Summit Kima a Trumpa, Rothschildovci a finančná vojna – to všetko je prepojené

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 11. 6. 2018

Summitu medzi americkým prezidentom Donaldom Trumpom a severokórejským silným človiečikom Kimom Čong-unom tento týždeň predchádzala vlna verejnej a tajnej diplomacie na vysokej úrovni, pretože nejde o štandardné stretnutie, zhodujú sa viaceré zdroje. Na summite sa bude hovoriť nielen o mieri na Kórejskom polostrove, ale aj o budúcnosti finančného systému a teda o budúcnosti sveta, podľa zdrojov zo Severnej Kórey, Pentagonu, iluminátov a ďalších zdrojov.

Minulý víkend sa konali verejné stretnutie západných lídrov G7 (teraz G6, keďže SŠA sa de facto stiahli) a summit schôdze Šanghajskej organizácie pre spoluprácu (Eurázijskej aliancie). Rovnako sa uskutočnili neverejné stretnutie skupiny Bilderberg v Taliansku a neverejné stretnutie členov ázijských kráľovských rodín s predstaviteľmi Spoločnosti Bieleho draka (SBD) v Japonsku, podľa zdrojov ázijskej tajnej spoločnosti.

Schôdzi Bilderberg predsedal vysokopostavený finančný podvodník Henry Kissinger a zrejme prvýkrát sa na nej zúčastnil aj zástupca Vatikánu, kardinál Pietro Parolin. Hlavným bodom programu bol „populizmus v Európe“… (odkaz) …čo znamená, že vo Veľkej Británii, v Taliansku, Maďarsku a takmer všade inde v Európe sedliaci s vidlami povstávajú proti tejto satanskej elite. Zdá sa, že to nebude dlho trvať, a týchto vrahov detí povyťahujú z ich domovov a povešajú na najbližšie pouličné lampy, ako predpovedal George Bush st.

V skutočnosti, minulý týždeň „bola zdecimovaná kabala Bushovcov, pretože jej najvyšší lojalista a zakladateľ Carlyle [investičná skupina Carlyle Group], Frank Carlucci, sa stretol so svojím stvoriteľom“, uvádzajú zdroje Pentagonu. Dodávajú tiež, že „generálna správa inšpektora amerického Ministerstva spravodlivosti vyjde 14. júna, keďže počet zapečatených žalôb prekročil 35 000 a Ministerstvo spravodlivosti posilnilo stav o 300 štátnych žalobcov“. Okrem toho, „augustová prestávka Senátu bola zrušená, takže bude možné potvrdiť [do funkcie] federálnych sudcov Trumpa a ďalších kandidátov“, dodali.

Holandskej kráľovskej rodine, ktorá založila Bilderberg 7. júna, bolo v deň, kedy sa stretnutie začalo, odoslané posolstvo: sestru kráľovnej Maximy, Inés Zorreguietovú „našli v Argentíne obesenú, ako správa pre pedofilných členov kráľovskej rodiny“, hovorí zdroj Pentagonu. Stalo sa to, keď bolo 160 detí vyslobodených z obchodu s deťmi v Atlante, dodali (odkaz).

Aj v Anglicku vypukli nepokoje potom, ako bol uväznený Tommy Robinson, na základe zverejnenia informácií z procesu pedofílie (odkaz).

Bolo to však Švédsko, kde bolo možné vidieť skutočnú činnosť. Vláda tu „mobilizovala domobranu a zálohy na očistenie od moslimských inváznych znásilňovačov“, hovoria zdroje Pentagonu. Najvyšší americký generál Joseph Dunford minulý týždeň odletel do Fínska, aby sa stretol so svojimi ruskými a fínskymi kolegami“, aby pomohli Švédom počas ich Trumpovho momentu“, hovoria zdroje. Rakúsko minulý týždeň tiež vykoplo skupinu salafistických pseudomoslimských radikálnych kazateľov, načo ho turecký prezident Recep Erdogan varoval, že to povedie „k vojne medzi krížom a polmesiacom“ (odkaz).

Samozrejme, Rothschildovi politickí poskokovia, ktorí sa minulý týždeň stretli na stretnutí G6 v Kanade, sa o tom vo svojom komuniké nezmienili a namiesto toho riešili veci ako „rod“ (niečo, čo Matka príroda vyriešila pred dávnymi vekmi).

Skupina G6 dala jasne najavo, že si chce udržať kontrolu nad svetovým finančným systémom cez podfuk „CO2 spôsobuje globálne otepľovanie“ deklaráciou, že „Kanada, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Japonsko, Spojené kráľovstvo a Európska únia opätovne potvrdzujú svoj silný záväzok zaviesť Parížsku dohodu“. Aj pápež František minulý týždeň objasnil, kto je jeho skutočným pánom (pomôcka: nie je to Boh) tým, že podporil tento nevedecký podfuk, ktorého skutočným cieľom je udržať finančnú kontrolu v rukách chazarských rodových línií (Rothschild, atď.).

Trump vyjadril svoje skutočné pocity týkajúce sa G6 a EÚ na stretnutí s Rothschildovou bábkou, prezidentom Emmanuelom Macronom: Macron mu povedal: „Spolupracujme, máme obaja problém s Čínou,“ a Trump odpovedal, „EÚ je horšia ako Čína“ (odkaz).

To smeruje k skutočnému programu stretnutia medzi Trumpom a Kimom v Singapure tento týždeň, kde sa v skutočnosti bude riešiť zosadenie Chazarov, ktorí majú v rukách finančný systém [krajín] G6, zhodujú sa viaceré zdroje.

Časť summitu Kima a Trumpa, ktorý sa týka finančnému systému, bude riešiť právo vlastníctva zlata dynastie Mandžuov (Čching), podľa mandžuského dediča Zanga Seungshika (張勝 植) a jedného ďalšieho člena mandžuskej kráľovskej rodiny, ktorý si praje ostať v anonymite.

Oba zdroje, ktoré navzájom nezávisle súčasne kontaktovali SBD, poskytli dokumentáciu, ktorá preukazuje, že mandžuské zlato sa dostalo pod kontrolu rodiny Rothschildovcov vo Švajčiarsku v roku 1947. Tvrdia, že zlato bolo spreneverené Rothschildovcami a použité na financovanie Marshallovho plánu po druhej svetovej vojne. Zlato tiež financovalo založenie CIA a Izraela, tvrdia. Stále financuje krajiny G6, hovoria, no nefinancovalo vývoj východnej Ázie, ako bolo sľúbené. Zlato je skryté v horách za Bazilejom vo Švajčiarsku a 70-ročné obdobie, po ktorom má byť vrátené, končí v júli tohto roka, tvrdí Zang.

Zdroje uvádzajú, že do tejto schémy boli potom zapojení čínski prezident Čankajšek, japonský cisár Hirohito a juhokórejský prezident I Sung-man. Bývalý japonský premiér Kiši Nobusuke, starý otec japonského premiéra Šinzóa Abeho, tiež fičal v tejto schéme, tvrdí Zang. Súčasným Rothschildovým manažérom týchto neoprávnených prostriedkov v Japonsku je minister financií Taro Aso, hovorí. „Rothschildovci deklarujú, že sú bankári, takže by mali spravovať peniaze iných ľudí, namiesto toho ich spreneverili“, tvrdí Zang.

Trumpovi poskytol túto informáciu Kim, počas tajného stretnutia v pokojnej dedinke Panjunmon na hranici medzi Severnou a Južnou Kóreou vlani v novembri, tvrdí Zang. Zdroje z Pentagonu už skôr informovali autora tejto správy, že Kim a Trump sa tajne stretli.

Zang hovorí, že bol uväznený v Južnej Kórei krátko po stretnutí s autorom tejto správy v roku 2015. Hovorí, že bol prepustený len preto, že prezident Park Geun-hye, „Rothschildov agent“, bol tento apríl uväznený.

Zang teraz tiež tvrdí, že Kim Young-hee [Yeong-hee?] (金 英 姫), ktorá prišla so Zangom, aby sa stretla s autorom tejto správy v roku 2015, je dcérou popraveného strýka Kima Čong-una, Jang Song-thaeka, a je teda prvou sesternicou Kima. Jang bol popravený, pretože pracoval pre Rothschildovcov, tvrdí Zang. Neboli sme schopní kontaktovať Kim Young-hee (znak Hee 姫 znamená princeznú), aby to potvrdila, ale dúfame, že nás bude kontaktovať po prečítaní tohto článku.

Americký poradca pre národnú bezpečnosť, John Bolton, a americký viceprezident, Michael Pence, sú tiež „Rothschildovými agentmi“, ktorí sa snažia zablokovať právo Mandžuov (Severokórejčanov) na svoje zlato, tvrdí Zang. Bolton sa húževnato snažil zmariť summit, ako to možno vidieť z jeho verejných akcií, napríklad jeho verejné vyhlásenie, že so Severnou Kóreou by sa zaobchádzalo ako s Líbyou.

Tieto tvrdenia Mandžuov sú zaujímavé tým, že to boli krajiny G7, ktoré mali osoh z Marshallovho plánu, a boli to práve tieto krajiny, s výnimkou Trumpovho režimu, ktoré sa snažili zmariť stretnutie Kima a Trumpa. Je tiež zaujímavé poznamenať, že tieto krajiny, spolu s pápežom Františkom, ako už bolo uvedené skôr, podporujú Parížsku dohodu ako spôsob, ako udržať finančný systém pod kontrolou klanu. Trump, ako poznamenávame, opustil stretnutie skupiny G7 ešte skôr, ako sa začali diskusie o Parížskej dohode.

Súdiac podľa výrazov tvárí, fotografia na odkaze nižšie môže pokojne zobrazovať rozčúlenie Rothschildových poskokov, keď im Donald Trump predložil doklady potvrdzujúc práva Severnej Kórey (Mandžuov) na zlato, ktoré v podstate kryjú finančný systém krajín G7 (teraz G6) a Izraela (odkaz).

Druhý člen kráľovskej rodiny Mandžuov, ktorý sa vyhýba publicite, sa chystá predložiť dlhopisy americkému veľvyslanectvu v Tokiu v Japonsku a požiadať Federálnu rezervnú radu, aby splnila svoje záväzky preplatením týchto dlhopisov, hovorí. SBD podporí jeho tvrdenia, rovnako ako ázijské tajné spoločnosti, ilumináti a ďalšie vplyvné skupiny, hovoria zdroje tajných spoločností. Cieľom bude oslobodenie ľudstva ukončením chazarského smrtiaceho zovretia finančného systému, zhodujú sa zdroje. „Bude to pád Babylonu, pretože zlodeji by nemali mať na starosti banky“ povedal člen kráľovskej rodiny Mandžuov (Čching).

Židia v SŠA, aj keď majú dôkladne vypláchnuté mozgy, sa začínajú prebúdzať a v mnohých kľúčových otázkach už nesúhlasia s izraelskými židmi (odkaz).

Zdá sa, že aj irackí židia si uvedomili, že Izrael je satanský podfuk a začali sa vracať do svojej skutočnej vlasti v Mezopotámii, skutočného prostredia mnohého z toho, čo je opísané v Starom zákone (odkaz).

Samozrejme, dokončenie oslobodenia Spojených štátov bude kľúčom k tomu, aby sa toto všetko aj skutočne stalo. Na tomto fronte „protikresťanská liberálna židovská bosorka, Ruth Bader Ginsburgová (povestná RBG) a kryptožidovka [satanistka] Sonia Sotomayorová … sa stali kandidátmi na odstránenie z Najvyššieho súdu zo strany Trumpa“, dodáva zdroj z Pentagonu.

Chazarská čvarga, prirodzene, sa nevzdá bez boja a donedávna aktívne „samovraždila“ informátorov. Na tomto fronte zdroje Pentagonu poznamenávajú, že dizajnérka kabeliek Kate Spadeová (švagriná komedianta Davida Spadeho) a šéfkuchár Anthony Bourdain sa „zasamovraždili“ obesením, pretože sa chystali odhaliť „pedofilné gangy“.

Poznámka na záver, k niečomu, čo nesúvisí so zvyškom tohto článku, ale napriek tomu je to zaujímavé: Minulý týždeň nás kontaktoval istý informátor z NSA, ktorý nám povedal, že hra Pokémon Go bola vyvinutá v NSA, aby sa hráči stali fotoaparátom vybavenými špiónmi. Cieľom bolo umiestniť zriedkavé príšery do miest, kde „sa pohybujú podozriví ľudia“ alebo z ktorých sú potrebné fotografie z iných dôvodov. To vysvetľuje nával hráčov Pokemon Go, ktorí vstupujú do zakázaných oblastí na celom svete a fotografujú (odkaz1, odkaz2).

Zdroj: benjaminfulford.net

Preklad ďurino, jún 2018

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *