V prebiehajúcej svetovej revolúcii boli Rothschildovci vykopnutí z Ruska a Japonska

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 20. 1. 2020

Prebieha svetová revolúcia, s historickými udalosťami odohrávajúcimi sa v Afrike, Číne, vo Francúzsku, v Japonsku, Rusku a inde, pretože stará štruktúra kontroly planéty sa naďalej rúca, zhoduje sa viacero zdrojov.

Začnime revolúciou, ktorá bola minulý týždeň oznámená v Rusku. V princípe bol David Rothschild vykopnutý a ruská centrálna banka bola znárodnená, čo je dôvod, prečo bola prepustená polovica vlády, informujú nás zdroje FSB. Zdroje FSB nám k záležitosti uviedli:

„Bolo naplánované, že sa začne v novembri 2019, zabitím Dmitrija Medvedeva v hlavnom sídle FSB, ale vzhľadom na prítomnosť obrovského počtu najbohatších židov na svete (Rothschildovci, Sheldon Adelson atď.) v krajine bola táto operácia odložená.

„Potom, na konci decembra, bola polovica našich peňazí poskytnutá istej štruktúre, ktorá zorganizovala tento náhly „odchod“ židovského premiéra Medvedeva. Táto štruktúra bude dohliadať na rôzne ministerstvá a všetci noví ministri budú vymenovaní pod jej dohľadom.

„16. januára sa prezident Federálnej centrálnej banky Sberbank [Herman] Gref zo žiaľu tak opil, že bol prevezený do nemocnice Odintsovo pre akútnu otravu alkoholom. Preto bol náhle zrušený jeho prejav na ekonomickej konferencii Gaidarovo fórum.“ (odkaz).

1. januára Gref spoločnosti TASS News povedal: „Mali by sme sa pripraviť na kolaps existujúceho svetového poriadku. Bude to veľmi bolestivé.“ (odkaz).

Zdroje FSB tiež uvádzajú, že keď bola minulý týždeň prepustená Elvira Nabiullinová, šéfka ruskej centrálnej banky, boli zabavené všetky mobilné telefóny zamestnancov centrálnej banky a bolo zadržané veľké množstvo dokumentov.

Ďalšia vec, ktorú nám oznámili, bola skutočnosť, že Jevgenij Ziničev, „vedúci Ministerstva pre mimoriadne situácie, sa stane hlavou FSB, ale tiež to nebude na dlhé obdobie.“ (odkaz).

Slobodomurári z lóže P3, ktorí hlásia množstvo veľmi podivných informácií, hovoria, že Medvedev, ktorý bol odstránený, bol v skutočnosti „mimozemšťan“ [alien].

Obliehaný je aj Rothschildov bábkový francúzsky prezident Emmanuel Macron. Minulý týždeň bol donútený utekať o život z divadla uprostred nepokojov, ktoré trvajú viac ako rok. Prichádza nová francúzska revolúcia, sľubujú zdroje z francúzskeho odboja.

Rovnako dramatické, aj keď menej verejné udalosti prebiehali minulý týždeň v Japonsku. Prvý bratranec bývalého cisára Hirohita nám hovorí, že Japonská banka bola zoštátnená a tak Rothschildovci ako aj Rockefellerovci stratili kontrolu nad touto krajinou.

Zdroje z britskej kráľovskej rodiny to potvrdzujú a tvrdia, že cisár Naruhito a cisárovná Masako boli pozvaní na jar do Veľkej Británie, kde prediskutujú okrem iného vytvorenie Svetovej agentúry pre plánovanie budúcnosti (odkaz).

Zástupcovia slobodomurárov z P3, Britského spoločenstva a ázijských tajných spoločností sa plánujú stretnúť v Londýne, možno vo februári, aby prediskutovali založenie tejto agentúry. Predmetom diskusií budú aj prípravy na ľudské osídlenie vesmíru, podľa zdrojov P3 (odkaz).

Pôvodne bolo dohodnuté, že plánovaciu agentúru bude viesť sedemčlenný výbor väčšinovým rozhodovaním, podľa zdroja zapojeného do rokovaní. Sedmička bude zahŕňať zástupcu z Afriky, Ameriky, Ázie mimo Číny, Číny, Európy vrátane Ruska, Indie a moslimského sveta. Právo veta by bolo obmedzené na región, za ktorý bolo uplatnené. Napríklad, ak sa svet rozhodne zakázať bravčové mäso, Číňania by mohli rozhodnutie vetovať a naďalej jesť bravčové mäso v Číne.

Zdroje CIA v Ázii hovoria o bravčovom mäse a Číne a tvrdia, že prebieha veľká ofenzíva proti tejto krajine. „V západných médiách sa nehovorí o zabití stoviek miliónov ošípaných v dôsledku nákazy novým kmeňom vírusu afrického moru ošípaných (prirodzene in vitro)“, uvádza istý zdroj:

„Bravčovina je hlavným jedlom Číňanov. Konzumuje sa každý deň. Amerika nemôže nahradiť straty bravčoviny z masívneho zabíjania. Skúste si predstaviť, čo sa stane Číňanom bez bravčového mäsa, ktoré je ich hlavným zdrojom proteínov. O tomto sa z pochopiteľných dôvodov vôbec nehovorí. S viac ako 700 miliónmi ošípaných mala Čína polovicu stavu ošípaných. Je to hlavný zdroj proteínov pre 1,3 miliardy ľudí.“

Zdroje nám uvádzajú aj nasledovné:

Si Ťin-pching a jeho priatelia stoja za protestmi v Hongkongu. Jeho plánom je Hongkong zvrhnúť a urobiť z Macaa a Šanghaja nové finančné centrá. Čína financovala demonštrantov od samého začiatku.

„[Bankový holding] HSBC sa chystá presunúť svoje regionálne sídlo do Singapuru.

„Čínska vláda plánuje ukončiť všetky nájomné zmluvy uzavreté s Veľkou Britániou, čo znamená, že prevezmú nehnuteľnosti a budovy v Hongkongu. Plánujú tiež zrušiť hongkonský dolár a naplánujú až 6 mesiacov na výmenu všetkých hongkonský dolárov za jüany. Ako vidíte, Čína Hongkong zničí. Samozrejme, že si takpovediac strelia do nohy, pretože Hongkongu je ich spojenie s peniazmi zo Západu. Čína sa zrúti zvnútra.“

„Čína bola vyhnaná z Laosu, Mjanmarska a Vietnamu. Nie sú viac potrební ani žiadaní. Platí to aj pre Austráliu. Austrálčania majú toho už plné zuby. “

Podľa japonských spravodajských agentúr SŠA uskutočnili aj rafinovaný útok na Čínu cez Japonsko. V správach to bolo prezentované ako boj medzi Južnou Kóreou a Japonskom o historické témy. V skutočnosti to však bola zámienka na zastavenie japonského exportu dôležitých zariadení na výrobu polovodičov do Južnej Kórey. To zasa viedlo k zatvoreniu čínskeho priemyslu polovodičov, uvádzajú zdroje.

Číňania tiež začínajú nový boj o skrytú moc nad Afrikou. Jedným z príkladov je táto dezinformácia, ktorá je vysielaná (pravdepodobne Číňanmi) cez samit o Afrike, organizovaný Spojeným kráľovstvom. Znenie dezinformácie:

„Na tomto samite, ktorý organizuje Boris Johnson, sa stretne mnoho hláv štátov, vlád, spoločností, medzinárodných inštitúcií, medzinárodných špionážnych a kontrašpionážnych organizácií a tajných spoločností, aby predstavili investičné príležitosti v Afrike a prediskutovali realizáciu Nového sveta. Najvyšší výbor bude viesť diskusiu s názvom „Melanín a kontrola čiernych“.

Britskou vládou zverejnené zhrnutie samitu znie takto:

„Samit organizuje predseda vlády a sústreďuje spoločnosti, vlády a medzinárodné inštitúcie, aby demonštrovali a podporili šírku a kvalitu investičných príležitostí v celej Afrike. Samit posilní britské partnerstvo s africkými národmi s cieľom vytvoriť bezpečnú a prosperujúcu budúcnosť pre všetkých našich občanov. Zmobilizuje nové a významné investície na vytvorenie pracovných miest a podporu vzájomnej prosperity.“ (odkaz).

Inými slovami, konečne vidíme západnú odpoveď na čínsku iniciatívu Nová hodvábna cesta.

Čínski slobodomurári v každom prípade tvrdia, že úvahy o zrútení Číny existujú už desaťročia a vždy sa ukázali ako mylné. Tvrdia, že čas je na jej strane, pretože má premyslený vládny a hospodársky systém, a preto naďalej rastie rýchlejšie ako Západ.

Zdroje hovoria, že Číňania v teraz prevezmú vedúcu úlohu aj v ochrane životného prostredia. Medzi posledné správy, ktoré to potvrdzujú, patria čínske plány na zákaz jednorazových plastov a desaťročné rybolovné moratórium na rieke Jang-c’-ťiang (odkaz1, odkaz2).

K ofenzíve proti Číne dochádza na pozadí ešte stále vznikajúceho kolapsu vlády SŠA vo Washingtone, DC. Tamojší režim je ochromený útokmi a inscenovanými udalosťami. Poslednou udalosťou vo Virgínii je stretnutie krízových aktérov, zbrojárskych lobistov, bitkárov, tajných policajtov, občianskych novinárov atď. Proti americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi prebieha sfalšovaná šou na odobratie funkcie [impičment].

Falošná šou odvádza pozornosť od skutočných zločinov evanjelikálov posledných časov čase, ktorí teraz obklopujú prezidenta Trumpa. Hovoríme napríklad o nedávnom pokuse o začatie tretej svetovej vojny v Iráne zavraždením iránskeho generála Gásema Solejmáního a zostrelením ukrajinského civilného lietadla.

Skutočnosť, že nad lietadlom bola na diaľku prevzatá kontrola a bolo nasmerované smerom k iránskej vojenskej základni – jasný vojnový zločin – je teraz hlásená hlavnoprúdovými spravodajskými kanálmi (odkaz).

Kanadský premiér Justin Trudeau obviňuje zo zostrelenia ukrajinského dopravného lietadla SŠA. Deje sa to v čase, keď britský minister obrany Ben Wallace hovorí, že jeho krajina končí vojenské spojenectvo s Trumpovým režimom (odkaz1, odkaz2).

Zdroje z Pentagonu dávajú jasne najavo, že sú unavení z neštandardných politických riešení vo Washingtone, DC. Zdroje napríklad uvádzajú: „Vojenské námorníctvo sa na protest proti bývalým prezidentom rozhodlo pomenovať svoju najnovšiu leteckú spoločnosť po afroamerickom námorníkovi, namiesto po Bushovi ml., Clintonovi alebo Obamovi.“

Zdroje Pentagonu tiež uvádzajú, že Pentagonu je ľúto bojovať na Blízkom východe ako zástupná armáda Izraela. „Kongres je naštvaný, že počet obetí z iránskych raketových útokov na americké základne v Iraku predstavuje najmenej 139, čo robí zo stiahnutia vojsk volebný problém“, uvádza sa.

Jasným znakom toho, ako veľmi zločineckým sa stal režim Spojených štátov, bol vyhlásenie ministra zahraničných vecí Mika Pompea: „Zničenie Solejmáního je príkladom novej stratégie Spojených štátov zameranej na odstrašenie ich oponentov. Platí to rovnako pre Irán, Čínu a Rusko. „Niekto by mal Pompea upozorniť na to, že atentát je jednosmerná cesta (odkaz).

Trumpov režim ohrozuje aj Európu a sťahuje sa z vojenských cvičení NATO (odkaz1, odkaz2).

Nakoniec počúvame z viacerých zdrojov stále viac dôveryhodné informácie o bitkách, ktoré prebiehajú v hlbokých podzemných základniach. Pozrite sa najskôr na seizmograf podzemného indického jadrového testu a porovnajte ho so seizmogramom prírodného zemetrasenia (odkaz).

Nedávne zemetrasenia v Portoriku, okolo podzemných základní pri China Lake v Nevade a Kalifornii, v japonskom Kumamote, atď., vykazujú všetky znaky umelého zemetrasenia.

Viaceré zdroje uvádzajú, že v niektorých z týchto základní našli deti v klietkach a iných hrôzach, ktoré Biele klobúky teraz preberajú alebo ničia. Z japonských zdrojov vieme, že každý rok sa predalo chazarskej mafii 14 000 japonských detí. Podľa štatistík FBI je každý rok v Spojených štátoch nezvestných 40 000 detí. Podľa zdrojov z Pentagonu je mnoho z nich v súčasnosti zachraňovaných z klietok v podzemných základniach. 38-minútové video na nasledujúcom odkaze poskytuje dobré informácie o tejto už nie veľmi tajnej vojne.

Na záver, naše antarktické zdroje nám povedali, že to, čo sa teraz deje na povrchu planéty, je oveľa dôležitejšie. Bolo nám sľúbené, že viac informácií na túto tému dostaneme neskôr.

Zdroj. benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, január 2020

Tento preklad vznikol vďaka vašim príspevkom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *