Svet čoskoro zistí, aké hrozné boli zločiny chazarskej mafie

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 19. 3. 2018

Čistka na najvyššej úrovni tajnej mocenskej štruktúry Spojených štátov je takmer úplná, čo znamená, že sa teraz uskutoční oveľa väčšia čistka, uvádzajú zdroje Pentagonu, CIA a ďalšie zdroje. Vedenie Bieleho domu, CIA, NSA, FBI, Pentagonu a ďalších agentúr v SŠA teraz pozostáva takmer výlučne z bielych klobúkov. To znamená, že teraz je možné systematické vyčistenie nižších pozícií. Výsledkom bude, že v nasledujúcich mesiacoch ľudia zistia, aké hrozné boli zločiny, ktoré vykonala chazarská mafia.

Pripomeňme si, títo tzv. vodcovia Západu sa aktívne pokúšali zabiť 90 % svetovej populácie. Boli prichytení pri výrobe a šírení chorôb ako SARS, vtáčia chrípka, ebola a atď. Boli prichytení, ako sa pokúšali spôsobiť hromadné hladovanie tým, že šírili choroby plodín a platili farmárom, aby pestovali palivo namiesto jedla. Úporne sa snažili vyvolať tretiu svetovú vojnu. Boli za masovými vraždami, akými boli udalosti 9/11 a Fukušima. To všetko je dokázané. Teraz sa stane to, že väčšina svetovej populácie sa o tom dozvie.

Na sprisahaní, ktoré malo za úlohu zabiť 90 % amerických spoluobčanov a zotročiť preživších, sa v Spojených štátoch aktívne podieľalo približne milión ľudí, podľa japonskej vojenskej spravodajskej služby. Títo ľudia – ktorí predstierajú, že sú židia, moslimovia alebo evanjelickí kresťania atď., ktorí však aktívne uctievajú Satana – hľadali útočisko na nejakom inom mieste planéty, no nepodarilo sa im ho nájsť.

Podľa zdrojov CIA i Pentagonu sa tiež pokúšali uniknúť z planéty. „Kabala uviazla na planéte, pretože portál CERN bol zničený“, hovorí zdroj Pentagonu. „To, čo hovoria o CERN-e, je pravda“, potvrdzuje zdroj CIA, ktorý má prístup k tajným antarktickým základniam. „Zem je v uzamknutom stave – nikto na ňu nepríde, ani z nej neodíde. Sionistická chazarská kabala tu uviazla. Budú zosadení“, pokračuje zdroj.

Aby ste pochopili, ako sú kabalisti vydesení, pozrite sa na toto video princa Bandara bin Khalida [al Sauda], jedného z hlavných organizátorov útokov 9/11, ako 12. marca spáchal samovraždu, aby sa vyhol spravodlivosti po tom, čo mu Spojené kráľovstvo odmietlo azyl (odkaz).

„Princ Bandar-Bush bol skutočne odstránený. Bol to on, nie dvojník, ktorý sa pošmykol na banánovej šupke a preletel cez zábradlie. Skutočný význam tohto oznámenia spočíva v tom, že Bandarovi bola poskytnutá pomoc pri pokuse o prekonanie gravitácie. Myseľ mu ovládal nejaký druh drogy. Pitva NEBUDE“, takto vysvetľuje incident zdroj CIA.

Teraz, keď bývalý americký prezident Barack Hussein Obama, ktorému britská vláda tiež odmietla azyl, žiada o ochranu japonskú vládu, podľa členov japonskej kráľovskej rodiny a zdrojov CIA. Japonci boli americkou armádou upozornení, aby povedali nie. V každom prípade sa človiečik Obama spoliehal na ochranu, no chazarská bábka predseda vlády Šinzó Abe „v priebehu nasledujúcich dvoch týždňov odstúpi. Je teraz hlboko v sračkách. Viete o chybnej oceli, predávanej americkej armáde. Vojenské vozidlá budú praskať a rozpadať sa pri náraze projektilov. Úmyselne im bola predávaná chybná oceľ nižšej kvality. Zbohom, Abe“, takto sa vyjadril zdroj CIA v Ázii o človeku, ktorého Obama chcel mať za svojho ochrancu.

Spoločnosť Bieleho Draka však môže poskytnúť Obamovi ochranu, ak bude súhlasiť s tým, že vystúpi v Klube zahraničných korešpondentov Japonska a povie svetu pravdu o veciach ako let Malaysian Air 370/17, kto bol jeho skutočným otcom, ktorý ho dosadil k moci, atď.

Obama hľadá útočisko, pretože každý, kto ho v americkej štruktúre moci chránil, bol vyhodený, zatknutý alebo zabitý. Posledná misia amerického ministra zahraničných vecí Rexa Tillersona spočívala v ceste do Kene, aby povedal vláde, aby neposkytla k Obamovi azyl, povedali zdroje Pentagonu.

Tillerson bol minulý týždeň prepustený preto, lebo zastával očividne falošné tvrdenie kabaly, že Rusko použilo jedovatý plyn na zabitie disidentov vo Veľkej Británii, uviedli zdroje. Predsedkyňa vlády Tereza Mayová, francúzsky prezident Emmanuel Macron a nemecká kancelárka Angela Merkelová minulý týždeň odhalili svoju príslušnosť ku kabale tým, že sa pridali k najnovším obvineniam typu Za všetky môže Rusko.

Sergej Skripal bol v skutočnosti otrávený preto, lebo sa chystal poskytnúť dôkazy, ktoré by spojili Hillary Clintonovú a americkú Demokratickú stranu s pokusmi o ohováranie amerického prezidenta Donalda Trumpa, uvádzajú zdroje ruskej FSB (odkaz).

Informátor z Google medzičasom tvrdí, že spoločnosť Google používa nálepku „ruský agent“, aby sa pokúsila zablokovať novinárov a informátorov, ktorí sú proti jej agende ovládania mysle.

Skôr uvedený zdroj CIA s prístupom na antarktickú základňu má medzičasom oveľa ezoterickejšie vysvetlenie hysterických útokov kabaly na Rusko. Podľa neho ruský prezident Vladimír Putin zatvoril tri „hviezdne brány“, ktoré sa nachádzali v Sýrii. „Putin rozhoduje o hviezdnych bránach, a to je to, čo kabalu tak serie. Nedovolí im, aby unikli zodpovednosti“, hovorí.

Ako obvykle pri takomto druhu informácií typu Akty X, píšem to, čo mi hovoria zdroje a nechávam na čitateľoch, aby si sami spravili názor, čo sa skutočne deje. Čo môžem potvrdiť, je to, že planéta je skutočne v karanténe.

V každom prípade teraz, keď Tillerson a jeho zástupca Steve Goldstein dostali padáka, nový minister zahraničných vecí Mike Pompeo, ozbrojený znalosťou operácií CIA, bude dohliadať na „dôkladnejšiu“ čistku ministerstva zahraničných vecí, uviedli zdroje Pentagonu. FBI a Kongres Spojených štátov tiež vyšetrujú kriminálnu činnosť ministerstva zahraničných vecí a jeho bývalej hlavy Johna Kerryho, dodávajú zdroje.

Samotná CIA prechádza veľkou čistkou, teraz ako je pod vojenskou kontrolou SŠA. „Nová riaditeľka CIA, Gina Haspelová, je obávaným agentom, ktorý teraz vyčistí Bushovu frakciu, neokonov a iných zradcov“, uvádzajú zdroje Pentagonu. Takto hovoria o Haspelovej jej kolegovia z CIA: „Je pokojná a zdržanlivá – nie je čitateľná alebo veľkohubá, ako hovoríme. Jej oči boli sústredené a dôrazné. Cítil som vysoko inteligentnú ženu, ktorá si svoje skutočné poslanie držala pre seba.“ Tento zdroj tvrdí, že pravdepodobne použije svoj skalpel na „čierne stránky“ CIA, ktoré sa zaoberajú drogami, neregistrovanými transfermi zbraní, praním špinavých peňazí a podobne.

FBI a ministerstvo spravodlivosti tiež uvidia čistku operatívcov kabaly, zhodujú sa viaceré zdroje. „Vykopnutie zástupcu riaditeľa FBI Andyho McCabeho je iba začiatok, pretože hlavy budú padať, keďže FEMA objednala 16 000 čepelí gilotíny“ povedal zdroj z Pentagónu zlovestne. Zrejme sa odvolával na šírené správy o gilotínach, ktoré si objednala kabala, pravdepodobne na použitie proti Američanom.

Ďalším dôvodom na hnev proti kabale vo vnútri americkej armády a agentúr je 800 tisíc nezvestných detí hlásených každý rok v Spojených štátoch (podľa Národného centra pre nezvestné a zneužívané deti). Na porovnanie, podľa amerického ministerstva zahraničných vecí v Číne, ktorá má štyri razy väčšiu populáciu, je každý rok hlásených ako nezvestných 20 000 detí. To znamená, že pravdepodobnosť zmiznutia dieťaťa je v SŠA 160 krát vyššia, ako v Číne. Zatiaľ čo mnoho nezvestných detí sa nájde, mnohé zmiznú navždy. Existuje mnoho zasvätencov, ktorí dosvedčili, že boli znásilnené, zavraždené a zjedené kabalistami (odkaz).

Aby bolo možné raz a navždy sa vysporiadať s týmto tajným prevzatím Spojených štátov vražednou kabalou, americká armáda povoláva do aktívnej služby mnoho generálov a dôstojníkov na dôchodku, uvádzajú zdroje Pentagonu. Medzi tými, ktorí sa vrátili do aktívnej služby, sú Mike Pompeo, špeciálny vyšetrovateľ Robert Mueller a mnoho ďalších.

Znamenia o tom, že chazarskí kabalisti budú teraz konečne musieť čeliť spravodlivosti, sú teraz všade. Autor tejto správy sa už dlho snažil dosiahnuť pravdu a zmierenie v štýle Južnej Afriky, no zdá sa, že pre mnohých na vrchole tejto tajnej mocenskej štruktúry to nebude možné. Ich zločiny sú príliš hrozné.

A ako posledná správa v tomto týždni – zdroje CIA nám hovoria, že Elon Musk zo spoločnosti Tesla Motors je agentom na pranie špinavých peňazí pre Pentagon. To by mohlo vysvetliť množstvo zvláštností, ktorými je táto spoločnosť zahalená, ako napríklad správy z viacerých zdrojov o tom, že to bol Musk, ktorý bol v skutočnosti za severokórejskou raketovou krízou. To znamená, že Pentagon, prostredníctvom Muska a Tesly, používal severokórejské jadrové strely ako vyjednávací nástroj pri rokovaniach s Čínou. Najnovšia správa je tá, že Tesla si najala personál zo satirickej spravodajskej stránky The Onion pre akýsi tajný projekt (odkaz).

V týchto dňoch je samozrejme ťažké rozlišovať medzi tým, čo hlása The Onion a čo hlásajú tzv. mediálne spoločnosti hlavného prúdu ako CNN. Možno sa Pentagon chystá odstrániť posledné kúsky dôveryhodnosti chazarských korporačných médií tým, že ich podriadi vedeniu The Onion. Ako sa hovorí, „niekedy je pravda viac zvláštna, ako beletria“. Vstupujeme do podivných časov, ale vyzerá to ako dobrý druh podivností.

Zdroj: benjaminfulford.net

 

8 komentárov k “Svet čoskoro zistí, aké hrozné boli zločiny chazarskej mafie”

 1. Princ Bandar-Bush bol skutočne odstránený. Bol to on, nie dvojník, ktorý sa pošmykol na banánovej šupke a preletel cez zábradlie

  jo a na tý bananový šlupce vyskočil do výšky a pak přeskočil zábradlí?

  1. Utarchia: ty si z toho textu od agenta CIA nepochopil, ze bol „nestastnou nahodou“ usmrteny z dovodu, ze bol pod vplyvom nejakej „zahadnej“ drogy, ale pitva nebude, aby nahodou nedosli k zaveru, ze to nehoda nebola a bol ucelovo odstraneny?

   Prosim, trochu ten tvoj mozog aj namahaj! Nesluzi len na okrasu.

   1. Utarchia

    v textu od Fulforda je psáno že uklouzl na banánové šlupce, na videu jsem za prvé žádnou banánovou šlupku neviděl a za druhé osoba na videu se oběma rukama chytne za zábradlí aby ho mohla přeskočit, ještě jsem neviděl nikoho kdo uklouzne na banánové šlupce a zároveň oběma rukama se chytí zábradlí a jde do výskoku aby to zábradlí přeskočil. toť vše

    1. Utarchia… tebe sa neda inak napisat, len retard.

     Ved ta „bananova supka“ je tam z dovodu IRONIE!!! To uz si tak sprosty?
     Bol proste surovo zavrazdeny tym, ze bol nejakou latkou zdrogovany, ale verejne to priznat nemozu! Tak sa napise dokumentov, ze sa AKOZE „posmykol“, ale kedze to bol chumaj, tak pitva nebude! Je to proste vysmech darebakovi a jeho klegom poskokom.

     Len podla mna, ak tvoj ucitel od nudy zaklopal na stol, tak ty si sa prihlasil a povedal ucitelovi „ze niekto klopal na dvere“.

 2. Elon Musk zo spoločnosti Tesla Motors je agentom na pranie špinavých peňazí pre Pentagon

  hmm a Cobra jasně označil Muska že pracuje na straně světla
  tak buď Fulford nebo Cobra nemluví pravdu, nebo nemluví pravdu oba dva a nebo oba dva mluví pravdu

  1. Utarchia: Co sa ti na tomto zasa nepozdava? Staci sa na to pozriet z globalneho pohladu.

   Musk-ova Tesla vznikla za ucelom zverejnenia smerovania sveta. Islo o uvedenie technologii medzi verejnost. Ako CIA tak aj Pentagon maju zakladne so skrytymi technologiami, ktore z roznych dovodov nemozu byt zverejnene (neprisiel na to vhodny cas, vacsina ludi na to nie je pripravena, vysoke riziko zneuzitia na iny ucel, rychly pad ich vybudovanych tovarni, pad celej struktury spolupracujucich firiem …).

   Musk ukazal svetu, ze sa da pracovat aj efektivnejsie nez len vyhodit z rozpoctu miliardy dollarov a po dlhych rokoch dokoncit nefunkcny/nepouzitelny projekt. Ukazal teda pripravil znovu verejnost auta na elektrinu, ktore tu boli pred 100 rokmi, ktore v Californii boli pred takmer 20 rokmi, ale vsetky v tichosti pekne zamietli pod koberec (z pohladu globalneho). Musk to teraz posuva dalej verejnosti.

   Ci niekto vytiahne lepsiu bateriu, alebo dokonca vymysli (alebo zo zakladni vytiahnu) lepsi zdroj energie je uz len otazkou casu. Ludia na to budu pripraveni, pretoze sa musi znizit mnozstvo spracovavanej ropy a znecistovanie planety. Znizit, nie uplne odstranit.

   No sucasne Tesla sluzi ako pracka penazi, pretoze vela projektov by museli byt hradene priamo z dani americanov, a to v case 20% americkej chudoby nie je akceptovatelne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *