Stane sa podpora Izraela a židovského náboženstva na Slovensku trestným činom?

Zdá sa, že zahraniční agenti, ktorí navrhli vpašovať do slovenského trestného poriadku paragrafy o extrémizme, si strelili do vlastného kolena. Ak tento právny paškvil (špeciálny súd, oné… experti na extrémizmus a pod.) skutočne začne platiť, podpora Izraela pre jeho zločiny proti ľudskosti a genocídu Palestínčanov bude na Slovensku očividne trestným činom.

To isté možno povedať o talmudskom židovskom náboženstve, ktoré považuje židov za nadľudí (údajne bohom vyvolených) a nežidov za zvieratá a obsahuje mnoho ďalších rasových pikošiek.

Kam vedie náboženská a rasová nadradenosť a netrestanie skutočného rasizmu, to dokazuje množstvo videí, ak sa ich podarí natočiť. Väčšina zverstiev však ostane bez svedkov…

Jedna z mnohých surových a drastických ukážok postupu židovského IDF bohom vyvoleného rasistu „voči skupine osôb alebo jej členovi“ (video nevhodné pre slabšie povahy, v tomto výnimočnom prípade však „zviera“ nezomrie).

V ďalšom videu palestínske dievča toľko šťastia nemá. Židovský nadčlovek ju zastrelí na ceste zo školy. Prečo? No… oné… antisemitka!

https://youtu.be/At0CpwGmOEA

Našťastie podpora tohto rasistického režimu bude na Slovensku čoskoro trestným činom a napríklad skupina priateľov štátu Izrael sa ocitne mimo zákon.

Alebo sa azda mýlim?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *