Vláda Rothschildovcov po 250 rokoch končí; začala sa nová éra

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 26. 11. 2018

Oznámenie 24. októbra 2018 zo strany Rothschild & Co o tom, že vystupujú z poručníctva (t. z. zo správy peňazí iných ľudí), je veľkým historickým obratom, ktorý prekĺzol takmer bez povšimnutia (odkaz).

Bolo to v roku 1769, keď Mayer Rothschild, zakladateľ dynastie, začal spravovať peniaze pre kráľovu rodinu. Teraz, o sedem generácií neskôr, bol jeho potomok Alexandre de Rothschild vylúčený z tejto obchodnej činnosti na základe viacerých medzinárodných vyšetrovaní trestných činov, v centre ktorých je táto zločinecká rodina, hovoria zdroje Pentagonu. Znamená to, že prvý raz za 249 rokov sa západný finančný systém oslobodil od finančnej kontroly Rothschildovcov.

Najmä zatknutie bankárov Goldman Sachs v škandále vytunelovania 1Malaysian Development znamená, že bude odhalená účasť Rothschildovcov, tvrdia francúzski vyšetrovatelia a ďalšie zdroje (odkaz).

Do tohto komplikovaného škandálu sú zapletení aj Hillary Clintonová, Barack Obama, Saudská kráľovská rodina a mnoho ďalších, ale stopa s konečnou platnosťou vedie k Rothschildovcom, hovoria vyšetrovatelia. A nevyhnutne povedie aj masovej vražde cestujúcich letov 370/17 spoločnosti Malaysia Airlines a k jadrovému vydieraniu krajín G20, hovoria zdroje CIA. To je dôvod, prečo sú Rothschildovci podľa vyšetrovateľov nútení vystúpiť z poručníckej obchodnej činnosti

Jeden zdroj CIA s kontaktom na Rothschildovcov však zľahčuje tento vývoj, keď hovorí: „ľavá ruka predáva pravej ruke“ a poukazuje na nasledujúcu časť tlačovej správy:

„Táto akvizícia je vedená Richardom Martinom, výkonným riaditeľom Rothschild & Co, s finančnou podporou od istého skúseného investora.“

Inými slovami, francúzska vetva rodiny, pod tlakom mnohých útokov, odstúpila toto podnikanie buď švajčiarskej alebo britskej vetve rodiny, hovorí.

Napriek tomu však bývalý riaditeľ operácií CIA, Robert David Steele hovorí, že Rothschildovci boli z činnosti centrálneho bankovníctva vylúčení úplne, aj keď žiadali, aby im bolo dovolené ponechať si 5 % (odkaz).

V skutočnosti veľmi viditeľné znamenie pádu francúzskych Rothschildovcov do nemilosti prišlo minulý týždeň zatknutím predsedu predstavenstva Nissanu, Carlosa Ghosna. Oficiálne bol Ghosn zatknutý z daňových dôvodov, ale skutočný dôvod jeho zatknutia bol vojenský, podľa Pentagonu a zdrojov ázijských tajných spoločností. Zdroje Pentagonu tvrdia, že zatknutie Ghosna je „krokom na zastavenie fúzie Renault-Nissan, oslabenie (francúzskeho prezidenta Emanuela) Macrona a zníženiu Rothschildovho vplyvu v Japonsku“.

Zdroje ázijských tajných spoločností sa vyjadrili konkrétnejšie, že Francúzi sa snažili získať úplnú kontrolu nad alianciou Renault/Nissan/Mitsubishi, s cieľom ukradnúť japonské a americké vojenské tajomstvá. Spoločnosť Mitsubishi Motors, ktorá je súčasťou automobilovej aliancie Nissan/Renault, bola predtým súčasťou spoločnosti Mitsubishi Heavy Industries [MHI] (odkaz).

MHI je popredný japonský vojenský výrobca a velitelia siedmej flotily SŠA zorganizovali Ghosnove zatknutie a jeho následný pád, aby zabránili Francúzom v prístupe k ich technológii cez spoločnosť Mitsubishi Motors, hovoria ázijské zdroje.

Spomeňte si prosím, že bývalý francúzsky Rothschildov poskok, francúzsky bábkový prezident Emanuel Macron, nedávno vyzýval na vytvorenie európskej armády, na obranu Európy pred „Ruskom, SŠA a Čínou“. Nezabudnite ani na to, že americký prezident Donald Trump na začiatku tohto roka označil EÚ za hlavného ‚nepriateľa’ Spojených štátov“ (odkaz).

Tento verejný boj medzi EÚ a vládou SŠA je viditeľným znakom prebiehajúcej bitky o kontrolu nad svetom, v ktorej 13 kráľovských línií a ich totalitný štát EÚ bojuje proti gnostickým iluminátom, ktorí teraz ovládajú vojensko-priemyselný komplex Spojených štátov, hovoria zdroje iluminátov.

Ďalším viditeľným znakom tohto konfliktu sú násilné nepokoje proti Macronovi vo Francúzsku. Keďže tri štvrtiny francúzskeho obyvateľstva podporujú aktivity proti Macronovi, môžete si byť istí, že tlak proti tomuto podvodom zvolenému prezidentovi sa bude iba zvyšovať, najmä teraz, keďže jeho Rothschildovskí páni strácajú moc.

V každom prípade pokus Francúzov ukradnúť japonské vojenské tajomstvá postavil Mitsubishi Group, hlavného podporovateľa japonského premiéra Šinzóa Abeho, proti ministrovi financií Taróovi Asóvi, informuje člen klanu Iwasaki, vlastniaceho Mitsubishi.

Asóova dcéra je zosobášená s Alexandre de Rothschildom, a Asó predal právo na japonskú vodu spoločnosti Veolia, firme spojenej s jeho Rothschildovským zaťom, hovoria zdroje japonského pravicového krídla. Teraz, keďže tak Mitsubishi ako aj nacionalisti sú proti nemu, je Asó kandidátom smrti, hovoria zdroje.

Francúzski Rothschildovci boli hlboko zapletení aj do jadrového útoku a cunami 11. marca 2011 vo Fukušime, podľa zdrojov britskej rodiny Rothschildovcov a zdrojov japonského pravicového krídla.

Ďalším kandidátom na smrť je výkonný riaditeľ Softbank, Masajoši Son, hovoria zdroje ázijských tajných spoločností. Aká výhovorka presne bude použitá ako zámienka na jeho zvrhnutie, ešte nie je jasné, ale jeho spojenie so zmanipulovaním japonských volieb a s vražedným saudským korunným princom (alebo presnejšie povedané s jeho bábkovodičom) znamená, že jeho čas vypršal.

Zdroje ázijských tajných spoločností uvádzajú, že veľké zmeny v Japonsku sa budú odohrávať po máji budúceho roka, keď nový cisár oficiálne nastúpi na trón. Zdroje vysvetľujú, že na to, aby sa tieto zmeny formálne dali do pohybu, je potrebná špeciálna pečať alebo pečiatka vo vlastníctve cisára. Zatiaľ čo zdroje neuviedli, čo presne by sa stalo, naznačili, že Ázia už sa nenechá umelo rozdeľovať západnými intrigami. Preto je oprávnená domnienka, že po kórejskom zjednotení bude na rade pokojný a priateľský návrat Taiwanu do Číny. Určite rozkvitne aj japonsko-čínske priateľstvo, hovoria zdroje.

Zdroje ázijských tajných spoločností sa plne stotožňujú s názorom, že západná civilizácia je ako pekná žena, nakazená syfilisom. Syfilis sa prirodzene vzťahuje na chazarskú mafiu. Preto podporujú prebiehajúcu kampaň na odstránenie tejto infekcie z tela západnej politiky.

28-stranová správa na nasledujúcom odkaze, ktorý odhaľuje okrem iného špeciálneho poradcu Roberta Muellera, je podrobný príklad príšerných zločinov, ktoré má chazarská mafia na krku  (odkaz).

Toto najnovšie odhalenie je iba malou časťou bitky, ktorá ešte stále zúri v SŠA a západnom svete. Boj ostáva najtvrdší v Spojených štátoch, kde sú naďalej čistené FBI, Ministerstvo spravodlivosti, CIA, vojensko-priemyselný komplex, politický systém atď.

Z tohto frontu: „‚Láskanie‘ pre bývalého šéfa CIA a NSA generála Mikea Haydena môže slúžiť na to, aby umlčalo členov komunity vojenskej tajnej služby naladených proti Trumpovi a ďalších podnietilo k odstúpeniu alebo otočeniu“, hovoria zdroje Pentagonu. Hayden bol jedným z vykonávateľov v masovej vražde vo Fukušime, hovoria zdroje japonskej vojenskej tajnej služby.

Odstránenie satanistov ako Hayden uľahčí vyčistenie amerického súdneho systému, zatiaľ čo toto sa pripraví na zvládnutie prebiehajúceho masového zatýkania, hovoria zdroje CIA. Ak neveríte tomu, že zatýkanie sa už začalo, nespájate si jednotlivé udalosti. Pozrite sa napríklad na nasledujúci odkaz, aby ste zistili, ako je čistený štát Arkansas, štát zločineckej rodiny Clintonovcov (odkaz).

Zatiaľ čo politický a justičný systém je podrobovaný čistke, ľudkovia na dobrej strane sa pripravujú na masívnu vojnu proti „farmaceutickému“ priemyslu, hovoria zdroje Pentagonu. Na tomto fronte: „Big Pharma pustila prvú krv smrteľným úderom proti poradcovi pre ceny liekov ministerstva zdravotníctva, Danielovi Bestovi, po ktorom nasledovalo vzdorovité oznámenie koncernu Pfizer, že ceny v januári 2019 porastú“, hovoria zdroje. „Taktiež“, pokračujú, „očakávajú, že Trump a kongres spustia riešenie zahŕňajúce celú vládu, na rozbitie drogového kartelu.“ Odporúčame vám, začať raziami na American Medical Association [Americká lekárska asociácia, AMA], skôr než táto zničí ešte viac dôkazov, ako to už spravila.

Interpol je aj mimo územia SŠA do značnej miery použitý na to, aby priviedol k pádu Chazarov na celom svete, aj keď ruský generálmajor Alexander Prokopčuk nebol, ako sme nesprávne informovali minulý týždeň, zvolený za jeho nového šéfa, hovoria zdroje Pentagonu. „Voľba [šéfa] Interpolu mohla byť zmanipulovaná na uprednostnenie Kórejčana, s cieľom znížiť prestíž Ruska a udržať kabalu pod tlakom,“ vysvetľujú. Dodali však aj toto: „Novozvolený šéf Kim Jong Yang bude prijímať rozkazy od tajnej služby Spojených štátov a spolupracovať s viceprezidentom Prokopčukom.“

Rusi konečne robia dávno potrebné kroky proti zlyhanému nacistickému štátu na Ukrajine, keď koncom týždňa skonfiškovali tri ukrajinské vojenské lode. To podnietilo ukrajinského prezidenta Petra Porošenka [Prasačenka] vyhlásiť stanné právo. Takto sa o Prasačenkovi vyjadrujú zdroje CIA: „Jeho čas vypršal, rovnako ako vypršal čas Bibimu (premiérovi Benjamínovi) Netanjahuovi v Izraeli; obaja sú vojnoví zločinci, ktorých dostihne spravodlivosť, takým alebo onakým spôsobom.“

Zatiaľ čo pokračuje odstraňovanie chazarskej mafie zo svetovej moci, môžeme očakávať, že kocky domina ako Netanjahu, Macron, Prasačenko a Asó padnú a napokon privedú svojich rothschildovských pánov pred súd. Vzdať sa poručníckych obchodov je primálo, je príliš neskoro pre túto zločineckú rodinu.

Na konci dňa sa svet dozvie o ich úzkom spojení s Druhou svetovou vojnou, holokaustom a mnohými ďalšími príšernými zločinmi proti ľudstvu.

zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie portály

Preklad ďurino, november 2018. Preklad zaplatili priaznivci portálu prekladyodlesa.sk svojimi dobrovoľnými príspevkami, je prístupný pre všetkých.

Spravte si názor…

Jeden komentár k “Vláda Rothschildovcov po 250 rokoch končí; začala sa nová éra”

  1. Cital som ten link o rotsildoch, je tam ze sa chcu zamerat na core aktivitya toje wealth management a private banking.

    Predavaju diviziu trustov, comu ja rozumiem ako spolocne podniky, co moze bytsamozrejme ako forma spravy cudzich oenazi. Na druhej strane wealth management je takisto sprava cudzich aktiv a tam ostavaju.

    Takze ako tomu rozumiet?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *