Státisíce detí zabitých očkovaním!

Ďalšie dôkazy o škodlivosti očkovania

Každoročne sú očkované milióny malých detí. Rodičia ani lekári nevedia presne, aký jed im je v tejktorej vakcíne podávaný. Nezriedka dostáva dieťa pred svojim šiestym rokom 30 vakcín, často dostáva viaceré vakcíny súčasne. Smrtiaci koktail. Nová štúdia ukázala, že iba v USA zomrelo za posledných 20 rokov na následky tejto očkovacej praxe približne 145 000 detí.

Dávno nie je žiadnym tajomstvom, že moderná medicína vyrába zo zdravých ľudí pacientov. Farmapriemysel postupuje mimoriadne agresívne predovšetkým voči našim najmenším. Niet divu: nemôžu sa brániť a  väčšina rodičov chce pre svoje deti predsa to najlepšie. O  tom, že to najlepšie nemusí byť pre deti dobré – že ich to dokonca zabíja – svedčí štúdia, ktorá nedávno vyšla v  medzinárodnej publikácii „Human & Experimental Toxicology“. Opiera sa o  údaje amerického systému na hlásenie zdravotných komplikácií spojených s  očkovaním (Vaccine Adverse Events Reporting System, VAERS). Iba v USA zomrelo za posledných 20 rokov približne 145 000 detí na následky vakcín.

Štúdia jasne ukazuje, že čím viac vakcín dostane dieťa počas jednej návštevy pediatra, tým vyššia je pravdepodobnosť ťažkej negatívnej reakcie – až po smrť. Od piatej vakcíny dramaticky narastá množstvo hospitalizácií a úmrtí.


Ďalšie údaje a  grafy si môžete pozrieť napríklad tu.

Zdroj

Komentár:

Táto štúdia je plne v  súlade so štúdiou japonskej univerzity Kóbe, ktorá (nechtiac) dokázala, že opakovaná imunizácia (=očkovanie) zákonite vyvolá autoimunitné ochorenie. Každé očkovanie je pre dieťa ruskou ruletou. Otázka nie je, či dostane autoimunitné ochorenie, ale kedy ho dostane!

To už nemožno považovať za komplikáciu pri očkovaní, to je systémová chyba očkovania.

Keďže tieto údaje sú zodpovedným pracovníkom našich zdravotníckych organizácii dávno známe (ak sa k nim dopracuje laik, určite aj naša pani ministerka zdravotníctva), namieste je otázka, prečo sa očkovať ihneď neprestalo a prečo sa dávno nevyšetruje toto zločinné konanie, založené na ziskuchtivosti. Pre porovnanie, keď v bufete ľudia skonzumujú pokazenú tresku v majonéze, máte na krku hygienika, ktorý odoberie vzorky a zavrie vám prevádzku. A to sa nestalo nič zlé, hnačka, maximálne salmonelóza, ak nenastanú komplikácie.

Keď vakcína zabije dieťa, alebo spraví z neho doživotného mrzáka, autistu…, zodpovedné orgány to neriešia. Vôbec ich nezaujíma, čo v tej vakcíne presne je, nič nekontrolujú v laboratóriu, možno preto, lebo nevedia, čo v tej vakcíne má a nemá byť. Napriek tomu, že laboratória a vybavenie na to majú. Alibisticky sa spoľahnú na vyhlásenie výrobcu. Ďalšou otázkou je, že sa vie, že vo vakcínach sú jedy, ale nič sa s tým nerobí. A pritom ide o deti, ktoré sa nevedia brániť…

Tu už sa dávno nedá argumentovať dobrým úmyslom, nedostatkom „vedeckých dôkazov“. Ak niekto očkuje aj potom, ako sú verejne známe takéto desivé informácie, dopúšťa sa ublíženia na zdraví. A na to sú v tomto štáte zákony. Očkovanie sa malo dávno zastaviť už pri prvých podozreniach. Teraz prichádzajú dôkazy…

To, že zodpovední nekonajú, si možno vysvetliť tak, že buď nemajú informácie, alebo ich nevedia vyhodnotiť, alebo cielene nekonajú (je jedno, či za peniaze alebo z presvedčenia). Všetky dôvody ich diskvalifikujú z funkcie.

Rodičia, skôr než vám pediater vyrobí malého autistu (za vaše peniaze), radšej sa informujte!

Preklad z  nemčiny a komentár ďurino, jún 2013

3 komentáre k “Státisíce detí zabitých očkovaním!”

  1. dobry den,je to naozaj vsetko pravda mam doma 4ročneho autistu,len by som chcela vedietako mame postupovat aby sme sa vyhli dalšimu očkovaniu ktore nas čaka v piatich rokoch.ja vam dakujem za vsetky rady s pozdravom anka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *