Svet sa pýta: „Zošalela Amerika?“

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 9. 4. 2018

Súčasné vedenie anglosaského sveta koná spôsobom, ktorý možno opísať len ako šialený, keďže vydáva jedno očividne falošné, zápalné tvrdenie za druhým, v márnom pokuse o vyvolanie 3. svetovej vojny. Robia to, pretože súčasné vedenie doslova bojuje o prežitie, keďže kolesá spravodlivosti sa neúprosne blížia.

Preto sme nedávno videli, ako hysterické tvrdenie britskej premiérky Theresy Mayovej, že Rusko použilo vo Veľkej Británii jedovatý plyn, odmietajú odborníci jej vlastnej vlády. To je tiež dôvod, prečo prezident SŠA Donald Trump buď preto, lebo je vydieraný, alebo preto, lebo bol podvedený ako blbec, falošne obvinil sýrsku vládu, že opäť napadla svojich civilistov chemickými zbraňami.

V oboch prípadoch obvinenia napokon prišli od skutočných páchateľov týchto zločinov. V Spojenom kráľovstve to boli prvky jeho vlastných spravodajských služieb, ktoré vyfabrikovali incident s jedovatým plynom, potvrdili zdroje CIA a MI5. Ruský vyslanec OSN Vasilij Nebenzja označil správanie Veľkej Británie za „absurdné divadlo“.

V prípade Sýrie boli zástupcovia SŠA a Spojeného kráľovstva prichytení priamo pri čine, keďže mali pri sebe zakázané chemické zbrane (odkaz).

Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov zhrnul názory mnohých krajín o zahraničnej politike SŠA v rámci vlády Trumpa, keď ju označil za „veľmi kontroverznú“, „nejasnú“ a riadenú ľuďmi, z ktorých nikto nemá viac ako ročné skúsenosti (odkaz).

Celkový dojem je taký, že Trumpova vláda porušuje všetky veľké medzinárodné dohody, dosiahnuté v posledných rokoch, bez toho, aby skutočne ponúkla alternatívu, zhodujú sa viaceré zdroje.

Okrem toho, úradníci Trumpovho Ministerstva obchodu SŠA, ktorí pracujú v rozpore s odporúčaním Pentagonu, vyhlásili obchodnú vojnu s Čínou, matematicky odsúdenú na prehru. Čínska vláda už sľúbila, že bude „bojovať za každú cenu“.

Takže čo sa tu skutočne deje? Odpoveďou je, samozrejme, že skupina západných vodcov, ktorí nás doviedli k falošnej vojne proti teroru a rôznym následným inváziám, sa bojí straty moci a toho, že bude obvinená z viacerých vojnových zločinov. To je skutočný dôvod, prečo konajú kolektívne, iracionálne a hystericky.

Situácia v Spojených štátoch je naďalej najintenzívnejšia, keďže tu zúri nevyhlásená, no faktická občianska vojna. Fašistická frakcia chazarskej mafie, ktorá stojí za útokmi 9. septembra, vojnou v Iraku, za Fukušimou vedie vojnu proti vlastencom, ktorí chcú na Západe obnoviť demokraciu a vládu zákona.

Na rozdiel od otvoreného boja predchádzajúcich občianskych vojen, táto sa vedie o nástroje masovej kontroly mysle vrátane peňazí, propagandy, kybernetických útokov, cielených atentátov a neverejných bojov medzi špeciálnymi jednotkami.

Prebiehajúce útoky na Facebook, Amazon, Google, Twitter a Microsoft, aj keď sa títo internetoví giganti snažia cenzurovať web, sú iba jedným viditeľným aspektom tohto nového typu vojny.

Existuje tiež vojna vo vesmíre a ezoterická dimenzia, ktorá je pre populáciu na povrchu viditeľná iba v krátkych pohľadoch, podobne ako pre ľudí na lodi, ktorí sledujú bitku medzi morskými príšerami, ktoré prebiehajú väčšinou pod vodou.

Najnovší takýto pohľad bolo zrútenie čínskej vesmírnej stanice Tiangong-1 na zem. Bola zhodená americkými silami ako odveta za nedávne výpadky amerických vojnových lodí, ktoré očividne zorganizovali Číňania, hovoria zdroje CIA. Tri americké lietadlové lode teraz smerujú do juhočínskeho mora, aby sa postavili proti masívnej čínskej bojovej skupine, uviedli zdroje CIA.

V skutočnosti však obe skupiny môžu čeliť spoločnému nepriateľovi, hovoria zdroje Pentagonu. Väčšina akcií prebieha pod vodou a v tajnosti, hovoria zdroje.

Podľa zdrojov CIA: „Skutočným dôvodom, prečo všetky západné vojenské mocnosti rinčia šabľami je, že Čína by sa mohla stať víťaznou krajinou v bitke o kontrolu nad Juhočínskym morom.

Tu je zhrnutie správy CIA o situácii:

„Ročne je cez Juhočínske more prepravovaný tovar v hodnote približne 5 biliónov dolárov. Krajina, ktorá ovláda tok tovaru, v podstate ovláda 5 biliónov dolárov a všetko, čo s nimi súvisí.

„Námorníctvo čínskej ľudovej oslobodzovacej armády (PLA) začalo budovať sieť podmorských aktívnych a pasívnych senzorov, ktoré sa nachádzajú v hĺbke až 3 000 metrov pod hladinou. Sú ukotvené v novovyvinutom cemente, ktorý obsahuje špeciálne polyméry a je teraz známy ako najlepší cement na svete – môže byť pod vodou viac ako 150 rokov, bez zhoršenia kvality. Tento obrovský projekt zahŕňa aj podvodné základne, čiže aj špeciálne kamery a hlboké podvodné plošiny.

„Komponent podmorskej steny na morskom dne obsahuje špeciálne hydrofóny [vodné snímače zvuku] a detektory magnetických anomálií. To pomôže pri autonómnej detekcii a sledovaní nepriateľských ponoriek a lodí. Zriadenie zóny bez prístupu a jej vylúčenie z vodných ciest považuje Čína za kritické pre svoju bezpečnosť.

„Tento projekt sa začal v roku 2016 a teraz je dokončený. Táto podmorská stena úplne obkľúčila tzv. deväťbodovú líniu, ktorú Čína v roku 1947 jednostranne vyhlásila za svoje historické námorné územie. Táto zóna predstavuje až 90 % z 2 miliónov kilometrov štvorcových Juhočínskeho mora.

„Bolo tu niekoľko článkov o tom, ale nič skutočne detailné. Existuje niekoľko videí na YouTube, ktoré však neuvádzajú skutočný príbeh.“

„Nedávno vyšlo v Zee News India: [odkaz na článok].

„Nikde v správach však nie je uvedené, že táto čínska podmorská stena je vzdialená 7 km od pobrežia Vietnamu a 25 km od pobrežia Bruneja. Žiadna vláda nechce túto skutočnosť zverejniť. (Mám túto informáciu od človeka, ktorý bol na mieste a videl, kadiaľ v skutočnosti hranica vedie).“

„K tomuto príbehu, ktorý vyšiel práve minulú noc, je toho viac. Ďalšie vojenské manévre SŠA a Číny v Juhočínskom mori sa práve začali, kvôli údajnej „obchodnej vojne“, ktorá sa začala medzi oboma krajinami.“ (odkaz)

„Namieste je otázka, prečo to nebolo odhalené a zastavené ešte pred dvoma rokmi? Alebo má Čína skutočne historické námorné práva na väčšinu Juhočínskeho mora? Zatiaľ to vyzerá tak, že má.“

Najvyšší predstavitelia čínskych spravodajských služieb vysvetľujú, že Čína si iba nárokuje územie, ktoré si udržiavala po celú históriu, kým jej ho západné vojnové lode v 19. storočí nezobrali. Potrebovali vybudovať obrannú líniu tam, kde je oceán hlboký 3 000 metrov, aby sa ich ponorky mohli tadiaľ nepozorovane pohybovať. „Cieľom je zabezpečiť, aby si to žiadna krajina nevysvetlila zle a nemyslela si, že dokáže prejsť a udrieť na Čínu preventívnym jadrovým útokom“, vysvetlil jeden bývalý úradník na úrovni politbyra.

Teraz je už jasné, že začiatok obchodovania s termínovými obchodmi ropy v jüanoch krytých zlatom 26. marca v Šanghaji bol krok, ktorý Číňania starostlivo pripravovali najmenej posledných desať rokov. Začalo sa to už v roku 2008, keď sa chazarská mafia vyhrážala Číne odrezaním ropy z Blízkeho východu a blokádou jej pobrežia, ak by sa pokúsila uzurpovať petrodolár.

Útok na japonskú Fukušimu 11. marca 2011 mal za cieľ zastrašiť Japoncov a zabrániť im znárodniť Japonskú národnú banku [Bank of Japan], ktorá je základným pilierom systému petrodolára. Číňania si preto z Fukušimy vzali ponaučenie a vybudovali svoj podvodný Veľký čínsky múr, aby zabránili podobnému útoku.

Číňania tiež začali zásobovať svoju ropu z Afriky, Ruska, Južnej Ameriky a inde, v rámci prípravy na svoj veľký krok. Dokončenie 600 tisíc barelov za deň z ropovodu z Ruska v januári bolo jedným z posledných kusov, ktoré mali byť zavedené.

Číňania tiež začali dovážať svoju ropu z Afriky, Ruska, Južnej Ameriky a z iných krajín, v rámci prípravy na svoj veľký krok. Dokončenie ropovodu z Ruska s kapacitou 600 000 barelov denne v januári bolo jedným z posledných kúskov skladačky (odkaz).

Tento čínsky krok proti petrodoláru by nemal byť chybne chápaný ako krok proti Spojeným štátom. V skutočnosti je to krok proti približne 700 najvyšším chazarským mafiánom, ktorí využili svoju kontrolu nad petrodolárom na realizáciu svojho plánu zotročiť ľudstvo.

Patrioti v Spojených štátoch vlastne bojujú spolu so svojimi ázijskými spojencami, aby oslobodili americký ľud. To je dôvod, prečo bola „zničená podvodná základňa pri Malibu v Kalifornii, čo 5. apríla spôsobilo zemetrasenie so silou 5,3“, uviedli zdroje Pentagonu.

Americká armáda zničila podmorskú základňu, ktorá sa podieľala na útokoch, ktoré v poslednej dobe v severnej Kalifornii spôsobili všetky tie záhadné požiare. Nepovedala, komu základňa patrila, ale zrejme bola spolu s ďalšími financovaná kalifornskou pobočkou maďarskej chazarskej mafie.

To je dôvod, prečo americká armáda zabezpečila, že všetci bossovia chazarskej mafie boli odstránení z rady guvernérov Federálneho rezervného výboru. Nový prezident new-yorskej Federal Reserve Bank, John Williams, už verejne vyhlásil, že tvorba americkej meny by mala využiť nové ciele, ako stredný príjem, namiesto odovzdania hotovosti súkromným bankám ovládaným chazarskými oligarchami. Zacielenie na „stredný príjem“ v zásade znamená poskytnutie peňazí priemernému Američanovi namiesto ezoterickej elite (odkaz).

Ako súčasť tohto kroku proti Chazarom a ich „vytváraniu peňazí z riedkeho vzduchu“ bol Kongresu SŠA predložený návrh zákona, ktorý požaduje, aby americká mena bola krytá zlatom (mimochodom zlatom, ktoré poskytnú ázijskí priatelia amerického ľudu, podľa zdrojov Spoločnosti Bieleho draka). V tejto otázke prebiehajú prísne tajné rokovania, mali by však vyústiť do poskytnutia „desiatok biliónov“ dolárov, ktoré by pomohli obnoviť SŠA, uvádzajú zdroje zapojené do rokovaní (odkaz).

Táto epická bitka proti chazarským pánom má aj africký rozmer, o ktorom sa nedostatočne informuje. Zimbabwský prezident Emmerson Mnangagwa minulý týždeň navštívil Čínu a uviedol, že jeho krajina prijme čínsky model rozvoja (odkaz).

Päť amerických senátorov ho privítalo, keď sa vrátil z Číny, „keďže africké zlato a iné prírodné zdroje istia nový finančný systém krytý aktívami“, vysvetľujú zdroje Pentagonu.

S cieľom pomôcť pripraviť sa na nový systém, pokračuje systematická čistka chazarskej kontrolnej siete v Spojených štátoch, uvádzajú zdroje. Jej súčasťou je útok na sieť podzemných tunelov a úkrytov na „pedofilnom ostrove“ Jeffreyho Epsteina. Nasledovali úniky fotografií prominentných Chazarov ako bývalý americký prezident Bill Clinton s neplnoletými milencami (i keď sa zdá, že tieto boli v čase uverejnenia tohto článku vymazané z internetu). A „ministerstvo spravodlivosti ukončilo stránku pre obchodovanie so sexom a pedofíliou Backpage.com“, poznamenávajú zdroje.

V Kalifornii môže byť čoskoro aj vojna. „Ľavicovú Kaliforniu zmietajú súdne spory s Ministerstvom spravodlivosti a vzbura miestnej vlády“, hovoria zdroje Pentagónu. „Možno budú nasadené jednotky Spojených štátov, aby zastavili rebéliu Kalifornie“, dodávajú. Na mexickú hranicu bola poslaná Národná garda, aby „zastavila teroristov, gangy, drogy, zbrane a obchodovanie s ľuďmi a deťmi“, poznamenali.

Začala sa druhá americká revolúcia.

Zdroj: benjaminfulford.net

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *