Vládne strach z pandémie, ako kabala čelí zániku

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 10. 9. 2018

Zavládol strach z pandémie, pretože lietadlá vo viacerých krajinách hlásili, že sú plné „chorých“ ľudí, ktorí sú po pristátí umiestňovaní do karantény. Zdroje Obrannej spravodajskej agentúry (DIA) však hovoria, že všetky incidenty sa zdajú byť falošné, zahŕňajúce krízových aktérov.

Strach z pandémie prichádza, potom ako poprava amerického senátora Johna McCaina vyslala šokové vlny v radoch hodnostárov chazarskej mafie, ktorá teraz aktivuje všetky svoje zdroje v zúfalej snahe zachrániť sa. Preto tento strach z pandémie môže byť niečo, ako keď školák zatelefonuje do svojej školy a oznámi, že sa v nej nachádza bomba, aby sa vyhol skúške, cez ktorú neprejde.

Je však tiež možné, že vojensko-priemyselný establišment Spojených štátov zosnoval strach z pandémie ako zámienku na zastavenie všetkých leteckých liniek po celom svete, aby sa zabránilo rozutekaniu chazarskej mafie, keďže sa rozpečatí viac ako 51 000 zapečatených obvinení.

V každom prípade, nižšie uvedené odkazy sú len čiastočnou indikáciou rozsahu tejto plánovanej „pandémie“.

Let z Nigérie do Londýna – opičie kiahne (odkaz)

Let zo Španielska do Anglicka, 4.9.2018 – nešpecifikovaná choroba [sickness bug] (odkaz)

Oran, let z Alžírska do Francúzska, 5.9.2018 – cholera (odkaz)

Let z Dubaja do New Yorku, 5.9.2018 – chrípka (odkaz)

Paríž, let z Francúzska do Philadelphie, 9. 6. 18 – chrípka
Mníchov, let z Nemecka do Philadelphie, 9. 6. 18 – chrípka (odkaz1, odkaz2)

Strach z pandémie je len jednou z mnohých hrozieb pretrvávajúcej krízy na vrchole sveta, najmä západnej štruktúry moci.

Centrum diania zostáva v Spojených štátoch, kde vojenská vláda podporujúca prezidenta Donalda Trumpa zintenzívnila demontáž kabaly. Zdroje z Pentagonu hovoria, že ďalšia fáza útoku bude zahŕňať vysokopostavených republikánov, ako je bývalý viceprezident Dick Cheney a bývalý prezident George Bush ml., ktorí budú „prví volaní na zodpovednosť za zradu 11. septembra, takže demokrati nebudú môcť frflať, až bude zacielené na Baracka Obamu a Hillary Clintonovú.“

Stojí za zmienku, že George H. W. Bush (st.) je s veľkou pravdepodobnosťou mŕtvy, keďže sa neukázal na pohrebe Johna McCaina. Toto leto bol tiež zastrelený Bushov lekár a krátko nato bol muž, ktorý zastrelil lekára, pravdepodobne „zasamovraždený“, čo môže poukazovať na možné zatušovanie Bushovej smrti (odkaz1, odkaz2).

V každom prípade, scenár na dlho očakávané pozatýkanie týchto vysokopostavených členov kabaly sa vyvíja stále ďalej. Poprava senátora Johna „ISIS“ McCaina umožnila nahradiť ho protrumpovým senátorom Jonom Kylom, konštatujú zdroje. Zjednoduší to potvrdenie Bretta Kavanaugha za sudcu Najvyššieho súdneho dvora, vysvetľujú.

Ďalším krokom bude obvinenie Busha ml. zverejnením dokumentov Foreign Surveillance Intelligence Act (FISA, zákon o odpočúvaní cudzincov), spoločne s dokumentami v súvislosti s 11. septembrom z rokov 2001 až 2005, keď bol Kavanaugh Bushovým tajomníkom, hovoria zdroje z Pentagonu.

Slučka sa uťahuje aj okolo Obamu, pretože jeho ochranný gang v Chicagu tiež čelí prenasledovaniu. Začalo sa to v júli so zatknutím dedičky po Bronfmanovi (Bronfmanovci získali svoje bohatstvo dodávkami pálenky Al Caponeovi) za jej úlohu v sekte NXVIM, obchodujúcej so sexom. Šéf pobočky Mosadu v SŠA, Rahm Emanuel, bol teraz „vytlačený z funkcie primátora Chicaga a môže byť obvinený zo svojich zločinov a korupcie“, hovoria zdroje Pentagonu.

Siete sa zaťahujú aj okolo nacistického vojnového zločinca, Benjamína Netanjahua, keďže židovskí ľudia si konečne uvedomujú jeho satanskú zločinnosť. Signalizuje to okrem iného aj to, že izraelské noviny, ako napríklad Haaretz zverejnili, že jeho vláda tajne financovala rôzne sýrske protivládne skupiny, ktoré sa previnili zo zločinov proti ľudskosti (odkaz).

Prípad popredného chazarského gangstra sa kryje s pretrvávajúcim útokom na dve najdôležitejšie mocenské centrá [kabaly] – zábavné médiá a high-tech oligopol.

Chazarské médiá „čelia útokom, pretože stanica NBC, šíriaca nepravdivé správy, čelí vyšetrovaniu, že chcela ututlať príbeh Harveya Weinsteina, zatiaľ čo stanica CBS bola donútená 9. septembra, v deň židovského sviatku Nového roka, vykopnúť kumpána a páchateľa sexuálnych trestných činov (predsedu Leslieho) Moonvesa“, uvádzajú zdroje z Pentagonu.

Zdroje dodávajú, že „veľké spoločnosti [big-tech] Facebook, Amazon, Apple a Google (FAAG) by bolo možné zničiť a rozložiť, s cieľom zastaviť špionáž a cenzúru a podporiť hospodársku súťaž.“

„Bývalý špión, ktorý uskutočnil operáciu pod falošnou zástavou pre CIA“, Robert David Steele, takto opisuje situáciu:

„Digitálne vraždenie pokračuje, najmä v prípade Alexa Jonesa a všetkých tých, ktorí vo všeobecnosti hľadajú pravdu o udalostiach typu Sandy Hook. Z toho môže sa môže zrodiť nielen prípad verejnej slobody prejavu voči súkromnej cenzúre internetu, ale aj vyšetrovanie gaunerstiev a možno napokon aj rozpustenie monopolu. Zoznam previnivších sa spoločností je teraz oveľa väčší, ako pôvodní spojenci #GoogleGestapa (Amazon, Facebook, Google, MeetUp, Twitter a YouTube), ktorí sú všetci pod istou formou kontroly a vplyvu zo strany tajnej služby Spojených štátov a sionistov. Teraz zahŕňa aj Apple, Discus, Pinterest, WordPress.com a mnoho ďalších. Je to veľmi podobné príkazu deep state na popravu, ktorý poslúchnu všetky platformy deep state.“

Steele dodáva, že zatiaľ čo jeho „poskytovateľ internetových služieb DreamHost ctí prvý dodatok [americkej] ústavy, Amazon zablokoval knihu zozbieraných memoránd o Sandy Hook, ktorá bola 8. septembra dodaná do Bieleho domu.“

Chazarská kabala sa potáca, ani zďaleka však ešte nie je na konci. Smrtiaci protiútok, ktorý by mohla viesť proti Trumpovmu režimu, by sa mohol uskutočniť v podobe zrútenia burzy. Ako môžete vidieť z článku na nasledujúcom odkaze, zábavné médiá teraz spustili ódy o rúcaní trhu a hospodárstva (odkaz).

Prirodzene, najskôr museli vyhnať trh do iracionálnych výšok, aby ho potom mohli pripraviť na pád, a môžeme si byť istí, že vysokopostavení insideri ako Rothschildovci sa z cesty smerom dole poriadne napakujú, rovnako ako sa napakujú z cesty smerom hore.

Chazarská mafia robí tiež veľký krok na ochranu nemeckej spolkovej kancelárky Angely Merkelovej, jej najvyššie postavenej vodkyne, ktorá je ešte pri moci. Nemecké zdroje hovoria, že v Chemnitzi sa uskutočnil incident pod falošnou zástavou, s cieľom poskytnúť zámienku na postup proti nacionalistom tým, že budú označení za nebezpečných, informujú nemecké zdroje Spoločnosti Bieleho draka (SBD). Zdá sa, že hlava nemeckej tajnej služby s tým súhlasí (odkaz).

Na vojnovom chodníku ostáva aj britská strana chazarskej čvargy, vykonávajúc falošné chemické útoky v Spojenom kráľovstve a v príprave na ich vykonanie v Sýrii. Robia to preto, lebo ich ropné záujmy na Blízkom východe sú ohrozené Rusmi, a potrebujú vierohodné ospravedlnenie vojenských akcií na ochranu príjmov z ropy, ako priznávajú zdroje z MI5.

Situácia sa zostrila aj v Japonsku, s pravdepodobným útokom seizmickými zbraňami proti ostrovu Hokkaido na severe. Zemetrasenie je podozrivé, pretože jeho epicentrum sa nachádzalo v blízkosti vojenskej základne (rovnako ako tie najnovšie na juhu Japonska), priebeh na seizmograme vykazoval znaky umelo vyvolaného zemetrasenia, a pretože bolo ploché [rozumej v malej hĺbke]. Okrem toho – napriek tomu, že k zemetraseniu došlo o tretej hodine ráno – bábkový premiér Šinzó Abe bol v priebehu 3 minút pripravený s núdzovým strediskom, čo poukazuje na to, že pravdepodobne bol dopredu varovaný.

Motívom mohlo byť vydieranie, pretože v deň zemetrasenia Trump povedal, že dobré vzťahy s Japonskom „sa skončia, hneď ako im poviem, koľko musia zaplatiť“ (odkaz).

Američania boli prirodzene varovaní, že La Palma bude napadnutá a východné pobrežie Spojených štátov zažije stometrovú cunami, ak sa pokúsia o ďalšie triky ako tieto, uvádzajú zdroje SBD v Japonsku. Okrem toho existujú kroky na odstránenie Abeho otrockého režimu a zoštátnenie Japonskej národnej banky [Bank of Japan], hovoria japonské pravicové zdroje.

V každom prípade, slabinou v Trumpovom režime ostanú financie, keďže SŠA ostávajú v bankrote a sú závislé od zahraničných kupcov amerických dlhopisov (najmä Číňania a Japonci), ak si chcú udržať súčasný životný štandard.

A zatiaľ čo si krok Trumpovej vojenskej vlády SŠA, odstrániť kabalu a obnoviť republiku, si zaslúži chválu a bol potrebný už dávno, nepredložili žiaden skutočný plán, čo bude spravené, potom ako dostanú „tých hajzlov“. Najmä nemajú plán, ako sa postaviť prebiehajúcemu človekom spôsobenému planetárnemu vymieraniu druhov.

Európska vetva kabaly, napriek tomu, že je zlá a korupčná, sa prinajmenšom pokúsila vyriešiť tento problém svojim (ako priznali sfalšovaným) podvodom o globálnom oteplení na základe oxidu uhličitého. Pokým Trumpov režim nepredloží žiaden skutočný plán pre planétu, Trump skončí ako bývalý sovietsky vodca Boris Jeľcin, ktorého hlavná úloha spočívala v tom, riadiť rozpad starého, zhnitého systému.

SBD a jej spojenci majú plán na masívnu kampaň v objeme viacerých biliónov dolárov, na ukončenie chudoby a ničenia životného prostredia na celom svete v priebehu niekoľko málo mesiacov. Ak Trumpov vojenský režim nebude spolupracovať, zažijú, ako ich výplatné šeky stratia akúkoľvek hodnotu.

Zdroj: benjaminfulford.net

Preklad z angličtiny a nemčiny ďurino, september 2018

Tento preklad vám priniesli čitatelia portálu prekladyodlesa.sk svojimi dobrovoľnými príspevkami.

Poznámka: Niektoré správy Benjamina Fulforda pôsobia úplne fantasticky, popravu vojnového štváča McCaina však potvrdil (možno nechtiac) v relácii CNN senátor John Kasich: „It has been 24hrs since John McCain was put to death…“ K videniu napríklad tu:

Spravte si názor…

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *