Video Anity Petekovej na AZK 2008 po pol roku

Odozva prednášky Anity Petekovej z konferencie AZK na slovenskom internete bola z môjho pohľadu neuveriteľná. Jej prednášku prevzali mnohé servery (niektoré veselo bez uvedenia zdroja). Promptne bola zo slovenských titulkov vyrobená česká mutácia, potom srbská (či chorvátska?). Niektorí začali prezentáciu využívať dokonca komerčne – videl som napríklad reklamu na platený seminár s premietaním prednášky pani Petekovej, vstup bol tuším 5,- eur, alebo predajné tematicky venované DVD s Anitou ako bonusom.

Diskutovalo sa (a naďalej sa o jej prezentácii diskutuje) na mnohých fórach. Reakcie sú väčšinou pozitívne. Nechcem vyslovovať úsudok o tom, či má alebo nemá pravdu, a v čom. Tým nech si prejde každý sám. Ja môžem za seba povedať nasledovné: Keď som tú prednášku počúval prvý raz, neveriacky som krútil hlavou. Začal som sa o túto problematiku viacej zaujímať a zistil som, že mnohé z toho, čo tvrdí, potvrdzujú aj iné zdroje. Napríklad prítomnosť ortute v niektorých vakcínach, ktoré som dostal. Príčinná súvislosť autizmu s vakcináciou – v mnohých prípadoch potvrdená.

Alebo… alzeimer vyvolaný ukladaním ťažkých kovov (predovšetkým ortuti z amalgámu a ďalších zdrojov) v mozgu, kde ortuť v synergii s hliníkom demontuje mozgové bunky – aj tu je príčinná súvislosť, začínajú ju dokazovať aj štúdie. Dobrá správa: Existujú ľudia (nie laici, liečitelia, ale doktori s titulom – aby zástupcovia školskej medicíny neposmeškovali že cha, ďalší samouk…), ktorí dokážu liečiť aj alzheimera, parkinsona či mnohé chronické choroby. Čím? No predsa detoxikáciou!  V najbližšej dobe doprekladám prednášku o ťažkých kovoch v nás, odkiaľ sa do nás dostávajú, čo spôsobujú, ale predovšetkým ako ich dostať von, dokonca aj z mozgu! Prevažuje totiž názor, že čo je v mozgu, to odtiaľ dostane iba patológ. Zrejme to nie je pravda…

Občas som videl aj posmešné názory, že pani Petekovej chýbajú základné znalosti z imunológie, pretože keby ich vraj mala, tak by ju také niečo ani nenapadlo, atď. Nuž ja si myslím, že práve preto sa na to dokáže pozerať z inej strany, práve preto si dovolí pochybovať o dogmách. Vysoká škola vám predloží mnohé veci spôsobom: funguje to takto a takto. A poslucháči to zoberú za svätú pravdu – veď im to tvrdí človek s titulom! Vôbec nad tým nepochybujú, hlavne nech z toho spravia skúšku. A keď potom po rokoch príde niekto, kto tvrdí, že to čo vyštudovali nefunguje, že to stojí na neoverených základoch, že to v skutočnosti funguje inak, vtedy je pokušenie veľké ihneď začať prskať, zvlášť ak vám to povie človek bez titulu. Bolí to priznať si, že (v dobrej viere) prijali niečo, čo v skutočnosti funguje úplne inak. Tým samozrejme nechcem povedať že všetko zo školskej medicíny sú bludy, to skutočne nie – pomohla mne aj iným.

Na fórach zaznelo i to, že prednáška je pridlhá (príspevky typu: ja nemám toľko času na pozeranie, musím makať, len mi povedzte čo tam je…). Áno, dalo by sa namiesto prednášky jednoducho skonštatovať: Očkovanie môže uškodiť. Lenže prišli by sme o logické súvislosti, pozadie problému, jeho vysvetlenie… Komu na sebe záleží, ten si to pozrie. A komu je to dlhé, ten nech si pozrie South Park – ten trvá iba necelú pol hodinu :).

Súvisiace články: Očkovanie – zmysel či nezmysel?

7 komentárov k “Video Anity Petekovej na AZK 2008 po pol roku”

 1. Pani Peteková umožňuje každému jednotlivcovi skrývajúcom sa v dave otvoriť oči a konečne sa pohnúť k vlastnej zodpovednosti! Je to bojovníčka, ktorá musí byť rešpektovaná už len tým, že podáva jasnú objektívnu skutočnosť a argumenty o ktorých sa dá presvedčiť, overiť si ich. Tu už teda neplatia výhovorky na nejakú ideológiu alebo názory jednotlivcov. Na takto podané skutočnosti sa už musí každý odporca bez vytáčok vyjadriť priamo, musí byť k tomu donútený a konkrétne odpovedať. A k tomu tiež podáva jednoduchú radu: pokojne, bez emócií vyžadovať jasnú odpoveď od lekárov i politikov a neustupovať ich sľubom, ale žiadať konkrétne stanovisko a prvé kroky!

  Inak to naozaj nejde, lebo krikľúni a revolucionári stroskotajú vždy na emóciách, ktoré celý problém presmerujú od vecnosti a vyvolajú akurát tak potrebu obrany proti nim samotným. Kiežby sa aj Slováci prebudili a donútili správnym pohľadom na vec poslancov, politikov aj lekárov k väčšiemu uvedomeniu. Potom by sa aj rozhodnutia, týkajúce sa všetkých v krajine, mohli posunúť naozaj k prospešnému cieľu ozdravenia ľudí.

  Ešte snáď jednu poznámku i keď neviem, nakoľko je objektívna: slovenský minister zdravotníctva urobil predsa len jeden zaujímavý krok pri prijímaní vakcín ohľadne prasacej chrípky a žiadal od Francúzov určité záruky prípadných vedľajších účinkov vakcíny. Táto aktivita, nech už sa vysvetľuje akokoľvek dáva predsa len trochu radosti k tomu, že nie sme teľce, ktoré prijímajú čokoľvek, čo sa im do váľova naleje. No kiežby nešlo len o výnimky ale utvoril sa silný prúd chcieť vidieť pravdu o príčine a dôsledkoch plošného očkovania. Lebo tu skutočne nejde o žarty.

  1. Súhlasím, ale bez chlacholiveho uznania kroku nasho ministra. On uz totiz nemal inu moznost, ved bol tlaceny mediami a verejnou mienkou. Je predsa v bolsevickej vlade, najvacsieho bolsevika – od ktorej este nevzislo a ani nevzide nic dobre.

 2. Anita Petek aj keď nie je doktor, ma svojou prednáškou presvädčila o škodlivosti všetkých vakcín, už dávnejšie som vedel že vakcíny poškodzujú organizmus, ale tak zrozumiteľne povedané som nikde nečítal a nepočul. Môžem prirovnavať napr. anglický bulletin ,,čo vám doktori nepovedia“ po anglicky ,,what doctors dont’t tell you“ je aj na internete, tam sa človek dozvie množstvo informácií, ale nikdy tak zrozumiteľne a tak obšírne ako v prednáške Anity Petek, myslím si že táto prednáška by sa mala zverejňovať vo všetkých médiách, ale to asi nepôjde, záujmi farmakologických spoločností sú iné a nedovolia si do vakcinácie kafrať ,,laikmi“.

 3. Anitine slová potvrdzuje aj nasledujúca správa:

  Prvý raz sa podarilo, na báze vedeckého preskúmania surových údajov istého spolkového úradu preukázať, že očkovanie spôsobuje trvalé zhoršenie zdravia. Známa kritička očkovania Angelika Kögel-Schauz vyhodnotila materiál nemeckého Inštitútu Róberta Kocha (Robert-Koch-Institut) a prišla k jednoznačnému záveru, že súvis očkovaní a poškodenia zdravia definitívne nemožno poprieť. Angelika Kögel-Schauz v rozhovore objasňuje aj aktuálne otázky týkajúce sa očkovaní, ich konkrétne nebezpečenstvá ako aj stále drastickejší „očkovací lobing“ vo všetkých oblastiach spoločnosti. Jeden z najbrizantnejších rozhovorov na túto tému! Náš tip: Stiahnuť, linkovať, šíriť.

  Zdroj: alpenparlament.tv

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *