Vo Francúzsku možno prebehne revolúcia, ako sa šialení sionisti opäť pokúsia rozpútať 3. svetovú vojnu

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 16. 4. 2018

Šialení, nábožensko-fanatickí sionisti, ktorí sa už roky snažia vyvolať biblickú bitku [armagedon], opäť zlyhali vo svojom poslednom pokuse, tentoraz v Sýrii. Teraz čelia vážnym následkom, ktoré pravdepodobne začnú revolúciou vo Francúzsku.

Skôr, ako sa dostaneme k detailom, je potrebné si pripomenúť, s čím tu máme do činenia. Pre normálnych ľudí založených na realite je ťažké pochopiť, že západný politický a finančný establišment bol unesený náboženskými fanatikmi, ktorí sa snažia uskutočniť svoju interpretáciu biblického proroctva vyvraždením 90 % ľudstva a zotročením preživších. Zdrvujúce dôkazy však ukazujú, že to je presne to, čo sa deje.

Nebudeme tu znovu vysvetľovať všetky dôkazy; len sa pozrieme na to, čo zamýšľal zať amerického prezidenta Donalda Trumpa, Jared Kushner. Rodina Kushnerovcov kúpila budovu na Fifth Avenue 666 v New Yorku za oveľa vyššiu cenu, ako je jej trhová hodnota (odkaz).

A áno, aj napriek veľkej snahe o odstránenie tejto informácie z webových stránok, ktoré nie sú „konšpiračné“, môžeme potvrdiť, že v tejto budove sídlila spoločnosť Lucent Technologies a vyvíjala implantovateľný čip RFID. Tu je článok z vedeckého časopisu o tom, na čo sú tieto čipy určené (odkaz).

Musíme pripomenúť aj to, že Kushner je členom radikálnej sekty Chabad, ktorá plánuje mať 2 800 otrokov pre každého svojho nasledovníka potom, ako bude zabitý zvyšok ľudstva. Inými slovami, je možné fakticky potvrdiť, že zať prezidenta Spojených štátov je súčasťou skupiny, ktorá sa skutočne pokúša premeniť na skutočnosť nasledujúce biblické proroctvo:

Zjavenie sv. Jána 13:16-18
„A pôsobí, že všetci — malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní i otroci — dostanú znak na pravú ruku alebo na čelo, aby nemohol kupovať ani predávať nikto, kto nemá ako znak meno šelmy alebo číslo jej mena. V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy, lebo je to číslo človeka. Jeho číslo je šesťstošesťdesiatšesť.“ [prevzatý ekumenický preklad]

Na tomto mieste stojí za to pripomenúť čitateľom, že tento verš pochádza z Nového zákona a nie zo židovského Starého zákona, takže to nie je židovské sprisahanie a títo ľudia nie sú skutoční Židia, ale radšej uctievajú Satana. Staré porekadlo „Pravda je zvláštnejšia, ako fikcia“ sa ukazuje byť opäť raz pravdivé.

Teraz môžeme prejsť na aktuálne novinky. Najprv sa pozrite na fotografiu zo stretnutia Trumpa s vodcami Chabadu 29. marca na nasledujúcom odkaze (odkaz).

Po stretnutí s týmito ľuďmi Donald Trump signalizoval svoju neochotu pridať sa k ich šialenému plánu a oznámil, že SŠA sa chystajú stiahnuť zo Sýrie. Takže, čo sa stalo? Prečo Trump napokon  nariadil útok na piatok trinásteho?

Odpoveďou podľa CIA a iných zdrojov je, že chazarskí sionistickí šialenci, zúfalí z toho, že sa rozpadla ich sieť kontroly, spustili masívnu kampaň na dotlačenie SŠA a Ruska do tretej svetovej vojny a spustiť tak dlho plánovaný armagedon.

Kľúčom bola razia v kanceláriách Michaela Cohena, právnika Donalda Trumpa, 9. apríla. Cieľom razie bolo nájsť materiál, s ktorým by mohli vydierať Trumpa a prinútiť ho, aby nariadil útok na ruské vojská v Sýrii a začal 3. svetovú vojnu, podľa zdrojov CIA a Pentagonu. Keďže Trumpove kasína v Atlantic City v roku 1991, 1992, 2004 a 2009 zbankrotovali a Trumpa pravdepodobne vytiahli z problémov ruskí gangstri a iné pochybné postavy, niet pochýb o tom, že sa našlo veľa materiálu na vydieranie.

Armáda Spojených štátov odpovedala v noci náletu nasledujúcim obrázkom.

Jeho „posolstvom je, že americká armáda stojí pevne za prezidentom Trumpom“ a „správu pre kabalu signalizujú počty 9 vľavo a 11 vpravo,“ hovoria zdroje Pentagonu.

Americká armáda napriek tomu pokračovala útokom na Sýriu 13. apríla, pretože mala dohodu s ruskou armádou a sýrskou vládou, vysvetľujú zdroje. V tejto dohode boli americkej armáde poskytnuté tri dovolené ciele v Sýrii – zničená budova plánovaná na demoláciu a dve prázdne letecké základne – aby zobrali sionistom zámienku na odhaľovanie špinavej bielizne Trumpa a súčasne zabránili svetovej vojne.

Okrem toho „raketové údery na Sýriu pripravili cestu na odchod vojenských jednotiek zo SŠA a Trumpov príspevok na Twitteri ‘misia splnená’ bol zacielený na Georgea Busha mladšieho a na ľudí stojacich za útokmi 9/11“, hovoria zdroje Pentagonu.

A chazarskí satanisti (sionisti) toľkokrát (najmenej 6 razy) vrieskali, že sýrska vláda útočí na vlastný národ jedovatým plynom, že ich klamstvám neveria už ani ľudia s vypláchnutým mozgom. Jeden mém, ktorý koloval po poslednom útoku odhalil absurdnosť oficiálneho príbehu konštatovaním: „Bombardujeme Sýriu, pretože Sýria bombarduje Sýriu.“

Potom tu máme [dnes už bývalého] hovorcu Bieleho domu, Seana Spicera, ktorý povedal, že „Cieľom Spojených štátov je … uistiť sa, že destabilizujeme Sýriu“ (odkaz).

Americká armáda tiež urobila ďalší krok proti chazarskej kontrole médií tým, že minulý týždeň donútila odstúpiť Martina Sorrela, šéfa WPP, najväčšej reklamnej spoločnosti na svete, hovoria zdroje Pentagonu. Škandál Harveyho Weinsteina tiež „urýchlil prezidentské ambície výkonného riaditeľa spoločnosti Disney, Boba Igera,“ dodali.

Teraz príde ešte vážnejšia odveta za tento útok založený na ľahko a všeobecne overených klamstvách. Ako prvé padnú zrejme bábkové vlády chazarskej mafie v Spojenom kráľovstve štátoch a vo Francúzsku.

Situácia vo Francúzsku sa stáva mimoriadne kritickou. Fabrice P. J. Dubordieu, poradca pre zahraničné veci pre Francúzsku národnú prechodovú radu, ktorý hovoril za radu, uviedol, že francúzska armáda a polícia sú na pokraji otvorenej vzbury proti ich „podvodnej vláde“.

Podľa Dubordieua, keď sa francúzsky prezident Emanuel Macron ujal moci prostredníctvom zmanipulovaných volieb, okamžite sa dostal do sporu s „vysoko rešpektovaným generálom Pierre de Villiersom, ktorý viedol k jeho rezignácii 19. júla 2017.“ Jeho nahradenie poslušným generálom Françoisom Lecointrem, ktorého povesť je poškodená jeho účasťou „v niekoľkých špinavých operáciách v Afrike“ a ktorý nie je „rešpektovaný svojimi rovesníkmi“, je „jedným z mnohých“ zdrojov napätia v armáde, hovorí.

Prechodná rada oznamuje, že údery sú vykonávané súdnictvom, policajnými zbormi a riadnou políciou.

Sudcovia a právnici sú rozčarovaní a zorganizovali štrajky, pretože tzv. „justičné reformy“ okliešťujú ich moc a obmedzujú ľudské práva, tvrdia.

Informujú o tom, že zákon nedovoľuje Republikovým bezpečnostným rotám (Compagnies Républicaines de Sécurité) alebo poriadkovej polícii štrajkovať, takže sa kolektívne hlásili na maródku, pretože sú vyčerpaní z boja proti francúzskym študentom, odborovým robotníkom a ochrancom životného prostredia, z ktorých mnohí sú členmi ich vlastných rodín.

Francúzska národná garda o sile 100-tisíc mužov mala s Macronom zlý vzťah od samotného začiatku jeho vlády a je pripravená pozatýkať celý režim, hovorí Rada. Situácia sa tak vyhrotila, že Macron nedávno umiestnil vo francúzskych kasárňach vo Versailles 500 vojakov z EÚ, hovoria (odkaz).

Nielen to, Rada dostáva správy o žoldnieroch rozmiestnených pozdĺž belgických a nemeckých hraníc s Francúzskom. „Prijímanie zahraničných prípadne nepravidelných síl na potlačenie nepokojov je v skutočnosti zradou ako z učebnice – ak nie v zmysle zákona, tak prinajmenšom v mysli našich ľudí a vojenského personálu,“ hovorí Dubordieu.

Útok na Sýriu nariadený Macronom zhoršuje situáciu, pokračuje. „Naša podvodná vláda obviňuje sýrskeho prezidenta Asada a cituje informácie, ku ktorým však nemáme reálny prístup“, dodáva. Francúzska armáda napokon povedala, že nemôže poslať svoju jedinú lietadlovú loď, aby sa podieľala na útoku „pretože sa nachádzala v doku na oprave“, a namiesto toho menšia loď odpálila niekoľko symbolických rakiet.

V každom prípade prechodná rada tvrdí, že na 5. mája je pripravený veľký nátlak. „Študenti z univerzít v Montpellier a Štrasburgu počas svojich zhromaždení hlasovali za okupáciu Elyzejského paláca, v ten deň“, uviedol. „Pravdepodobne budú veľmi skoro nasledovať študenti z iných vysokých škôl“, dodáva. Macron sa v tom čase chystá skrývať na vzdialenom území južného Tichomoria, v Novej Kaledónii, poznamenáva.

„Francúzska republika s konečnou platnosťou vstupuje do závažne zhoršeného režimu! Prechod sa blíži“, uzatvára Dubordieu.

Britské médiá uvádzajú, že situácia s bábkovou vládou Theresy Mayovej v Spojenom kráľovstve je tiež čoraz krehkejšia po „očividne absurdnom“ útoku na Sýriu, ktorý podporila menej ako štvrtina obyvateľstva. Mayová uskutočnila útok bez toho, aby sa pýtala Parlamentu, pretože „vedela, že by pohorela“ (odkaz1, odkaz2).

Japonská bábková vláda Šinzóa Abeho, aj keď sa nezúčastnila na najnovšej sýrskej fraške, sa tiež potáca kvôli zapojeniu Abeho do korupcie a vojnových zločinov. Pred japonským parlamentom sú teraz každý deň obrovské demonštrácie, ktoré požadujú jeho rezignáciu (odkaz1, odkaz2).

Zatiaľ čo starý poriadok sa naďalej rozpadá, veľké pohyby smerom k viac spolupracujúcemu svetu boli zaznamenané v kongregácii rôznych námorných jednotiek v južnom Tichomorí, podľa ázijských zdrojov CIA.

„Skutočným dôvodom, prečo námorné sily išli do Tichého oceánu je objav veľkého množstva prvkov vzácnych zemín (REE) približne 950 km na juh a východ od Tokia, ktoré sú použité v tajnom vesmírnom programe – dostatok kovov na to, aby vesmírny program pokračoval celé desaťročia.

„Problémom je ťažba týchto kovov v hĺbke až 3 000 metrov, na ktorej pracoval francúzsky kapitán Jacques Cousteau, keď zomrel. Jeho stará loď Calypso bola teraz opravená a vybavená najmodernejšou technológiou a nachádza sa teraz v regióne pomáha zistiť, ako vyriešiť tento problém, spolu s americkými, čínskymi a ruskými vojenskými loďami vyzbrojenými špičkovými technickými podvodnými radarovými systémami.

„Očividne bolo objavené aj veľmi veľké ložisko prvkov vzácnych zemín na dne Juhočínskeho mora, vrátane obrovského množstva platiny zmiešanej s kovmi platinovej skupiny (PGM). To je ďalší dôvod na „veľký podmorský čínsky múr“ okolo zóny deväťbodovej línie, ktorú Čína vytvorila v roku 1947.“

V súvislosti s týmto ložiskom, zdroje z Pentagonu tiež uvádzajú, že „výbuch sopky Vanuatu môže odradiť Čínu od vybudovania akejkoľvek vojenskej základne tak blízko Austrálie“ (odkaz).

A poznámka na záver: Barbara Bushová zomiera (odkaz).

Zdroj: benjaminfulford.net

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *