Šíri sa šum o menovom resete, ako Indonézia zavrela všetky banky a záložne na 9 dní, zatiaľ čo Malajzia volá po medzinárodnej mene krytej zlatom

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 3. 6. 2019

Medzi ľuďmi s kontaktmi na spravodajské agentúry reálneho sveta sa stále viac šíri šum o tom, že sa blíži nejaká udalosť veľkého rozsahu. „Môj pocit je ten, že sme veľmi blízko ku koncu korporácie Spojené štáty. Môžem to povedať, pretože to, čo sa deje tu v regióne, s tým súvisí. Vo vzduchu je zmena. Skorumpované vlády boli odhalené a budú buď odstúpia, alebo budú odstránené „ľuďom“, takto vysvetľuje náladu zdroj CIA v Ázii. Poukazujú na to mnohé zdanlivo nesúvisiace udalosti.

Začnime situáciou vo východnej Ázii, kde Indonézia zatvorila všetky svoje banky a záložne na 9 dní, začínajúc týmto týždňom. Tento krok na ukončenie obchodovania so zlatom a medzinárodného bankovníctva prišiel hneď po tom, ako malajský premiér Mahathir vyzval na nahradenie amerického dolára menou krytou zlatom.

Papua-Nová Guinea, v ktorej sa nachádzajú niektoré z najväčších zlatých rezerv na svete, si práve zvolila za predsedu vlády Jamesa Marapea. Marape chce efektívne znárodniť národné nerastné a energetické zdroje (odkaz).

Kráľ David Peii II [Noah Musingku], kráľ dvoch kráľovstiev Papaala a Me’ekamui (ostrov Bougainville), de facto osoba ovládajúca Pangunu, najväčšiu zlatú baňu na svete, povedal Spoločnosti Bieleho draka, že stál pri Marapem:

„Je zaujímavé, že sa stal mojím spolužiakom, priateľom a klientom [pyramídovej schémy] U-Vistract, (odkazuje na zlatom krytú menu, ktorú vytvoril kráľ Dávid). Práve som mu poslal blahoželanie. Keď nastane určený čas, Boh otvorí všetky dvere.“

Zatvorenie indonézskych bánk a kroky súvisiace so zlatom nasledovalo po bezprecedentnom desaťdňovom odstavení celého japonského bankového systému v čase od 27. apríla do 7. mája. Toto bezprecedentné odstavenie viedlo tiež k špekuláciám (vrátane autora tejto správy), že povedie k nejakému finančnému oznámeniu, ale nič sa nestalo spôsobom, ktorý by bol viditeľný pre nás, bežných ľudí. Teraz však počúvame od členov britskej kráľovskej rodiny, že odstavenie bolo potrebné pre prácu IT, súvisiacu s kvantovým finančným systémom. Súvisí tiež s oznámením z 9. apríla, že Japonsko vydá novú menu od roku 2024, hovoria zdroje.

Všetky tieto kroky sa začali zavádzať v marci 2019 potom, ako bol kardinál George Pell, šéf Vatikánskej banky, uznaný vinným z obťažovania mladých chlapcov, potvrdili zdroje slobodomurárskej lóže P2.

Tieto kroky budú mať tiež významný vplyv na holandskú kráľovskú skupinu Bilderberg a jej členov, pretože to znamená, že sa systematicky demontuje petrodolárový systém, vytvorený kľúčovou osobou skupiny Bilderberg, Henrym Kissingerom.

Holandská kráľovská rodina teraz tiež čelí existenčnej kríze, pretože jej účasť na katastrofe letov 370/17 Malaysian Air bude podrobená verejnému, oficiálnemu, trestnoprávnemu vyšetrovaniu. Malajský premiér Mahatir, ktorý minulý týždeň vystúpil v Klube zahraničných korešpondentov Japonska, verejne potvrdil, že let 370 Malaysian Air, ktorý zmizol v marci 2014, a let 17 tej istej spoločnosti, ktorý bol zostrelený v júli 2014, bolo jedno a to isté lietadlo. Uviedol, že Holanďania odmietli odovzdať čiernu skrinku z lietadla smerujúceho do Malajzie, hoci lietadlo pochádzalo z Malajzie a malo malajského pilota. Mahatir dal tiež jasne najavo, že od samého začiatku tu bol politicky motivovaný pokus zo zostrelenia lietadla Rusko. Jeho komentáre si možno vypočuť v nasledujúcom videu v čase od 40:35 (video).

Holandskí informátori a ďalšie osoby tento úplný vražedný incident v skutočnosti už úplne odhalili. Nasledujúci odkaz uvádza skutočné dianie príbeh: odkaz

O tomto incidente sa teraz hovorí preto, lebo verejné vyhlásenia zo strany hlavy štátu znamenajú, že celú túto špinavú epizódu už nemožno ďalej zametať pod koberec. Investigatívna stopa určite povedie k nacistickej holandskej kráľovskej rodine.

List holandského informátora, adresovaný autorovi tejto správy (uložený na jeho stránke na nasledujúcom odkaze), obsahuje veľa zaujímavých informácií o vzťahu medzi členmi holandskej kráľovskej rodiny, nacistami, skupinou Bilderberg a EÚ. Medzi najvýznamnejšie informácie patria:

  1. Správy o tom, že holandská ponorka bola zámerne potopená Britmi, s cieľom umlčať jej posádku, pretože zaznamenala japonskú flotilu na ceste do Pearl Harbor.
  2. Holandsko je od roku 1945 pod tajnou nacistickou vládou.
  3. Adolf Eichmann bol zabitý, pretože sa chystal odhaliť informácie o nacistoch.
  4. Hitlerov kabinet potajme pokračoval vo svojej činnosti od 5. mája 1945 pod vedením následných holandských hláv štátu Wilhelminy, Juliany a Beatrix … a teraz belgického Étienna Davignona, prostredníctvom ktorých Európska únia prevzala národnosocialistický režim.

Odhliadnuc od diania v Ázii je tu mnoho ďalších znakov, ktoré ukazujú, že táto neonacistická mocenská štruktúra sa teraz rozpadá. V prvom rade poznamenávame, že vláde nemeckej kancelárky Angely Merkelovej (Hitlerovej) hrozí nebezpečenstvo rozpadu po „prekvapivej rezignácii jej koaličného partnera, vodcu sociálnych demokratov“ [Andrey Nahlesovej] (odkaz).

Počas tohto diania sa Merkelová na návšteve čínskeho viceprezidenta Wang Čchi-šana vyjadrila, že je ochotná „zlepšiť systémy globálneho riadenia spoločne s Čínou“ (odkaz).

Problémom je aj neonacistický režim na Ukrajine. Od tohto týždňa Rusko zastavuje dodávky uhlia, ropy a ropných produktov. Prerušili aj tranzit plynu cez túto krajinu (odkaz).

V tejto súvislosti je namieste otázka, či odchádzajúci ukrajinský prezident Petro Porošenko odstránil všetky počítače z prezidentského úradu preto, aby skryl dôkazy pred očakávaným kolapsom režimu (odkaz).

Otriasa sa aj ďalší nacistický režim, režim izraelského premiéra Benjamina Netanjahua, keďže jeho pokus o vytvorenie novej vlády minulý týždeň bol neúspešný. Zdroje z britskej kráľovskej rodiny potvrdzujú, že je len otázkou času, kým bude formálne obvinený z vojnových zločinov.

Zdroje z Pentagonu informujú, že Izrael minulý víkend na summite bezpečnosti v Singapure „vytvoril zdvojený tím zo Spojených štátov a Ruska“. Okrem toho naň „OSN a EÚ vyvíjajú nátlak, aby sa vzdal svojich nárokov na 860 km² libanonských vôd, ktoré sú teraz pod ruskou ochranou, keďže Francúzsko, Taliansko a Rusko tu realizujú vrty na ťažbu plynu“.

Vidíme tiež, že americká armáda otvorene vzdoruje sionistickým pokusom o jej manipuláciu, keďže generál Joseph Dunford verejne vyhlásil, že ho neoklamú operácie pod falošnou vlajkou, čo bolo jednoznačne odkazom na izraelské pokusy vyvolať vojnu medzi SŠA a Iránom (odkaz1, odkaz2).

Americké námorníctvo tiež odmietlo rozkazy poslať lietadlovú loď USS Abraham Lincoln do Iránu, podľa Gordona Duffa z portálu Veterans Today.

Zdroje Pentagonu hovoria, že Američania a Rusi vyvíjajú veľký tlak na vytvorenie „veľkej mierovej dohody pre Blízky východ“, ktorá donúti Izrael vzdať sa svojich jadrových zbraní, výmenou za sľub, že Saudská Arábia a Irán sa nebudú usilovať získať zbrane hromadného ničenia.

Je zaujímavé poznamenať, že radikálne omladený „kráľ Salmán“ predsedal núdzovému islamskému summitu minulý týždeň. Vyzerá to, že dvojník zavraždeného synovca Mohameda Bin Salmána bol vykopnutý a nahradený falošným kráľom. Táto zmena saudského režimu je pravdepodobne dôvodom, prečo inštitúcii Softbank zrazu došli peniaze (odkaz).

Veľmi zaujímavá je aj skutočnosť, že Softbank zrazu najala Cantora Fitzgeralda (CF), aby sa pokúsil získať investorov do technologického fondu vo výške 100 miliárd dolárov, pretože CF je primárnym obchodníkom s dlhopismi Federálnej rezervnej banky a nie bežnou spoločnosťou na obchodovanie s cennými papiermi (odkaz).

Inými slovami, mohol by to byť signál, že Softbank sa ich snaží využiť na kontaktovanie nových kontrolórov FED-u, pretože jeho bývalí saudskí (Kissingerovi) stúpenci už nemôžu vytvárať miliardy dolárov z ničoho.

To nás samozrejme privádza k veľkému kahunovi – ku korporácii Spojené štáty americké. Sú tu náznaky, že prezident Donald Trump stráca obchodnú vojnu, ktorú vedie proti Číne, a tiež všetkých ostatných.

Oficiálna čínska tlačová agentúra Xinhua uvádza:

„Čínsky tovar v hodnote 200 miliárd amerických dolárov, na ktorý Spojené štáty uvalili ďalšie clá, predstavuje 41,8 % čínskeho vývozu do krajiny, ale iba 8 % celkového vývozu Číny“, povedal Wang Zhijun, námestník ministra priemyslu a informačných technológií. „Okrem toho, približne polovica postihnutých podnikov sú podniky financované zo zahraničia, vrátane mnohých amerických spoločností“, povedal Wang.

Takže Trumpom predpovedaný exodus výrobcov z Číny neprebieha, hovorí Xinhua, poznamenávajúc, že „oficiálne štatistiky ukázali, že od januára do apríla aktuálne zahraničné investície v čínskom výrobnom sektore medziročne poskočili o 11,4 percenta“ (odkaz).

Naproti tomu dovoz a vývoz SŠA v apríli medziročne klesol o 2,7 % a 4,2 %, čo svedčí o klesajúcom hospodárstve a rastúcom obchodnom deficite (odkaz).

To je pravdepodobne skutočný dôvod, prečo Trump zrazu pustil k vode svoju tak preceňovanú, revidovanú obchodnú dohodu s Mexikom a Kanadou uvalením ciel na Mexiko. Taktiež nalieha na Indiu, Veľkú Britániu, Austráliu, Japonsko a ďalších obchodných partnerov. Vyzerá to, akoby sa zúfalo snažil zarobiť peniaze kdekoľvek, aby mohol odvrátiť bankrot.

V tejto súvislosti je tiež zaujímavé poznamenať, že americké rodiny, ktoré vlastnia (alebo vlastnili?) Federálny rezervný výbor, sa tiež snažia vybúchať z Poľska smiešnu sumu 300 miliárd dolárov.

Zdroje z Pentagonu sa nezdali byť znepokojené žiadnym hroziacim bankrotom korporačnej vlády v SŠA a namiesto toho boli viac zamerané na obnovenie konkurencieschopnosti reálnej ekonomiky SŠA. „Protimonopolné opatrenia amerického Ministerstva spravodlivosti a FTC [Federálnej obchodnej komisie] proti Google, Amazon a Facebook si vyžiadajú väčšiu konkurenciu“ poznamenávajú zdroje. Tieto špičkové technologické spoločnosti budú teraz zo strany G20 donútené platiť dane tak, ako všetci ostatní, dodávajú (odkaz1, odkaz2).

„Technologická/obchodná vojna s Čínou môže skončiť kvantovým finančným systémom, ktorý nahradí fiat [ničím nekryté] meny, celosvetovým menovým resetom a uvoľnením potláčaných a mimozemských technológií“, predpovedá Pentagon.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, jún 2019

Jeden komentár k “Šíri sa šum o menovom resete, ako Indonézia zavrela všetky banky a záložne na 9 dní, zatiaľ čo Malajzia volá po medzinárodnej mene krytej zlatom”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *