Tajné dohody signalizujú masívne zmeny na svete už v marci

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 11. 2. 2019

V súčasnosti prebiehajú intenzívne rokovania na najvyššej úrovni svetovej moci, tak v úzadí ako aj na verejnosti, zhodujú sa viaceré zdroje. To by už v marci mohlo vyústiť do vyhlásení s dopadom na celú planétu, hovoria. Boj o moc vo Washingtone, D.C., taktiež istým spôsobom vrcholí, čo vidno na základe hrozby amerického prezidenta Donalda Trumpa, že vyhlási stav národnej núdze.

Jedným veľkým verejným krokom bolo vyhlásenie jedného [jednotného] svetového náboženstva zo strany pápeža, vysokých islamských predstaviteľov a zástupcov mnohých ďalších náboženstiev. Prišlo potom, ako sa pápež František stal prvým pápežom v histórii, ktorý navštívil Arabský polostrov, rodisko islamu. Text oznámenia nájdete na nasledujúcom odkaze (odkaz).

Zdroje CIA v juhovýchodnej Ázii hovoria, že presun sídla OSN z New Yorku do Laosu bude veľkou témou summitu 27.-28. februára medzi americkým prezidentom Donaldom Trumpom a severokórejským lídrom Kimom Čong-unom.

Ázijské tajné spoločnosti, americký vojensko-priemyselný komplex a členovia európskych kráľovských rodov pracujú na vytvorení svetovej budúcej plánovacej agentúry, uvádzajú zdroje zapojené do rokovaní. Niektoré s týmto súvisiace oficiálne dokumenty už boli podpísané, hovoria zdroje z prostredia britskej kráľovskej rodiny.

MI6, slobodomurárska lóža P2, Pentagon a ázijské tajné spoločnosti tvrdia aj to, že existuje silná snaha, aby bol vyhlásený istý druh svetovej vlády. Teraz to možno urobiť spôsobom, v ktorom nie sú žiadni porazení, len víťazi, vďaka vzácnej a takmer dokonalej rovnováhe svetovej moci, hovoria.

Mapa nižšie zobrazuje tri mocenské skupiny, s modrou Západnou alianciou, červeným Euroázijským zoskupením a so sivou Južnou alianciou. Každá z nich je zhruba rovnaká rozlohou a populáciou. Mapa zdanlivo zobrazuje pohľad skupín na vládu Venezuely, v skutočnosti však ide o rozdelenie kontroly nad svetom.

Zdroj: https://bigthink.com/strange-maps/which-countries-support-maduro-guaido

Oznámenie o zavedení jednotného pasu pre všetky africké národy minulý týždeň je viditeľným signálom posunu smerom k svetovej vláde (odkaz).

V každom prípade, boj o Venezuelu možno považovať aj za neúspešný pokus neokonov (chazarskej mafie) obnoviť kontrolu nad medzinárodným finančným systémom tým, že sa zmocnia najväčších zásob ropy na svete.

Zdroje Pentagonu poznamenávajú, že „bábka SŠA vo Venezuele nebola uznaná nadnárodnými organizáciami ako Európska únia, Organizácia amerických štátov, MMF, Svetová banka, Africká únia alebo OSN.“

Aj OSN, Vatikán a Červený kríž odmietli poskytnúť „humanitárnu pomoc“ vodcovi bábkovej opozície Juanovi Guaidóvi, pretože bola iba krytím pre dodávky zbraní, hovoria zdroje. Výsledkom je „epický neúspech Venezuelského prevratu“, uviedli.

Neschopnosť zmocniť sa venezuelskej ropy môže tiež donútiť Trumpa k tomu, aby vyhlásil stav národnej núdze – alebo možno presnejšie – štátny bankrot, uvádzajú zdroje CIA.

Podľa zdrojov Pentagonu a CIA by to mohlo viesť k pádu Trumpa, pretože stratil značnú časť podpory armády. „Pokračujúca prítomnosť Jareda Kushnera a Johna Boltona v Bielom dome v kombinácii s amatérskym pokusom o prevrat vo Venezuele a vymenovaním zločinca Elliotta Abramsa, zapleteného do škandálu Iran-Contra, za osobitného vyslanca pre venezuelské záležitosti vedie k tomu, že niektorí spochybňujú prezidenta“, dodal istý zdroj Pentagonu.

Spor medzi Trumpom, Saudskou Arábiou a [bulvárnym týždenníkom] National Enquirer na jednej strane a CIA, Tureckom a Jeffom Bezosom z Amazonu na strane druhej by tiež mohol byť pre Trumpa smrtiaci. Je to komplexná záležitosť značne pokrytá inými médiami, takže na tomto mieste sa iba dotknem niekoľkých kľúčových bodov.

Po prvé, hneď po prepustení vrchného muža CIA v Turecku z tureckého väzenia došlo k vražde Džamála Chášakdžího stĺpikára v (Bezosom vlastnenom) Washington Post, v priestoroch saudského veľvyslanectva v Turecku. Po druhé, Trump odmietol za vraždu odsúdiť klon saudského princa, Mohameda Bin Salmána. Po tretie, National Enquirer mal prístup k rozpočtu, ktorý bol oveľa vyšší, ako realistický rozpočet pre bežný spravodajský časopis, aby odhalil mimomanželskú aféru Bezosa, pričom Bezos naznačuje, že ide o saudské peniaze. Teraz Bezos, ktorého podnikanie zahŕňa aj poskytovanie úložísk pre CIA, zrejme zachytil Enquirer v provokačnej operácii (odkaz).

Celá táto sága má ešte jeden rozmer, ktorý mi škrípe: hlava Enquirera sa nazýva Pecker, Bezosov vyšetrovateľ sa volá Becker a škandál zahŕňa fotografiu pecker [zobák, ale aj penis]. Nechajme to radšej tak.

V každom prípade, Trumpove väzby na Saudskú Arábiu (Kissinger a Rockefeller) a jeho zlyhanie v pokuse zmocniť sa venezuelskej ropy, by mohli byť predzvesťou jeho pádu, pretože stratí kontrolu nad petrodolárom. V tomto kontexte je zaujímavé poznamenať, že EÚ zaradila Saudskú Arábiu na svoj zoznam krajín, ktoré financujú terorizmus, a bude preto podliehať prísnym finančným kontrolám. To je jasne namierené proti petrodoláru neokonov a ich falošnej „vojne proti terorizmu“ vrátane teroristických skupín al-Káida a ISIS (odkaz).

Zdroje z Pentagonu hovoria, že vo Venezuele „vojenská možnosť nie je na programe.“ To preto, lebo „Rusko a Čína poslali do Venezuely vojenské jednotky a výstroj a vykonávajú vojenské cvičenia spolu s 15 000 kubánskymi vojakmi, zatiaľ čo Kongres a Bezpečnostná rada OSN odmieta povoliť použití sily“, hovoria zdroje Pentagonu. „Zdá sa, že na strane prehrávajúcich sú neokoni, Izrael, Chevron [Bush], Halliburton [Cheney] a spoločnosti vo Venezuele obchodujúce so zlatom, s koltanom a nerastným bohatstvom“ hovoria zdroje.

Korporačné (fašistické) záujmy prehrávajú aj na iných miestach, ako je Venezuela. Potom, ako sa začalo zatýkanie vedúcich pracovníkov farmaceutického priemyslu, sú farmaceutické spoločnosti v SŠA nútené znižovať ceny, uvádzajú zdroje Pentagonu. V EÚ bol zastavený pokus o zlúčenie spoločností Siemens a Alstom, pretože by to viedlo k ich monopolu na vysokorýchlostnú železnicu. A spoločnosť Bayer/Monsanto naďalej platí za mnohé zločiny na celom svete.

V čase od 4. do 9. februára sa v Los Angeles uskutočnili špeciálne operácie armády a vojenského námorníctva, zamerané na pedofilov z Hollywoodu, hovoria zdroje z Pentagonu. [Americké] Ministerstvo spravodlivosti tiež opäť otvorilo prípad pedofilného agenta Mosadu, Jeffa Epsteina“, dodávajú zdroje.

Tieto operácie môžu byť dôvodom, prečo nám istý člen rodov, ktoré vlastnia (alebo vlastnili?) Federálny rezervný výbor (Federal Reserve Board) poslal a prosebný list, ktorý okrem iného uvádza:

…Ako milujúce bytosti si musíme uvedomiť, že istá časť našej populácie nemala to šťastie ako my, bola traumatizovaná a lámaná satanistickou brutalizáciou už od narodenia, aby neskôr prípadne pokračovali v systéme zla, ktorý sa teraz snažíme zdolať. Jediný spôsob, ako zastaviť toto neprekonateľné temné šialenstvo v prospech dobra a nás, je dať im šancu nájsť cestu z toho jediného, čo poznali, čo je ich súčasný cyklus zla … je však mnoho takých, ktorí boli nenapraviteľne poškodení a uvedení do takého stavu, že sú pripravení zabiť každého, kto nie je v súlade s ich „naprogramovaním“. Títo musia byť odstránení a zastrelení, v záujme prospechu ľudstva.

Dostali sme tiež ručne písaný list a dokumenty, ktoré nám poslal ruský obchodník so zbraňami, Viktor Bout, ktorý momentálne sedí vo väznici v štáte Illinois. Už je neskoro na zabitie Bouta, aby ho umlčali. Máme jeho podrobné svedectvo o jadrových zbraniach, ktoré boli ukradnuté z ruskej ponorky Kursk v roku 2000 a použité na masový teroristický útok proti Fukušime vyvolaním cunami.

Zdroje z MI6, CIA a Pentagonu tvrdia, že vyšetrovanie Fukušimy zrejme napokon povedie k zatknutiu japonského premiéra Šinzóa Abeho, nemeckej kancelárky Angely Merkelovej, britskej premiérky Terezy Mayovej a mnohých ďalších takzvaných svetových vodcov.

Na tomto fronte možno povedať, že podľa oficiálnej tlačovej správy Ministerstva obrany Spojených štátov sa na základni Guantánamo na Kube začali vojenské tribunály (odkaz).

Poznámka na záver: dostali sme list od japonského čitateľa, ktorý spochybnil správy o brazílskom liečiteľovi „John of God“ [João Teixeira de Faria], ktorý vydržiaval dospievajúce deti ako otrokov a prevádzkoval farmy na deti (odkaz).

 

Podľa tohto čitateľa bol „John of God“ alebo João Teixeira de Faria falošne obvinený farmaceutickou mafiou, pretože jeho vitamín a liečba znižovali jej zisky. Potom, ako bol uväznený, bol Faria otrávený a v dôsledku toho zvracal krv, hovorí čitateľ.

To mi pripomenulo skutočnosť, že šaman z kmeňa Šipibo v Amazónii, u ktorého som študoval ako mladý, bol neskôr falošne obvinený a zavraždený farmaceutickou mafiou, pretože predstavoval nežiadúcu konkurenciu.

Okrem toho sa ukázalo, že tvrdenia o farmách na deti priniesla jediná aktivistka, ktorá potom „spáchala samovraždu“. Jej rodina však odmieta ukázať jej telo úradom. Musíme zabezpečiť, aby brazílsky súdny systém sa dopátra pravdy v tomto prípade, nech už povedie kamkoľvek.

Nech už je pravda v Brazílii akákoľvek, niet pochýb o tom, že deti boli a sú predávané na orgány, časti a „extrakty“ (odkaz).

Vládnuca trieda s nami zaobchádzala ako s dobytkom, akoby stále nemohla uveriť tomu, že ich nadvláda končí. Planéta Zem sa pripravuje byť oslobodená.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, február 2019

5 komentárov k “Tajné dohody signalizujú masívne zmeny na svete už v marci”

  1. V marci príde jar,bude sa topiť sneh. Potom príde apríl a postupne aj leto, jeseň, zima. Vianoce a nový rok samozrejme. A tak sa tu potom o rok zídeme. Ďalej budete chodiť do práce,nadnárodné korporácie budú ovládať politikov a svet,budete jazdiť autami na benzín a mimozemšťania budú naďalej terčom posmechu.Kedy sa to všetko skončí? Neviem, ale na tento marec to zatiaľ nevyzerá.

    1. Tiež to už čítam iba zo zotrvačnosti. Je nepochybné, že nejaké procesy bežia, no je to beh na dlhšiu trať a nebude to v priebehu pár mesiacov. Ak vôbec k niečomu pozitívnemu dôjde.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *