Superbaktérie ako súčasť systému

Zatiaľ čo globalisti ako Bill Gates horúčkovito pracujú na spôsoboch, ako znížiť svetovú populáciu vakcínami, geneticky modifikovanými organizmami (GMO) a potratmi, svetom sa šíri oveľa nebezpečnejší zabijak – kmene »gramnegatívnych« baktérií, rezistentné proti liekom: superbaktérie.

Nadmerné používanie antibiotík vo svetovom rozsahu a vznik superbaktérií odolných voči liekom sa stanú otázkou prežitia ľudstva. Ešte aj lekári medicíny hlavného prúdu začali opisovať scenáre mikrobiologického zániku, ak sa situácia nezmení. Pred niekoľkými dňami informoval londýnsky The Guardian:

Baktérie odolné voči antibiotikám, ktoré môžu spôsobiť potenciálne neliečiteľné infekcie, predstavujú pre obyvateľstvo »katastrofálnu hrozbu«, ako varuje šéf britských zdravotníckych úradov v istej správe. Požaduje bezodkladne opatrenia v globálnom rozsahu.

Big Pharma nám nadelila problém a nechala nás s ním osamote

Ako to mohlo prísť tak ďaleko? Potom ako Big Pharma zamorila medicínske prostredie záplavou antibiotík, ktoré viedli k vzniku kmeňov odolných voči liekom, bol ďalší výskum antibiotík zastavený, pretože sa na nich údajne už »nedá nabaliť«.

Prívod antibiotík vyschol. Baktérie odolné voči liekom však nespia, mutujú mimoriadne rýchlo a vyvíjajú si nové biologické obranné mechanizmy proti liekom Big Pharmy. S každým ďalším mesiacom sú superbaktérie silnejšie. »Od roku 1987 neboli vyvinuté žiadne nové triedy antibiotík a nie sú ani nikde inde na svete«, informuje The Independent.

V článku ďalej uvádza: »… pre Big Pharmu sa neoplatí, investovať prostriedky do nákladného vývoja liekov, ktoré sú užívané iba krátku dobu, na rozdiel napríklad od liekov na krvný tlak, ktorý mnohí pacienti musia brať do konca života.«

Dokonca aj keby vývoj nových antibiotík bol ziskový, znamenajú stratový obchod, pretože nový liek, ktorého vývoj trvá desať rokov, sa v reálnom svete môže stať bezcenným už po jednom roku – vďaka schopnosti rýchlej mutácie črevných baktérií.

Výsledkom je, že systém ortodoxnej medicíny založený na chemických substanciách ako zbraniach proti chorobám už nemá žiadne chemikálie, ktorými by dokázal ničiť superbaktérie. Pred nami je »koncová fáza« modernej medicíny a farmaceutický priemysel otvorene priznáva, že na riešeniach tohto problému ani len nepracuje.

Prirodzené prostriedky a postupy proti superbaktériám boli potláčané a cenzurované

Pritom vlády a medicínske zariadenia na celom svete celé storočie potláčali prirodzené antibiotické prostriedky a liečiteľské postupy, ktorými možno superbaktérie účinne zdolávať. Prirodzené prostriedky ako koloidné striebro, aloe vera, cesnak, liečivé bylinky a účinné terapie zmenou stravovania boli atakované, cenzurované či dokonca kriminalizované. Populácia tak stojí pred trojnásobným problémom:

1. Ľudstvu hrozí vlna superbaktérií odolných voči antibiotikám.

2. Big Pharme sa minuli chemické substancie na ich zdolávanie.

3. Systém skorumpovanej medicíny dal prirodzené antibiotiká na čiernu listinu.

Výsledok: Ľuďom neostane iné východisko ako ľahnúť si a umrieť.

A možno práve to od vás systém očakáva.

Moderná medicína je kontrola populácie

Niet pochybností, že celý systém medicíny sa za posledných desať rokov agresívne vyvíja smerom ku kontrole populácie.

Jeden z príkladov: V minulosti bolo všeobecne známe, že vakcíny sú pre tehotné ženy nebezpečné, ale medicínske autority pred niekoľkými rokmi »zmenili názor« a vysvetľujú, že tehotné ženy v súčasnosti vraj potrebujú viac vakcín ako všetci ostatní. Výsledkom je, že počet potratov v dôsledku vakcín vyletel do závratnej výšky (t. z. redukovanie počtu obyvateľov). Gardasil je podľa správ spájaný s väčším počtom úmrtí, ako ktorákoľvek iná vakcína. Eugenici ako Bill Gates točia o »reprodukčnej medicíne«, čo je kódové slovo pre »redukciu populácie«.

V minulosti by tehotné ženy nikdy nepodrobili chemoterapii, dnes je nastávajúcim matkám odporúčaná ako prevencia proti rakovine. Samozrejme, chemoterapia je chemická zbraň, ktorá zabíja nenarodené deti a spôsobuje potraty, poškodenie orgánov a vývojové chyby.

Aj agresívnu reklamu v prospech vakcín v súčasnosti možno rozumieť ako opatrenie na kontrolu populácie. Ortuť, hliník a formaldehyd, ktoré sú vo vakcínach obsiahnuté, spôsobujú neplodnosť. Pretože všetky tieto chemické substancie zhoršujú plodnosť a zaťažujú tehotenstvo.

Väčšina medikamentov, ktoré sú masívne inzerované (statíny, zrieďovače krvi atď.) boli prinajmenšom čiastočne vyvinuté na to, aby vás zabili skôr, než dosiahnete dôchodkový vek.

Ide o nasledujúci princíp: Obyvateľstvo má žiť práve tak dlho, aby pracovalo a odvádzalo odvody do systému, ale nie dosť dlho na to, aby dostávalo dôchodky, ktoré ženú krajinu do bankrotu. Po istej dobe bude »skorá smrť« vychvaľovaná ako »patriotická« a »dobrá pre krajinu«. Čoskoro môžeme očakávať, že vláda začne podsúvať myšlienky pocitu viny, ak niekto žije dlho. Až budete tak starý, že začnete poberať peniaze od štátu, budete si pripadať neuveriteľne previnilo. (»Ako sa len opovažujete žiť tak dlho a  požadovať niečo z tých peňazí, ktoré sme vám kradli z vašich peňazí, kým ste zarábali!«)

Superbaktérie sú pritom vítaným spojencom, pretože na ne možno zhodiť vinu za zlyhanie medicínskeho systému. Pacienta, ktorému bolo podávaných priveľa medikamentov, ktorého systém imunity je potlačený a ktorý sa nakazí infekciou spôsobenou agresívnou superbaktériou, si možno poznačiť ako ďalšiu obeť »smrtiacej infekcie«. Ani slovo o tom, že tento človiečik bol najskôr vystavený toxickým terapeutickým metódam a medikamentom, ktoré sú základom ortodoxnej medicíny založenej na chémii.

Superbaktérie sú noví Lee Harvey Oswaldovia medicíny: Obvinia ich z vraždy a zároveň zabránia, aby ľudia zistili, čo sa vlastne stalo.

Probiotiká sú úplne ignorované

Pozoruhodnou na celej veci je ilúzia, že vraj iba Big Pharma môže »objaviť« nové lieky, ktoré zabijú tieto rezistentné baktérie. V ortodoxnej medicíne vôbec neexistuje diskusia o výnimočnej roli probiotík, ktorú hrajú pri vývoji zdravej črevnej flóry, ktorá dokáže zapudiť nebezpečné kmene. Ak sú antibiotiká problémom, potom probiotiká sú riešením.

Je absolútne pozoruhodné, ako sa moderná medicína bráni tomu, aby ľuďom odporúčala probiotiká – a ukazuje sa tým, ako celý systém modernej medicíny uviazol v spôsobe myslenia zo štyridsiatych rokov, ktorý ľudské telo považuje za »bojisko« a medikamenty za »zbrane«, použité na boj proti »nepriateľovi«.

Táto iluzórna metafora už skoro celé storočie deformuje stroskotaný systém modernej medicíny, je príčinou toho, že superbaktérie a antibiotiká dosiahli taký stupeň šialenstva, že celej populácii teraz hrozí nekontrolovateľná pandémia.

Medicínsky systém vôbec nerozumie synergickým výživným fytolátkam (sekundárnym rastlinným látkam), a ani tomu, ako rozličné rastlinné chemické substancie dokážu vzájomne pôsobiť oveľa efektívnejšie, s účinkom, o akom môže nejaká izolovaná chemická účinná látka iba snívať. Big Pharma ustavične hľadá nasledujúcu zázračnú izolovanú molekulu, pritom si vôbec nevie predstaviť, že izolované chemikálie sú vždy menej účinné a nebezpečnejšie, ako fytochemikálie v prírode s širokým spektrom účinku (medikament nemôže byť nikdy tak účinný ako rastlina, pretože liek neobsahuje komplexné výživné látky).

Odstrániť gramnegatívne superbaktérie z čreva pacienta je ľahké, ak má niekto čo i len trocha informácií o medicíne (t. z. študoval medicínu). Antibakteriálna superpotravina ako je cesnak – v kombinácii so zdravým účinkom probiotík – prináša fenomenálne výsledky.

Výber potravín sa (prirodzene) odzrkadľuje na zdraví čreva, no iba zriedkavo hovoria lekári svojim pacientom, čo majú jedávať. Moderná medicína akosi odpojila otázku potravín od zdravia a vytvorila úplne iluzórny zdravotný systém, v ktorom sú pacienti liečení smrtiacimi chemikáliami namiesto toho, aby prijímali potravu ako liek.

Mimochodom, presne to nás dostalo do krízy: Lekári, ktorí fungujú ako díleri chemických substancií… a pacienti, ktorí sa podrobujú stroskotanému medicínskemu systému.

Prečo nebezpečenstvo superbaktérií nemožno odvrátiť chemickými substanciami

Na prekonanie krízy nemôžeme ísť rovnakým zmýšľaním, ktoré sa o tento problém vôbec podpísalo. Pretože nie sme konfrontovaní situáciou, ktorá by sa dala vyriešiť »ďalšou chemickou účinnou látkou«. Musíme opustiť éru medicíny orientovanej na chémiu a venovať sa faktorom zdravej črevnej flóry – a to súvisí s výživou, doplnkovými látkami, superpotravinami atď.

Združenie britského farmaceutického priemyslu ABPI vidí budúcnosť, ktorá je založená – ako inak – na ešte väčšom množstve chemických látok. »Musí sa toho udiať ešte viac a myslíme si, že kontinuálne zásobovanie účinnými antibiotikami naliehavo vyžaduje starostlivo preskúmať oblasť výskumu a vývoja a dobrú kontrolu«, zdôrazňuje združenie (podľa vyššie uvedeného článku v The Guardian).

To je klasický príklad nezmyselnosti medicíny. Chemikálie nás dostali do tejto krízy a jediné riešenie, ktoré si dokážu predstaviť, spočíva vo vývoji ďalších chemikálií. (Pamätáte sa, ako je definovaná nezmyselnosť? Robiť vždy to isté a očakávať odlišné výsledky…)

Je to presne to isté, ako v prípade FED-u (Federal Reserve System), ktorý, keď zaznamenal globálnu krízu dôvery v peniaze, tak prišiel k záveru, že najlepším riešením bude vytlačiť ešte viac peňazí. Alebo ako feťák, ktorý fičí na heroíne a tvrdí, že najlepší spôsob, ako si odvyknúť od heroínu, je pichnúť si ďalšiu dávku.

Čo sa týka superbaktérií a medikamentov, žijeme v čase cvalom postupujúceho šialenstva, ktoré posadlo skoro všetkých lekárov, nemocnice, farmaceutické spoločnosti a zdravotnícke úrady. Ak sa čo najskôr neprebudia a neuvedomia si, že sú v slepej uličke, situácia sa vyvinie do ešte hlbšej krízy, ktorá by už čoskoro mohla viesť k nekontrolovateľnej morovej nákaze superbaktérií.

Nechcú, aby ste sa vyliečili sami, chcú vás (pomaly) zabiť

A predsa opäť zaznieva ošúchaný bojový ryk: »Potrebujeme ďalšiu chemickú substanciu!« Lekári si vôbec neuvedomujú, systém nechce nájsť metódy na liečbu infekcií a chorôb… Systém chce, aby ľudia čo najskôr a v čo najväčšom počte zomierali (ale nie skôr, kým lekári, onkologické kliniky a farmaceutické spoločnosti nezinkasujú od ľudských obetí svoj podiel).

Teraz čakajú na prenos superbaktérie z hospitalizovaných pacientov na ich rodinu, kolegov a susedov. Tam sa prenos chorôb a redukcia populácie urýchľuje. Lekári napumpujú starú mamu až po hrdlo antibiotikami a inými medikamentmi, paralyzujú jej črevnú flóru a imunitný systém, vystavia ju smrtiacim superbaktériám, ktoré v nemocnici vyčíňajú, a potom ju pošlú domov k rodine, kde môže nakaziť všetkých ostatných.

To je moderná medicína. Takto systém funguje v skutočnosti a preto je medicína reálnym ohrozením prežitia ľudstva.

Big Pharma vytvorila problém superbaktérie. A ľudstvo teraz stojí na prahu sebazničenia medicínskym systémom.

Zdroj

Preklad z nemčiny ďurino, marec 2013

Komentár: Na Slovensku je táto farmaceutická mafia a jej sieť dílerov a lobistov mimoriadne úspešná. Do deciek povinne napichávame obrovské množstvo jedov, eseročky s požehnaním štátu dovážajú najlacnejší generický odpad, sieť lekární je pomaly hustejšia ako sieť potravín, o lieku rozhoduje obchodník, ktorý pochopiteľne ponúkne to, na čom má najväčší zisk, liečitelia sú kriminalizovaní a zosmiešňovaní… Výsledok: podľa najnovšej štatistiky Eurostat je Slovensko, čo sa týka zdravotných očakávaní v dôchodkovom veku, opäť s odstupom na poslednom mieste.

Jeden komentár k “Superbaktérie ako súčasť systému”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *