SŠA a Rusko dostávajú Rothschildom ovládané krajiny Francúzsko a Nemecko pod tlak

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 30. 5. 2017

Všetci dobre vnímali počas posledného samitu G7 rozkol v mocenskej štruktúre Západu medzi meritokraticky nastavenými gnostickými iluminátmi a chazarskými rodinami pokrvných línií. Podľa tých, ktorí dodržiavajú normálny diplomatický protokol, vojna slov počas stretnutia a po ňom medzi Nemcami a Francúzmi na strane jednej a Britmi a Američanmi na strane druhej nemala obdobu počas celej povojnovej éry. Americký prezident Donald Trump napríklad vyhlásil o Nemcoch, že sú „veľmi, veľmi zlí“ a vyhrážal sa zastavením dovozu nemeckých áut do SŠA (odkaz).

Vo svojom prejave k NATO nehovoril o článku 5 Severoatlantickej zmluvy, ktorý definuje poskytnutie pomoci v prípade napadnutia, čo teraz znamená, že Rusi by teraz mohli jednoducho vtrhnúť do Francúzska a Nemecka bez toho, aby si museli robiť starosti zo SŠA. Bez pomoci SŠA by Nemecko a Francúzsko v priebehu niekoľkých týždňov podľahli Rusku.

Nemecká spolková kancelárka Angela Merkelová po samite vyhlásila, že „Európa musí vziať svoj osud do vlastných rúk“, a poznamenala, že Briti s brexitom a SŠA s Trumpom už nie sú spoľahlivým partnerom. Otrok Nemcov, francúzsky prezident Emmanuel Macron, splnil pokyny svojich pánov, cielene sa choval k Trumpovi urážlivo a pokúsil sa poraniť mu ruku počas stisku (odkaz).

Tento druh neprístojnosti a aj občianska vojna vo Washingtone DC podnietila oficiálne čínske médiá ku komentáru, že západná demokracia sa „rozpadá“ (odkaz).

Tón článku posilňuje údaje NSA, že čínsky prezident Si Ťin-pching pracuje pre Rothschildovcov, pretože ohľadom Trumpa sa prísne drží klamstiev médií akciovky SŠA a predpovedá, že Trump bude pre „Rusko“ zbavený svojho úradu. Číňania sú, prirodzene, roztrpčení z Trumpa, pretože investovali obrovské čiastky do Hillary Clintonovej a bolo im prisľúbené, že v prípade jej volebného víťazstva získajú ako odmenu Japonsko.

To, o čo tu v skutočnosti ide, je rozkol medzi krajinami, ktoré sa ešte stále nachádzajú v područí chazarských pokrvných línií a krajinami, ktoré sa pohybujú smerom k meritokracii. Inými slovami, pani Merkelová, ktorá je ako Hitlerova dcéra členom sasko-gótsko-rothschildovskej rodiny, buduje vozovú hradbu pre nadvládu chazarských pokrvných línií v Európe, zatiaľ čo SŠA sa ich zbavujú.

Spojené kráľovstvo a Kanada otvorene zachovávajú nadvládu pokrvných línií a verejne ich podporujú, každý to môže vidieť; neukrýva sa za klamstvami a vraždami ako v Nemecku, Francúzsku, Taliansku a inde.

Bitka vo vnútri SŠA proti zadnému voju Chazarov, ktorý vo Washingtone DC ešte stále drží svoje pozície, postupne dosahuje svoje koncové štádiá, zhodne informujú zdroje z Pentagonu a agentúr. Zbigniew „je ľahšie zabiť milióny ľudí ako presvedčiť milióny ľudí“ Brzezinski „bol vyslaný, aby sa stretol so svojim majstrom Rockym [zosnulým Davidom Rockefellerom]“, poznamenávajú zdroje

Brzezinského smrť znamená, že zmizol najdôležitejší architekt protiruskej kampane vo Washingtone DC a táto hystéria preto postupne skončí. Washingtonská elita je v skutočnosti v stave holej paniky, odkedy vysvitlo, že takzvaný Rus, ktorý vyniesol e-maily Hillary Clintonovej, nebol nikto iný ako Seth Rich, pracovník Demokratickej strany, ktorý bol preto zavraždený (odkaz).

Smrť Davida Rockefellera znamená, že celá jeho sieť kontroly, od vražedných brigád až po jeho Radu pre zahraničné vzťahy, [skupinu] Bilderberg a Trilaterálnu komisiu, sa rúca. To je skutočný dôvod na paniku.

Naviac, snahy Chazarov masovo vyvraždiť neokonzervatívnu odnož, aby znovu získali kontrolu nad FBI a teda nad činnosťou polície v SŠA, boli porazené v tom okamihu, kedy „agentovi Mosadu, izraelskému agentovi s dvojitým občianstvom, Joe Liebermanovi“ zablokovali výkon jeho poverenia.

Aby toho nebolo málo, Jared Kushner, popredný chazarský agent Trumpovho režimu, má veľké problémy, ako sa zhodujú viaceré zdroje. „Kuschnera možno nielen vyhodili, ale bude zároveň aj stíhaný“, uvádzajú zdroje z Pentagonu. Vojenská polícia a kongres vyšetrujú Kuschnera, rovnako ako Trumpa, spoločnosť Lockheed Martin, banku Goldman Sachs a bývalého generála Davida Petraeuse pre prijímanie alebo poskytovanie úplatkov za obchod so zbraňami v hodnote 400 miliárd dolárov, ktorý oznámila Saudská Arábia.

Keď už hovoríme o Saudskej Arábii, možno je vhodný čas pozrieť sa na celkový výsledok Trumpovej návštevy hlavných monoteistických mocenských centier Arábie, Izraela a Vatikánu, aby sme v širšom obraze mohli vidieť, čo sa deje.

Ako prvé treba poznamenať, že Trumpov telefonát arabskému NATU potvrdzuje, že USA a Rusko dosiahli dohodu ohľadom rozdelenia kontroly nad Stredným východom a jeho ropnými zdrojmi. V tomto rozdelení Rusko získa vplyv na Turecko a obnovenú Perzskú ríšu, ktorá zahŕňa Irán rovnako ako časti Iraku, Sýrie a Libanonu. Spojené štáty získajú Izrael, arabské štáty Rady pre spoluprácu v Perzskom zálive, Jordánsko a Egypt. Pre Pentagon to znamená, že ich súkromnú zásobáreň zemného plynu im ostane k dispozícii, aby mohli plniť svoje bojové stroje a pokladne.

Skutočnosť, že Trump sa stretol s pápežom a že ich konverzácia prebiehala lepšie, ako sa očakávalo, tiež zdôrazňuje existenciu kresťanskej aliancie Ruska, Vatikánu a amerických patriotov proti Chazarom uctievajúcim Satana. Ukázalo sa, že pápež František nazval Boha Luciferom preto, lebo Satan podľa katolíckej doktríny po svojej rebélii stratil titul Lucifera [nosiča svetla, svetlonosa].

Trump počas svojej návštevy Izraela tiež zanechal Chazarom správu tým, že odmietol dať sa odfotiť pri múre nárekov spolu s izraelským premiérom a vedúcim satanistom Benjaminom Netanyahuom, ako uvádzajú zdroje z Pentagonu. Správa znie, že staré mesto Jeruzalema je okupovaným územím, ktoré musí byť vrátené Palestíne, vysvetľujú zdroje.

Trumpovi bol tiež prečítaný zákon o zhromažďovaní za účelom vzbury [riot act] v súvislosti s vojnou, keď navštívil pápeža, podľa jezuitských zdrojov. Bol upozornený na to, aby ho ani nenapadlo použiť svoje takzvané arabské NATO ako zámienku na rozpútanie 3. svetovej vojny medzi Arabmi a Iránčanmi. Trump vie, že ak sa o to pokúsi, bude zbavený svojho úradu, uvádzajú zdroje.

Melania Trumpová tiež prejavila svoj postoj tým, že počas návštevy Saudskej Arábie odmietla zahaliť si hlavu, rovnako ako aj počas návštevy múzea holokaustu (zápalná obeta), zatiaľ čo počas svojej návštevy pápeža tak urobila. Inými slovami, jej posolstvom bolo, že hybnou silou prezidentskej funkcie Trumpa bolo kresťanstvo, nie židovstvo alebo islam.

Ruský prezident Vladimír Putin sa minulý týždeň tiež vyjadril jednoznačne, že hybnou silou jeho režimu bolo kresťanstvo. Počas slávnostnej ceremónie zasvätenej cirkvi, ktorá sa konala pri príležitosti stého výročia boľševickej revolúcie v roku 1917, Putin povedal „tento kostol je venovaný vzkrieseniu Krista a novým mučeníkom, inými slovami, spomienke na tých, ktorí trpeli počas rokov prenasledovania náboženských činiteľov a ktorí zomreli počas tejto doby represie.” (odkaz).

Nie je potrebné zdôrazniť, že ľudia, ktorí spôsobili utrpenie Rusov počas 20. storočia, sú tí istí satanisti, ktorí stoja za vojnychtivými neokonmi, ktorý vykonali veľa pre to, aby sa Spojené štáty premenili na hlavný zdroj zla vo svete 21. storočia.

Satanisti sú všade na Západe krátko pred svojou definitívnou porážkou, preto sa bojové pole posúva proti nim smerom k Ázii.

Satanisti so svojou žoldnierskou armádou ISIS tu napadli Filipíny, pretože filipínsky prezident Rodrigo Duterte za pomoci Číňanov a Rusov nielen vykopol Chazarov z krajiny, ale v súčasnosti likviduje aj ich obchod s drogami a ich pedofilné operácie v krajine, informujú zdroje z Pentagonu. Duterte „zatkol 3000 online obchodníkov s deťmi, potom ako sa stretol s Trumpom“, uvádzajú. Možno preto médiá riadené chazarskými satanistami zverejnili tajný prepis telefonického rozhovoru medzi Trumpom a Dutertem (odkaz).

Ďalším ohniskom napätia v Ázii je prirodzene aj naďalej situácia v Severnej Kórei. Zdroje z japonského Pravého krídla z okolia cisára medzičasom informujú, že Severná Kórea dlhý čas spolupracovala s Izraelom, na vytvorení „Babylonu 2.0“, čiže na zotročení ľudstva v prospech Chazarov.

Potom tu ešte tak v Číne ako aj Japonsku pod povrchom prebieha intenzívny boj o moc, tvrdia početné tamojšie zdroje z politiky a podsvetia. Médiá a tiež časť establišmentu v Japonsku očividne vedú kampaň, ktorá má premiéra Šinzóa Abeho odstrániť z jeho funkcie, tým že verejne prepierajú nie menej ako šesť rôznych škandálov, väčšina z nich sú nejasné kšefty s nehnuteľnosťami, do ktorých je vraj zapletený.

Zdroj z jeho bezprostrednej blízkosti informuje, že Abe je veľmi chorý, je však odhodlaný, ak to bude potrebné, umrieť vo svojom úrade. Rothschildov otrok a minister financií Taró Asé chcel zaujať Abeho miesto, no jeho najdôležitejší podporovateľ, ťažká váha v LDP (Liberálna demokratická strana) Kaoru Yosano, bol minulý týždeň zabitý, poznamenávajú zdroje z japonského Pravého krídla (odkaz).

Zdroj z pravého krídla ďalej informoval, že osoba, ktorá najnovšie navštívila cisára a požadovala vydanie peňazí, nebol Rothschildov sluha Michael Greenberg, ako som informoval vo svojej správe, ale skutočne bývalý riaditeľ DIA (americká vojenská spravodajská služba), Michael Flynn, ktorý, ako informoval zdroj, povedal, že ho poslal Henry Kissinger. Musel sa vrátiť s prázdnymi rukami, uviedol zdroj. V každom prípade bude musieť Kissinger osobne predstúpiť pred niektorého člena Spoločnosti Bieleho draka, aby dokázal, že ešte žije a nie je iba animovaným počítačovým obrazom.

Zdroje čínskeho podsvetia zo Šanghaja, z Kuang-tungu a Taiwanu zhodne informujú, že akcia na odstránenie prezidenta Si Ťin-pchinga je v plnom prúde. Hovoria, že jeho nepopulárne protikorupčné hnutie je iba zámienkou na odstránenie rivalov.

Číňania okrem toho zintenzívnili svoje úsilie vystúpiť zo západného finančného systému ovládaného Chazarmi, potom ako ratingová agentúra Moody’s posunula hodnotenie bonity Číny smerom dole. Číňania stoja za bitcoinom, uvádzajú zdroje z ázijských spravodajských agentúr, preto hodnota bitcoinov vystrelila do výšin, potom ako bolo oznámené zníženie bonity. Číňania už dlho predpovedali, že vratký, na báze Windows Vista realizovaný medzinárodný platobný systém SWIFT je zastaraný. Ázijčania medzičasom podporujú kryptomenu krytú zlatom.

Preklad z nemčiny ďurino, jún 2017

Zdroj: benjaminfulfordtranslations.blogspot.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (12 votes cast)
SŠA a Rusko dostávajú Rothschildom ovládané krajiny Francúzsko a Nemecko pod tlak, 4.4 out of 5 based on 12 ratings

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *