Vakcína proti chrípke obsahuje 25 000 razy viac ortuti ako je dovolené v pitnej vode

Počas testov v laboratóriu na testovanie potravín amerického portálu NaturalNews sa pred niekoľkými dňami zistilo, že vakcíny proti chrípke, ktoré sú v súčasnosti viac či menej natláčané každému, aj dojčatám, tehotným ženám a seniorom, obsahujú neuveriteľne vysoké množstvá nervového jedu ortuť. V ampulách s vakcínou britského farmaceutického obra GlaxoSmithKline (GSK) sa našlo viac ako 51 čiastočiek ortuti na jeden milión (ppm), čo je 25 000 razy viac ako horná hranica pre pitnú vodu, ktorú stanovil americký Úrad na ochranu životného prostredia (Environmental Protection Agency, EPA).

Tento šokujúci objav umožnila moderná hmotnostná spektrometria, ktorá dáva mimoriadne presné výsledky. Tým sa vyplnila istá medzera, pretože národné dozorné úrady si takéto bezpečnostné skúšky doposiaľ nerobili. Každý rok si milióny ľudí dávajú vstreknúť vakcínu proti chrípke, a väčšina z vôbec netuší, že im do tkaniva svalu vstreknú jeden z najjedovatejších kovov vôbec.

»Ortuť patrí medzi najjedovatejšie látky, aké ľudstvo pozná«, vysvetľuje Dr. David Brownstein, rodinný lekár a odborník na celostnú medicínu, na svojom blogu. »Už viac ako 20 rokov skúmam takmer každého pacienta, ktorý mi prejde ordináciou, na zaťaženie ťažkými kovmi… u 80 percent mojich pacientov, či chorých alebo zdravých, nachádzam príznaky signalizujúce otravu ortuťou.«

Tehotné ženy, malé deti a seniori sú nabádaní, aby si dali streknúť injekciu s ortuťou

Tieto konkrétne čísla, ktoré sú v rozpore s oficiálnym postojom vlády k vakcínam, zmobilizovali očkovačov, ktorí zúrivo trvajú na tom, že ortuť je úplne bezpečná. Buď to, alebo tvrdia, že do vakcín sa ortuť už nepridáva. Posledne tvrdenie je zákerné klamstvo, ktoré poškodzuje najslabších z nás, aj nevinné deti.

Na príbalovom letáku pre FluLaval, vakcínu proti chrípke, ktorú hodnotilo laboratórium NaturalNews, sa sami môžete dočítať, že vakcína skutočne obsahuje ortuť. Nasledujúci citát pochádza priamo zo servera RxList.com, takzvaného »internetového liekového indexu« dokazuje, že do vakcín proti chrípke sa pridáva ortuť vo forme tiomerzalu:

Tiomerzal, derivát ortuti, sa pridáva ako konzervačná látka. Každá dávka 0,5 ml obsahuje 50 mikrogramov tiomerzalu ([menej ako] 25 mikrogramov ortuti). Každá dávka 0,5 ml môže obsahovať aj reziduálne množstvá ovalbumínu ([až] 0,3 mikrogramu), formaldehyd ([až] 25 mikrogramov) a deoxycholátu sodného ([menej ako] 50 mikrogramov) z výrobného procesu.

Zdravotnícke úrady však napriek všetkým týmto obsiahnutým škodlivinám každý rok tlačia na tehotné ženy, seniorov a malé deti, aby sa dali očkovať proti chrípke. Čo na tom, že každá z týchto obsahovaných látok je známy neurotoxín, že formaldehyd je známa rakovinotvorná látka – postavte sa jednoducho do radu a dajte sa zaočkovať proti chrípke, pretože vláda tvrdí, že je to pre vaše dobro!

Dvojaký meter systému zdravotníctva

Čo je na tom paradoxné: Vláda medzičasom priznáva, že ortuť je jedovatá, prinajmenšom ak pochádza z iných zdrojov. Obamova vláda napríklad, ako sme nedávno informovali, vedie krížovú výpravu proti všetkým uholným elektrárňam, pretože údajne vypúšťajú do atmosféry veľké množstvá ortuti. A oficiálne výstražné pokyny vystríhajú tehotné ženy pred ortuťou v tuniakoch v konzervách.

Čo však s ortuťou, ktorá sa naďalej používa vo vakcínach a v zubných výplniach? Prečo je styk s ortuťou z týchto zdrojov podľa vlády úplne bezpečný, ale ortuti v potrave a z komínov sa treba vyhýbať?

Zdroj

Preklad z nemčiny ďurino, júl 2014

Komentár: Aby toho nebolo dosť, americká FDA aktuálne písomne upozornila spoločnosť GlaxoSmithKline na ďalšie nedostatky zistené pri výrobe tohto svinstva.

Očkovací baróni na Slovensku trvajú na tom, že očkovanie musí ostať povinné a rodičia nemajú dôverovať informáciám na internete. Povinné očkovanie je vynikajúci kšeft – často s tragickými následkami.

3 komentáre k “Vakcína proti chrípke obsahuje 25 000 razy viac ortuti ako je dovolené v pitnej vode”

 1. Nevím jak na Slovensku, ale v Česku v minulosti vakcíny proti chřipce (nevzpomenu již výrobce) byly údajně bez rtuti. Zase byly pěstované ve vejcích a prý byly alergie.

  To píši jen pro doplnění. Dnes to již nemusí platit.
  Mám to chápat tak že v Německu měli podobný druh vakcíny, kde rtuť již z principu výroby (který nám předkládají) by být neměla, a najednou po desetiletích se provalilo že v nich ta rtuť je také?
  Navíc thyomersal (rtuť) by dnes již neměl prý být ani v těch vakcínách kde ještě před pár lety byl. Což nepotvrdím, protože jsem jednak neočkovač, který již informace nepotřebuje, jednak jim stejně nevěřím co píší na papír pro ty co mají nějaký důvod pro očkování.

  Který blázen by si ale do těla nechal cokoli vpravit touto či podobnou (myšleno jak do svalu, tak do žíly) cestou…? Musel by být už opravdu hodně nemocný a zoufalý!

 2. Nelidské arogantní povýšené pomýlené odlidštěné a ve své podstatě odtržené od obyčejného života skutečné rozhodující většiny lidí na této planetě kruhy, které paradoxně drží v rukách maximální masivní moc, vliv, bohatství atd. (jak je to možné, jak toto tito „také“ lidé získali? ; podvodem, zločinem, jak napsal A. Schopenhauer) už nemohou zabíjet = vydělávat = „udržovat, popř. rozšiřovat, zvětšovat to jejich“ velkým válečným konfliktem v dnešním moderním atomovém věku, tak tuto „politiku“ bohužel dělají jiným, tímto způsobem 🤢🤢🤢🤮🤮🤮
  Opravdu si toto necháme líbit?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *