Spojené štáty uskutočnili jadrový útok na Severnú Kóreu a Japonsko sa rozhodlo vykopnúť premiéra Abeho

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 2. 10. 2017

Minulý týždeň letectvo Spojených štátov zhodilo jadrovú bombu na vrchol hory v blízkosti testovacieho jadrového areálu Severnej Kórey, ako varovanie tejto krajine s cieľom zastaviť jej nedávne provokácie vypustenými raketami, uvádzajú zdroje NSA. Svetové médiá uvádzali iba to, že bombardéry Spojených štátov nikdy v 21. storočí neleteli tak blízo demilitarizovanej zóny medzi Južnou a Severnou Kóreou (odkaz).

Po tomto prelete nasledovali správy o zemetrasení so silou 3,5 v blízkosti miesta, v ktorom Severná Kórea nedávno testovala vodíkovú bombu. Protikladné správy médií opísali toto zemetrasenie buď ako prirodzené, alebo ako výsledok jadrového výbuchu. Severná Kórea sa však po tejto udalosti nepochválila novým jadrovým testom (odkaz).

Americký prezident Donald Trump akoby naznačil tento útok nasledujúcou správou na sociálnej sieti: „Povedal som Rexovi Tillersonovi, nášmu úžasnému štátnemu tajomníkovi [v skutočnosti ministrovi zahraničných vecí], že stráca čas snahami o rokovania s raketovým človiečikom… Šetri si energiu Rex. Urobíme to, čo je potrebné urobiť! Byť milý k raketovému človiečikovi nefunguje už 25 rokov; prečo by teraz fungovalo? Clinton zlyhal, Bush zlyhal a Obama zlyhal. Ja nezlyhám.“

Po jadrovom útoku na Severnú Kóreu nasledovalo rozhodnutie ázijských tajných spoločností, v koordinácii s chazarským mafiánom Henrym Kissingerom, zbaviť sa japonského premiéra Šinzó Abeho, uviedli zdroje ázijských tajných spoločností. To je dôvod, prečo Abe oznámil, že 22. októbra sa budú konať všeobecné voľby, hovoria zdroje. Nasledujúci japonský premiér, guvernérka Tokia, Juriko Koike, bude prvou ženskou premiérkou v Japonsku, dodávajú.

Japonské korporačné propagandistické médiá teraz pripravujú cestu pre „znepokojujúce víťazstvo“ novej strany guvernérky Koike, so zvýšeným zameraním sa na škandály Abeho a s glorifikáciou Koike. V súlade s tým, čo im bolo nariadené, sa všetky opozičné strany, náhle a jednohlasne rozhodli podporovať Koike.

Koike je tiež podporovaná japonským politikom veteránom Ičiró Ozawom, ktorý je široko vnímaný ako severokórejský agent (jeho matka je Severokórejčanka) a Rockefellerova bábka (Jay Rockefeller mu napísal predhovor k jeho anglickej autobiografii). Rockefellerov obchodný zástupca, Henry Kissinger, aktivuje všetkých svojich vazalov v Japonsku ako Ozawa, aby zabezpečil, že Koike skutočne nahradí nepopulárneho Abeho, súhlasia viaceré zdroje.

S touto kampaňou je tu spojenie Saudskej Arábie a Kórey, v podobe etnického kórejského podnikateľa Masajoši Sona. Son teraz vlastní investičnú skupinu Fortress Investment Group, ktorá zase vlastní spoločnosť Musashi Engineering, ktorá vyrába stroje, ktoré ukradli japonské voľby. Nezabudnite, že to bol Son, ktorému nedávno dala Saudská Arábia 100 miliárd dolárov a ktorý neskôr 50 miliárd z nich ponúkol Donaldovi Trumpovi (odkaz).

Koike hovorí plynule arabsky a je v Japonsku všeobecne známa ako priateľská voči Blízkemu východu, najmä jeho krajinám produkujúcim ropu. Pravdepodobne nie je žiadna náhoda, že Koike hovorí, že je proti jadrovej energii, pretože odstavenie japonských reaktorov by znamenalo, že Japonsko bude musieť nakúpiť viac ropy zo Saudskej Arábie, na udržanie svojej elektrickej rozvodnej siete v chode.

Koike sa tiež zaviazala posilniť japonskú vojenskú alianciu so SŠA. Robí to preto, lebo celý japonský otrocký establišment má obavy z toho, kto nahradí admirála Harry Harrisa ako vrchného amerického vojenského veliteľa v Tichomorí. Mal to byť admirál Scott Swift, ten však minulý týždeň, keď sa dozvedel, že nebude Harrisovým nástupcom, oznámil svoj odchod do dôchodku (odkaz).

Japonský otrocký establišment má hrôzu z toho, že budúci vrchný veliteľ bude dodržiavať odporúčania japonskej bezpečnostnej polície a dá pozatýkať 700 chazarských otrokov, ako sú bývalí premiéri a bývalí guvernéri Bank of Japan. Či sa zatýkanie naozaj uskutoční, bude závisieť od toho, čo urobí Koike, za predpokladu, že sa chopí moci tak, ako bolo sľúbené. Konkrétne, ona a bábkový politický establišment sa budú musieť prestať snažiť začať 3. svetovú vojnu pre svojich Rothschildovských pánov. Budú vyzvaní, aby dosiahli mier a dosiahli dohodu o znovuzjednotení Kórejského polostrova, uviedli zdroje CIA v Ázii.

„So [Stevenom] Bannonom ako tieňovým prezidentom mimo Bieleho domu a otočením Kissingera tak, aby skrotil Čínu, sú nacionalisti pripravení poraziť globalistov a posluhovačov establišmentu“, takto záhadne sa vyjadrili zdroje Pentagonu k tejto situácii.

Ďalším posluhovačom establišmentu, iným ako Abe, ktorý tvrdí, že dostáva príkazy na pochod [marching orders], je premiérka Spojeného kráľovstva Theresa Mayová, podľa zdrojov CIA. O Mayovej bolo rozhodnuté, že bude nahradená vodcom britskej labouristickej strany (a členom hnutia za pravdu o útokoch 9/11) Jeremym Corbynom, hovoria zdroje. „Bola urobená dohoda na najvyššej úrovni, aby bolo umožnené Corbynovi pokračovať. V opačnom prípade jeho ľudia zverejnia skutočný príbeh Grenfell Tower”, hovoria zdroje. Viac ako 400 ľudí zomrelo v tomto úmyselne založenom požiari, ktorý bol myslený ako obeť satanskej entite Moloch, vysvetľujú zdroje (odkaz).

Izrael ako bašta chazarskej čvargy tiež „utŕžil facku, pretože SŠA odmietajú uznať nezákonné kurdské referendum,“ uviedli zdroje Pentagonu. Okrem toho „Rusko a Čína prinútili Interpol, aby akceptoval Palestínu, takže izraelskí zločinci a teroristi z Mosadu budú môcť byť zatýkaní na celom svete,“ dodávajú.

Chazari čelia viacerým porážkam aj vo svojej bývalej americkej bašte. V Hollywoode polícia vyšetruje smrť zakladateľa Playboya, Hugha Hefnera ako vraždu, pretože podľa Pentagonu a policajného oddelenia Los Angeles bol pripravený odhaliť pedofíliu, mučenie, ľudské obete a iné hrôzy, ktorých sa dopustila hollywoodská elita (odkaz).

Rovnako aj na juhu SŠA „pešiak kabaly, senátor Alabamy Luther Strange, podporovaný [vodcom republikánskej väčšiny v Senáte] McCnellom a mašinériou republikánov, bol porazený kresťanským konzervatívnym sudcom Royom Mooreom, ktorého podporuje Bannon a Trumpova základňa“, uviedli zdroje Pentagonu.

„Trump mal Luthera na háku a nemal by inú možnosť, ako vykopnúť svojho zaťa Jareda Kushnera za to, že ho dotlačil k podpore nesprávneho človeka, [rovnako ako] za používanie súkromných e-mailov, registráciu k voľbám ako žena a klamstvo o svojej bezpečnostnej previerke a finančné odhalenia, nehovoriac o tom, že koná ako agent Izraela“, dodávajú. Kushnerov prístup k Trumpovi už obmedzuje veliteľ štábu Bieleho domu, generál John Kelly (odkaz).

Okrem toho „s podporou vojenskej chunty, ktorá riadi prevádzku Bieleho domu, bol [špičkový generál Spojených štátov Joseph] Dunford jednomyseľne schválený Senátom na druhé dvojročné funkčné obdobie ako predseda Zboru náčelníkov štábu armády SŠA“, dodáva Pentagon.

Chazarský pokus využiť Národnú futbalovú ligu (NFL) na protiútok proti armáde tým, že nariadili hráčom, aby nestáli, keď sa hrala národná hymna, tiež dopadol žalostne.

Takto opísal situáciu Pentagon: „NFL, vybičovaná židovským Hollywoodom, aby viedla vojnu nielen proti americkej vlajke, ale aj proti americkej armáde, je teraz bojkotovaná vlastencami, ktorí teraz bojkotujú nielen ligu a jej tímy, ale aj firemných sponzorov ako Nike, Ford, Pepsi, Visa, FedEx, Hyundai, Anheuser Busch, Microsoft, Dannon, McDonalds a Procter & Gamble“.

Výsledkom bolo, že „potom, ako Trump mobilizoval svoju nacionalistickú základňu, ktorá rýchlo rozprášila protesty v NFL [proti násiliu na černochoch], riadené židovskou mafiou, židmi prevádzkovaná Národná basketbalová asociácia (NBA) to pochopila a nariadila svojim prevažne černošským hráčom, aby počas hrania národnej hymny stáli“ zdroje pokračujú.

V ďalšej prehratej bitke Chazarov a ich drogových pánov, Chuck Rosenberg, šéf americkej agentúry pre boj proti drogám (DEA), chránenec bývalého šéfa FBI Jamesa Comeya, bol vykopnutý potom, ako americká armáda pochovala jeho plány zlúčiť DEA s FBI, zdroje uviedli.

Žalostne dopadol aj chazarský útok na Portoriko vedený geoinžinieringom nasmerovanou búrkou, ktorý mal škandalizovať Trumpov režim. Chazari spustili masívnu kampaň pomocou falošných účtov na Twitteri a v propagandistických médiách, ktoré stavajú Portoriko do role obete katastrofy a Trumpa do role rasistu, ktorý nepomohol. Pritom americká armáda v skutočnosti poskytla všetku potrebnú logistiku, aby veľmi rýchlo dostala Portoriko na nohy. Jediným zostávajúcim problémom je, že Chazari využili svoju moc nad finančným systémom a vypli bankomaty na ostrove. Ak sa pozriete na fotografie pomerne malých škôd v Portoriku v médiách v španielskom jazyku, uvidíte, že spravodajstvo v médiách v anglickom jazyku je väčšinou falošné (odkaz).

V skutočnosti ide, samozrejme, o to, že Portoriko nespláca svoje dlhopisy, takže bolo odrezané od chazarského bankového systému. Americká armáda zasiahla logistikou a peňažnými prostriedkami na nápravu situácie.

Avšak americká vojenská chunta, ktorá využíva Trumpa ako svoju bábku, stále nemá úplnú kontrolu nad týmto prezidentom, najmä pokiaľ ide o hospodársku politiku. To je dôvod, prečo Trump dokázal minulý týždeň predstaviť daňový plán, ktorý nesmierne uprednostňuje najbohatšie 1 % americkej spoločnosti (odkaz).

Navyše je tu niečo čudné s Trumpovými vzťahmi s Kanadou a Veľkou Britániou. Minulý týždeň britský princ Harry počas pózovania s Melaniou Trumpovou v Kanade pre médiá až príliš dlho vystavoval nezameniteľné satanské znamenie (odkaz).

Zdroje CIA hovoria, že to bolo znamenie princa Harryho, že Melania Trumpová, s ktorou sa stretol, nebola skutočná Melania, ale jej dvojník. Zdroje MI5 zasa hovoria, že poukazuje na Melaniu ako na satanistu. Nech je to akokoľvek, Trump po Melaniinej návšteve reagoval tým, že na dovoz kanadských osobných lietadiel uvalil 220-percentné clo (odkaz).

Zhodenie jadrovej bomby na Severnú Kóreu, problémy v Portoriku a faktické vyhlásenie obchodnej vojny Kanade ako obchodnému partnerovi Spojených štátov amerických číslo jeden, to všetko je pravdepodobne bojom. Súvisí to s tým, že korporačná vláda, ktorú zastupuje Trump, fakticky 30. septembra prešla do konkurzu a teraz žije na vypožičanom čase.

Preklad z angličtiny ďurino, október 2017

zdroj: benjaminfulford.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *