Tretia (štvrtá?) smrť agenta Mosadu Simona Elliota „al-Bagdádí“ v skutočnosti znamená významnú zmenu na Blízkom východe

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 28. 10. 2019

Zatiaľ čo iba niekoľko zopár tvrdých a nekritických korporačných propagandistov skutočne verí oznámeniu SŠA, že „hlavný terorista al-Bagdádí“ bol opäť raz zabitý, tentoraz to niečo znamená, hovoria zdroje Pentagonu. Tretie vyhlásenie o jeho úmrtí znamená, že prezident SŠA Donald Trump „je pripravený s ruskou pomocou prerušiť nezákonné obchodovanie s ropou, zbraňami, ľuďmi a drogami, z ktorého ťažia sionisti, CIA a deep state“, vysvetľujú (odkaz1, odkaz2, odkaz3).

Potom ako bola odhalená zásterka predstierania boja proti ISIS alebo al-Káide alebo akejkoľvek inej značky, ktorú použili, Trump teraz otvorene hovorí pravdu – že vojny na Blízkom východe sú o krádeži ropy. Skutočnosť, že Trump menovite spomenul Rockefellerom ovládanú spoločnosť Exxon Mobil ako spoločnosť, ktorá môže ťažiť na sýrskych ropných poliach znamená aj to, že Trump je teraz oficiálnym hovorcom najväčších ropných spoločností Big Oil (odkaz).

V každom prípade, Gordon Duff z portálu Veteran´s Today, ktorý má na Blízkom východe lepšie zdroje ako autor tejto správy, hovorí, že agent Mosadu Shimon Elliot, známy ako „al-Bagdádí“, v skutočnosti stále žije. Jeho výbornú správu si môžete prečítať tu.

Pravdepodobne si niekde v bezpečnom dome spolu so svojím kamošom z Mosadu, Jeffreyom Epsteinom, užíva oficiálnu smrť.

Správu Duffa podporujú fotografie, ktoré nám poslali Nemci, na ktorých je agent CIA Tim Osman, známy ako „Bin Ládin“, spolu s tými, ktorí ho ovládajú.


Aj keď nemôžeme potvrdiť, či sú tieto fotografie pravé, príbeh, ktorý sprostredkúvajú, nám v priebehu rokov potvrdili viaceré zdroje.

Medzitým, v znamení vystupňovania nevyhlásenej občianskej vojny v SŠA, zoznam nezvestných politikov vo Washingtone neustále rastie. Od svojho náhleho výletu do Jordánska minulý týždeň sa na verejnosti neobjavil ani predsedníčka snemovne reprezentantov Nancy Pelosi, ani predseda výboru pre spravodajské služby Adam Schiff.

Parlamentný sekretár republikánov, Steve Scalise, sa pokúsil držať krok týmto široko citovaným tvítom: „Moji kolegovia a ja sme išli konfrontovať Schiffa tvárou v tvár v jeho uzamknutej miestnosti v suteréne Kapitolu, aby sme videli, čo skrýva. Keď sme sa tam dostali, okamžite ukončil vypočutie svedka a utiekol aj s ním.“ (odkaz)

Kolega vo Washingtone, DC s novinárskym preukazom však hovorí, hovorí, že Pelosiová, Schiff a mnoho ďalších sa za posledný týždeň neobjavili na verejnosti, ani neboli zverejnené nové videá s nimi. Novinár tiež poznamenal, že ani bývalý šéf CIA John Brennan, ktorý bol ustavične v médiách, nebol na verejnosti videný dva týždne (poznámka agentom vyrábajúcim videá s počítačovou grafikou: prišiel čas pracovať).

Skutočnosť, že správy korporačných médií týkajúce sa prebiehajúcich vyšetrovacích konaní proti Trumpovi na „Ukrajine“ [impičment, po slovensky zosadenie Trumpa z prezidentského úradu], teraz citujú iných politikov ako Schiff alebo Pelosiová, čo dodáva dôveryhodnosť myšlienke, že sú preč/mŕtvi.

Zdroje Pentagonu vysvetľujú: „Keďže počet zapečatených obžalôb dosahuje už 130 000, mnohí významní ľudia si možno zvolia smrť pred pošpinením mena, pobytom v GITMO alebo vojenskými tribunálmi a použijú Rommelovo riešenie.” (Nemeckému poľnému maršalovi Erwinovi Rommelovi bola ponúknutá možnosť spáchať samovraždu a byť oslavovaný ako vojnový hrdina po neúspešnom pokuse o štátny prevrat proti Adolfovi Hitlerovi.) Takže sledujte správy, či nebude oznámená predčasná smrť vojnového hrdinu generála Jamesa Mattisa a niektorých jeho kolegov.

Ostatným oficiálnym oznámením úmrtia bola smrť dlhoročne slúžiaceho afroamerického kongresmana Johna Conyersa (odkaz).

Conyersa, „ktorého v roku 2017 vyhnali za sexuálne zneužitie“, zabili jeho bossovia z Detroitu, „keď im bol zablokovaný tok peňazí zo Sýrie a Iraku“, uvádzajú zdroje z Pentagonu.

Trump sa v rámci vyšetrovania [zasahovania Ruska do prezidentských volieb] v piatok vyjadril: „Nemôžem vám povedať, čo sa deje“, ale „poviem vám toto: Myslím, že uvidíte veľa naozaj zlých vecí. Myslím, že uvidíte veci, ktorým by nikto neveril“, dodal (odkaz).

Trump minulý týždeň tiež naznačil, že bývalý prezident Barack Obama bol popravený, keď ho verejne obvinil z trestného činu velezrady. „To, čo urobili, bola zrada, dobre?“ Bola to zrada.“ (odkaz)

„Prezident Pentagonu, ktorého sme dosadili, aby bojoval proti chazarskej mafii (Hillary Clintonová, atď.), reagoval na nezmysly o ruskej spravodajskej službe, na ktorých sa, žiaľ, podieľal jeden z našich v Londýne.

Netreba dodávať, že v Londýne sú na strane príjmu niektorí veľmi nepríjemní ľudia“, takto opísal vysokopostavený zdroj z MI6 postup vo Washingtone DC. Na konci dňa, západné „spravodajské“ služby náhodou „pracovali kontraproduktívne“, dodal.

To sa teraz dáva na poriadok, uviedol. Medzičasom sa zvyšok sveta dočká všetkej detinskej aktivity v anglosaskom politickom svete. „Potom, ako sýrska vládna armáda s podporou ruských vzdušných síl začiatkom roka 2018 porazila Islamský štát, ďalšia„ smrť“ Abú Bakra al-Bagdádího nebude mať vplyv na situáciu v Sýrii ani na akcie teroristov, ktorí zostávajú v Idlibe“, uviedol hovorca ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov (odkaz).

TASS tiež citovala nedávno prepustenú ruskú agentku Máriu Butinovú, ktorá hovorí: „SŠA stratili svoj súdny systém.“ (odkaz)

Oficiálna čínska agentúra Xinhua News po citovaní Trumpa o „al-Bagdádím“ poznamenala, že „v priebehu rokov bolo zabitie al-Bagdádího oznamované niekoľko razy.“ (odkaz)

Samozrejme, Turci, Iránci a ďalší verejne hovoria podobné veci.

SŠA zároveň plánujú využiť Indiu ako protiváhu voči Číne potom, ako India minulý týždeň pozastavila svoju obrannú spoluprácu so Spojenými štátmi (odkaz).

To všetko znamená, že režim SŠA a jeho sionistickí lídri strácajú schopnosť ovládať dej. Deje sa to dokonca aj v krajinách, ktoré sú stále pod ich kontrolou, ako v Spojených štátoch. Príkladom toho bolo, keď demokratický kandidát Tulsi Gabbardová v prezidentskej debate povedala, že SŠA sponzorujú Al-Káidu. Podľa prieskumu Drudge Report vyhrala debatu s podporou 40 %, zatiaľ čo oficiálni top favoriti ako Elizabeth Warrenová a Joe Biden získali 7 %. Následne Výbor pre národnú demokratickú stranu v orwellovskom kroku oznámil, že nemá dostatočnú podporu na to, aby sa mohla zúčastniť na ďalšej debate. (odkaz)

Medzitým Kalifornia opäť horí. Japonské vojenské spravodajské zdroje tvrdia, že požiare Kalifornie v posledných rokoch sú zapaľované zámerne, s cieľom prípravy pôdy na železničné spojenie z Kalifornie do Číny cez Aljašku.

Deje sa to ako súčasť dohody, ktorá má zabrániť bankrotu vlády korporácie Spojené štáty. Mapa na nasledujúcom odkaze s minulými požiarmi ukazuje, že vytvárajú líniu, ktorá by mohla byť dobrou trasou budúcej železnice (odkaz1, odkaz2, odkaz3).

Ďalšou vecou, ktorú si treba všimnúť v súvislosti so SŠA, je to, že náhly radikálny pokles úverov je posledným jasným znakom toho, že hrozí nejaká finančná udalosť na spôsob čiernej labute.

Podľa zdroja z európskej kráľovskej rodiny pokračujú rokovania smerom k „skutočne globálnemu vyhláseniu BIS/MMF/Svetovej banky/OSN, volajúcemu po trvalom mieri a prosperite“, o ktorom by mala hlasovať Bezpečnostná rada OSN. MMF (Francúzsko a Nemecko) a Vatikán (slobodomurári P2), Švajčiari a City of London sú zapojení do týchto rokovaní. Briti sa usilujú o zriadenie meritokraticky obsadenej plánovacej agentúry, ktorá bude na to dohliadať, zatiaľ čo vatikánski správcovia starého systému tým chcú poveriť MMF, hovorí. Dodal, že bol vypracovaný kompromis, ktorý by dal rolu obom inštitúciám. Číňania a Ázijčania by to samozrejme museli schváliť, povedal.

Číňania majú tento týždeň mimoriadne stretnutie, na ktorom toto prediskutujú, spolu s ďalšími otázkami (odkaz).

Vojensko-priemyselný komplex tým, že zverejnil patenty na technológiu „UFO“, kompaktné fúzne reaktory a ďalšie zázraky, signalizuje, že je pripravený na prekovanie mečov na pluhy. V rámci toho „Boeing možno bude podliehať vojenskej kontrole, s bývalým šéfom námorníctva, admirálom Johnom Richardsonom na palube, pretože súčasný výkonný riaditeľ Dennis Muilenburg bude možno čoskoro prepustený“, uviedli zdroje Pentagonu.

Pentagon tiež uvažuje o tom, že zatrasie nafúknutým a neefektívnym vojensko-priemyselným komplexom SŠA tým, že bude zdieľať technológie a ponúkne niektoré obranné kontrakty ruským spoločnostiam.

V každom prípade môžeme očakávať viac drámy v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch, keď sa starý systém zrúti. Otázkou je, či bude to riadená demolácia nasledovaná rekonštrukciou, alebo to bude pád do chaosu, anarchie a biedy. Naše zdroje hovoria, že najpravdepodobnejším scenárom je kontrolovaná demolácia a niečo na spôsob znovuzrodenia Fénixa. Rozhodujúce môžu byť stretnutia naplánované na november, na ktorých sa zúčastnia pápež, Ázijčania a Pentagon.

Aj keď nie som veľký fanúšik UFO alebo mimozemšťanov, bolo mi povedané, že je vhodný čas držať oči na oblohe a vyzerať neobvyklé udalosti, ako sú obrie hologramy.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, október 2019

Prosím, podporte tento a ďalšie preklady Fulforda. Ďakujem.

Jeden komentár k “Tretia (štvrtá?) smrť agenta Mosadu Simona Elliota „al-Bagdádí“ v skutočnosti znamená významnú zmenu na Blízkom východe”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *