Trumpove vyhlásenie univerzálnej obchodnej vojny vyhrocuje situáciu

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 21. 5. 2018

Vyhlásenie obchodnej vojny zo strany prezidenta Spojených štátov amerických, Donalda Trumpa, voči takmer všetkým je skutočne iba súčasť Trumpovho rokovania o konkurze Spojených štátov v zmysle Kapitoly 11 americkej konkurznej legislatívy [US bankruptcy code]. Jemnejším vyjadrením by bolo povedať, že SŠA sa búria proti medzinárodnému systému, ktorý zdieral vlastných ľudí v prospech globalistických oligarchov. Ďalšou možnou formuláciou je, že svet rokuje o nahradení systému petrodolára. V každom prípade môžeme teraz očakávať oveľa viac vreskotu, možno dokonca aj jednu alebo dve atómové bomby, ako tieto rokovania budú pokračovať.

Na verejnosti sa tento spor prejavuje ako obrovský rozkol medzi európskymi mocnosťami a Spojenými štátmi, najväčší od konca 2. svetovej vojny. Máme tu vedúcich predstaviteľov Francúzska, Nemecka a EÚ, ktorí otvorene vyzývajú na ukončenie povojnového spojenectva medzi Európou a Spojenými štátmi. A SŠA na strane druhej sa zasa verejne vyhrážali sankciami voči európskym krajinám. Pod povrchom, atentátna kampaň zo strany SŠA proti neposlušným vodcom EÚ je tiež dobrý odhad.

Bezprostredným spustením bolo rozhodnutie Trumpa vystúpiť z iránskej jadrovej dohody. Každý, kto sleduje, čo sa tu skutočne deje, prirodzene vie, že Trumpove rozhodnutie vystúpiť z iránskej jadrovej dohody nemá nič s jadrovými zbraňami, v skutočnosti ide o oznámenie Iránu, že bude predávať ropu Európe za eurá, nie za petrodoláre.

Začnime tým, že sa pozrieme na to, ako budú veci pokračovať na povrchnej úrovni. Trump hovorí: „Ak nebudete kupovať od nás, prestaneme kupovať od vás“. Hovorí aj toto: „Ak prestanete používať petrodoláre na nákup iránskej ropy, každej európskej krajine, ktorá obchoduje s Iránom, zabránime obchodovať s nami.“ Európania hovoria: „Ste bankrotár, ktorý neplatí za nakupovaný tovar, takže koho zaujíma, že prestanete od nás nakupovať! Hovoria aj toto: „Potrestáme všetky európske spoločnosti, ktoré sa budú chcieť podriadiť vašim sankciám proti Iránu (odkaz).

Najvýznamnejšou hrozbou SŠA, ktorá sa objavila na verejnosti, bola hrozba uloženia sankcií proti Nemecku, ak bude pokračovať v plynovode Nord Stream 2. Tento plynovod by umožnil dovážať viac plynu priamo z Ruska bez toho, aby plyn prechádzal cez chazarský bábkový štát Ukrajina. Trump v podstate hovorí: „Ak nebudete kupovať plyn od nás (s prirážkou 20 %), prestaneme kupovať vaše autá.“ (odkaz1, odkaz2).

Slonom v obývačke tejto roztržky medzi Európskou úniou a Spojenými štátmi je Čína a jej kroky smerujúce k nahradeniu Atlantického spojenectva Euroázijským spojenectvom, ktoré odsunie anglosaské mocnosti na perifériu svetovej moci. Podľa toho, ako sa vyvíja situácia, Čína víťazí, pretože roztržka EÚ/SŠA nakopla čínske ropné termínové obchody v jüanoch a posilnila tak petrojüan ako potenciálnu náhradu za petrodolár (odkaz).

To je pravdepodobne dôvod, prečo si Trump zvolil stretnutie NATO, aby implicitne vyhlásilo horúcu vojnu, ak jeho obchodná vojna s EÚ, Čínou a zvyškom sveta neuspeje. Tu sú jeho komentáre:

„Bude to úspešné? Mám tendenciu o tom pochybovať…“ povedal prezident počas vystúpenia s generálnym tajomníkom NATO, Jensom Stoltenbergom. „Dôvod, prečo o tom pochybujem, je to, že Čína sa stala veľmi rozmaznanou. Európska únia sa stala veľmi rozmaznanou. Ostatné krajiny sa stali veľmi rozmaznanými, pretože vždy získali 100 percent čohokoľvek, čo chceli od Spojených štátov.

„Už to však nemôžeme dovoliť“, dodal Trump (odkaz).

Zdroje čínskej tajnej spoločnosti však tvrdia, že v súčasnosti hrajú oveľa väčšiu hru a snažia sa vytvoriť svetovládu. Tento čínsky pohľad na svet je formovaný ich históriou. Keď bola Čína rozdelená na navzájom bojujúce štáty, nevyhnutným následkom bol úbytok populácie, chudoba a utrpenie. Veria, že svet sa teraz potrebuje zjednotiť, ako to kedysi urobila Čína, aby ukončila konflikty a chudobu. Z pohľadu Západu má táto vízia, pochopiteľne, problém: cenou za svetový mier by bolo, že každý sa stane otrokom Číny, čo samozrejme nikto nechce.

Ak však Západ nedokáže odstrániť sionistov s ich apokalyptickou víziou z kontroly nad budúcnosťou Západu, postupom času bude čínska alternatíva stále viac nevyhnutná.

Preto Západ musí spraviť niečo proti monoteizmu a rodinám, ktoré ho ovládajú. Aby bolo jasné, existujú navzájom si konkurujúce rodinné klany, ktoré ovládajú to, čo považujeme za navzájom si konkurujúce monoteistické náboženstvá. Máme:

  • kresťanov, ktorých ovláda najmä slobodomurárska lóža P2 a Vatikán alebo potomkovia rímskych cisárov;
  • židov a kresťansko-židovských otrokov (evanjelických sionistických kresťanov), ktorí sú ovládaní rodinnou dynastiou Rothschildovcov atď. (samozvaní potomkovia kráľa Davida);
  • pravoslávnych kresťanov, ktorí sú v podstate dedičmi tradície Grékov a Alexandra Veľkého;
  • sunitských moslimov, ktorí sú ovládaní skupinou potomkov Mohameda, ako aj potomkami pohanských rodín, ktoré ovládajú Mekku; a
  • šiitistov, ktorí sú ovládaní inou vetvou potomkov Mohameda, ako aj dedičmi perzského impéria.

Mimo týchto skupín máme gnostických iluminátov, ktorí veria, že akýkoľvek subjekt, ktorý vytvoril túto planétu, je zlý a musí byť zvrhnutý. Druhou skupinou sú satanisti, ktorí majú amorálnu víziu, ktorá dovoľuje ich členom (mnohí z nich infiltrovali najvyššie úrovne svetovej moci) robiť všetko, čo chcú, vrátane masovej vraždy, znásilňovania detí, kanibalizmu atď.

Zatiaľ čo tieto skupiny dlho bojujú o svetovú moc, spája ich vízia konca času, kedy sa svet „skončí“ a bude nahradený niečím iným.

Trik teraz spočíva v tom, aby sa tieto rôzne skupiny dohodli na nejakej vízii budúcnosti, ktorá nezahŕňa Armagedon a zničenie 90 % ľudstva. O to ide v skutočnom boji. Finančná vojna nad takými vecami, ako sú petrodoláre, je teda skutočne vojnou o kontrolu psychologického procesu rozhodovania o tom, čo ľudstvo ako živočíšny druh bude robiť v budúcnosti.

Spoločnosť Bieleho Draka a jej spojenci presadzujú alternatívu ku všetkým týmto víziám, ktorá uvažuje masívnu kampaň na ukončenie chudoby, zastavenie ničenia životného prostredia a nastavenie pozemského života na cestu exponenciálneho rozširovania do vesmíru.

Na Západe však vidíme základné hnutie, aj v stredných pozíciách vojensko-priemyselného presadzovania práva, ktoré zbavuje všetkých zločincov moci.

Na tomto fronte bola minulý týždeň najväčším pohybom rezignácia 34 čilských biskupov, zdanlivo kvôli masívnemu kamuflovaniu zneužívania detí. Ako to však v takýchto prípadoch často býva, príbeh predhodený verejnosti nie je celý príbeh. To, čo vidíme v Čile, je odstránenie skupiny, ktorá bola v konečnom dôsledku zodpovedná za „špinavú vojnu“. Táto skupina, úzko spojená s nacistami a klanom Bushovcov, je do značnej miery zodpovedná za nacistický puč v SŠA, ktorý sa začal útokmi 11. septembra 2001.

Pentagon a ďalšie zdroje hovoria, že táto masová rezignácia môže viesť k odstráneniu pápeža Františka. Avšak zdroje slobodomurárskej lóže P2 tvrdia, že v skutočnosti prebieha vzbura kresťanskej cirkvi proti rímskym klanom, ktoré ovládali kresťanstvo od jeho založenia. Preto pápež minulý týždeň vymenoval 14 nových kardinálov, ktorí nie sú Európanmi. Podľa zdrojov, pápež plánuje masívnu kampaň v Afrike a Južnej Amerike na ukončenie chudoby a vytvorenia náprotivku rozsiahleho čínskeho projektu infraštruktúry Nová hodvábna cesta [One belt, one road, príp. jeden pás, jedna cesta].

Pápež tiež verejne vyhlásil vojnu neregulovanému hazardu na spôsob kasín, na ktorý sa zvrhol západný finančný systém (odkaz).

V každom prípade je tu súvisiaca čistka skorumpovaných aktérov, ktorá pokračuje aj v SŠA. Na tomto fronte je podľa zdrojov Pentagonu teraz už viac ako 30 000 zapečatených žalôb, pripravených na skoré otvorenie. Spúšťačom pre tieto zatknutia môže byť zverejnenie e-mailov, atď., ktoré „zlikvidujú Hillary (Clintonovú) za sex s neplnoletými a iné zločiny.“

„Kabala“ sa „potáca aj pre podpásový útok po tom, ako bola do funkcie riaditeľky CIA potvrdená Gina Haspelová a Trump podpísal výkonné nariadenie na vydanie neredigovaných dokumentov Kongresu“, hovoria zdroje. Generálny inšpektor ministerstva spravodlivosti sa „chystá trochu znížiť tresk svojej výbušnej správy o zločinoch kabaly“, hovoria zdroje.

Aj v Ázii sa toho deje veľa, odkedy bola vymenovaný nový šéf CIA. Najdramatickejším problémom je prebiehajúce vyšetrovanie korupcie v Malajzii. Nová vláda Maháthíra Mohamada tu vykonáva razie bývalých vládnych úradníkov, ktorí dostali doslova kamióny peňazí, šperkov a iných viditeľných znakov korupcie. Zdroje Pentagonu uvádzajú, že vyhnaný premiér Najib Razak sa „otočil“, a že Trump smie „navštíviť Malajziu po svojom summite, ktorý sa uskutoční 12. júna v Singapure, s tučným chlapíkom (severokórejský vodca Kim Čong-un)“.

Malajzijské vyšetrovanie korupcie pravdepodobne odhalí skutočné dôvody zmiznutia letu 370/17 Malajských aerolínií. Vieme však, že časť tejto operácie bola zameraná na zabránenie prístupu Číny k americkej technológii na výrobu polovodičov. To znamená, že časť tohto zmiznutia lietadla bola síce zločinecká, časť z neho bola spojená s bojom o technológie medzi Čínou a Západom. Dúfajme, že svet sa čoskoro dozvie pravdu.

Nový šéf CIA zrejme umožní vyšetrovanie korupcie aj v Japonsku, povedali zdroje Pentagonu. Tam máme politický systém, ktorý zdegeneroval do takej miery, že takmer všetci politici vo funkcii sú podplácaní a vydieraní.

Spoločnosť Bieleho draka požiadala vládu Abeho o znárodnenie Japonskej centrálnej banky [Bank of Japan, BOJ] a využitie jej finančnej sily v prospech planéty. Ak táto ponuka nebude prijatá, v Japonsku sa začne hromadné zatýkanie. Znárodnenie BOJ môže byť tým, čo konečne spustí „udalosť“ [event] alebo masové pozitívne zmeny, po ktorých všetci túžime.

Zdroj: benjaminfulford.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *