Spojené štáty smerujú k občianskej vojne: armáda mobilizuje s cieľom zosadiť kabalu

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 7. 10. 2019

Spojené štáty smerujú k plne rozvinutej občianskej vojne alebo revolúcii, keďže americká armáda mobilizovala vojsko a záložné jednotky, „aby zosadili deep state“, uviedli zdroje Pentagonu. „Zo 125 000 žalôb budú mnohé rozpečatené, čo bude znamenať krvavú októbrovú revolúciu alebo októbrové prekvapenie pred satanským sviatkom Halloweenu.“ Melánia Trumpová „mala 1. októbra oblečené červené šaty, aby upozornila na význam Červeného októbra pre nový fiškálny rok, keďže armáda mobilizuje jednotky na obranu Trumpa“, poznamenávajú zdroje.

Rozkaz na mobilizáciu potvrdzuje priamo portál vojenského námorníctva Spojených štátov (odkaz).

Rozkaz oprávňuje vojenské námorníctvo a ďalšie vojenské jednotky SŠA konať v Spojených štátoch, ak „guvernér požiada federálnu pomoc pri reakcii na závažnú katastrofu alebo núdzovú situáciu“ alebo „podľa pokynov prezidenta“ alebo na základe „žiadosti o ozbrojené sily (RFF) od príslušného veliteľa“. Rozkaz ďalej znie: „Vojenské námorníctvo s príslušnými rozkazmi vykoná tieto rozkazy … s cieľom reagovať na hrozby vo vlasti.“

Viaceré zdroje vrátane Dr. Stevea Pieczenika (ktorý pôsobil ako asistent námestníka ministra pod Henrym Kissingerom, Cyrusom Vanceom a Jamesom Bakerom) potvrdzujú, že mobilizácia je reakciou na pokus o prevrat agentúry CIA, vedený jej riaditeľkou Ginou Haspelovou, proti prezidentovi Spojených štátov Donaldovi Trumpovi. Mimochodom, rodičia Dr. Pieczenika prežili holokaust a on verejne obvinil nacistických židov z účasti na hromadnej vražde svojich vlastných ľudí (odkaz1, odkaz2).

Zdroje CIA potvrdzujú, že Haspelová je „pokrvnou príbuznou klanu Rockefellerov (Clinton, Zuckerberg, atď.)“. Zdroje ďalej uvádzajú, že Haspelová „mala na starosti „Mačacie oko [Cat’s Eye]“, prvé tajné nelegálne miesto na výsluch údajných teroristov, ktorí sa usadili v Thajsku. Po 11. septembri na žiadosť G. W. Busha/Dicka Cheneya viedla tajné nelegálne miesto vo väznici v zálive Guantánamo (ktoré bolo úplne mimo oficiálnej evidencie). Cestovala medzi Thajskom a Kubou. Po svojej misii v Thajsku bola vymenovaná za náčelníka kancelárie CIA v Londýne.

Dohliada na sprisahanie na odstránenie Trumpa, koná však podľa rozkazov svojich bábkovodičov. Naviac, Gina Haspelová nie je jej skutočné meno.“

Haspelová začala konať a spustila pomoc pre núdzový stav potom, ako Trump odvolal svojho poradcu pre národnú bezpečnosť, Johna Boltona, a spustil čistku na očistenie od piatej kolóny, sústredenej okolo neho.

Ďalším hlavným spúšťačom pomoci pre stav núdze je, že „útok na Wall Street,“ uviedli zdroje Pentagonu. Uvádza sa najmä toto: „Banka J. P. Morgan spadá pod RICO a je stíhaná za obchodovanie s drogami, podvody, financovanie terorizmu, porušovanie sankcií a iné šikany.“ Útok na J. P. Morgan je samozrejme útokom na nacistický klan Bushovcov. Zdroje uvádzajú, že Rockefellerova „krv cicajúca upírska chobotnica“, Goldman Sachs, je tiež na rade, pre svoju účasť na škandále [tunelovania štátneho fondu] 1MDB v Malajzii. Tento škandál ju, samozrejme, spája s masovou vraždou v súvislosti s letmi 370/17 Malaysian Airlines.

Vyšetrujú sa aj mnohé ďalšie mega banky, ako potvrdili Organizácie pre organizovanú trestnú činnosť v Európe a SŠA. Najdôležitejšie z týchto vyšetrovaní zahŕňali razie vatikánskej polície s cieľom získať „dokumenty a elektronické zariadenia od určitých útvarov prvého oddelenia Sekretariátu štátu a Štátneho úradu pre finančné informácie“, ktoré sa vzťahujú na sťažnosti týkajúce sa „Inštitútu náboženských diel“ [Vatikánska banka] a Úradu audítora v súvislosti s uskutočnenými finančnými transakciami“, uvádza sa v istej tlačovej správe Vatikánu (odkaz1, odkaz2).

To je významná udalosť, pretože cez Vatikánsku banku sú uplácané stovky tzv. svetových vodcov. Razie súviseli čiastočne s dopytmi Trumpa, aby sa zistilo, kto financoval rôzne „hony na čarodejnice“ proti nemu.

Vatikánski slobodomurári z lóže P2 však tvrdia, že sú proti „náboženstvu Trumpa“ a budú bojovať proti „Kushnerovej skupine“ a jej cieľom získať moc nad svetom. „Slobodomurári z P2 hovoria, že chcú pri moci „federalizovaný svet“, nie svet náboženského fundamentalizmu.“

S týmito raziami úzko súvisí boj vo Švajčiarsku o kontrolu nad svetovými rezervami zlata, a teda o kontrolu nového finančného systému krytého zlatom a tým aj o kontrolu sveta. Veľa o tejto vojne je odhalené v novom videu „Neila Keenana“, ktoré vytvorili ľudia, ktorí zavraždili skutočného Keenana (video).

Zdroje CIA v juhovýchodnej Ázii poskytli túto analýzu:

„Video bolo vytvorené pred mesiacom počas preteky Formuly 1 v Singapure v dňoch 19. až 22. septembra. Dobre si pozrite jeho video: uvidíte, že na pravej ruke má veľký nádor, však? Počas časti prezentácie si ho zakrýva a jeho zuby sa líšia od pôvodného Neila Keenana.

„Jeho sprostredkovateľom v Indonézii je indonézska ministerka financií, Srí Mulyani Indrawatiová. Má veľmi zaujímavú minulosť. V roku 2008 musela odísť z Indonézie pre škandál s Century Bank. Zmizla takmer miliarda amerických dolárov a existuje podozrenie, že bola použitá na financovanie kampane na znovuzvolenie prezidenta Susila Bambanga Yudhoyonoa. V máji 2010 sa na obdobie 6 rokov stala jedným z troch výkonných riaditeľov Svetovej banky, od sionistickej kabaly získala špeciálne školenie, aby sa potom vrátila do Indonézie ako ministerka financií, s cieľom regulovať financie krajiny pre pešiakov kabaly. V roku 2016 ju vymenoval prezident Joko Widodo (Jokowi). Tu sú niektoré z jej očividných krokov na pozícii ministerky financií v prospech sionistickej kabaly (odkaz1, odkaz2).

„Srí Mulyani Indrawatiová sa pravidelne objavuje v indonézskych správach, kde informujú o všetkom tom dobre, ktoré údajne pre krajinu robí. Je na 100 % agentkou kabaly. Jej hlavnou úlohou je teraz pomáhať [švajčiarskej banke] UBS a sionistickej kabale, ktorá túto banku ovláda, pri získavaní zlata uskladneného v bunkroch na rôznych miestach v Indonézii. Najväčší bunker sa nachádza v Jakarte. Toto je posledný pokus o získanie zlata, ktoré potrebujú, aby zabránili kolapsu svojho petrodolárového bankového systému.

„Neil Keenan spomína UBS Bank vo Švajčiarsku. Ako viete, pôvodnú zmluvu s prezidentom Bungom Sokarnom uzavreli v dohode Green Hilton, podpísanej v roku 1963 v Ženeve. Časť zlata bola fyzicky presunutá do Švajčiarska, zatiaľ čo väčšina zostala uložená v bunkroch v Indonézii.

„Viem, že Megawati Sukarnoputri, keď bola v rokoch 2001-2004 prezidentkou Indonézie, išla osobne do UBS Bank v Zürichu aj so svojimi telesnými strážcami a súvisiacimi dokumentmi, ktoré preukazujú, že ako nástupkyňa uschovávala desaťtisíce ton zlata. Špeciálny bezpečnostný a právny tím banky jej oznámil, že z UBS nič nedostane, a ak by sa pokúsila dostať zlato právnou cestou cez Medzinárodný súd v Haagu, bude odstránená. To ukazuje silu UBS a tých, ktorí skutočne stoja za bankou – sionistickú kabalu. Spojenie k Srí Mulyani Indrawatimovej ukazuje, pre koho Neil Keenan skutočne pracuje.“

Ak chce americká armáda občiansku vojnu vyhrať, na základe týchto a ďalších zistení sa musí zamerať na hlavu chobotnice, ktorá sa nachádza vo Švajčiarsku. Hrozia, že zaútočia na Bazilej, Zürich a Zug vo Švajčiarsku, pokiaľ nevrátia zlato svojim oprávneným majiteľom, a víťazstvo je na ich strane.

Americká armáda si musí byť vedomá aj toho, ako veľmi klan Rockefellercov a jej krajania podviedli Čínu. Zdroje čínskej tajnej spoločnosti tvrdia, že im boli sľúbené „Spojené štáty čínske“, ktoré by zahŕňali Japonsko a juhovýchodnú Áziu, ak by bola zvolená „Hillary Rockefellerová“. To je skutočný dôvod, prečo „spiaci“ [Sleepy] Joe Biden, ako nedávno tvítoval Trump napriek nedostatku skúseností a bez očividného dôvodu dostal od Číny 1,5 miliardy dolárov. Neexistuje žiadna možnosť, že by to mohli byť legitímne transakcie.“

Zdroje ázijskej tajnej spoločnosti tiež uviedli, že náhly prevod 100 miliárd dolárov v prospech Masayoshi Sona v Softbank bol tiež pokusom ľudí za petrodolárom, dostať sa do Číny. Uvádzajú, že Son (孫) je príbuzným nikoho iného ako Suna (孫) Yat-sena, všeobecne uznávaného otca modernej Číny. Nalievanie miliárd petrodolárov do jeho osoby je dobrý spôsob, ako získať u Ázijčanov priazeň. Obviniť ho zo zodpovednosti za japonský volebný aparát spoločnosti Musashi Engineering bolo ďalším šikovným krokom Rockefellera v rámci útoku na Čínu.

Podľa ázijských zdrojov by americká armáda mohla zvážiť spojenectvo s francúzskymi Rothschildovcami proti ich spoločnému nepriateľovi, Rockefellerovcom. Hovoria, že šéf Nissanu Carlos Ghosn bol zatknutý Rockefellerovcami pre vymyslené obvinenia a Rothschildovci z pomsty nedávno dali zabiť Jaya Rockefellera. Nedokázali sme to však potvrdiť a smrť Jaya Rockefellera nebola oficiálne vyhlásená.

Aj keď Son je jedným z najinteligentnejších ľudí, akých som kedy stretol, nedokáže efektívne premeniť všetky tieto petrodoláre na reálne ekonomické aktíva, ako ukazujú nedávne udalosti.

Zdroje Pentagonu v Saudskej Arábii, chrbtovej kosti petrodolára, uvádzajú: „Vzhľadom na vyčerpané rezervy v nepriateľskej Východnej provincii (Shia Eastern) a chýbajúcu obranu proti raketám a dronom by sa vyčíslenie hodnoty spoločnosti Saudi Aramco nemalo ani zďaleka priblížiť k čiastke bilión dolárov. Nadchádzajúci „Davos v púšti“ by mohol byť opäť bojkotovaný, pretože [bábkový vládca] Mohamed bin Salmán nedokáže zaručiť bezpečnosť pre investičnú konferenciu.“

Aj Izrael si konečne začína uvedomovať, že bol podvedený fanatikmi. Minulý týždeň sa bývalý šéf izraelskej armády Yair Golan pripojil k radom židov, ktorí sa pripojili k nebezpečným fanatikom a varovali: „Musíme byť opatrní, veľmi opatrní, pretože medzi nami sú radikáli s mesiánskym postojom, podľa ktorého Izraelčania budú potrebovať demokraciu.“ Varoval, že Izrael môže postihnúť rovnaký osud, ako nacistické Nemecko.“ (odkaz)

Francúzi sa prebúdzajú tiež. Aj keď tlač ignoruje revolúciu, ktorá tu prebieha, ignorovanie reality však túto nezmení. Minulý týždeň uskutočnila francúzska polícia veľkú demonštráciu, v ktorej vyhlásila, že policajti sú nedostatočne platení, preťažení a nedokážu viac zastaviť 48-týždňové hnutie žltých viest  (odkaz).

Na záver správa od MI6, že kráľovná je pod obrovským tlakom, aby sa podrobila kabale a zastavila brexit. Jej Veličenstvo však vie, že ľudia hlasovali za brexit, a v konečnom dôsledku je služobníkom svojho ľudu.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, október 2019

3 komentáre k “Spojené štáty smerujú k občianskej vojne: armáda mobilizuje s cieľom zosadiť kabalu”

    1. Noo, mohlo by to byť tým, že BF dostáva informácie z prostredia tajných služieb, pre ktoré je identita Q neznáma (môj názor, nepodložený).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *