Ťah mesiánskych bláznov v prípade Iránu sa obracia proti nim, začína sa odplata

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 13. 1. 2020

Nedávne udalosti zorganizované vládou Spojených štátov v Iráne sa zásadným spôsobom otočili proti nej a následky sa ešte iba začali, zhodujú sa viaceré zdroje. Najhorším výsledkom bolo donútenie Britov a zvyšku anglosaského sveta prerušiť ich spojenectvo so Spojenými štátmi pod ich súčasnou administratívou, hovoria zdroje MI6. „To, čo sa stalo, sa nikdy nemalo stať a západné mocnosti musia opustiť moslimský svet a skrotiť Izrael“, uvádzajú zdroje.

Dokonca aj Izraelčania sa prebúdzajú vzhľadom na nebezpečenstvá evanjelických kresťanských šialencov, zhodujú sa zdroje Mosadu (odkaz).

Zvyšok sveta medzičasom už zákonite vníma SŠA ako vyvrheľa, takže ich prezident Donald Trump je úplne izolovaný na svetovej scéne.

Skôr, ako sa pozrieme na udalosti podrobnejšie, zhrňme si, čo sa presne stalo. V podstate to bol ďalší pokus o rozpútanie tretej svetovej vojny mesiánskymi židovskými bláznami, ktorých pre jednoduchosť budeme nazývať sionisti. Tentoraz zorganizovali eskalujúcu sériu udalostí v márnom úsilí dosiahnuť dlho očakávaný Armagedon:

 1. Vražda amerického dodávateľa v Iraku a obvinenie Iráncov z nej.
 2. Presvedčenie alebo vydieraním donútenie Trumpa na neprimeranú reakciu.
 3. Použitie ich iránskych agentov a pomätencov s vymytým mozgom na vyvolanie nepokojov na americkom veľvyslanectve v Bagdade.
 4. Donútenie Trumpa, aby spáchal vojnový zločin zavraždením iránskeho generála Gásema Solejmáního.
 5. Prevzatie kontroly nad ukrajinským dopravným lietadlom na diaľku, vypnutie jeho transpondérov a jeho nasmerovanie na iránsku vojenskú základňu, s cieľom oklamať Iráncov a dať ho nimi zostreliť. (Pre tých čitateľov, ktorí o tom ešte nevedia: v SŠA boli koncom 90. rokov vo všetkých civilných dopravných lietadlách nainštalované zariadenia na diaľkovú kontrolu lietadla, uvažované ako opatrenie proti únosom. Túto funkčnosť opakovane zneužívala chazarská mafia na svoje politické ciele).

Teraz sa snažia zorganizovať zmenu režimu v Iráne, čo sa im však nepodarilo. Namiesto toho táto neúspešná operácia dokázala prebudiť kritické množstvo ľudí v západnej spravodajskej/vojenskej komunite, ktorí si teraz uvedomujú skutočnosť, že vládu Spojených štátov uniesol fanatický kult, ktorý sa snaží rozpútať 3. svetovú vojnu.

Preto britský minister obrany Ben Wallace verejne oznámil, že jeho krajina prerušila vojenské spojenectvo so SŠA (odkaz).

V SŠA došlo tiež k veľkému nátlaku zo strany zdravo uvažujúcich osôb vojensko-priemyselného komplexu proti fanatickým stúpencom konca časov, sústredeným okolo prezidentovho zaťa Jareda Kushnera a jeho kultu Chabad. Napríklad, minister obrany Spojených štátov, Mark Esper, verejne odmietol tvrdenia Trumpa, že Irán plánoval zaútočiť na veľvyslanectvá SŠA (odkaz).

Zdroje z Pentagonu hovoria: „Bez ohľadu na rétoriku, Trump nemá inú možnosť, ako stiahnuť jednotky Spojených štátov zo Syraku [Sýrie a Iraku] a prípadne aj z Blízkeho východu.“

Dôvod, prečo Trump nemá na výber, je okrem iného finančný. SŠA rozhádzali viac ako 7 biliónov dolárov na nekonečné vojny v regióne a v súčasnosti im dochádzajú peniaze. Mimochodom, je to tých 7 biliónov dolárov, ktoré Japonci dúfali minúť na odstránenie chudoby a zastavenie ničenia životného prostredia, než im ich režim SŠA ukradol.

Minulý týždeň sa uskutočnilo stretnutie zástupcu Spoločnosti Bieleho draka (SBD) a vedúceho predstaviteľa Ázijskej tajnej spoločnosti, aby sa okrem iného prediskutoval plán na reorganizáciu bankrotu Spojených štátov.

Plán je taký, že americký vojensko-priemyselný komplex poskytne Ázijčanom doposiaľ utajovanú technológiu, aby dostal finančnú podporu potrebnú na obnovenie amerického hospodárstva, uvádzajú zdroje z SBD.

Pokiaľ ide o nich, Ázijčania sú v obchodovaní s Európanmi opatrní, pretože tí v minulosti porušili mnoho sľubov. Je to výsledok minulých krokov židovských rasistov, ktorí veria tomu, že je v poriadku oklamať a podviesť nežidov [gojim]. Žnú to, čo zasiali.

SBD uviedla, že západná civilizácia mala dobrú a zlú stránku a kľúč spočíval v tom, obchodovať s tou dobrou stránkou Západu. Bolo im povedané, že je pravda, že Ázia, najmä Čína, zažila od Západu veľa poníženia a zrád. Pravdou je však aj to, že Západ má síce už dlhú dobu technické schopnosti pozabíjať všetkých Číňanov, poskytol im však technológie, priemysel a informácie, ktoré im pomáhajú v rozvoji a modernizácii.

Stretnutie ukázalo aj to, že v čínskej mocenskej štruktúre existuje významná frakcia, ktorá skutočne verí sionistickým nezmyslom, že na vytvorenie svetovej vlády a svetového náboženstva je potrebná tretia svetová vojna. Títo ľudia boli varovaní, že je to sionistická pasca, ktorá mala zabiť 90 % svetovej populácie a zotročiť jej zvyšok.

SBD navrhla, aby Kanada a zvyšok anglosaského sveta dostali príležitosť pomôcť obnoviť mier a zdravie amerického systému. Bolo zdôraznené, že Anglicko a Kanada historicky dodržiavali svoje sľuby a konali čestne.

Diskusie pokračujú, ale šance na svetový mier sú teraz oveľa vyššie, ako šance na svetovú vojnu. Bolo navrhnuté stretnutie na vyššej úrovni medzi zástupcami Britského spoločenstva, lóže P3 (Rimanov alebo Vatikánu) a Ázijčanov. Teraz očakávame odpoveď od Aziatov. Diskusie budú pokračovať vo februári začiatkom čínskeho nového roka, uviedla ázijská strana.

Medzičasom očakávame ďalšie sionistické provokácie v Juhočínskom mori, Severnej Kórei, Afrike atď., žiadna z nich však svoj cieľ rozpútať tretiu svetovú vojnu nedosiahne.

Budú pokračovať aj atentáty a náhle úmrtia, sľubujú sionistickí vodcovia, Pentagon a ďalšie zdroje. „V iránskom spravodajskom cykle sa nestratil ani správa o smrti bývalého sionistického komisára NBA, Davida Sterna, a o smrti syna židovského miliardára v Los Angeles, Rona Burkleho. Burkle bol hosťom Lolita Expresu [lietadlo, ktorým Epstein dával voziť prominentov na svoj ostrov s cieľom vydierať ich pedofíliou] a kamošom Billa a Hillary Clintonovej a Epsteina“, uviedli zdroje. „David Koch odišiel v auguste, ďalšími miliardármi zapísanými v Epsteinových letových knihách sú Steven Spielberg, Tom Pritzker, Glenn Dubin a Oprah Winfreyová,“ dodávajú.

Prastarý kult atentátnikov z Iránu nepochybne pomstí vraždu Solejmáního. Jeden z nich v minulosti autorovi tejto správy napísal, ako najskôr starostlivo infiltrujú domácnosti a rodiny cieľovej osoby predtým, ako zaútočia, keď sa to najmenej očakáva. Trump by mal počúvnuť radu, ktorú som raz dal istému zástupcovi severokórejského Kim Čong-una:

„Najlepšia cesta, ako predísť atentátu, spočíva v tom, neurobiť si nepriateľov.“

Princ Harry z Veľkej Británie verejne oznámil že utiekol do Kanady, s cieľom zachrániť svoju rodinu pred osudom svojej matky, princeznej Diany (odkaz).

Takto sa k tejto situácii vyjadril istý európsky kráľ:

Je to hanba a všetci sa hneváme. Ak monarchia bude pokračovať takýmto spôsobom, ľudia jej ukážu dvere. S touto záležitosťou sa zaobchádza opatrne a korektne“, uviedol zdroj. Je však už isté, že princ Charles nikdy nezasadne na anglický trón, uviedol. Gnostickí Ilumináti, ktorí nesúhlasia s vládou pokrvných línií, sa budú snažiť využiť túto situáciu na zvrhnutie britskej monarchie. Vzhľadom na veľkú podporu tejto inštitúcie zo strany obyvateľstva Spojeného kráľovstva pravdepodobne zlyhajú, no dovtedy budú mať bulvárne plátky orgie.

Nech sa v Anglicku stane čokoľvek, v porovnaní s tým, čo sa stane vo Francúzsku, to bude zanedbateľné. Rozsiahle demonštrácie prinútili prezidenta Emanuela Macrona, aby stiahol svoje plány ukradnúť dôchodky svojmu ľudu. Francúzi si však uvedomujú, že zmanipuloval voľby, ktoré ho priviedli k moci, a že nekope za Francúzov. Keďže francúzska životná úroveň naďalej klesá, jeho režim nebude schopný stabilizovať situáciu. Je čas, aby francúzski generáli prijali opatrenia skôr, ako bude neskoro.

Ďalšou krajinou, ktorá by čoskoro mohla zažiť veľké zmeny, je Japonsko. Počet obyvateľov krajiny sa znižuje rýchlosťou 500 000 ľudí ročne. Dôvodom je, že nikto nechce mať deti v krajine, ktorej budúcnosť uniesli sionistickí gangstri. Podľa zasvätených je kabinet predsedu vlády Šinzóa Abeho naplnený idiotmi s nízkym IQ. Výsledkom je, že japonská životná úroveň klesá a krajina je plná chudobných starších ľudí.

Znakom nekompetentnosti japonskej vlády je celý príbeh o zatknutí a úteku bývalého šéfa automobilky Nissan, Carlosa Ghosna. Viaceré zdroje hovoria, že skutočným dôvodom prenasledovania Ghosna bola skutočnosť, že Abeho sponzorom v Mitsubishi Heavy Industries chcel ukradnúť vojenské tajomstvá. Ak to bolo skutočne tak, mali to povedať. Namiesto toho si vymýšľali nejasné obvinenia a zosmiešňovali japonský súdny systém na medzinárodnej úrovni.

Japonská polícia sa po dohode s americkými a japonskými ozbrojenými silami pripravuje na to, že zbaví sionistov moci a ponechá ju talentovaným byrokratom krajiny, podľa zdrojov z pravicovej scény blízkych novému cisárovi.

A na záver tento týždeň opäť počúvame zvesti o Antarktíde a zverejňovaní utajovaných skutočností. Vyslanec SBD bol vyslaný na stretnutie so zástupcom skupín pôsobiacich v Antarktíde. Dúfame, že vás budúci týždeň budeme mať o čom informovať.

Zdroj: benajminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, január 2020

Tento preklad vznikol vďaka vašim príspevkom.

2 komentáre k “Ťah mesiánskych bláznov v prípade Iránu sa obracia proti nim, začína sa odplata”

 1. pozn. ( iba pre pokrocilych: )
  vyberte si prachy tak rychlo ako mozte z podvodnych fondov a vratte si ich na ucet v banke. aj ked vas na fondy nahovorili v banke, nie su to banky kto sa hra s vasimi peniazmi a neplati na ne zakon o ochrane vkladov.
  odporucam mat v ruke aj urcitu rezervu v hotovosti aspon na dva tri mesiace vsetkych nutnych vydajov. je vhodne mat aj drobne bankovky nie len stovky alebo patstovky.

  zostatne pokojni aj ked sa budete pozerat na stale cudniejsie a horsie spravy a sledovat udalosti ktore pridu. chrante seba aj svoju rodinu a nenoste so sebou domov zlu energiu napr. z prace – staci na to ziskat nadhlad. vzdy sa zamyslite nad udalostou aj z inej vyssej perspektivy a uvedomte si ze cim otrasnejsie moze vyzerat, tym viac to naznacuje strach, hrozu a paniku v riadeni satanskej chazarskej svetovej mafie a ich vladcov z inych dimenzii….
  ________________________
  pre bojovnokov a nositelov svetla plati silna potreba kazdodennej obnovy svojej mentalnej ochrany. vasa mysel ma silu, ktoru vyuzite. (potlacte strach a teste sa na lepsie casy, pretoze skutocne pridu ! )

  drzte sa !
  bc.

 2. Info o Antarktíde ma veľmi zaujíma. Veď časť svetových špičiek tam nebola pozerať na tučniakov. Ale v zpravodajstvách sme sa nič konkrétne nedozvedeli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *