Vojsko Spojených štátov sa chystá vyhlásiť stanné právo potom, ako boli odhalené zločiny Ministerstva spravodlivosti a FBI

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 4. 12. 2017

Vojenská vláda Spojených štátov, ktorú svet pozná ako vládu prezidenta Donalda Trumpa, sa chystá vyhlásiť stanné právo, tvrdia zdroje Pentagonu. „Kabala čelí šachmatu, keďže v prípade demonštrácií alebo občianskych nepokojov je Trump pripravený federalizovať národnú gardu“, uviedli zdroje Pentagonu a dodali, že „tábory FEMA budú využité na umiestnenie masovo zatýkaných a v Gitmo [námorná základňa v zátoke Guantánamo] môžu byť umiestnené vysokopostavené ciele, zatiaľ čo ich vojenské tribunály budú rýchlo odbavovať“.

Takáto radikálna akcia je nevyhnutná: „Vzhľadom na skorumpovaných sudcov, ktorých menoval [bývalý americký prezident Barack] Obama a Kongres plný trójskych koňov pracujúcich pre Izrael, sa môže stať, že Trump bude nútený vyhlásiť stanné právo na zavedenie vojenského práva,“ takto opísal situáciu jeden zdroj Pentagonu. Napríklad [federálny vyšetrovací orgán] FBI aktívne kryl masaker kabaly v Las Vegas, v ktorom boli žoldniermi z G4S zabité stovky Američanov, hovoria viaceré zdroje.

Trump túto očakávanú očistu pravdepodobne signalizoval v nasledujúcom príspevku na sociálnej sieti: „Po rokoch Comeya [bývalý riaditeľ FBI], s predstieraným a nepoctivým vyšetrovaním Clintona (a ďalších), ktoré vedie FBI, je povesť tohto úradu v troskách – najhoršia v histórii! Ale nebojte sa, vrátime mu veľkosť.“

Ďalšou veľkou správou z minulého týždňa je, že americká letecká základňa Dover Air Force bola zasiahnutá jadrovou alebo porovnateľnou zbraňou. Útok bol v korporačných médiách opísaný ako zemetrasenie so silou 4,4. Toto „zemetrasenie“ však malo všetky charakteristické znaky útoku jadrovou alebo lúčovou zbraňou, pretože jeho epicentrom bola vojenská základňa, epicentrum nebolo hlboko a seizmograf zobrazuje jeden veľký, prudký otras, nie takú schému otrasov, akú majú prírodné zemetrasenia. Možno to vidieť na nasledujúcom odkaze (odkaz).

Hoci sa útok uskutočnil deň po tom, ako Severná Kórea oznámila, že má medzikontinentálne balistické rakety, ktoré by mohli zasiahnuť ktorékoľvek miesto v SŠA, zdroje Pentagonu hovoria, že bol súčasťou nedeklarovanej občianskej vojny vo vojensko-priemyselnom komplexe. Dover je vojenská základňa, kde sa „spracovávajú“ telá vojakov SŠA a iné mŕtvoly, a je tiež domovom diaľkových letov s ťažkým nákladom. Keďže CIA pašovala heroín do SŠA v rakvách počas vojny vo Vietname, je celkom namieste domnienka, že táto základňa bola vyradená preto, lebo bola veľkým prekladiskom afganského heroínu.

V minulom týždni boli zaznamenané dôkazy o tom, že aj na nízkej obežnej dráhe planéty prebieha vojna, niečo, čo zdroje Pentagonu opísali ako „zhodenie [de-orbited] darebáckych satelitov. V správach sa to mohlo objaviť ako zlyhanie štartu ruskej rakety, ktorá mala vyniesť 19 satelitov (odkaz).

Ďalej, 2. decembra americký generál John Hyten, veliteľ Strategického veliteľstva Spojených štátov, na stretnutí v Kalifornii upozornil, že viaceré štáty majú namierené svoje zbrane na vesmírne zariadenia Spojených štátov a varoval: „Nemôžeme dovoliť, aby sa to stalo“ (odkaz).

Minulý týždeň sa na celom svete vyskytli správy o meteoritoch a padajúcom „vesmírnom odpade.“  Autor tejto správy bol osobne svedkom pádu viacfarebného meteoritu na miesto, ktoré mohlo byť podľa odhadu vzdialené od jeho domu v západnom Tokiu menej ako kilometer. Video pádu si možno pozrieť tu:

Búrka, ktorá začala 4. novembra saudskou čistkou, nabrala kinetiku“, uvádzajú zdroje Pentagonu, mysliac to zrejme doslova.

Čistky na najnižšej úrovni v Spojených štátoch sú tiež viditeľné stále viac. „Operácia Mockingbird [drozd] bola zastavená, pretože mediálne aktíva CIA, ako je Matt Lauer, boli vykopnuté z NBC“, po uskutočnení razie 18. novembra v centrále CIA americkým námorníctvom, dodávajú zdroje. Ďalším znakom zostrelenia operácie Mockingbird je, že stanica ABC News pozastavila činnosť Brianovi Rossovi za niečo, čo Trump opísal ako „strašne nepresnú a lživú správu o Rusku, hon na ruskú čarodejnicu.“ Čistky v korporačných médiách sa ešte len začali, sľubujú zdroje.

Chazarskí gangstri dúfajú, že žaloba na bývalého šéfa Obrannej spravodajskej služby Michaela Flynna, podaná špecializovaným prokurátorom Robertom Muellerom, povedie k zbaveniu funkcie Trumpa. Zdroje Pentagonu však sľubujú, že „obžaloba Flynna je iba udička [nothing-burger], ktorá umožní Muellerovi odhaliť všetky zločiny Obamu, Hillary, FBI, pedofilov a štátu v štáte, a pomôže to Trumpovi vysušiť močiar.“

Obama požiadal minulý týždeň čínskeho prezidenta Si Ťin-pchinga o politický azyl, bol však odmietnutý, uvádzajú zdroje Ázijskej tajnej spoločnosti. Skutočnosť, že Obama v Číne nepochodil, je zrejmá z toho, že ihneď potom navštívil Dalajlámu. Dalajláma je však pravdepodobne tiež cieľom čistky a nie je schopný pomôcť Obamovi.

Keď už hovoríme o pedofilných kruhoch, minulý týždeň hollywoodska hviezda, režisér a herec Mel Gibson, uviedol, že hollywoodské elity „získavajú detskú krv. Jedia ich mäso. Veria, že im to dáva životnú silu. Veria, že ak dieťa pred smrťou fyzicky a psychicky trpelo, že im to dodá extra porciu životnej sily naviac. Gibson povedal: „To nie je nejaký druh umeleckej abstrakcie…  Bol som osobne uvedený do týchto praktík po roku 2000. Teraz už o tom môžem hovoriť, pretože títo ľudia, vykonávatelia, sú už mŕtvi.“ (odkaz).

Autor tejto správy môže potvrdiť aj to, že sa osobne stretol s dvoma chazarskými gangstrami, ktorí priznali, že jedli ľudské plody. Ide o ľudí, na ktorých teraz aktívne poľujú Biele klobúky.

Čistka sa teraz začala aj v Japonsku, keď cisár Naruhito prevzal trón od svojho otca cisára Akihitu, uvádzajú japonské spravodajské zdroje. Aj keď Akihito oficiálne neodíde do dôchodku skôr ako v apríli 2019, Naruhito je de facto už teraz cisárom, vysvetľujú zdroje. Zatiaľ prebehla čistka iba niekoľkých desiatok osôb, ale vo väčšom rozsahu sa začne 7. decembra – v deň výročia [útoku na] Pearl Harbor. Čistka sa dotkne najmä istého „pána K“, ktorý žije v hoteli chránenom sedemdesiatimi ochrankármi, dodávajú.

Japonská spravodajská služba chce tiež, aby si americké vojenské Biele klobúky uvedomili, že mnohé osoby americkej vojenskej a spravodajskej komunity v Japonsku sú už celé roky uplácané „gejšami z Kagurazaky a hotovosťou“. Tvrdia, že aj bývalá americká veľvyslankyňa Caroline Kennedyová bývala pravidelne a štedro obveseľovaná v „hostiteľských kluboch“. Od smrti cisára Hirohitu bolo ulúpené a odovzdané Rothschildovcom, Bushovcom, Clintonovcom a ďalším vysokopostaveným chazarským gangstrom, Kórejčanom predstierajúcim, že sú Japonci, ako bývalý premiér Jasuhiro Nakasone, veľké množstvo japonských peňazí, tvrdia zdroje (odkaz).

Medzičasom, zatiaľ čo SŠA a Japonsko naďalej čistia svoj dom, sa vytvára medzinárodné finančné pnutie medzi SŠA a Čínou. Signalizuje to ukončenie ekonomického dialógu medzi SŠA a Čínou minulý týždeň. V tejto súvislosti je dôležité poznamenať, že zníženie daní, ktoré minulý týždeň oznámil Trump, možno realizovať iba vtedy, ak SŠA vyhlásia bankrot a vydajú novú menu, pretože v opačnom prípade by požadovali nové obrovské pôžičky od Číny. Čína nemá chuť naliať do čiernej diery americkej korporačnej vlády ďalšie peniaze, uvádzajú zdroje z Ázijskej tajnej spoločnosti (odkaz).

Číňania dúfajú, že americká korporačná vláda zbankrotuje, prevezme ju Kanada a vzniknú Spojené štáty Severnej Ameriky, ktoré nahradia zločinecký režim, na ktorý sa premenila korporačná vláda Spojených štátov. Tento týždeň je kanadský premiér Justin Trudeau v Číne a, ako uvádza Kanadská rozhlasová stanica (CBC), „nechuť prezidenta SŠA Donalda Trumpa voči Číne pomáha Kanade stať sa príťažlivejším partnerom v Severnej Amerike“ (odkaz).

Znamením toho, že Čína a jej spojenci v BRICS sa pripravujú na bankrot SŠA, bolo formálne oznámenie krajín BRICS minulý týždeň, že sa chystajú spustiť svoju vlastnú sieť na obchodovanie so zlatom (odkaz).

Aj Venezuela minulý týždeň oznámila, že nahradí americký dolár kryptomenou podloženou zlatom, ropou a diamantmi.

Okrem toho, ako signál toho, že si Rusi robia starosti z prípadnej lúpeže peňazí zo strany Američanov, minulý týždeň ruské ministerstvo financií varovalo, že ak SŠA skonfiškujú ruské devízové rezervy, „bolo by to vyhlásenie finančnej vojny“ (odkaz).

Istý zdroj CIA v Ázii, ktorý má spojenie s Rothschildovcami, dostal nasledujúci komentár, keď sa spýtal na finančnú vojnu: „Jeden z mojich kontaktov, ktorý vidí do týchto vecí, mi povedal, že hlavný plán uvažuje globálne zrútenie systému v 3. štvrťroku 2018.“

A poznámka na záver: istý čitateľ z Brazílie mi poslal e-mailom nasledujúcu informáciu: „V brazílskom Porto Alegre, v južnej časti mojej krajiny stojí veľká budova amerického veľvyslanectva, skutočne väčšia ako budova v São Paulo, a môžem vám povedať, že pri normálnom posúdení nie je žiadna potreba tak veľkého amerického veľvyslanectva v Porto Alegre, ak by nešlo o niečo také ako je centrála CIA. Istý môj priateľ, ktorý tam žije, mi povedal, že v posledných rokoch, odkedy bola tá budova postavená, sa zdá, že tam pracuje iba niekoľko ľudí, menej ako desať, prinajmenšom na povrchu.“ Možno je ta ďalšia hlboká podzemná vojenská základňa [Deep Underground Military Base, DUMB], ktorú treba vybrať.

V každom prípade nacisti, ktorí sú umiestnení v juhoamerických podzemných základniach, už skôr autorovi tejto správy povedali, že už nechcú viac dobyť tento svet a jednoducho chcú ostať sami, aby sa mohli hrať so svojimi lietajúcimi taniermi. Možno by mali jednoducho oznámiť, že chcú tieto a ďalšie technológie zdieľať so zvyškom sveta.

Zdroj: benjamifulford.net

Preklad z nemčiny a angličtiny ďurino, december 2017

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/5 (25 votes cast)
Vojsko Spojených štátov sa chystá vyhlásiť stanné právo potom, ako boli odhalené zločiny Ministerstva spravodlivosti a FBI, 4.6 out of 5 based on 25 ratings

3 komentáre k “Vojsko Spojených štátov sa chystá vyhlásiť stanné právo potom, ako boli odhalené zločiny Ministerstva spravodlivosti a FBI”


 1. Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/html/auria_multihost/prekladyodlesa.sk/public_html/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 705

  kto riadi Fulforda? informácie o veľmi blízkom krachu USA, kabalistov, satanistov dáva už roky, iba termín sa posúva…
  tie info „púšťa“ za účelom :
  a : aby sa ľudia zaktivizovali proti útlaku?
  b : aby nič nerobili, veď netreba, už už sa „to“ skončí?
  to je, podľa mňa, zádadná otázka…

  ďurino 17.12.2017: posledných deväť hlasov na tento komentár prišlo z jednej a tej istej IP adresy…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.5/5 (11 votes cast)

  1. Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/html/auria_multihost/prekladyodlesa.sk/public_html/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 705

   take jednoduche to nebude pre nikoho az do Udalosti aby si jednym klikom precital hned presne celu pravdu ako a co sa odohrava a ako funguje docasne vladnutie chimery nad ludstvom.

   je treba skladat mozaiku a rozmyslat a vyvinut vlastnu namahu a nachadzat dalsie zdroje.

   fulford nema sice vzdy uplnu pravdu, ale ma urcite kontakty a niektore jeho informacie su nie len zaujimave ale aj pravdive.
   celkovo je skor prinosom a preto treba jeho usilie ocenit.

   ake usilie a prinos k pravde si doteraz spravil ty?
   tym mam na mysli uz si niekedy pomohol kolegovi ked ho osocovali v praci kvoli jeho netradicnym nazorom ?
   uz si sa niekedy sam pokusil rozsirovat spravy ktore prinasaju nadej na konecne oslobodenie nasej planety aspon medzi kolegami, priatelmi, mailom, pri pive alebo pri trepani vympletych hlav v praci v kuchynke pri kave ?
   uz si sa niekedy zastal pravdy alebo je pre teba pohoda mlcat neriskovat do nicoho sa nemiesat a pchat sa sefom do zadku tak ako to robi vacsina aby si nestratil flek a bonusy ?

   trochu ucty k tym ktori riskuju by ti nezaskodilo.

   maj sa !
   bc

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

   1. Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/html/auria_multihost/prekladyodlesa.sk/public_html/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 705

    synku, klid…
    pravdu hľadám a šírim od strednej, teda vyše 30 rokov. blbých otázok máš veľa, ale máš názor na to, čo som sa pýtal?
    píšeš, že niektoré jeho informácie sú pravdivé… píšem niečo iné? pýtam sa znovu : prečo sú jeho niektoré informácie pravdivé?
    pýtať sa (slušne) na zámer kohokoľvek je prejav neúcty?
    čo a ako robím je veľmi ľahké zistiť… (kliknutím ma moje meno)

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *