Vaxxed (slovenské titulky)

Tak sme sa dočkali slovenských titulkov na tento dokument, o ktorom sa Robert De Niro vyjadril, že by si ho mal pozrieť každý.
Tento dokument mal byť premietaný na jeho filmovom festivale Tribeca, ale bol stiahnutý (viac na Slobode v očkovaní).

Robert De Niro je iba jedným z mnohých človiečikov, ktorému farmaceutický priemysel prostredníctvom povinných očkovaní kombinovanými vakcínami poškodil dieťa. Robert De Niro je pomerne známy, jeho hlas má váhu a podarilo sa mu medializovať svoj prípad.

Hlasy slovenských rodičov detí poškodených zahraničnými vakcínami takú váhu nemajú. Aj preto majú na Slovensku farmabaróni postarané o rozprávkový biznis – bez akejkoľvek zodpovednosti. Ich hovorcovia, rôzni platení trtkovia šíriaci mantru očkovania, tiež.

Vo filme uvidíte mnoho ľudského nešťastia, spôsobeného chamtivosťou. Pritom stačí tak málo: informovať sa, vypočuť si aj druhú stranu, odborníkov, rodičov a mnohých ďalších špecialistov, ktorí neprofitujú na biznise menom očkovanie.

Pre mnohých rodičov je už neskoro, majú trvale poškodené deti. Mnohí sa však ešte len idú stať rodičmi. A v otázkach očkovania sa spoliehajú na informácie pediatra. Nuž, aj pre vás je tento film určený.

Ďakujeme za titulky, BuGToM!

A tu je rozšírená verzia:

https://youtu.be/XVwcc_-r0lg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *