Veľké zúčtovanie sa očakáva na Strednom východe, keďže pre Saudskú Izraeliu sa blíži koniec hry

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 30. 4. 2018

Mier na Kórejskom polostrove znamená, že chazarská mafia teraz urobí všetko pre to, aby rozpútala 3. svetovú vojnu na Blízkom východe, zhodujú sa viaceré zdroje. Výsledkom je, že v súčasnosti prebieha obrovská bitka, ktorá pravdepodobne určí osud Izraela a jeho spojenca, Saudskej Arábie – spolok, ktorý budeme nazývať ako Saudská Izraelia. Bitka tiež rozhodne, kto bude vládnuť Západu – satanské pokrvné línie, alebo ľudia.

To je dôvod, prečo Izrael minulý týždeň napadol Sýriu jadrovými zbraňami, a vydal sa tak napospas ruskej odvetu, uviedli zdroje Pentagonu. Video tohto jadrového útoku je z internetu systematicky odstraňované, v čase zverejnenia tejto správy si ho však možno pozrieť tu (odkaz):

Existujú signály, že jadrový útok mohol byť odvetou Saudskej Izraelie za vraždu korunného princa Mohameda bin Salmána, de facto vládcu Saudskej Arábie. Korunný princ Salmán sa neobjavil na verejnosti, odkedy bola v minulom týždni hlásená ťažká streľba v kráľovskom paláci. Jediná osoba, ktorá sa ukázala tlači, keď americký minister zahraničných vecí Mike Pompeo cez víkend navštívil [Saudskú Arábiu], bol falošný kráľ (odkaz1, odkaz2).

Dym vojny je však v tomto regióne obzvlášť hustý, takže nebudeme veľmi vedieť, čo sa deje, kým sa prach usadí trochu viac.

V každom prípade je zrejmé, že Saudská Izraelia je v regióne čoraz izolovanejšia, pretože sa proti nej stavajú Turecko, Irán, Egypt, Katar, Irak, Sýria a ďalšie regionálne mocnosti. Rozhodnutie SŠA stiahnuť svoje jednotky zo Sýrie do Iraku je znamením pre Rusov a ich spojencov, že armáda Spojených štátov nebude brániť Saudskú Izraeliu pred žiadnym ruským útokom, pokým nie je ohrozená americká kontrola ropných zdrojov v regióne, uvádzajú zdroje Pentagonu.

Tento boj nie je obmedzený na Blízky východ, ale zúri aj pod povrchom a nad povrchom v Európe, v SŠA a Rusku, keďže staré rodiny satanských rodových línií sa snažia zachovať kontrolu nad planétou Zem.

Jasný znak tejto epickej bitky bol videný, keď Rothschildov poskok, francúzsky prezident Emanuel Macron, minulý týždeň navštívil amerického prezidenta Donalda Trumpa. Je to zachytené na fotografii nižšie, ktorú nám poslali zdroje Pentagonu.

Text Pentagon pod fotografiou je nasledovný: „Zatiaľ čo Macron robí prstami satanské znamenia, Melania Trumpová posiela 24. apríla Rothschildovi správu, že biele klobúky ovládajú situáciu.“

Na svojom stretnutí s Trumpom Macron predstieral, že podporuje iránsku jadrovú dohodu, ktorá nedovoľuje Iránu vlastniť jadrové zbrane, zatiaľ čo Rothschildovci v skutočnosti poskytli Iránu tak peniaze, ako aj jadrové zbrane, ako súčasť ich fanatického pokusu vyvolať tretiu svetovú vojnu, podľa členov iránskej kráľovskej rodiny. Iránci majú ešte stále rakety s neutrónovými hlavicami, ktoré im poslal Bushov režim, pretože Obamov režim odmietol prevziať ich späť, uvádzajú zdroje.

V skutočnosti sa teda boj neodohráva v rovine „zabrániť Iránu získať jadrové zbrane“, ako ustavične točia Chazarmi ovládané korporačné médiá. Skutočný boj sa odohráva medzi ľuďmi, ktorí si na Strednom východe želajú skutočný mier, a náboženskými fanatikmi, ktorý sa pokúšajú rozpútať Armagedon [biblickú bitku].

Po jadrovom útoku na Sýriu bude takmer určite nasledovať odvetný útok buď na Izrael alebo Saudskú Arábiu, keďže fanatici, ktorí sa boja o svoj život, sa pokúšajú zachrániť tým, že rozpútajú svetovú vojnu. Spoločnosť Bieleho draka a jej spojenci sa pokúšajú zabrániť eskalácii jadrového požiaru tým, že opakovane sa pokúšajú odstrániť vladárov v Izraeli, Iráne, Saudskej Arábii, Európe, Rusku, Spojených štátoch a inde, ktorí sa podieľajú na tom, aby k vojne došlo.

Boj v Spojených štátoch proti satanistom sa takmer skončil, aj keď 25 000 zapečatených spisov obžaloby doposiaľ nebolo otvorených. Minulý týždeň pribudol na rozsiahly zoznam mocných, ktorí boli vyčistení, hovorca Snemovne reprezentantov Paul Ryan. Na pripomenutie: George Soros, David Rockefeller, Zbigniew Brzezinski, Hillary Clintonová, Barack Obama, Barbara Bushová, John McCain atď. teraz zmizli zo scény.

Satanisti sa pokúsili vytvoriť ilúziu, že táto čistka sa nedeje tým, že kľúčovým osobám ako Clintonová, Soros a Bill Gates vdýchli digitálny život. Napríklad minulý týždeň opäť oživili skrytú hrozbu Gatesa o tom, že biologickými zbraňami vyhubia milióny ľudí (odkaz).

Tento druh digitálnych trikov nič nemení na realite, že títo ľudia sú preč.

Avšak satanskí náčelníci ako Theresa Mayová v Spojenom kráľovstve, Macron vo Francúzsku, Benjamin Netanjahu v Izraeli a Angela Merkelová v Nemecku sú ešte stále na svojom mieste.

Odstránenie Macrona by mohlo byť nasledujúcim krokom. Tu platí: „Najvyšší súd Národnej prechodnej rady, ktorá je jedinou legitímnou právnou autoritou vo Francúzsku, vydala zatykač na Macrona a jeho nezákonnú vládu“. Podľa členov Rady dúfajú, že ho budú môcť uviesť do platnosti 5. mája, alebo niekedy okolo tohto termínu.

Rada dodáva, že okrem ukazovania satanských symbolov prstami minulý týždeň vo Washingtone, Macron umiestnil v prezidentskej kancelárii satanský znak a počas svojho úvodného prejavu umiestnil svoju hlavu priamo pod oko na vrchole pyramídy (odkaz, video).

Je zaujímavé konštatovať, že sadenie duba vo Washingtone minulý týždeň Macronom a Trumpom zlyhalo, hovoria zdroje Rady (odkaz) [údajne išiel stromček do karantény, pozn. prekl.].

V Spojenom kráľovstve premiérka Mayová minulý týždeň stratila hlavného spojenca, keď ministerka vnútra Amber Ruddová bola donútená odstúpiť, údajne za zlé zaobchádzanie s prisťahovalcami. Ministerstvo vnútra v Spojenom kráľovstve je zodpovedné za špionážny úrad MI5 a v skutočnosti bola odstránená pre svoj podiel na vymyslených historkách o útoku plynom v Spojenom kráľovstve a v Sýrii, ktorých cieľom bolo vyprovokovať vojnu, tvrdia zdroje MI6. Mayová bude čoskoro vykopnutá a nahradená Jeremym Corbynom, aktivistom za odhalenie pravdy o útokoch 11. septembra a 3. marca [Dvojičky a Fukušima], uvádzajú zdroje MI6.

Množstvo intríg na vysokej úrovni existuje v Rusku, ktoré je Chazarmi hystericky obviňované zo zmanipulovania volieb, útokov plynom na ľudí, atď. Nasledujúca informácia nám bola poskytnutá od istého zdroja Spoločnosti Bieleho draka (SBD) v ruskom aparáte tajnej služby:

„FSB a vládny úrad na kontrolu internetu začali blokovať množstvo webstránok a domén, argumentujúc ‚bojom proti teroristom‘, v skutočnosti však vykonali niekoľko experimentov na zatvorenie internetu proti zahraničným zdrojom. Pozrel som sa na komerčnú stránku tejto historky a vide lsom, že známe internetové portály, zdroje, médiá atď. sú výlučne vo vlastníctve židovských človiečikov. Aby toho nebolo dosť, majú aj akcie Facebooku (10 %) a kupujú ďalšie. Sú súčasťou kriminálnej skupiny, ktorá skupuje akcie prostredníctvom rôznych osôb alebo organizácií, ktoré sa javia, že navzájom nie sú prepojené, čo však nie je pravda. Táto skupina je prepojená s Rockefellerovcami a s určitými vládnymi orgánmi.“

Uvedomte si, že Facebook je ovládaný Markom Zuckerbergom, vnukom Davida Rockefellera.

Zdroj hovorí aj to, že tento krok, kontrola ruského internetu, je akosi spojený s tlakom v Rusku, spraviť z držania kryptomeny zločin, ktorý bude možné potrestať štyrmi rokmi väzenia.

Je účelné domnievať sa, že pretrvávajúce kroky na prevzatie kontroly nad ruským internetom majú za cieľ ovplyvniť ruskú verejnú mienku do takej miery, aby podporila vojnu konca sveta. Mohla by to byť aj stratégia na podmínovanie renesancie kresťanstva v Rusku.

V každom prípade, ohnisko činnosti na ukončenie stálej vojny je momentálne zamerané na dokončenie mierového procesu v Kórei, uvádzajú zdroje Pentagonu. Na toto ukončenie bude do Soulu ako vyslanec vyslaný admirál Harry Harris, aby sa stal armádnym guvernérom zjednoteného polostrova, hovoria zdroje.

keď potom bude kórejská záležitosť vybavená, ťažisko mierotvorného procesu sa presunie do Saudskej Izraelie, podľa zdrojov SBD v Ázii.

Zdroj: benjaminfulford.net, resp. nemecký preklad tejto správy

preklad ďurino, máj 2018

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *