Trump sa oháňa na všetky strany, svetové napätie sa stupňuje na nebezpečnú úroveň

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 2. 12. 2019

Napätie na svete dosahuje nebezpečný bod varu, pretože čoraz viac izolovaný prezident SŠA Donald Trump sa oháňa na všetky strany. Vyzerá to, akoby sa Trump pokúšal získať americkú vojenskú podporu na vojnu proti Dánsku a Mexiku, v snahe zmocniť sa zdrojov na financovanie vlády korporácie Spojené štáty, zhodujú sa viaceré zdroje. Prebieha aj veľká finančná sabotáž proti Číne, podporená nevyplácaním dlhopisov v hodnote satanského čísla 66,6 miliárd amerických dolárov. Trumpovi stúpenci medzičasom ostro vystúpili proti britskej kráľovskej rodine. Majte na pamäti, že Trump už označil EÚ za „nepriateľa“.

Všetky tieto aktivity súvisia so skutočnosťou, že korporácia Spojené štáty napriek vytunelovaniu japonských dôchodkových fondov nemá jasno v tom, ako splniť svoje dlhy k 31. januáru 2020. V tejto súvislosti je zaujímavé, že Brexit je teraz naplánovaný na 31. januára 2020.

Začnime pohľadom na situáciu s Mexikom. SŠA teraz rozmiestnili okolo krajiny tri lietadlové lode, keďže „armáda Spojených štátov sa pripravuje zaútočiť na mexické drogové kartely, ktoré boli možno vyzbrojené a vycvičené Mosadom“, hovoria zdroje Pentagonu (odkaz).

Zatiaľ čo z nezávislých zdrojov máme potvrdené, že ozbrojenci niektorých drogových kartelov boli skutočne vycvičení Mosadom, vieme aj to, že v tejto vojne o Mexiko ide v skutočnosti o krádež mexickej ropy, striebra a ďalších zdrojov na financovanie korporácie Spojené štáty. Preto mexická armáda verejne vystúpila na podporu Andrésa Manuela Lopéza Obradora (odkaz).

Rusko tiež rozmiestnilo jadrovými zbraňami vyzbrojené ponorky okolo pobrežia Spojených štátov a ruský prezident Vladimir Putin verejne jednoznačne vyhlásil, že jeho krajina je pripravená na ďalšiu kubánsku raketovú krízu (odkaz).

Znamená to, že Trump bude musieť ustúpiť, pretože vojsko Spojených štátov nezačne jadrovú vojnu s cieľom ukradnúť zdroje na podporu KORPORÁCIE SPOJENÉ ŠTÁTY v zahraničnom vlastníctve.

Pozrime sa teraz na Dánsko. Lars Findsen, šéf Dánskej obrannej spravodajskej služby [Danish Defence Intelligence Service] uviedol, že v súčasnosti je pre Dánsko najdôležitejšou bezpečnostnou otázkou Grónsko, pretože medzi SŠA a ďalšími globálnymi mocnosti v Arktíde sa odhaľuje „hra o moc“. Trump zrušil svoju augustovú návštevu Dánska a jeho predsedníčku vlády Mette Frederiksenovú označil za „odpornú“ potom, ako odmietla predať Grónsko Spojeným štátom (odkaz).

Tieto udalosti nasledujú po dosadení nacistickej vlády v Brazílii a potom, ako špeciálne jednotky Spojených štátov ulúpili zdroje lítia v Bolívii. Trumpova administratíva sa očividne snaží zmeniť americký kontinent na pevnosť. Na jeho nanešťastie Kanada (Britská ríša), Dánsko (EÚ) a Mexiko (podporované Ruskom a Vatikánom) mu stáli v ceste.

Vráťme sa teraz k hospodárskemu útoku proti Číne, kde zdroje CIA v Ázii sľubujú, že „čínska ekonomika a finančný systém sa s najväčšou pravdepodobnosťou v priebehu dvoch mesiacov zrútia.

„Strana“ sa bude snažiť utajiť to čo najdlhšie.

Zdroje hovoria: „Vláda nemôže znášať dlh 40 biliónov dolárov, ktorý vytvorila. Niektorí odborníci tvrdia, že dlh je bližšie k úrovni 50 biliónom dolárov … všetko počítačom generované neobmedzené aktíva. Veľká časť z nich sa použila na budovanie rozsiahlych projektov v oblasti infraštruktúry vrátane mnohých prázdnych miest s prázdnymi nákupnými centrami. V priebehu troch mesiacov sa položilo päť bánk a vláda musela zasiahnuť a prevziať ich. Podľa odhadov sa 500 bánk nachádza vo vážnych problémoch a podľa čínskych bankových dozorných orgánov sa pravdepodobne položia.

To je približne 15 % čínskych finančných inštitúcií. „Môže to súvisieť s nasledujúcim článkom o platobnej neschopnosti skupiny Tewoo vo výške 66,6 miliárd amerických dolárov v rámci pôžičky vo výške 500 miliárd amerických dolárov. Je tiež možné, že Číňania si vybrali túto spoločnosť a toto číslo s vyhrážkou, že odmietnu všetky čínske úvery v dolároch (odkaz).

Podľa zdrojov CIA:

„Situácia v Hongkongu bola podrobne naplánovaná už dávno. Je financovaná zhora. Putin, Si a Trump to vedeli vopred, čo znamenalo, že to neukončili. Tento incident bol vytvorený ako dymová clona na to, aby zamestnali ‚ľudí‘. Je za tým oveľa viac a bude to aj odhalené.

„V tom istom období zatvorí svoje dvere veľká banka v New Yorku. Najmenším problémom banky je viac ako 22 000 zamestnancov v New Yorku, ktorí budú bez práce. Väčším problémom je, že to spôsobí dominový efekt, pretože táto banka je úzko spojená s Deutsche Bank, čo povedie k tomu, že EÚ bude čeliť vážnej kríze, pretože aj Deutsche Bank zatvorí svoje dvere.“

Počet 22 000 zamestnancov naznačuje, že s najväčšou pravdepodobnosťou odkazujú na banku J. P. Morgan. Problémy v J. P. Morgan môžu súvisieť so správou, že saudská spoločnosť Aramco síce vstúpila na burzu emisiou akcií vo výške 44 miliárd dolárov, no epicky zlyhala vďaka bojkotu zo zahraničia, pretože ešte aj Kuvajt a Spojené arabské emiráty sa zdráhajú do nej investovať.“

Pád J. P. Morgan Chase a jej petrodolára by prirodzene znamenalo zvrhnutie dynastií Rockefellera a Busha. To môže byť jedným z dôvodov, prečo náš obvyklý zdroj Pentagonu naznačuje, že vážny boj odcudzuje západnú armádu od britskej kráľovskej rodiny.

Okrem toho by útok na britskú kráľovskú rodinu mohol súvisieť s dohodami, ktoré uzavrela s Ruskom, Čínou, Iránom a ďalšími, aby sa vyhla kontrole zo strany SŠA cez medzinárodný finančný systém. Najnovší vývoj v tejto oblasti spočíva v tom, že Spojené kráľovstvo integrovalo ruské platobné systémy do svojej bankovej siete a šesť ďalších európskych krajín súhlasilo s tým, že sa vyhne sankciám SŠA voči Iránu (odkaz1, odkaz2).

Takto komentujú britskú kráľovskú rodinu naše zdroje z Pentagonu podporujúce Trumpa:

„Útok nožom na londýnskom moste sa zdá byť nevydareným pokusom kráľovskej rodiny o rozpustenie nevraživosti voči [princovi] Andrewovi zo strany vysokých predstaviteľov britskej armády, armády SŠA, NATO, EÚ, Francúzska a Nemecka. Tí by mohli britskú kráľovnú donútiť k tomu, aby tomuto pedofilovi odňala nielen kráľovský titul, ale aj vojenskú hodnosť.“

Zdroji pokračuje: „Vidly sú vonku a monarchia má za ušami, pretože Pedro Jimmy Saville už desaťročia zásoboval princa Charlesa, rovnako ako dohadzovač a vydierač Epstein zásoboval jeho brata princa Andrewa [Randy Andy].“ „Britská armáda je naštvaná na Andrewa za to, že vrhol na britskú armádu zlé svetlo pedofilnou vydieračskou operáciou zo strany Epsteina v prospech Izraela“, dodáva zdroj.

Naše vlastné britské zdroje potvrdzujú, že Charles je vo všeobecnosti považovaný za toxického, a hovoria, že existuje silný tlak na princa Harryho, ktorého otcom nie je Charles, aby od kráľovnej prevzal kráľovský trón. Znamenalo by to, že prvý kráľ od čias kráľa Harolda II z roku 1066 nie je z krvi Williama Dobyvateľa.

Bez ohľadu na to, čo sa stane s britskými kráľmi, existujú stále väčšie náznaky toho, že starý poriadok na Západe sa rúca:

  • Francúzsky prezident Emmanuel Macron verejne vyhlásil, že nepriateľmi NATO nie sú Rusko alebo Čína.
  • Turecko ako člen NATO odmietlo povoliť obranné plány NATO pre pobaltské štáty proti Rusku.
  • Bývalý spojenec SŠA Pakistan ignoruje tlak zo strany SŠA a stavia ropovod, ktorý umožní Iránu vyvážať ropu po súši.
  • Bývalé sovietske republiky opätovne potvrdili svoju vojenskú alianciu.

(odkaz1, odkaz2, odkaz3)

Tieto zmeny korelujú s viac utajenou kampaňou proti satanistom. Najmä pápež František skúmal zapojenie bývalého jezuitského šéfa Petra Hansa Kolvenbacha do útoku na Fukušimu v Japonsku, ako uvádzajú zdroje zo slobodomurárskej lóže P2. Zdroje uvádzajú, že František dostal dôkaz o jeho účasti počas jeho návštevy v Japonsku minulý týždeň.

Japonské pravicové zdroje z blízke cisárovi tvrdia, že bývalý japonský premiér Yasuhiro Nakasone zomrel na základni Guantánamo, po vyšetrovaní jeho účasti na útoku na Fukušimu. Atómová zbraň použitá pri útoku bola pred útokom uložená na jeho pozemku v Hinodecho. Nakasone pred svojou smrťou prezradil účasť Kolvenbacha a izraelského premiéra Benjamina Netanjahua na útoku, uviedli zdroje. Japonské noviny oznámili jeho smrť deň potom, ako pápež František opustil Japonsko, ale žiadna zo správ neuviedla príčinu smrti, ako to zvyčajne býva. Mal však 101 rokov.

Snažíme sa tiež potvrdiť správy z tých istých pravicových zdrojov, že bývalý predseda vlády Junichiro Koizumi bol po jeho návšteve v Guantáname nahradený dvojníkom.

Tieto Františkove kroky sú možno dôvodom, prečo ho nedávno napadol najvyšší satanista Leo Zagami. Zagami je zapojený do útoku vo Fukušime a pravdepodobne sa obáva, že vyšetrovatelia pôjdu po ňom hneď ako sa Nakasone a Netanyahu priznajú.

Istý člen európskej kráľovskej rodiny nám minulý týždeň povedal: „Pozrel som sa na tému satanizmu a našiel som solídne dôkazy o jeho existencii, a bohužiaľ mnoho z nich bolo bagatelizovaných na najvyššej úrovni medzinárodného zriadenia.“ Riešenie problému vyžaduje „priemyselnú extrakciu kultu“.

Zdroj dúfa, že označením týchto ľudí za „ľudí s vypláchnutým mozgom, a teda ľudí s menšou zodpovednosťou, ak vôbec“, by bolo možné riešiť väčšinu z nich procesom mieru a zmierenia.

Istý zdroj z prostredia jezuitov v Tokiu nám tiež povedal, že jeden vyšší jezuita ukázal pápežovi Františkovi papyrusový zvitok s nasledujúcim odkazom: „Satan sa vrátil k pôvodnému stvoreniu a dostal rozhrešenie. Ďakujeme, že ste nechali sviečku tak dlho horieť. Obrázok na zvitku z egyptskej Knihy mŕtvych ukázal verdikt neviny. Môžete si ho pozrieť tu.

Návšteva Františka dala v každom prípade nový impulz rokovaniam s Rusmi, slobodomurármi z P2, členmi európskych kráľovských rodín, ázijskými tajnými spoločnosťami, Pentagonom a ďalšími, s cieľom vytvoriť meritokratickú plánovaciu agentúru, potvrdzujú európske kráľovské zdroje.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad z angličtiny a nemčiny ďurino, december 2019

2 komentáre k “Trump sa oháňa na všetky strany, svetové napätie sa stupňuje na nebezpečnú úroveň”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *