Šťastný nový rok: Stovky popredných chazarských mafiánov, vrátane rodiny Bushov, boli prepravené do väzenia na základni Guantánamo

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 1. 1. 2018

V historickom okamihu poetickej spravodlivosti sa väčšina hlavných páchateľov falošnej „vojny proti terorizmu“ Spojených štátov teraz sama dostala do väzenského tábora na základni amerického námorníctva v zálive Guantánamo na Kube, uviedli zdroje Pentagonu. „Rothschildove kone George Soros, Peter Munk, Peter Sutherland, Bushovci, Podestovci a mnoho ďalších mohli byť letecky prepravené na základňu, aby sa postavili pred vojenské súdy, pretože ministerstvo obrany vynaložilo 500 miliónov dolárov na modernizáciu väzenia a navýšilo počty členov vojenskej polície a vojenského námorníctva“, uvádzajú zdroje.

Jedným z mnohých znakovo toho, ako historická je nová americká revolúcia, je skutočnosť, že „v novom roku sa nevráti 30 kongresmanov“, hovoria zdroje Pentagonu. Zdroje CIA tiež potvrdzujú, že bývalý americký prezident Bill Clinton, ktorý spolupracuje v snahe dosiahnuť nižší trest, vynáša informácie na ľudí ako sú bývalý šéf CIA John Brennan, vrchný americký agent Mosadu Rahm Emmanuel, bývalý viceprezident Dick Cheney a mnoho ďalších.

Ďalej, americký prezident Donald Trump vyhlásil január roku 2018 za „mesiac proti otroctvu“ (odkaz).

…centrá obchodovania s ľuďmi na celom svete sú podrobované raziám a zatvárané. V Saudskej Arábii bolo podľa ruských zdrojov FSB oslobodených 3 000 detských sexuálnych otrokov. V Spojených štátoch došlo 27. decembra k výpadku elektrickej energie v „Disneylande, raji pedofilov“, keď miesto obsadili špeciálne jednotky na boj proti otrokárom, hovoria zdroje Pentagonu. Minulý týždeň zomrel dedič denníka Washington Post, Bill Graham, a Jordan Feldstein, brat herca Jonaha Hilla, čo zrejme súvisí s týmito udalosťami, zdôrazňujú zdroje.

Ďalším krokom bolo to, že Julian Assange „bol prevezený z ekvádorského veľvyslanectva, aby zvrhol kabalu, a môže mu byť spolu s Mikeom Flynnom odpustené“, dodávajú zdroje.

A „na vianočný deň elitná špeciálna vojenská jednotka Delta Force obsadila zámok vo vlastníctve bývalého prezidenta Baracka Obamu v Thajsku, plný zbraní, výbušnín, zlata a tunelov, ktoré môžu súvisieť s [bývalým thajským premiérom] Thaksinom Shinawatrom, Bushmi a obchodovaním s ľuďmi“, hovoria zdroje Pentagonu.

Počas víkendu sme dostali aj správy z dvoch zdrojov CIA pôsobiacich v juhovýchodnej Ázii, ktoré sa čítajú ako hollywoodsky thriller, o krádeži 100 ton zlata na otvorenom mori.

„Väčšina zlata, použitého na krytie novej, globálnej zlatom krytej meny, je uložená v Jakarte. Je tam viac ako 100 000 ton zlata. Je známe ako ‘neregistrované’ zlato z obdobia [prezidenta Indonézie] Sukarna, keď bol M1 pre záručné účty“, uviedol jeden zo zdrojov. „Časť tohto zlata, ktoré nie je súčasťou japonských zásob nazhromaždených počas 2. svetovej vojny z Číny a Ázie, bola minulý týždeň ukradnutá“, uvádza zdroj.

Toto je oficiálna verzia: (odkaz)

Takto bolo zlato presunuté do Jakarty: (odkaz)

Nasleduje čiastočný preklad:

„Zo strany mora, Satkamal Lantamal XII Kal-Lemukutan 11-12-15 sa podieľala na ochrane prezidenta Joka Widodu,ktorý sa v rámci pracovnej návštevy zúčastnil na Národnej vianočnej slávnosti v provincii Západný Kalimantan, ktorá sa konala vo štvrtok popoludní v Pontianaku.

Inými slovami, návšteva moslimského prezidenta Indonézie na oslavu Vianoc bola zásterkou na dôležitý námorný presun 100 ton zlata.

Avšak tri zdroje, vrátane indonézskeho generála, hovoria, že loď vojenského námorníctva, prevážajúca náklad zlata, bola unesená na mori v medzinárodných vodách.

Tu je verzia udalosti zo strany zdroja CIA:

„Bola to veľmi dobre naplánovaná operácia. Zlato bolo preložené do ponorky a zmizlo do Singapuru. Bola to súčasť celkovej hry na vrchole indonézskej vlády spolu s niekoľkými špičkovými hráčmi v singapurskej vláde. Sľub daný počas tajného stretnutia na samite APEC vo Vietname bol použitý na osobný prospech. Skutočne špičkoví hráči, naplánovali toto divadlo a zmizli aj so zlatom.

„Malo byť použité ako malá časť novej, zlatom krytej meny s Ruskom, Čínou a Indiou. Jeho čistota v súčasnosti predstavuje 90 % a ľahko sa pretaví na čistotu 99,95 (minimum povolené združením LBMA [Asociácia výrobcov drahých kovov]). Odhadované množstvo 80 až 100 metrických ton spraví z niekoľko málo osôb na čele indonézskej vlády ľudí mimoriadne majetných v 3d matrixe (pokým tento pretrváva). Problémom je však, že ukradli niečo veľmi dôležité.

„Bolo určené v prospech ľudstva. Bolo mi povedané, že dôjde k následkom, vrátane prísnych trestov, ako je uväznenie alebo horšie. Pohyb zlata je sledovaný špeciálnym zariadením pod kontrolou Bielych klobúkov. Páchatelia sa nemajú kam schovať. Ich mená sú už známe.“

„Títo špičkoví skorumpovaní politici konali na príkaz svojich pánov, sionistickej kabaly, ktorá má ešte stále v Indonézii silné postavenie.“

Prevoz a súvisiaci únos zlata sú spojené s nejakou významnou finančnou udalosťou, ktorá nastane niekedy v prvej polovici tohto roka, hovorí samostatný zdroj CIA. Tento zdroj, ktorý nám v minulosti poskytol tak cenné informácie ako aj bludy, tvrdí, že finančný systém bude kompletne odstavený, akciový trh klesne na nulu, bankové účty budú vyprázdnené a bankomaty budú vypnuté, keď sa táto udalosť stane. Nasledovať bude spustenie nového, zlatom krytého systému, hovorí tento zdroj.

Existujú určité dôkazy, ktoré podporujú tento scenár. India, Rusko, Čína a mnohé ďalšie krajiny verejne oznámili, že prechádzajú na zlatom krytú menu. Číňania oznámili tiež, že s ropou budú obchodovať za zlato a jüany. Okrem toho bolo nahradené celé vedenie Federálneho rezervného výboru.

Vidíme tiež, že svetové akciové trhy sa čoraz viac odchyľujú od reality. Dokonca aj ľudia, ktorí nikdy neštudovali ani len základnú ekonomiku, vedia, že keď predáva viac ľudí, ako kupuje, ceny klesajú. Napriek tomu akciový trh Spojených štátov dosiahol rekordné výšky, aj keď počet predávajúcich od roku 2013 výrazne prevyšuje počet kupujúcich. Realita si vždy nájde spôsob, ako človeka dobehnúť a ilúzie nikdy nepretrvávajú večne (odkaz).

Na obzore sú aj náznaky ďalšieho šoku typu Lehman Brothers: odkaz

V každom prípade, ak budú vykonané správne opatrenia, bude možné počas tohto roka úplne ukončiť vládu chazarskej mafie nielen v SŠA, ale aj na celom svete. Na začiatku tejto bitky ma zdroje Pentagonu vyzvali, aby som „rozmýšľal ako vojak“ a prišiel s konkrétnymi cieľmi. Roky výskumu a rozhovorov so stovkami zdrojov, vrátane Rothschildov, Rockefellerov a členov japonskej kráľovskej rodiny mi priviedli k záveru, že problém s konečnou platnosťou spočíva v slobodomurárskej lóži P2 a ich pláne vytvoriť jednotné svetové náboženstvo a svetovú fašistickú ríšu, ovládanú potomkami rímskych cisárov.

Napríklad nedávno mi jeden zdroj NSA povedal, aby som si pozrel televízny seriál z konca 80. rokov s názvom „Bourne Identity“. Príbeh sa točí okolo poľovačky na Carlosa Šakala (Ramíreza Sáncheza), notorického teroristu, ktorý pôsobil 30 rokov v druhej polovici minulého storočia. Zaujalo ma, že v príbehu Carlos žije pod ochranou kláštorov a pracuje mimo kostolov, pretože Leo Zagami z lóže P2 mi povedal, že to boli oni, kto šírili tak katolicizmus, ako aj komunizmus.

Skutočne ma však serie, že Carlos, ktorý bol zatknutý v roku 1994, smel v roku 2003 vydať knihu Revolutionary Islam, propagujúcu terorizmus. V rovnakom čase Ministerstvo pre vnútornú bezpečnosť SŠA zmrazilo účty vydavateľov, ktorí chceli vydať moju knihu o tajnom boji za planétu Zem, ktorá propaguje svetový mier. Môžete vidieť, za koho kopú ľudia ustavične šíriaci strach a propagujúci vojny (Irán, Severná Kórea, Sýria atď.) vo svojich ovládaných médiách.

Takže, na záver, ak vojsko Spojených štátov a agentúra Biele Klobúky budú chcieť v roku 2018 dobojovať bitku a chcú konkrétne ciele, odporúčal by som im zamerať sa na Kalábrijský polostrov, Rím, Miláno, Tel Aviv, Zug a Bazilej. Ak tak urobia, vyradia samozvaných sociálnych inžinierov, ktorí sú za terorizmom, operáciami pod falošnou vlajkou, masovou migráciou mladých nezadaných moslimských mužov (nie rodín) do Európy atď. Pápež František, propagujúci podvod s globálnym otepľovaním, je iba pekná tvárička tejto démonickej skupiny.

Záverečná poznámka: japonská vojenská spravodajská služba mi povedala, že v novom roku sa plánuje nejaká operácia proti Bank of Japan.

Spravme šťastný a víťazný nový rok pre ľudí a živé bytosti na tejto planéte.

Preklad ďurino, január 2018

zdroj: benjaminfulford.net

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (44 votes cast)
Šťastný nový rok: Stovky popredných chazarských mafiánov, vrátane rodiny Bushov, boli prepravené do väzenia na základni Guantánamo, 4.3 out of 5 based on 44 ratings

12 komentárov k “Šťastný nový rok: Stovky popredných chazarských mafiánov, vrátane rodiny Bushov, boli prepravené do väzenia na základni Guantánamo”

 1. Nikde ani slovko o zatýkaní elity…….
  Prianie z článku ešte neznamená skutočnosť. Sci-fi politika.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
  1. Neexistencia dôkazu nie je dôkazom neexistencie.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   1. Aj ja by som si to prial čo je v článku napísané, ale bohužiaľ všetko čo je na tom bogu je len fikcia, bez urážky su to sračky.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    1. Chceš povedať, že ty si myslíš, že sú to sračky. Tomu by som ešte rozumel…

     VN:F [1.9.22_1171]
     Rating: 3.0/5 (1 vote cast)
     1. Škoda že sa duri takymi diskutermi zaoberas 23

      VA:F [1.9.22_1171]
      Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 2. hneď na začiatku je povedané všetko: „mohli byť letecky prepravené na základňu“. Najpodstatnejšie je slovíčko mohli.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *