Skorumpovaná medicína a kolaborujúce úrady

Prednedávnom sa na nemeckých stránkach objavila správa Reginy Nowack s horeuvedeným názvom a s podtitulom Ako sú podvádzaní pacienti a spotrebitelia. Táto správa sa na nemeckých internetových stránkach okamžite rozšírila. Myslel som si, že po všetkých tých konšpiračných teóriách (niektoré už nie sú teórie ale realita) nič nové pod slnkom, stále to isté.

Nuž, áno aj nie. Čím sa táto správa odlišuje od iných? V prvom rade dôslednosťou.  Každé tvrdenie Regina dokladá zdrojom. Ďalej brizanciou.  Niektoré veci možno viete, niektoré asi tušíte, no pri niektorých sa vám zatají dych. Jednoducho, s toľkou bezohľadnosťou v otázkach zdravia asi nikto z nás neráta. A žiaľ, sú to veci ktoré sa týkajú každého z nás. Správa je síce šitá na mieru Nemecka, ale hráčmi sú európske a svetové inštitúcie, ktoré priamo ovplyvňujú dianie aj v našej krajine. Pri čítaní sa vám jednoducho okamžite vybavujú naše konkrétne inštitúcie, naše zdravotnícke úrady, konkrétni hovorcovia či iní pešiaci farmapriemyslu.

Napríklad, pri vysvetľovaní úlohy prenajatej huby (Mietmäuler) sa mi okamžite vybavil človiečik, ktorý sa označuje za pešiaka medicíny a brojí za vakcináciu a šíri údajnú neškodnosť tiomerzalu. Nezaujíma ma, na koľkých výplatných páskach je – možno to robí z presvedčenia, nie pre peniaze, jeho vyhlásenia o neškodnosti tiomerzalu však do masmédií vôbec nepatria. Ale je to o systéme, ktorý také niečo nielen dopúšťa, ale aj podporuje a plánuje. Presne ako opisuje Regina.

Regina uvádza aj niektoré dogmy, o ktorých sme boli (aspoň my laici) naučení nepochybovať, brať ich ako fakt.  Ale akosi nikto zo zástancov školskej medicíny tieto dogmy nevie dokázať… Napadlo by vás, že očkovanie ako také nemusí fungovať vôbec? A že taký vírus ešte nikto nikdy nevidel?

Správa sa číta ako pútavý román. Čitateľ si spraví komplexný obraz o tandeme farmapriemysel/úrady, naučí sa byť trocha zdravo skeptický voči tvrdeniam (podotýkam súčasných) úradov a verejných predstaviteľov, vo svojom vlastnom  záujme. Alebo to všetkom výsmešne zmietne zo stola a pri najbližšej chrípke, ktorú dostáva štyrikrát do roka, si opäť nechá predpísať antibiotiká.

Komu veriť? Lekárom? Konšpiračným teoretikom? Úradom?

Regina na záver uvádza základné kritéria, ako dokážeme s najväčšou pravdepodobnosťou odlíšiť pravdu od demagógie.

Pre rýchly prehľad uvádzam obsah správy. Pre celú správu Reginy Nowack kliknite sem alebo na nasledujúcu ikonu.

Pôvodná správa v nemčine

Skorumpovaná medicína a kolaborujúce úrady
Zhrnutie
Úvod
Organizovaná kriminalita v zdravotníctve
Kolaborácia zdravotníckych úradov
Kríž s byrokraciou ministerstiev
Od Tretej ríše k Spolkovej republike
Európska únia a veľkoúzemný kartel
Mocenský aparát EÚ
Veľkoúzemný kartel podľa starého vzoru
Nový svetový poriadok
Dlhový peňaţný systém
Medicínsky kartel
Záplava liekov
Preventívne prehliadky
Mamografický skríning
Manipulácia na všetkých úrovniach
Podvod a korupcia medicínskeho/farmaceutického priemyslu
Závislosť a korumpovanie spoločnosti lekárov vo vzťahu k (farma) priemyslu a politike
Obchodný záujem zdravotných poisťovní
Prepojenie politiky a priemyslu
Prepojenie médií s priemyslom a politikou
Motor systému
Perpetuum mobile
Záver
Výhľad
Exkurz
Zhrnutie
Úvod
Falšovanie vedy a korupcia
Baktérie
Vírusy
Nepriame spôsoby dokazovania
Vakcíny proti vírusom
Detské choroby
Španielska chrípka
Humánne papillomavírusy a rakovina krčka maternice
Antivirálne lieky (virostatiká)
Vtáčia chrípka
Prasacia chrípka
AIDS
Antibiotiká
Hodnovernosť
Záver
Kritické internetové stránky
Očkovanie
AIDS
Odporúčaná literatúra
Zdroje

Preklad z nemčiny ďurino, (c) 2010. Ak si myslíte, že moje preklady vás či vašich blízkych posunuli, že vám pomohli, prispejte mi akoukoľvek čiastkou. Prispejete na chod tohto blogu a na sprístupnenie zaujímavých, často inak nedostupných informácií. Ďakujem 🙂

16 komentárov k “Skorumpovaná medicína a kolaborujúce úrady”

  1. Som presvedčený, že tá správa stojí za to. A hely, ďakujem za tip na ten server. Prišiel v správnom okamihu 🙂

 1. neni zac, uz to treba dat len do tlaciarni a zaviest na sk trh… inak mam aj viac takych stranok ak by si chcel :o)

 2. Pracujem pre farmaceuticky priemysel a pohybujem sa medzi farmaceutickymi firmami, lekarmi, poliklinikami, nemocnicami, klinikami, obvodakmi, lekarnikmi. Su to zahranicne a zvacsa nemecke farmaceuticke firmy so zastupenim alebo obchodnymi zlozkami na slovensku s ktorymi robim. Verte tomu, ze vsetko je to pravda do bodky aj u nas na slovensku.

  1. Jozef, napr. taka rakovina, je to jeden z ich „najlukrativnejsich obchodov“. Skutocnost je, ze sa vsetky typy rakoviny rozsiruju v tele rovnakym sposobom: za vyuzitia traviacich enzymov – kolagenov, je vedecky fakt. Tieto enzymy je mozne blokovat, a tym zabranit rozsirenie rakovinovych buniek, terapeutickym pouzitim prirodzenej aminokyseliny, lysinu, a to zrejme spolocne s inym, rovnako nepatentovatelnym stopovym prvkom. Jedinym dovodom, preco tento zasadny objav nebol v medicine dalej preskumany a celosvetovo pouzity k vylieceniu pacientov postihnutych rakovinou je ten, ze tieto substancie nie su patentovatelne!!!, a preto nedocieluju vysoku trznu marzu. Tym by samozrejme prispeli k vymyznutiu choroby – a tym aj k zaniku „mnohotrilionoveho“ dolaroveho trhu s farmaceutickymi drogami. Pod zamienkou osetrovania rakoviny su pacientom pod krycim nazvom „chemoterapia“ aplikovane toxicke substancie, vratane derivatov yperitu. Skutocnost, ze tieto toxicke zmesi znicia tiez miliony ich zdravych telesnych buniek je vedome zakalkulovana. Takze rakovina zostane celosvetovou epidemiou, poskytujuca vynosnu bazu dlhodobemu obchodu vynasajucemu triliony dolarov. A sustavna aplikacia tychto toxickych prostriedkov formou chemoterape vyvolava u rakovinovych pacientov prijimajucich tieto toxicke substancie epidemiu novych chorob. V dosledku tejto strategie je produkcia farmaceutickych drog pre osetrovanie nebezpecnych vedlajsich ucinkov chemoterapeutickych lieciv – vratane infekcii, zapalov, krvacani, zlyhanie roznych organov, atd. – este lukrativnejsi, nez obchod so samotnymi chemoterapeutikami. Je to podvod a ide o organizovany postup s jednym umyslom: ide o ich financne obohatenie a ja si myslim, ze aj o redukciu svetovej populacie…

   1. Za vyuzitia traviacich enzymov????……Doporucujem prestudovat GNM Dr.Hamera,rakovina sa nijak v tele nerozsiruje,nemetastazuje.

    Durino,velka vdaka za prelozenie.

 3. skvelá práca, Ďurino 🙂 odteraz Tvoju stránku všade propagujem a posielam príspevok. Som rád, že si:-)) Slovenskému národu je treba ešte viac otvoriť oči!!!

  1. Vegan, vykradnúť mi článok z pdf do doc, napchať do neho reklamy na svoje stránky a nenaformátovaný, prakticky nečitateľný ho šíriť ďalej – na to treba hrošiu kožu. To že ten preklad dovoľujem zadarmo šíriť, to neznamená že nie je pod ochranou autorského práva – prajem ti pekný deň

 4. Ahoj Durino,
  uz niekolkokrat som si tento dokument precital, ale stale premyslam nad tym a doteraz som neprisiel na odpoved, co teda sposobuje vsetky tie ochorenia, proti ktorym tie vakciny su? Myslim teraz tie, ktore by mali sposobovat virusy alebo bakterie…Co to teda sposobuje, ked nie ony?
  Znama mala teraz zapal mechura, brala Ciprofloxacin, ktory zabija urcite typy bakterii, ktore by udajne mali ten zapal sposobovat.. Zabralo jej to. Aj ine lieky, napr. na vaginalne mykozy su na bakterie a vzdy aspon jeden z liekov zaberie… toto mi strasne vrta v hlave…Nevies teda ako to je?
  Dakujem.

  1. Môj názor je ten, že zápal je obranný mechanizmus tela, vakcína proti zápalom neexistuje.

   Baktérie a vírusy si vyrába telo samo, majú svoje špecifické úlohy. Zle je, keď sú v nesprávnom čase na nesprávnom mieste, alebo keď sa do tela dostanú cudzie baktérie.

   Hlavné príčiny?
   – spôsob života (stres, negatívne myslenie)
   – otrava substanciami prijímanými orálne (potrava, nápoje, tzv. „lieky“…)
   – otrava substanciami prijímanými cez kožu (farbivá, kozmetika, plasty…)
   – otrava substanciami prijímanými pľúcami (jedy…)
   – otrava substanciami vniknutými neprirodzenou cestou (injekčne aplikované toxické vakcíny…)
   – prostredie (elektrosmog, niektoré druhy žiarení vychádzajúcich zo zeme…)

   Problém je ten, že všetky tieto negatívne vplyvy sa v tele akumulujú, vrátane toxických vakcín. Kým toho nie je veľa, telo si s tým poradí. Potom však už nevládze, doslova ho tými jedmi zblbneme. Decká takisto, pchajú do nich už toľko svinstiev naraz v čo najnižšom veku, že tie systémy im začínajú kolabovať a vznikajú „moderné“ choroby…

  1. Regina Nowack: Skorumpovaná medicína a kolaborujúce úrady (slovenské znenie, str. 35):

   „Medicínskym establishmentom uverejnený obrazový materiál o vírusoch je podvod. To, čo je vydávané za patogénne vírusy, sú – zistí to každý molekulárny biológ – výsledky majstrovania v laboratóriu: manipulované bunky alebo umelo vyrobené čiastočky z tukov a bielkoviny [19 (str. 22, 28 a nasl.), 111]. Všetky tie údajne chorobné, či dokonca smrtiace vírusy ako HIV, polio, vírus hepatitídy C, SARS, H5N1 (vírus vtáčej chrípky) atď. sú umelo vytvoreným strašiakom.“

   Pozri tiež text a kapitolu za uvedeným úryvkom…

 5. Veľmi Vám chcem poďakovať za preloženie tejto správy. Čítala som už Virapenové knihy, čo bola pre mňa silná káva, ale toto je ešte silnejšia. Týmto ďakujem aj Vám aj Regine Nowack za odvahu niečo tak otvorené napísať. Samozrejme budem to s Vaším dovolením ďalej šíriť ako odkaz na Vašu stránku. Zhodou okolností mám za sebou rakovinu, posledné štádium. Postavila som sa proti radám lekárov, uzdravila som sa stravou a žijem odvtedy 13,5 roka. Svoje skúsenosti popisujem na blogu wwww.pravda.sk, blog popelka, http://popelka.blog.pravda.sk/2012/03/29/farmaceuticky-priemysel-rakovina-a-nemocnica-kosice-saca-a-s/, uverejňujem to po častiach, lebo dostávam maily a otázky. Postupne doplňujem ľuďom informácie. Vyšlo to aj na blogu eugenika a na http://www.badatel.sk. Dúfam, že v tejto záslužnej práci budete naďalej pokračovať a že tieto informácie pomožu mnohým ľuďom otvoriť oči a vidieť je to v skutočnosti. Držím palce a prajem, aby Vašu stránku čítalo čoraz viac ľudí. S pozdravom Magda

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *