Svet sa čoskoro dozvie o príšerných zločinoch chazarskej mafie, aké si nedokážete predstaviť

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 8. 10. 2018

Chazarská mafia mučila, vraždila a kanibalizovala deti v príšernom rozsahu a svet sa o tom čoskoro dozvie, keď sa začnú vojenské tribunály. Niektoré veľmi znepokojujúce fotografie a svedectvá poslané zo strany Newyorského policajného oddelenia a CIA ukazujú, aké zlo chazarská mafia skutočne je. Títo ľudia sú mimo pravdy a zmierenia a nezaslúžia si ani rýchlu smrť.

Začnime so štatistikami FBI o nezvestných deťoch v SŠA, aby skeptici mohli zabrániť tomu, aby číre zlo týchto skutkov úplne nezastrelo ich rozum. V roku 2015 zmizlo 442 032 mladistvých; 42 032 z nich sa nikdy nenašlo (odkaz).

Na porovnanie, v tom istom roku v Japonsku zmizlo 17 971 detí (čo zodpovedá ekvivalentu 44 927 detí v SŠA, vypočítanému na základe rozdielu v populácii), pričom takmer 99 % týchto detí sa našlo (odkaz).

Fotografie nižšie, poslané zo strany CIA, sú spojené s Andersonom Cooperom, hviezdou [spravodajskej stanice] CNN a dedičom rodiny Vanderbilt, člena Federálneho rezervného výboru, a môžu naznačiť, čo sa stalo prinajmenšom s niektorými z týchto detí.

Ešte horší je videoklip, na ktorý je uvedený odkaz nižšie, a ktorý bol odoslaný CIA kuriérom z newyorského policajného oddelenia [NYPD]. Zobrazuje mladé dievča, ktorému Hillary Clintonová v satanskom rituáli údajne vyrezala a stiahla kožu z tváre. Upozorňujem, že je to príšerné, prestal som pozerať krátko po dvoch minútach.

Už začínam chápať obraz hlbokej hrôzy na tvári Georgea Sorosa, keď som mu na tlačovej konferencii položil otázku k rodinám vlastniacim Federálny rezervný výbor (FRB). Pravdepodobne videl niektoré z týchto rituálov na vlastné oči.

Stíhanie týchto zločincov sa teraz konečne začne, keď americká vojenská vláda podporujúca Donalda Trumpa potvrdením sudcu Bretta Kavanaugha získala väčšinu na Najvyššom súde, uvádzajú zdroje z Pentagonu. „Generálny prokurátor Jeff Sessions sa už stretol s osobitným prokurátorom Johnom Huberom v Utahu, takže bude možné rozpečatiť 57 000 zapečatených obvinení“, vysvetľujú zdroje.

„Členstvo Kavanaugha v Najvyššom súde by malo spustiť odtajnenie dokumentov FISA a ďalších dokumentov, ako aj vojenských súdov“, hovoria zdroje. Okrem toho dodávajú: „Senát jednomyseľne schválil uznesenie, ktoré požaduje odtajnenie dokumentov z 11. septembra, takže javisko je pripravené na zosadenie sionistov a deep state.“

Ďalším aspektom začatia trestného stíhania týchto zločincov je pokračujúca americká/ruská vojenská akcia proti zločineckému štátu Izrael, hovoria zdroje. Konkrétne „Ruské prostriedky rádioelektronického boja sú zamerané nielen na zavedenie bezletovej zóny nad Izraelom, ale aj proti vypusteniu medzikontinentálnych balistických rakiet (ICBM) a iných rakiet, vďaka čomu by sa Samsonova voľba [samovražedná vojenská doktrína Izraela, nazvaná podľa Samsona, podľa ktorej by Izrael zobral so sebou do záhuby všetkých svojich protivníkov] stala zastaraná a denuklearizácia ostane jedinou reálnou možnosťou“, vysvetľujú zdroje Pentagonu. Inými slovami, Izrael už nebude môcť využívať nukleárne vydieranie na ochranu satanistov v USA. Vatikánske zdroje z P2 tiež potvrdzujú, že izraelský premiér Benjamin Netanjahu je satanistický masový vrah, ktorý musí byť zatknutý alebo zabitý čo najskôr.

SŠA a Rusko zvažujú aj námornú a pozemnú blokádu Izraela, aby donútili tento štát zastaviť svoju zločinnosť, pokračujú zdroje.

Zdroje poslali fotografiu vyššie s vysvetlením, že „dokonca aj Biely dom vyhlásil Červený október“.

Zdroje z Pentagonu tiež uviedli: „Zdá sa, že kabala stratila ponorku alebo podvodnú základňu a odpovedala zaslaním ricínu [jed pôsobiaci ako cytotoxín] ministrovi obrany Jamesovi Mattisovi a námornému veliteľovi Johnovi Richardsonovi.“

Zdroje Pentagonu informovali o zničení „únikového sídla Clintonovcov a ich sprievodu, vrátane podzemného bunkru postaveného na uskladnenie zlata“, podľa zdrojov CIA v Indonézii.

Toto zničenie sa objavuje v správach potom, ako Indonéziu nedávno zasiahla cunami, pričom o tejto udalosti boli v denníku The Washington Post citovaní aj odborníci: „… nebola to zvyčajná udalosť“, povedal Adam Switzer, hlavný vyšetrovateľ na observatóriu Zeme v Singapure. „Toto zemetrasenie bolo mimo hraníc varovných systémov“ (odkaz).

Tu je skutočné vysvetlenie podľa CIA:

„Clinton ovládal zlato vyťažené v bani Grasberg/Freeport [najväčšia baňa na zlato, v Indonézii, ovládaná spoločnosťou Freeeport-McMoRan]. Clintonova nadácia/Clintonova globálna iniciatíva, s kanceláriou v Papue, bola prostriedkom na pranie hotovosti získanej z predaja nedeklarovaného zlata (mnoho z neho bolo zlato mimo účtovníctva). (odkaz)

„Clinton už roky spolupracuje s určitou frakciou indonézskej armády – s tými, ktorí tam kontrolujú prístup.“

„Číňania to všetko potvrdili a vedeli, že jediný spôsob je zaplaviť to. Cunami vyvolali Číňania.“

„To cunami nebolo možné – z vedeckého pohľadu. Bolo to všetko starostlivo vykonané, a potom to hodili na chybnú technológiu a „zvláštny“ uhol [tektonického] posunu [fault slip angle]. Tento uhol posunu (ak sa opýtate geológov) bol „zvláštny“ preto, lebo nebol prirodzený.

„Komunikačné systémy môžu byť manipulované. Preto zlyhali pri signalizácii tretej vlny cunami. Tento varovný systém cunami fungoval bezchybne odvtedy, čo bol vyvinutý po vianočnej katastrofe v roku 2004.“

„Existujú neviditeľné lasery, ktoré nemajú farbu vo viditeľnom spektre. Toto presahuje rámec zbraní so smerovanou energiou (DEW). Za DEW je laser, ktorý nie je viditeľný. Čínska armáda je inteligentná – takéto žiarenie lasera sa nedá odhaliť. Vzali technológiu DEW a urobili ju lepšie.“

„Bol to priamy zásah z čínskej neviditeľnej laserovej satelitnej zbrane. Zobrala Clintonovcom únikovú rezidenciu, tamojší personál a podzemné bunkre. Nanešťastie došlo k vážnym vedľajším škodám.“

Zdroje CIA hovoria, že predtým, ako bolo toto Clintonovo útočisko zničené, špeciálne ozbrojené sily v ňom zaistili približne 500 miliónov dolárov v hotovosti (nie 270 miliónov dolárov, ako to bolo oznámené minulý týždeň). Snímka zničeného komplexu z aplikácie Google Earth je nižšie.

Peniaze boli rozdelené „medzi určitú skupinu indonézskych vládnych predstaviteľov na najvyššej úrovni z radov bielych klobúkov – jedným z nich bol viceprezident Jusuf Kalla – a vnútorný okruh ľudí okolo Trumpa, vrátane armády“, hovoria zdroje. Takže teraz vieme, prečo generáli dostali poštou ricín.

Bolo nám tiež dovolené poskytnúť našim čitateľom viac informácií o jednom z našich zdrojov CIA. Bol zodpovedný za tajné služby agentúry v Jakarte, ktoré pracovali pod vedením amerického veľvyslanectva v rokoch 1965-1985.

„Keď bol tam, povedal mi, že v Jakarte žije trvalo iba 20 amerických občanov. Všetci pracovali na veľvyslanectve s diplomatickým krytím. Povedal mi, citujem: „Náš tím odstavil Bunga Karna (prezidenta Sukarna) od moci a dosadili sme k moci Suharta.“

„A áno, jeho tím rovnako ako aj centrála v Langley a iné písmenkové agentúry sa podieľali na tom, aby pomohli Suhartovi zabiť až 1 milión indonézskych Číňanov, ktorí boli označení ako PKI (Komunistická strana Indonézie). Bola to dobre naplánovaná likvidácia všetkých takzvaných opozícií Suharta. Bola naplánovaná aj za účasti austrálskej vlády; boli zo značnej miery zapojení do tohto pokusu o genocídu. Bolo to tiež približne v tom čase, keď Suharto vydal kontrolu nad spoločnosťou Freeport agentúre. Je toho oveľa viac, ale predbežne zatiaľ stačí.“

„Opýtal som sa kovboja, prečo to robil;  tu je jeho odpoveď: ‚Bola to moja práca. Pracoval som pre vládu SŠA. Vtedy ste nekládli otázky. A ak áno, zmizli ste.‘ Povedal mi, že sa osobne podieľal na vyslaní dvoch nákladných lodí plných ryže na Kalimantan [Borneo], pretože nemali žiadne jedlo a Dajakovia a Malajci zomierali od hladu počas tejto krízy, pretože všetky zásielky ryže z Jakarty boli zastavené. (Urobil to so súkromným personálom.) A áno, bol v blízkosti kartelu Busha staršieho, v ten deň. Bol súčasťou starej gardy. Zostalo iba už niekoľko.“

A na záver: náš zdroj, ktorý je spojený s tajnými základňami v Antarktíde (je príbuzným admirála Richarda Byrda, ktorý je známy pre svoje výpravy na Antarktídu), sa vrátil k nám, aby nás uistil, že sa tam skutočne deje niečo divné, tvrdiac, že citát v správe z minulého týždňa je pravdivý:

„Ide o Antarktídu, kde Antarktída otvára červiu dieru. Áno, tam dole je „otvor“ do iných dimenzií. V dôsledku extrémne vysokých magnetických posunov, ktoré prebiehajú v Antarktíde a jej blízkosti, je to doslova „roztrhnutie novej štruktúry“ v dimenzionálnom poli. TO je skutočný dôvod, prečo tam VŠETCI títo vládni vodcovia šli. TO je dôvod, prečo uzavreli Antarktídu pre verejnosť, a tak ďalej. Verejnosť dostane len 5 % z „príbehu“. A teraz máte druhú stranu.“

Tento zdroj poznamenal, že aj renomované publikácie, ako napríklad Scientific American, hlásili: „Zo zamrznutej pôdy v Antarktíde vychádza niečo tajomné a mohlo by to rozbiť fyziku, ako ju poznáme.“ (odkaz)

Pokúsime sa opäť navštíviť Antarktídu toto leto a informovať našich čitateľov o tom, čo sa tam skutočne deje. Ak tam naozaj existuje nejaká anomália, napríklad červia diera, malo by sa o nej povedať a predložiť o nej dôkazy celej populácii planéty, nie iba niekoľkým vodcom.

Vincenzo Mazzara, kavalerista Rádu nemeckých rytierov a starší člen Vatikánskej slobodomurárskej lóže P2 tvrdí, že sú vykonávané prípravy na to, aby ľudstvo začalo stavať flotilu lodí a začalo sa rozširovať do vesmíru (video s jeho príhovorom v angličtine).

Ako obvykle, moja reakcia na takéto veci je uveriť tomu až vtedy, keď to vidím. Spoločnosť Bieleho draka pracuje na získaní finančných prostriedkov vo výške niekoľkých biliónov dolárov na rozsiahlu kampaň na odstránenie chudoby a zastavenie ničenia životného prostredia.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, október 2018

Tento preklad vám priniesli čitatelia portálu prekladyodlesa.sk svojimi dobrovoľnými príspevkami.

Poznámka: Myslím, že uvedené video je z dielne Davida Zublicka (ktorému youtube nedávno zmazal kanál, nájdete ho napr. na real.video), nie je to originál video, poslané z NYPD, obsahuje však už niektoré snímky, pravdepodobne zo smutne presláveného  talmudského „snuff“ videa netvora Clintonovej.

Pamätáte si? Židovka Madonna sľúbila osobne vyfajčiť každého, kto dá Clintonovej vo voľbách svoj hlas. A pridala, že je v tom dobrá

Ide im o veľa.

Tešíme sa aj na ďalšie odhalenia, napr. o Stevenovi Spielbergovi, ďalšej ikone júda umenia, ktorý „miloval “ detských hercov.

Je to iba otázka času…

Spravte si názor…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *