Veselé Vianoce: 13 „iluminátskych“ rodinných klanov navrhuje mier

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 25. 12. 2017

Mier na zemi a dobrá vôľa všetkým (nielen ľuďom, ale všetkým formám života) sa javí byť realistickým cieľom na rok 2018, teraz keď trinásť „iluminátskych“ rodinných klanov, vidiac ako sa rúca ich pradávna nadvláda nad planétou, navrhuje mier. Minulý týždeň sa zástupca skupiny G7 (Nemecko, Spojené kráľovstvo, korporácia SŠA, Japonsko, Taliansko, Francúzsko a Kanada) stretol so zástupcom Spoločnosti Bieleho draka (WDS), aby rokovali o podmienkach mieru, podľa člena WDS, ktorý bol prítomný na tomto stretnutí. Skupina G7 je, prirodzene, pre trinásť rodinných klanov politickým frontom. Niet pochýb o tom, že toto stretnutie umožnili ľudia z vojensko-priemyselného komplexu, konajúci v duchu Ježiša Krista, a preto im všetkým želáme „Veselé Vianoce a šťastný Nový rok“.

Ponuka klanu na rokovanie o mieri je priamo spojená s núdzovým stavom, ktorý minulý týždeň vyhlásil prezident SŠA, Donald Trump. Ak ste vyhlásenie ešte nevideli, prečítajte si historický dokument na nasledujúcom odkaze (odkaz).

„Trump po sviatku Chanuka vyhlásil výnimočný stav a 20. decembra podpísal nariadenie o zmrazení majetku tých, ktorí boli obvinení z porušovania ľudských práv a korupcie, na zruinovanie Bushovcov, Clintonovcov, Sorosa, Obamu, kabaly a globálnej židovskej mafie“, takto zhrnul situáciu zdroj Pentagonu.

„Núdzový stav umožňuje Trumpovi konfiškovať majetok a použiť armádu na masové zatýkanie a vynášanie rozsudkov prostredníctvom vojenských súdov a efektívne vynútenie stanného práva,“ pokračuje zdroj.

Zdroj Pentagonu poslal aj kópiu tejto fotografie s vysvetlením: „Pri odhalení svojej stratégie národnej bezpečnosti 18. decembra v rámci víťazstva nad fialovou revolúciou Sorosa/Hillary má Trump fialovú [kravatu] a pije vodu oboma rukami, aby naznačil nasadené putá.“

Zreteľne reagujúc na túto situáciu, zástupca rodinných klanov stanovil stretnutie na 23. decembra, v deň narodenín japonského cisára, a vyhlásil, že je zástupcom cisárskej rodiny, rovnako ako skupiny G7. Zástupca, ktorý sa správal, akoby vyjednával podmienky kapitulácie, povedal, že rodinné klany chcú zachovať existujúce národné štáty a inštitúcie tak, ako sú, sú však ochotné spolupracovať s budúcou novou medzinárodnou ekonomickou plánovacou agentúrou a poskytnúť jej finančné prostriedky.

Vyjednávač WDS uviedol, že existujúce národné štáty a inštitúcie by mali mať možnosť pokračovať a zdôraznil, že WDS má záujem o vytvorenie niečoho nového bez toho, aby sa zničilo to staré. Niektoré hranice, ako napríklad umelé rozdelenie Kórejského polostrova, by sa museli zmeniť, na čom sa zhodli obidve strany. Obe strany tiež súhlasili s tým, že Organizácia Spojených národov v súčasnej štruktúre je nefunkčná a potrebuje drastickú reformu. Celkove mali obe strany na tieto otázky dostatočne podobný názor na to, aby mohli dosiahnuť prípadnú dohodu.

Zástupca klanov však uviedol, že si chcú ponechať kontrolu nad centrálnymi bankami a vytváraním peňazí, pretože „ak by ľudia mali kontrolu nad menovou politikou, nikto by nepracoval“. Dodal, že hoci v Švajčiarsku existovala Rada 13 členov, v ktorej bol zastúpený každý z klanov, mnohé hlavy týchto klanov, podobne ako japonský cisár, v skutočnosti nepochádzali zo skutočných pokrvných línií. Povedal, že rodiny existovali skôr ako inštitúcie, nie ako výslovní predstavitelia aktuálnych pokrvných línií.

Zástupca Spoločnosti Bieleho draka uviedol, že podporujú myšlienku, že peniaze by mali vznikať po zásluhe, uviedol však, že centrálne banky pod kontrolou ľudí môžu vytlačiť peniaze na zaplatenie vecí ako sú vzdelanie, armáda, verejné práce, zdravotná starostlivosť, prieskum vesmíru a vedecký výskum. Vyjednávač WDS uviedol tiež, že Spoločnosť Bieleho draka trvá na jubilejnom alebo jednorazovom zrušení všetkých dlhov, verejných a súkromných, spolu s jednorazovou redistribúciou nezdravých aktív. Ak by tieto podmienky boli odsúhlasené, rodinné klany mohli aj naďalej fungovať v menej významnej roli v korporačnej časti ekonomiky, povedal zástupca WDS.

V tomto bode bolo rokovanie prerušené, pretože predstaviteľ klanu očividne nebol oprávnený rokovať o skončení súkromných centrálnych bánk alebo o jubilejnom zrušení dlhov.

Nasledujúci deň však zástupca skupiny známej ako „Zlatý drak“, ktorá ovláda zlatom krytú časť súčasného medzinárodného finančného systému, poslal Spoločnosti Bieleho draka túto správu: „Bude mi potešením zmieriť sa a vyjednávať, tak aby Spojené štáty začali nanovo ekonomickou transformáciou.“

Treba poznamenať, že zatiaľ čo vojenská vláda, zastúpená Trumpom, v SŠA definitívne víťazí, rodinné klany majú ešte stále silnú kontrolu vo zvyšku sveta. Takže, aj keď Trump využíva „ekonomický núdzový stav“ na to, aby ukončil fungovanie SŠA na kreditnú kartu, pri ďalšom príchode Američanov na čerpaciu stanicu zistia, že už nebudú môcť platiť za palivo svojou kartou. Bude to znamenať tvrdé pristátie, k akému už došlo v Portoriku.

David L. Norquist, námestník ministra obrany a kontrolór SŠA, 7. decembra na stretnutí pre tlač opísal, ako by zastavenie fungovania [shutdown] americkej vlády prebiehalo: „… vojenský personál bude volaný do práce, nemôžeme ho však platiť až do ukončenia zastavenia… Nebudeme môcť robiť jednoduché veci ako vyplácať dávky vyplácané v prípade smrti rodinám a členom armády zabitým v službe… Dodávatelia nebudú môcť reportovať a pracovať… Nemôžem dostatočne dobre zdôrazniť, aké deštruktívne je zastavenie fungovania… Rozšíri sa to do celej organizácie a je to veľmi deštruktívne“ (odkaz).

Inými slovami, dialóg so Zlatým drakom o „novej ekonomickej transformácii“ je určite cesta, ktorou sa treba pobrať. V čase zverejnenia tejto týždennej správy nebol stanovený konkrétny dátum rokovaní.

V každom prípade, vojenský režim Spojených štátov bude počas nasledujúcich dní a do Nového roka pokračovať ofenzívu proti kabale, aby maximalizoval svoju negociačnú pozíciu.

Na tomto fronte zdroje Pentagonu hovoria, že George Soros nebol zabitý, ako to bolo predtým oznámené, ale bol niekoľko mesiacov zadržiavaný a vypočúvaný. Nedávno bol „presunutý z Atlanty do základne vojenského námorníctva Camp David, ako sa rúca kabala“, hovoria zdroje. Mnoho ďalších prominentných oligarchov je už istý čas zadržiavaných a izolovaných, dodáva zdroj CIA.

„[Minister obrany Spojených štátov] James Mattis navštívil 21. decembra počas zimného slnovratu väzenský tábor GITMO [Naval Base Guantanamo Bay], aby pripravil „špeciálne miestečko“ pre Sorosa a kabalu, aby mohli byť pokrstení“, pokračujú zdroje Pentagónu.

Ďalšou osobou, pripravenou na „krst“, je „izraelský konfliktný diamantový miliardár a člen Mosadu Dan Gertler, ktorý bol sankcionovaný za svoje väzby s Marcom Richom [so sídlom v Zugu, Švajčiarsko] a s nadáciou rodiny Clintonovcov“, uvádza Pentagon. „Môže sa to rozšíriť aj na iných židovských oligarchov, keďže výkonný predseda spoločnosti Google, Eric Schmidt, odstupuje“, poznamenali zdroje. Napríklad, v súčasnej dobe nie je vhodné byť Markom Zuckerberom zo „Spybooku“.

Izolácia oligarchov chazarskej mafie (ktorí uctievajú Satana, a preto nie sú židia, aj keď o sebe tvrdia, že sú), sa veľmi jasne prejavila v diplomatickom debakli Izraela v OSN minulý týždeň s výsledkom hlasovania 184-9 (počítajú tých, ktorí nehlasovali a tých, ktorí sa zdržali). Jedinými krajinami, ktoré hlasovali s Izraelom proti uzneseniu odsudzujúcemu americký plán jednostranne presunúť svoje veľvyslanectvo do Jeruzalema, boli Guatemala, Honduras, Marshallove ostrovy, Mikronézia, Nauru, Palau, Togo a Spojené štáty. „Môže to viesť k tomu, že USA vykopnú Izrael a nechajú Rusko, Čínu, EÚ a OSN byť čestnými sprostredkovateľmi mieru“, hovoria zdroje Pentagonu.

Tento hlas proti Izraelu sa netýkal Jeruzalema, skôr to bolo znamenie sveta určené Izraelčanom, že môžu obnoviť svoj chrám a dosiahnuť mier iba vtedy, ak budú rokovať v dobrej viere so svojimi susedmi. Svet je chorý a unavený z ustavičného rinčania zbraní a klamstiev náboženských fanatikov, ktorí si myslia, že majú nejaké božské právo riadiť svet z Jeruzalema. Ako náboženskí židia správne zdôrazňujú, Božie dielo robí Boh, nie zopár fanatikov, ktorí vkĺzli do tejto role a predstierajú, že sú Boh.

Svet chce mier a to je to, čo môžeme dosiahnuť v roku 2018, keď rodinné klany konečne zasadli za rokovací stôl.

* Použili sme pojem „iluminátsky“ v úvodzovkách, pretože zatiaľ čo zástupcovia rodinných klanov sami seba označovali za „iluminátov“, je tu skupina, ktorá dlhodobo oponuje pravidlu pokrvnosti, ktorá sa tiež nazýva „ilumináti“.  Rozhodli sme sa, že prvú skupinu budeme označovať ako “rodinné klany“, a druhú ako „gnostickí ilumináti.”

Zdroj: benjaminfulford.net (plný text poskytol portál tadesco.cz)

Preklad ďurino, december 2017.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *