Vaše názory

Chcem na tomto mieste zverejniť niektoré názory, ktoré ste mi poslali emailom za prvý polrok existencie týchto prekladov. Ďakujem predovšetkým Petre I., ale aj všetkým ostatným, ktorí mi napísali a ktorých som tu neuviedol.

2.7.2009 …Kazdopadne sa ti chcem podakovat za mna a za vsetkych co sa ti chceli podakovat, za vyborne titulky… Braňo G.

3.7.2009 …Titulky Germánská nová medicína jsou dobrá práce. Děkuji. Hodně zdraví 🙂 Vítek P.

10.7.2009 Vďaka za Váš preklad „Germánska nová medicína“ a „Očkovanie“ od AZK. P. M. Nitra

4.8.2009 …chcem sa Vam podakovat za paradne titulky k spickovemu dokumentu.
Prave som dopozeral Očkovanie Zmysel či nezmysel, a rozhodne si neskor pozriem aj Nová germanska medicína. Dokument som odporucil znamym a video aj hned ulozil, pre istotu… Marek T.

13.8.2009 …dovolte mi Vám velice poděkovat za Vaši práci ohledně osvěty v oblasti medicíny, za otitulkování přednášek o očkování a germánské medicíny. Vedu poradnu alternativní medicíny a díky Vám mí klienti konečně chápou důsledky toho, že jejich rozhodnutí očkovat ubohé dívenky Gardasilem je šílenost. Sice mám autoritu, ale to víte, ne takovou jakou má obrovská masáž farmaceutického průmyslu. Ještě jednou moc děkuji za tuto záslužnou práci, kterou jste udělal. Dovoluji si dávat link na tyto Vaše stránky a přeji Vám hodně zdraví a úspěchů. Monika Ch.

22.8.2009 Mimochodom, Vase titulky k prednaske o ockovani su vyborne, skvela praca a velmi poucna prednaska. Vdaka. Zuzana K.

3.9.2009 Vdaka za preklady k filmom o ockovani atd. Rozposielam ich dalej. Vdaka Peter

27.10.2009 tvoj den narodenia bol jeden uprsany den.ale predsa naozaj neprsalo.to plakala obloha,lebo stratila malickeho anjelika. sphirti

18.11.2009 Ďakujem za krásne príspevky o novej doposiaľ zaznávanej Novej Medicíne Renáta R.

15.01.2010 Milý Ďurino, dokonca som si všimol, že tie titulky, ktoré som ja pracne prepísal si vyrobil Ty. Ďakujem za pomoc a gratulujem. Peter L.

12.04.2010 …chcem sa Vam podakovat za preklad k dokumentu Anita Petek – ockovanie. Bez Vas by som sa k tymto informaciam nedostal. Odstartovali ste moj zaujem o tuto oblast. Stefan

15.04.2010 …Inak gratulujem k clanku o Skorumpovanej…, napriek tomu, ze teraz ako dochodkyna sa vela venujem internetu a toto som uz vedela, ma tieto zistenia ohurili a poslala som ich vsetkym mojim znamym. Dakujem za vyborny preklad a dobru slovencinu.Prajem vsetko dobre. Eva S.

29.06.2011

…chcela by som Vám vyjadriť poďakovanie a obdiv za množstvo prekladov k filmom.Je to záslužná činnosť, ktorú vykonávate týmto, lebo zväčša sa jedná o filmy, ktoré aspoň mne otvorili oči a urobila som si úplne iný názor na súčasné dianie vo svete. Hlavne ma zaujíma tématika ortodoxnej medicíny a jej zavádzania ,neúčinnosť očkovania ( viď Anita Petek – ozaj jej škoda …/ Keby som mala tieto informácie, ktoré som získala za posledné tri roky intenzívnym študovaním a hľadaním na internete, určite by som neurobila kopu chýb v mojom živote, nedala by som moje deti očkovať a liečila by som ich sama alternatívne Tých filmov s Vašimi prekladmi som videla  hodne a mnohé z nich si uchovávam… Janka M.

4.07.2011

…lebo mate skvelu stranku a priam revolucne ale dokazatelne clanky, tvrdenia, ktore nutia premyslat, len tak dalej… Beátka C.

13.03.2012

…táto stránka a reakcie na ňu sú dôkazom Tvojej čistej, nádhernej duše, ktorá už dlho svieti na všetkých v Tvojom okolí. 🙂 Rado

14.03.2012

chcel by som veľmi poďakovať za tento web!!!!
veľmi užitočná vec!!! V.

28.03.2012

…chcem sa ti podakovat za skvely blog, vcera sme s manzelom pozerali do 2 rana prednasky dr. klinghardta a dr. joachim muttera. tvoj preklad je vyborny- plynuly, kvalitny! Tatiana T.

24.07.2012

Milý ďurino, darí sa vám výborné dielo, k čomu gratulujem… JBL

15.08.2012

…A ten tvoj blog. Obrovský imaginárny klobúk skláňam pred tebou a tvojimi výsledkami! Richard

01.09.2012

Podľa mňa máte najlepší medicínsky blog….lepší som nenašla 🙂 a mnohé články mi vyrazili dych, napríklad o transplantácii…bola to na mňa silná káva. Verím, že je to pravdivé. Magda N.

13.09.2012

Vašu stránku pokladám za duchovné obohatenie internetu. Moje názory sú totožné s tými, ktoré na svojej stránke prezentujete. Robíte to formou, ktorá je zrozumiteľná všetkým vrstvám obyvateľstva… Vysoko oceňujem aj Vašu krásnu slovenčinu, ktorá je tak často prznená a „obohacovaná“ amerikanizmami nielen v súkromných, ale aj vo verejnoprávnych médiách… František G.

6.1.2014

poslal som Vám príspevok… dali ste dokopy fajn blog a veľa informácií. Pokračujte, keď sa Vám bude dať. Všetko dobré. Jan Z.

17.10.2014

Vaša stránka  sa mi veľmi páči, po dlhom čase nemám pocit, že moje názory na svet  sú choré „konšpirácie“, ale že sú ľudia, ktorí tiež vidia, že to,čo sa deje vo svete nie je v poriadku, a vy sa o tom nebojíte písať! Držím palce Vaša práca má zmysel. Zuzana

17.2.2015

Ste super! Viera R.

6.3.2015

„Jsou to weby, které jsou sice anonymní, ale přitom jejich zprávy mají velmi profesionálně vytvořený obsah,“ říká Juraj Smetana (Juraj, si úplne mimo, pravdepodobne klameš za peniaze…)

17 komentárov k “Vaše názory”

 1. Durino, perfektny vyber, jeden clanok lepsi ako druhy, a Tvoje komentare… köstlich:-D
  Slovensko potrebuje ludi, ako si Ty. Dakujeme.

 2. Pozdravujem,ďakujem za AWAKE ,prosím vás nevedeli by ste otitulkovať toto myslim že je to niečo v duchu AWAKE.Som jazykovy analfabet
  a blahorečím automatickým prekladačom vdaka ktorým ako tak viem objavovať fajne myšlienky no yutube je zatial pre mna dostupne iba
  cez ludí ako ste vy.Ďakujem vám za vašu prácu.Názory pani Mezenskej oslovuju aj mňa .Pozdravujem vás prajem pekný den,Peter.

  http://www.youtube.com/watch?v=_3pP0qSvL2k

 3. Ďakujeme za titulky.

  Sme nadšení z týchto informácií.

  Prajeme Vám všetko dobré.

  Katka a Roman

 4. Navrhujem Vám spustiť RSS kanál na Vašej stránke. Efektívna a praktická záležitosť pre množstvo čítateľov. Ďakujem za to, čo robíte.

 5. Dobrý den,
  moc by nás mrzelo, kdyby Vaše stránky opravdu skončily. Kvůli jednomu bezohlednému vyčůránkovi přijdeme o excelentní zdroj informací.
  Je to škoda, moc jsme se vždy těšili na pondělní překlad Bena…

  Ať bude Vaše rozhodnutí jakékoliv, moc za všechno děkujeme a přejeme hodně zdraví a spokojenost.

 6. Dobrý den Juraji, s velkou lítostí čtu, že chcete se stránkami končit. Objevila jsem je teprve nedávno a jsou skvělé…Vy jste skvělý… Budu doufat, že si to přece jen rozmyslíte. Díky za vše a přeji vše dobré…

  1. neznámý příteli,
   tyto stránky jsem objevil před několika dny. Je-li tp možné, seberte znovu sílu a nevzdávejte se. nevím, co je v pozadí, ale určitě toto rozhodnutí končit ( ať už zpodstatnělé či unáhlené), zarmoutí řadu lidí, kteří sem přicházejí či zabloudí. Jestli Vám někdo krade práci a vydává ji za svou, to bolí, ale na druhé straně přeposílá myšlenky dál. Se mnou často také uražená ješitnoust cloumá a to jsem neudělal tolik práce jako vy. Uděláte tedy radost oponentům a nepřátelům vzdáním se? Zřejmě vás k tomu chtějí dohnat. Nedejte se.

 7. Dobrý den.
  Schází nám Vaše překlady Fulforda. Vždy jsme se na pondělí těšili…Byla to taková jistota a radost. Copak se stalo? Moc prosíme: pokračujte!
  S přánīm všeho dobrého M

 8. Dobrý deň želám. Chápem pohnútky a výber tém na tejto stránke. Viem však tiež, že z hľadiska tvorby reality je kľúčový vektor zamerania pozornosti, a to na úrovniach: myšlienka, slovo čin. Teda kam ide pozornosť, tam ide tvorivá energia. To sa prirodzene týka aj deštruktívnych vecí. Preto by som vás rád inšpiroval k preziaravej voľbe tém ktoré prinášate, a to hlavne v prospech tých pozitívnych a konštruktívnych. Takéto pomáhajú človeku tvoriť čoraz lepšiu realitu. Za také možno považovať “ Germánska nová medicína“ a všetky ďalšie pre podporu a rozvoj zdravia človeka, ako duševného, tak fyzického. Ravnako pravdivé údaje o minulosti a vývoji ľudstva predložené nekonfliktným a vecným spôsobom. Vďaka za vašu prácu. Nech ste zdravý a úspešný!

  1. Pre Vladimír: Nech sa páči, na to je množstvo iných webov.
   Som toho názoru, že nestačí iba pozitívne vibrovať, šíriť dobro a lásku, keď mám za chrbtom hajzla, ktorý ma chce zotročiť, ktorý nechce, aby som sa bez jeho súhlasu množil, ktorý si z mojich detí a vnukov spraví zásobáreň orgánov a adrenochrómu. Jednoducho, je dobré o nich vedieť. Poznanie oslobodzuje.

   Ďakujem za priazeň, prajem všetko dobré.

 9. Ahoj😎✔️ Henoch henoch.ahoj@gmail.com
  Musím podpořit mého syna Henoka a cituji ho:
  Dobrý den,

  planeta je na konci galaktického oběhu. Tady vždy bylo uplatnění Zákona o zachování hmoty a energie v okamžiku jejich přeměny. Uvidíte přeměnu skal do energetického pole a obráceně. Budou mizet skály, domy i lidi a objeví se nová pohoří postupně po celé planetě. Praha je místo ve středu České kotliny, která má tvar kráteru po dopadu velkého tělesa. Proto je v Praze začátek.
  Henok vhenok@gmail.com😎✔️😎💟

  Jinak Slovensko se bude měnit jako poslední. Všechny zkamenělí povstanou asi za dva roky. To znamená, že ve výsledku bude Slovensko rovina. Změny budou trvat celkem 2 roky. Kdo to nechápe, nechť si zjistí, co znamená „věky věků a apokalypsa“ to pro věřící. Ostatní mají Vesmírné zákonitosti na dohled. Již to začalo malými závrty. Naposled v Praze 9.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *