Trumpove sankcie proti Iránu slúžia na vynútenie mieru na Blízkom východe, tvrdia zdroje Pentagonu

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 14. 5. 2018

Bitka o planétu Zem opäť nabrala na intenzite významnými krokmi na Strednom východe, v Malajzii, Indonézii, Európe, Spojených štátoch a inde, ako sa blíži konečné účtovanie medzi sionistickými fanatikmi, ktorí chcú tretiu svetovú vojnu a zvyškom ľudstva, ktorý chce svetový mier a priateľstvo.

Odstúpenie od jadrovej dohody s Iránom zo strany prezidenta Spojených štátov, Donalda Trumpa, je zdanlivo veľkým víťazstvom sionistov. Zdroje z Pentagonu však hovoria: „Konečným cieľom je donútiť Irán aj Izrael, aby sa po Severnej Kórei vyčistili zriekli jadrových zbraní, a dosiahli tak trvalý mier na Blízkom východe.“

Krok Trumpa v súvislosti s iránskou jadrovou dohodou s určitosťou vyvolal otvorené verejné spory medzi režimom Donalda Trumpa a vládami rôznych európskych krajín. A tak tu máme predsedu Európskej komisie, Jean-Claude Junckera, ktorý hovorí, že EÚ musí „nahradiť Spojené štáty“ … (odkaz, česky napr. tu).

… zatiaľ čo nemecká kancelárka Angela Merkelová vyhlásila, že Európa už nemôže počítať s vojenskou ochranou SŠA (odkaz).

Francúzsky prezident Emanuel Macron a premiérka Spojeného kráľovstva Theresa Mayová, prirodzene, tiež odsúdili Trumpov krok. Tento jasný a zjavný rozkol medzi SŠA a Európou je v povojnovom období bezprecedentný.

Zdroje z Pentagonu však trvajú na tom, že „Trump vystupuje z dohody s Iránom preto, aby zničil korupčných úradníkov EÚ a SŠA, ktorí mohli byť podplatení, spolu s globálnymi francúzskymi spoločnosťami ako Airbus, Total, Renault a Peugeot, rovnako aj s nemeckými spoločnosťami, ako je Siemens. „Zaujímavé je, že iránsky minister zahraničných vecí, Javad Zarif, podporil toto tvrdenie Pentagonu tým, že sa vyhrážal, že odhalí mená západných politikov, ktorí boli podplatení v súvislosti s jadrovou dohodou (odkaz).

Zdroje z Pentagonu tvrdia, že vedúci západní politici, ktorí sú zapojení do podplácania v súvislosti s touto dohodou, zahŕňajú bývalého francúzskeho prezidenta Francoisa Hollandeho, súčasného francúzskeho prezidenta Macrona, nemeckú kancelárku Merkelovú, bývalého amerického prezidenta Baracka Obamu a bývalého štátneho tajomníka SŠA Johna Kerryho. (Mimochodom, zo spoľahlivého zdroja máme informáciu, že Kerry sa koncom roku 2016 odporúčal z tohto sveta a máme podozrenie, že jeho posledné videá v Teheráne sú recyklované zábery.)

V každom prípade, pokiaľ ide o tento iránsky krok, je obzvlášť zaujímavé, že vykazuje známky hlbokej koordinácie medzi režimom Trumpa a čínskou vládou. Ak uplatníte staré pravidlo „sleduj peniaze“ alebo ešte staršie pravidlo „Qui bono“ (Komu to prospeje?), zistíte, že na nové sankcie najviac doplatia Európania a najviac z nich získajú Číňania. Konkrétne sa zdá, že čínska štátna ropná spoločnosť CNPC (China National Petroleum Company) sa chystá prevziať obrovské operácie s iránskym plynom od francúzskej spoločnosti Total (odkaz).

To znamená, že Číňania by sa pridali k Rusom ako hlavní dodávatelia európskeho plynu.

Načasovanie sa tiež zhoduje s otvorením novej čínskej hlavnej železničnej trate a dopravných spojení s Iránom, ktoré poskytne Iránu čínsku náhradu za ušlý obchod s Európou (Američania hrali v Iráne v posledných rokoch menšiu rolu).

Sionisti konali ako Hitler, ktorý vyvolal 2. svetovú vojnu tým, že napadol sám seba, a potom z toho obvinil inú krajinu. Aby sme boli presní, satanský nacistický režim izraelského premiéra Benjamina Netanjahua zaútočil na izraelské pozície v Golanských výšinách, aby získal zámienku na útok na iránske pozície v Sýrii, podľa zdrojov Pentagonu. Netreba dodávať, že tento posledný kriminálny pokus vyvolať sionistickými fanatikmi vytúženú 3. svetovú vojnu (opäť raz) zlyhal.

Rozruch okolo Iránu prirodzene odviedol pozornosť celého sveta od udalostí v Malajzii, ktoré budú mať pravdepodobne ešte viac zničujúci dopad na sionistov chtivých vojny. Bývalý predseda vlády Mahathir Mohamad tu vo voľbách minulého týždňa porazil sionistického pešiaka Najiba Razaka. Znamená to, že ešte stále spiaca časť ľudstva sa čoskoro dozvie, čo sa skutočne stalo s letom číslo 370 Malajských aerolínií. Inými slovami, budeme mať svetového lídra, ktorý verejne oznámi, že lietadlo bolo premiestnené do americkej vojenskej základne na ostrove Diego Garcia, potom odletelo do Tel Avivu a napokon na Floridu, kde bolo premaľované na let číslo 17 Malajských aerolínií a premiestnené do Holandska, aby tu zastrašovalo svetových lídrov, až kým bolo zostrelené nad Ukrajinou v pokuse pošpiniť Rusko. Táto webová stránka v malajzijskom jazyku ukazuje, že presne vedia, čo sa stalo (odkaz).

Potom je tu samozrejme škandál sprenevery v rozsahu mnohých miliárd dolárov, do ktorého je zapletený malajzijský rozvojový fond 1MDB [1Malaysia Development Berhad]. Tento zložitý škandál zahŕňa aj Goldman Sachs, UBS, Deutsche Bank a film „Vlk z Wall Street“ a mnoho ďalších. Mahathir zabránil [bývalému] premiérovi Razakovi opustiť krajinu znovuotvorením vyšetrovania tohto škandálu. Je rozkošné, ako sionistické korporačné médiá náhle odhodili príbeh o zmene malajskej vlády ako horúci zemiak potom, ako Mahathira obvinili, že je „antisemitský“ (odkaz).

Sionisti boli nedávno veľmi zamestnaní aj bombardovaním Indonézie, podľa zdrojov CIA v juhovýchodnej Ázii, ktoré e-mailom poslali tento text:

„Teroristi prichádzajú do Indonézie. To všetko je len ďalšia udalosť pod falošnou zástavou, vytvorená na vyvolanie rozkolu medzi kresťanmi a moslimami. Vedeli sme, že k tomu dôjde. Je to pokus sionistickej kabaly o prevzatie kontroly nad Indonéziou (rozdeľuj a panuj) (odkaz1, odkaz2).

Toto je fakt vážne, Ben. Indonézia je najdôležitejšou krajinou v juhovýchodnej Ázii. Sila, ktorá ovláda Indonéziu, ovláda región.“

Celá táto kríza v regióne odvrátila pozornosť od významnej zmeny v Japonsku, kde sa vláda vo svojom donedávna protičínskom postoji otočila o 180 stupňov. Minulý týždeň bábkový premiér Šinzó Abe zavolal čínskeho premiéra Li Kche-čchianga na výlet do Japonska a obe krajiny podpísali dohodu o spolupráci. Najdôležitejšie je, že v zásade súhlasia s opätovným otvorením dohody o výmene japonského jenu za čínsky jüan. To je ďalší silný úder zasadený petrodoláru (odkaz).

Toto obnovenie priateľstva bolo umožnené zmenou politiky SŠA voči severovýchodnej Ázii, ako to vidno v nadchádzajúcom zjednotení Kórey, hovoria zdroje Pentagonu. Čoskoro tak vyjde najavo aj pravda o tom, že Fukušima bola zločinom sionistom a nie prírodnou katastrofou, sľubujú zdroje.

Medzičasom – späť v Spojených štátoch – zdroje Pentagonu hovoria, že pokračuje proces odstraňovania chazarskej mafie. Zdroj Pentagonu konkrétne uvádza: „Podporovateľ proti Trumpovi naladenej Hillary Clintonovej, new-yorský generálny prokurátor Eric Schneiderman, môže byť stíhaný za ochranu Nadácie Clintonovcov a členov sexuálneho gangu NXIVM obchodujúceho s deťmi, spolu s dedičkami [milionára] Bronfmana, Clarou a Sarou“ (odkaz).

Zdroje z Pentagonu hovoria, že odstránenie Schneidermana teraz umožnilo, aby sa „vyšetrovanie FBI zameralo na odstránenie ďalších kabalistov a demokratov.“

Zdroje hovoria aj to, že do aktívnej služby boli povolaní ďalší vojaci, v rámci prípravy na vyčistenie SŠA. Ako súčasť toho hovoria: „Podplukovník námorníctva Oliver North, zapletený do aféry Irán-Contras, je teraz prezidentom Národnej streleckej asociácie [NRA , National Rifle Association] na obranu práv zbraní.“

Ak to armáda Spojených štátov s vyčistením SŠA myslí vážne, bude sa musieť bližšie pozrieť na Donalda Trumpa. Arabské zdroje nám poslali odkaz na nasledujúce video, ktoré uvádza súhrnné dôkazy o tom, že Trump bol vo svojej kariére financovaný Rothschildovcami. Vo všeobecnosti tvrdí, že ak Rothschildovci povedia Trumpovi „vyskoč“, Trump sa opýta „ako vysoko?“ (video).

Bolo nám povedané, že nová hlava pobočky Rothschildovcov v Londýne, Nathaniel Rothschild, je reformátorom. Pokiaľ to však nedokáže svojimi slovami a skutkami, poskytneme armáde Spojených štátov pre jej rakety súradnice ostrova, kde sa skrývajú mnohí členovia tejto rodiny. Tento ostrov, spolu so Zürichom a Zugom [Švajčiarsko], môže byť kľúčom k oslobodeniu ľudstva. Ak sa Rothschildovci myslia, že teraz pracujú pre tú dobrú stranu, naliehavo im odporúčam, aby kontaktovali Spoločnosť Bieleho draka priamo a nie prostredníctvom zástupcov.

A poznámka na záver: Tento týždeň nás japonská polícia upozornila na znepokojujúci príspevok na internete aktivistu známeho pod menom Kobra. Kobra tvrdí svojim čitateľom, že možno ich oslovia členovia „Odporu“, ktorí im dajú 10-15 minút na pozbieranie svojich osobných vecí. Potom budú odprevadení k vchodu do podzemia v istej komerčnej budove, kde po schodoch zostúpia o 30 metrov nižšie, do „high-tech“ vchodu. „Cez tieto high-tech dvere prejdete sami. Budete vyzvaní, aby ste si vyzliekli oblečenie a tašku s osobnými vecami nechali v špeciálnom zásobníku. Potom budete vyzvaní, aby ste vstúpili do sprchovacej kabíny. Po prijatí do Odporu už nebudete môcť ísť na povrch, spojiť sa s obyvateľmi na povrchu alebo dokonca použiť povrchovú internetovú/mobilnú telefónnu sieť.“ (odkaz).

Mnohých z nás to bude znieť ako jazda na kométe Hale-Bopp alebo pitie Kool-Aid v Jonestowne [otrávený nápoj, ktorý počas masakry v Jonestowne v roku 1978 vypilo na základe pokynu od lídra sekty Jamesa Warrena Jonesa vyše 900 ľudí], ale Kobra, keď bol v tejto veci oslovený e-mailom, odpovedal:

„NIE je to Jonestown. NIE je to hromadný nábor, ale potenciálny [vstupný] protokol pre veľmi malú a vybranú skupinu ľudí. Väčšina ľudí to vôbec nepochopila a reaguje prehnane“.

Možno, ale osobne si myslím, že myšlienka vstúpiť do „sprchy“ a potom stratiť všetok kontakt s vonkajším svetom, sa ponáša na poľský Osvienčim.

Zdroj: benjaminfulford.net


Jeden komentár k “Trumpove sankcie proti Iránu slúžia na vynútenie mieru na Blízkom východe, tvrdia zdroje Pentagonu”

  1. este poznamka, ten protokol obsahuje jednu dolezitu klauzulu – je to vase dobrovolne rozhodnutie a nik vas do toho nenuti, ak nie ste pripraveni a necitite cudzie energie tak sa vas to netyka a vobec sa tym nezaoberajte. nebudete pozvani, ak by ste omlylom boli, povedzte nie. to je vsetko.

    pekny den !
    bc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *