Test na koronavírusy je nedôveryhodný a pravdepodobne slúži ako skrytý prístup k mozgu

Text uverejnil nedávno Jim Stone, bývalý analytik NSA, a je prinajmenšom na zamyslenie…

Tvrdia, že vírus ničí nervový systém veľkého percenta ľudí a zanechá pretrvávajúce neurologické problémy a poškodenie mozgu. Namieste je však otázka: príčinou poškodenia je skutočne vírus, alebo ho spôsobujú testy?

Testy na koronavírusy (existujú zrejme rôzne typy testov) sú v mnohých prípadoch očividne príčinou poškodenia mozgu. Tu je jednoduché vysvetlenie:

Mnohé z týchto testov (všetky tie, ktoré používajú „tampón“ na neuveriteľne dlhej ihlici) odoberajú vzorku z riečicovitej platne [lamina cribrosa], čo je približne milimeter hrubá priečka v hornej časti nosnej dutiny, ktorá je perforovaná mnohými dierami, cez ktoré idú čuchové nervy priamo do lebečnej dutiny, do mozgu. Je ich veľa, riečicovitá platňa sa podobá riečici, teda situ s veľkými okami.

Ak by ste chceli niekoho poškodiť implantovaním mozgového vírusu, nanotechnológie alebo čipu, toto by bolo miestom, cez ktoré by ste to mohli urobiť, pretože lekári by možno čip dokázali vybrať, no jednotlivci by to však určite nedostali von bez perforácie tejto veľmi tenkej kostnej prepážky (v skutočnosti to ani nie je kosť, polovicu tvoria nervy) a každý, kto by sa pokúsil odtiaľ niečo extrahovať, by sa pravdepodobne zabil.

Akékoľvek chemikálie, vírusy, nanotechnológie alebo čokoľvek iné, čo by tam chceli vložiť, budú mať priamy prístup do mozgu. Zabudnite na to, že by ste to niekedy mohli dostať von: akonáhle je to svinstvo vnútri, je vnútri.

Ľudia sa sťažujú, že testy sú neznesiteľne bolestivé, pričom bolesť pretrváva celé dni. Z akého dôvodu je potrebné testovacie médium zavádzať do tej časti tela, ktorá je najprístupnejšia k mozgu? Sú to skutočne testy? Testy DNA sa robia jednoduchým výterom z úst a je smiešne si myslieť, že test na vírusy – ktoré údajne môžete šíriť kašľom – by mal byť iný. S týmito testami nie je niečo v poriadku. Musia byť iba predstierané (prinajmenšom tie, ktoré spravia doslova výter mozgu). Niet divu, prečo testované osoby pociťujú bolesť celé dni a látka, ktorou je tampón napustený, pravdepodobne slúži na znecitlivenie nervov na utlmenie bolesti, a to je zrejme príčina toho, že ľudia stratia svoj čuch.

Zdroj – portál Jima Stona: na adrese: http://82.221.129.208

Vyzerá to tak, že je úplne nepodstatné, či máte alebo nemáte neškodný koronavírus. Ide o to, nechať sa „dotestovať“… Aj keď nepoznám technické detaily testov, ktoré prvý klaun šašovlády Slovenskej republiky chcel dať nahádzať do Dunaja napriek záujmu Českej republiky odkúpiť ich, teraz mi však jeho nepochopiteľný kúsok dáva zmysel: Ide o to mať pre Slovákov „tie správne“ testy.

Denník N, zahraničné médium, ktoré robí všetko preto, aby ste  sa v dôležitých otázkach ani len nepriblížili k pravde, napríklad Slovákom vysvetľuje: „Strata čuchu a chuti môže byť príznakom nákazy koronavírusom

Dajte si v súvislosti s covidom do vyhľadávača napríklad tieto heslá…

strata čuchu

hlboko do nosa (prípadne podobné alternatívy)

…a spravte si názor

ďurino, júl 2020

13 komentárov k “Test na koronavírusy je nedôveryhodný a pravdepodobne slúži ako skrytý prístup k mozgu”

  1. V našem městě čipování. Hluboce VYTŘELI nosní dutinu a tento vytřený materiál házeli medici do koše, pak vzít dlouhou tyčinku a vráželi ji nosem přes čelní dutiny do mozku. Všem co byli na těchto údajných testech, tekla z nosu krev.
    Plzeňský kraj.

  2. Ja neverím ani sterom z krku. Vlani mi to robili, do dvoch dní som mala vysoké horúčky, hučanie v ušiach, silné bolesti hlavy a rozskákaný tlak. Aj obvoďák sa vyjadril, že to nebola chrípka, ale niečo iné, čo nevie identifikovať. Dodnes (už druhý rok) ma bolí hlava, zvýšené teploty a hučanie v ušiach tiež neprestalo.

  3. Cca pred 4 mesiacmi som bola testovaná lebo to bola požiadavka NúSCH pred prijatím do nemocnice. Od tej doby začali moje problémy s čuchom. Všetko mi velmi nepríjemne zapácha. V byte som vymenila už všetko čo sa dalo /odpadové rúry, syfony,plynovú hadicu, čistiace problémy,kozmetiku a pod./v domnení, že tam je problém. Nebol! Stálo ma to majlant.Práve som zahájila chodenie po lekároch. Skôr než som čítala tento článok som si myslela, že je to od testovania a teraz…? Bojím sa zimy,ked nebudem môcť mať stále otvorené okná.

  4. Čo mám robiť. Zajtra musím ísť na test. Bol som v Chorvátsku a zamestnávateľ vyžaduje test.

  5. Ak k usvedčeniu zo spáchania trestného činu je pre sú postačujúci zaužívaný a osvedčený kriminalistický odber biologických stôp z miesta činu a nasledné porovnanie z biologickými vzorkamu u podozrivej osoby vďaka ktorému šli mnohí na trest smrti a aj boli usmrtení, tak prečo treba posdstupiť také drastické odbery? Na polícií u podozrivého vykonajú odber slín – vytretím ústnej dutiny, vytrnutím vlasov zo štyroch/piatich časti vlasového porastu, urobia mu vyter z pod nechtov a príp. odber krvi. Spýtajte sa na to kriminalistických technikov , ak ich poznáte poprípade si precítajte učebnice kriminalistiky o odbere biologických stôp. Je tam všetko. Keď vedia usvedčiť kriminalnikov, vedia zistiť aj vrus! Ale pravda je inde … to by sa prišlo na to, že je to biologická zbraň …. veď nieje ani tajomstvom, že laboratória majú amici po celom svete ….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *