Všetci musíme prispieť k tomu, aby kriminálna akciovka SŠA k 1. máju skutočne skončila

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 24.4.2017

Aj keď ma tragická skúsenosť naučila nepozerať na určité kalendárne údaje, početné zdroje zhodne informujú, že 1. mája by sa mohlo stať niečo veľké. V korporačných médiách je to deň, kedy vláda SŠA ukončí svoju činnosť, ak [opäť] nebude zvýšený dlhový strop (odkaz).

Je to tiež deň, kedy Portoriko, stopercentná dcéra akciovky vlády SŠA, pravdepodobne zbankrotuje (odkaz).

Zdroje z CIA, z gnostických iluminátov, japonskej vojenskej spravodajskej služby a Pentagonu tvrdia, v tento deň existuje reálna šanca, že akciovka SŠA skončí a že opäť bude zavedená Republika Spojených štátov amerických, ľudovo známa ako „staré dobré Spojené štáty.“

Spoločnosť Bieleho draka ovplyvňuje najdôležitejších veriteľov akciovky SŠA, a to Japonsko a Čínu, aby tejto akciovke SŠA už neposkytli ďalšie predĺženie úveru, pokým je pod kontrolou chazarskej mafie. Bolo im povedané, že kontrolovaná demontáž akciovky SŠA by ukončila financovanie nekončiacich vojen, bol by to tiež koniec Daešu, teroristov pod falošnou zástavou, rozprašovaniu biologických bojových látok atď.

Z chazarskej mafie sa v posledných dňoch stalo niečo, čo možno označiť už iba ako inštitučné šialenstvo, pretože deň bankrotu sa blíži. Na posledné pokusy spustiť 3. svetovú vojnu v Sýrii a Severnej Kórei nasledovali opakované hrozby s jadrovým a biologickým terorom, a toto šialenstvo bude bezpochyby pretrvávať dovtedy, až kým budú trvale vykopnutí z hry.

Nie je náhoda, že rád Maltézskych rytierov si 29. apríla bude voliť nového vodcu, deň pred dňom bankrotu akciovky SŠA. Veľmajster rádu, Matthew Festing, bol pápežom pred nedávnom vykopnutý, údajne pre spor o kondómoch (odkaz).

Zdroje japonskej vojenskej spravodajskej služby, talianskej slobodomurárskej lóže P2 a MI6 zhodne potvrdzujú, že fašistická odnož Maltézskeho rádu, vedená Festingom, bola hlboko zapletená do jadrového teroristického útoku s cunami proti Japonsku 11. marca 2011. Samozvaný satanista Leo Zagami, ktorý autorovi tejto správy posielal výhražné e-maily, že Japonsko sa ihneď po útoku vo Fukušime ponorí do mora, tvrdil aj to, že je vodcom Maltézskeho rádu.

Je potrebné podotknúť, že jeden priateľ prednedávnom navštívil Fukušimu s Geigerovým počítačom, údajne však nedokázal namerať nič iné ako normálne žiarenie pozadia (odkaz).

Nech už je to akokoľvek, Maltézsky rád ako údajne dobročinná organizácia je najstarší vojenský rád katolíckej cirkvi, a fašistická odnož tohto rádu v utajení bola zodpovedná za to, že svetských vodcov ovládala kombináciou úplatkov, vyhrážok a vrážd. Inými slovami, Maltézsky rád je jedným z najdôležitejších realizátorov tajnej svetovlády. Mal aj veľký vplyv na vojsko SŠA, pretože mnohé veľké zvieratá v ňom sú „Maltézski rytieri“, členovia Maltézskeho rádu.

Voľba zo strany týchto 60 otrokov bude mať preto skutočne rozhodujúci vplyv na budúcnosť planéty, najmä na budúcnosť SŠA.

Medzinárodný utečenec Henry Kissinger kontaktoval minulý týždeň v inej veci Spoločnosť Bieleho draka, aby ho ubezpečil, že vraj už pred dlhým časom ukončil svoj vzťah k Davidovi Rockefellerovi, pretože Rockefeller ho vraj „verejne urazil“. Zdroje z CSIS [Centrum pre medzinárodné a strategické štúdie], ktoré tvrdia, že sú Kissingerovým zástupcom, hovoria, že Rockefeller nechal Kissingera opakovane podávať čaj a v prítomnosti západných hodnostárov hrať čašníka.

Tieto zdroje ďalej uvádzajú, že Kissingera v 1960-tych rokoch údajne chytila KGB, mučila ho a zmenila na agenta KGB s krycím menom „Bor“, až potom nastúpil do kabinetu Richarda Nixona. Od tých čias, tak informujú zdroje, Kissinger v skutočnosti nepracoval pre Rockefellera.

Kissinger, ktorý je teraz bez pána tvrdí, že spolu s Rothschildovcami posúri kampaň, v rámci ktorej budú vydané obrovské čiastky peňazí na pomoc planéty, uvádzajú tieto zdroje odrazu.

Zdá sa, že odporúčanie Spoločnosti Bieleho draka nasmerovať palebnú silu na CSIS [Centrum pre medzinárodné a strategické štúdie], zasiahlo dôležitý nerv. Uvidíme, či sa 1. mája skutočne niečo stane, ako to sľubujú všetci títo ľudia. Napriek tomu však vo všeobecnosti platí, že týmto hadom nemožno nikdy veriť, takže nepočítame s tým, že zrazu v určitý dátum otočia kabát. Musíme pokračovať doterajší výpad, až kým budú odstránení.

Preto tiež stojí za pozornosť, že George Bush starší sa minulý týždeň dal poslať do nemocnice, aby tak unikol zatknutiu. Stalo sa to v rovnakom čase, kedy bol bývalý prezident Barack Obama v Chicagu prepustený na podmienku z vyšetrovacej väzby, potom ako vyrozprával všetko čo vedel o drogových kšeftoch klanu Bush/Clinton. Potom ako boli odstránení David Rockefeller, pápež Zlovoľný a ostatní, je posledným kamienkom domina, ktorý ešte stojí. Vyčkajme teda, ako dlho to ešte vydrží.

Zdroje z Pentagonu tiež uvádzajú, že „nie je to náhoda, že čínsky prezident Si Ťin-pching sa počas svojho návratu zo stretnutia s Trumpom dňa 7. apríla po [americkom] útoku Tomahawkami na Sýriu zastavil na Aljaške, aby sa stretol s guvernérom. Početné ruské bombardéry prelietali Aljašku v nízkej výške od 17. do 20. apríla a mohli by s tým kedykoľvek pokračovať.“ Zdá sa, že posolstvo bolo to, že pevnina SŠA v prípade spoločnej rusko-čínskej invázie cez Aljašku nebude nezraniteľná (odkaz).

V každom prípade budú tieto pohyby dôležitejšie ako napríklad naďalej v médiách vysielané prezidentské voľby vo Francúzsku. V týchto voľbách Emmanuel Macron, 39-ročný Rothschildov bankár, o kom ešte donedávna nikto nič nepočul, očividne vyhral prvé kolo. Zdroje z CIA tvrdia, „prezidentské voľby vo Francúzsku sú s určitosťou manipulované.“  Poukazujú na to, že Macron nikdy nebol zvolený do verejného úradu a bol by mimoriadne nepopulárny.

Správa na odkaze nižšie ukazuje, že „strávil niekoľko rokov ako minister hospodárstva pod Francoisom Hollandeom, kde predložil návrh na liberalizáciu trhu práce, ktorý nesie jeho meno a proti ktorému protestovali státisíce ľudí, a ktorý bolo možné presadiť iba uznesením o jeho vykonaní. Bolo k tomu verejné vyhlásenie, ktoré bolo iba o trochu menej hlúpe, ako jeho vlastná osobnosť.“ (odkaz).

Či bude Macronovi dovolené 7. mája ukradnúť voľby a stať sa prezidentom Francúzska a predĺžiť tak závislosť od eura, závisí od toho, čo sa stane v SŠA 1. mája a počas tajnej voľby Rádu maltézskych rytierov 29. apríla, vysvetľujú zdroje Spoločnosti Bieleho draka.

Po náhlom obrate o 180° takzvaného prezidenta SŠA Donalda Trumpa je napriek tomu jasné, že chazarská mafia sa pokúsi vyčarovať všetky možné nášľapné míny, aby si udržala kontrolu nad planétou.

Napriek všetkému však nestačí iba udržať sluhov chazarskej mafie na západe na svojich miestach, pretože Ázia kontroluje najväčšiu časť globálneho množstva peňazí.

Sluha Vatikánu a americký viceprezident Mike Pence bol minulý týždeň v Ázii a pokúšal sa pre svojich korporačných pánov vo vláde získať nejaké peniaze. Jeho pokus získať v Južnej Kórei nejaké zlato zlyhal, preto vytlačil zo seba niekoľko prázdnych hrozieb proti Severnej Kórei a ponáhľal sa ďalej smerom do Japonska, uvádzajú zdroje z japonského vojenského spravodajstva.

Podľa početných zdrojov v japonskej vláde požadoval peniaze, ktoré mu však neboli poskytnuté, preto premiérovi Šinzó Abeovi oznámil, že v júni má rezignovať, inak bude zatknutý. Japonský establišment s tým predbežne súhlasí, pretože chce vidieť, ako dopadne všeobecný boj nad ich hlavami.

Potom odcestoval Pence do Indonézie, kde sa stretol s niektorými z najhorších postavičiek na svete, informujú zdroje v Indonézii. Titulka z Reuters opisuje návštevu Penceho iba ako obchodný úspech, v rámci ktorého boli dohodnuté „väčšie zmluvy vo výške 10 miliárd dolárov“ (odkaz).

Zdroje z čínskeho vojenského spravodajstva a z CIA skutočne zhodne potvrdzujú, že Pence v rámci pokusu získať späť kontrolu nad Indonéziou rozhadzoval ničím nekryté doláre bánk FED niektorým mimoriadne nechutným bábkam.

Bolo to vidno podľa niektorých špinavých trikov Aniesa Baswedana, guvernéra Jakarty, hlavného mesta Indonézie, počas volieb (odkaz).

Osoba, ktorá mala napokon zvíťazila namiesto Baswedana, nebol nikto iný ako Prabowo Subianto, bývalý zať masového vraha bývalého indonézskeho diktátora Suharta. Subianto bol človek vybraný chazarskou mafiou, aby nahradil úradujúceho prezidenta Indonézie, Joko Widoda, informujú zdroje.

Subianto padol v skorých 1990-tych rokoch do zajatia rebelov z Východného Timoru, potom ako on a jeho vojská zmasakrovali stovky neozbrojených dedinčanov, informuje istý zdroj z okolia Subianta. Zdroj hovorí, že rebeli ho za trest vykastrovali, preto sa neskôr dal rozviesť so Suhartovou dcérou.

Teraz vidíme, ako sa vynára očividne s neobmedzenými fondmi, a pracuje ruka v ruke s žoldniermi Daeš, ktorí sa pokúšajú destabilizovať veľmi obľúbenú vládu Joko Widodu. Skutočným cieľom je, prirodzene, opäť dosadiť v Indonézii bábkový režim, aby chazarská mafia dostala do svojich pazúrov trochu zlata, aby si udržala moc nad globálnymi financiami, vysvetľujú zdroje Spoločnosti Bieleho draka v Indonézii.

Existuje aj niekoľko nových vývojov na v Strednom východe, ako dôsledok návštevy ministra obrany SŠA Jamesa Mattisa v regióne. Mattis najskôr navštívil Izrael, kde Izraelčanom vysvetlil, že musia opustiť Golanské výšiny a prestať bombardovať Sýriu, informujú zdroje z Mosadu. Mattis vraj Izraelčanom povedal, že americká armáda a Egypt im pomôže iba v odstránení žoldnierov Daeš, ktorí sú aktívni na Sinajskom polostrove.

Zdroje z Pentagonu uvádzajú, že v Saudskej Arábii „Mattis požadoval ukončenie vojny v Jemene, ktoré by sprostredkovala OSN, pretože americká armáda tam chce utlmiť svoje aktivity.“ Americkí vojaci tam bojovali, aby pomohli Saudom, avšak iba preto, lebo potrebovali Saudskú ropu pre svoje rôzne stroje, hovoria zdroje. Táto ropa im teraz bola prisľúbená, aj keby už nepodporovali režim Saudov, uvádzajú zdroje Spoločnosti Bieleho draka.

„Panikou zachvátený kráľ Salmán poslal svojho syna ako posla do SŠA, aby sa zaoberal súdnymi procesmi v súvislosti s udalosťami 911 (útoky 11. septembra 2001) a inými škandálmi“, poznamenávajú zdroje z Pentagonu. Saudská kráľovská rodina vie rovnako ako japonská a britská kráľovská rodina, že na čele svetovej mocenskej štruktúry je teraz vákuum, a ich osud závisí od toho, ako bude vyplnené.

Na záver, 61-ročný vysoký generál SŠA Joseph Dunford zabehol 17. apríla Bostonský maratón a potreboval na to štyri hodiny a 50 minút (odkaz).

„To bola správa pre všetkých patriotov, aby v Deň patriotov získali Ameriku späť“, vysvetľujú zdroje z Pentagonu.

Preklad z nemčiny ďurino, apríl 2017

Zdroj: benjaminfulfordtranslations.blogspot.com

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *