidenta, potom ako podviedol Bernieho Sandersa zmanipulovaním volieb, v roku 2015 verejne oznámil, že je teplý. Väčšina jeho financií pochádza z vnútorného okruhu osôb okolo Bibiho Netanjahua. Pre chazarskú mafiu je voľbou mesiaca v tejto fáze ságy prezidentských volieb 2020 v Spojených štátoch.

A na záver, podľa zdrojov FSB, ruská vláda vyhlásila, že jej hranice s Čínou boli uzavreté. „V skutočnosti však vodiči kamiónov jazdia do Číny a späť aj naďalej, pretože žiadny podnik nechce utrpieť straty.“

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad: ďurino, február 2020

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *