Sionisti volajú po svetovláde rabínov, čelia však porážke

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 30 9. 2019

Mudrci Sionu, ktorí čelia strate kontroly nad finančným systémom západného sveta a teda strate moci, verejne požadujú teokraciu a smrť pre tých, ktorí sa jej budú vzpierať. Samozrejme, nikto okrem niekoľkých fanatikov im nevenuje pozornosť. Namiesto toho budú Židia oslobodení od tisíce rokov otroctva. Neveriaci, racionálni ľudia tomu zrejme sotva uveria, objektívne fakty v reálnom svete to však ukazujú.

Skupina Sanhedrin, ktorá tvrdí, že má právo od Boha vládnuť ľudstvu, minulý týždeň vyzvala na „medzinárodnú organizáciu založenú na biblii, ktorá by nahradila Organizáciu Spojených národov.“ Tá by sa skladala zo skupiny 70 krajín, ktoré poslúchajú mudrcov Sionu. Aby to uviedli do života, stavajú oltár Tretieho chrámu a plánujú na ňom obetovať zvieratá. Žiadajú tiež, aby sa noachidské zákony uplatňovali na celé ľudstvo (odkaz).

Ako zdôrazňujú pastor Chuck Baldwin a ďalší, „noachidský zákon prikazuje zabiť každého, kto praktizuje modlárstvo (definované ako uctievania čohokoľvek iného, ako Talmud).“ Okrem toho varuje, že požadujú „zriadiť medzinárodný súd so sídlom v Jeruzaleme, ktorý by v konečnom dôsledku dostal právomoc popraviť (dekapitáciou, teda sťatím hlavy) každého, kto sa dopustí ‚rúhania‘“ (odkaz).

Aby to bolo úplne jasné, požadujú popravu hinduistov, budhistov, kresťanov, moslimov atď., pokiaľ sa nepodriadia mudrcom Sionu. Toto sú ľudia, ktorí plánovali pozabíjať 90 % ľudstva.

Takzvaný Boh, o ktorom títo ľudia tvrdia, že ho poslúchajú, ako je napísané v katolíckej biblii, okrem iného hovorí, že ktokoľvek iný ako Mojžiš alebo Áron, ktorý sa pokúsi pozrieť na Boha, bude „ukameňovaný alebo šípom zastrelený“. Exodus 19:13 (odkaz v slovenčine).

Ich Boh taktiež žiada ľudské obete: „Prvorodeného zo svojich synov dáš mne!“ Exodus 22:28 [v skutočnosti 22:30] (odkaz v slovenčine).

Ďalej, „Boh“ žiada: „Zlato, striebro a meď; belasý a červený purpur, karmazín, jemné plátno a kozie súkno; baranie kože, tachášové kože, akáciové drevo; olej do lampy, voňavky do oleja na pomazanie a do voňavého kadidla; ónyxové kamene a iné drahokamy na vyloženie efódu a náprsníka.” Exodus 25:3-7 (odkaz v slovenčine)

Dobre, takže máme takzvaného „Boha“, ktorý hrozí, že zabije ľudí kameňmi alebo šípmi, žiada ľudskú obeť a požaduje dary ako zlato a „baranie kože“ zafarbené na červeno. Je mi ľúto, myslím, že všemohúci Stvoriteľ vesmíru by na zabíjanie ľudí použil prinajmenšom blesky a mohol by si vyčarovať toľko zlata, koľko len chcel/chcela/chcelo.

Racionálne vedecké vysvetlenie nás vedie k záveru, že máme do činenia so skupinou sofistikovaných otrokárov ľudí, skrývajúcich sa za obraz „Boha“, a nie Stvoriteľa vesmíru.

Potom, ako si vypýtal poklad, takzvaný „Boh“ začal zabíjať jedného židovského vodcu za druhým, až kým nezostalo slepo poslušné stádo. Ich potomkami sú sanhedríni, ktorí tvrdia a dokážu sypať z rukávu neprerušenú líniu, ktorá siaha až do čias Mojžiša. Inými slovami, títo ľudia pomáhali zotročovať Židov už tisíce rokov. Teraz, ukrývajúc sa za pekné slová, sa snažia zotročiť aj zvyšok ľudstva a sľubujú, že zabijú tých, ktorí ich nebudú poslúchať.

Keďže som bol vychovaný ako ateista, bol som vo veľkých rozpakoch, keď mi japonské vojenské spravodajstvo oznámilo, že skupina, ktorá ma pozvala, aby som sa pripojil k ich plánu zabiť 90 % ľudstva (mám to na páske), boli „mudrci Sionu“. Aby som do toho nezaťahoval aj bežných Židov atď., s cieľom zjednodušenia som túto tajnú skupinu otrokárov ľudí začal nazývať „satanisti“.

Na tom všetkom je hrozné, že sa im to takmer podarilo. Bol to Pentagon a Aziati, ktorí vo vzájomnej spolupráci dokázali zastaviť tento strašný plán.

Pozrime sa teraz na to, prečo by nedávne svetové udalosti týchto sanhedrínskych otrokárov a im rovných mohli priviesť k názoru, že svet by mohol skončiť. Začnime udalosťami v SŠA. Zdroje Pentagonu vysvetľujú: „30. septembra 2019 (dnes) končí fiškálny rok a tento deň exspiruje centrálna banka.

Dohoda o zlate. „Masívnou porážkou v Saudskej Arábii a zbavením moci izraelského zločineckého ministra Benjamina Netanjahua sa „zlatom kryté meny stanú realitou“, uvádza sa v zdrojoch.

Toto je pozadie „politického cirkusu a obchodných vojen“. Politický cirkus nám samozrejme ponúka hysterický kongres Spojených štátov, ktorý vyzýva na zbavenie úradu amerického prezidenta Donalda Trumpa, než bude náhle zatvorený na dva týždne.

Zdroje z Pentagonu tiež hovoria: „Joseph Dunford, predseda amerického zboru náčelníkov štábu, odchádza, aby sa pridal ku [generálovi Jamesovi] Mattisovi a [generálovi Johnovi] Kellymu ako vysokopostaveným vojenským vodcom, ktorí podporujú Trumpa v jeho boji proti sionistom a deep state.“ Zbor náčelníkov štábu je teraz pod vedením armádneho generála Marka Milleyho, zatiaľ čo zástupcom a de facto poradcom pre otázky národnej bezpečnosti je major vojenského námorníctva Matt Pottinger, ktorý tam bol od prvého dňa a ktorého priviedol Michael Flynn (bývalý generálny riaditeľ obrannej spravodajskej služby).

Zdroje ďalej uvádzajú: „Dunford bol vymenovaný za predsedu Zboru náčelníkov štábu v máji 2015, aby mohol byť zverbovaný Trump, čo viedlo k oznámeniu jeho prezidentskej kampane 16. júna 2015. Bývalí šéfovia Dunforda, Mattis a Kelly, sa pripojili k Trumpovej administratíve v januári 2017.“

Britské zdroje z prostredia kráľovskej rodiny tvrdia, že americká vláda, aj keď nesplatí dlžoby splatné 30. septembra, sa musí do 17. októbra pokúsiť získať peniaze – alebo teraz zlato – aby sa udržala nad vodou. Zdá sa, že to vysvetľuje, prečo zločinecký Federálny rezervný výbor od 25. septembra denne poskytuje 100 miliárd dolárov a sľubuje tak robiť do 10. októbra. Radím každému, kto má reálne aktíva, aby neskočili na hotovostné ponuky týchto sionistami kontrolovaných veľkých bánk.

Pozrime sa teraz na absurdnú politickú frašku, ktorá sa odohráva v Spojenom kráľovstve pred termínom brexitu 31. októbra. Vyšší zdroj MI6 takto zhrnul situáciu: „Briti sa v súčasnej občianskej vojne oficiálne zbláznili – totálny chaos.“ Zdroj MI6 varoval, že „Nemecko si bezpochyby stiahlo rukavičky a vytiahlo nože. Je to neoficiálna vojna. „Je zrejmé, že Briti obhajujú brexit s náskokom dvoch ku jednej, zatiaľ čo politická trieda sa zúfalo snaží tomu zabrániť. Britská armáda vie, že politici boli podplatení a sú vydieraní, aby sa postavili proti vôli ľudu, a ak to bude potrebné, primerane zasiahnu, uvádza zdroj.

Ďalej izraelská armáda [IDF] a nesfanatizovaní židia chápu, čo sa deje. Netanjahu nedokázal vytvoriť vládu a je len otázkou času, ako pôjde do väzenia.

Vráťme sa teraz o krok späť a pozrime sa na skrytú históriu dvadsiateho storočia, poznačenú diabolským sionistickým sprisahaním na zotročenie ľudstva. Prvá vec, nad ktorou by čitatelia mali porozmýšľať, je skutočnosť, že Adolf Hitler bol Rothschild a jeden zo zakladajúcich otcov Izraela (podľa rakúskej parlamentnej komisie a ďalších zdrojov). Jeho poslaním bolo vyhnať židov do Izraela. Dúfam, že budúci týždeň zverejním niekoľko fotografií, ktoré ukazujú Hitlera ako dôchodcu po vojne v Argentíne. Japonci nám teraz hovoria, že sovietsky diktátor Josif Stalin bol tiež Rothschild.

Skúsme to zhrnúť: Sionisti nie sú iba mesiášski náboženskí fanatici, patria aj medzi najväčších masových vrahov v histórii. V poslednej dobe to boli 9/11, Fukušima, lety 370/17 Malaysian Airlines, masové vraždy v Sýrii atď. Okrem toho tu máme ľudské obete v značnom rozsahu – to je najpravdepodobnejší dôvod, toho, prečo v SŠA každoročne chýba 40 000 detí.

To je pravdepodobne to, čo gnostickí ilumináti a ľudia z MJ-12 považujú za „umelú zločineckú inteligenciu“.

Pravdepodobne je to prastarý, neuveriteľne inteligentný a neuveriteľne zlý kult otrokárov ľudí. Zmocnili sa kontroly nad informáciami (náboženstvo), jedlom (peniaze) a násilím (nájomní vrahovia), aby ovládali (kontrolovali) ducha. Ich slabinou je to, že sa sústredili na najvyššie úrovne moci a bohatstvo.

Americká armáda musí použiť všetky potrebné sily, aby odstavili týchto ľudí od moci. Neodstúpia dobrovoľne. Musíme pokračovať v boji, kým nebude táto prastará metla ľudstva raz a navždy porazená.

Zajtra (1. októbra) si pripomíname 70. výročie Čínskej ľudovej republiky. Na jej počesť sa uskutoční obrovská vojenská prehliadka a mnohí Číňania to budú považovať za určitý druh víťaznej prehliadky.

Čína by nikdy nemala šancu predbehnúť Západ, keby sa Západ nenakazil sionistickou hnilobou. Po vyliečení infekcie môže Západ v harmónii a priateľstve s Čínou, Ruskom a všetkými ostatnými konečne začať novú éru.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, september 2019

4 komentáre k “Sionisti volajú po svetovláde rabínov, čelia však porážke”

 1. prosim tento komentar necitajte, je urceny iba pre pokrocilych. dakujem.

  ahoj Ďurino,
  asi pred cca tri stvrte rokom si v jednej diskusii vyslovil domienku ze povod vsetkeho toho zla okolo nas ani nemoze byt z nasho vesmiru. ja som na to reagoval strucnym zhrnutim toho co som vtedy vedel a teda som opisal yalda-balda a ostatne bestie z galaxie andromeda a z nasej galaxie ktore nam tu na zemi vytvorili koncentrak pre ludi a ich duse.
  odvtedy uz uplynul nejaky cas a posunul som sa dalej nie len do pociatku nasho vesmiru ale este hlbsie do dejov v prastarych temnych priestranstvach pred vznikom nasho bozieho sveta ktoreho sucastou je aj nas vesmir. skratka som ti iba chcel podakovat pretoze to tak vyzera ze tvoja domienka bola spravna a mozno ma nasmerovala spravnym smerom. akonahle budem moct napisem viac. momentalne stale plati prisne moratorium na informacie o operaciach sil svetla a ja ho respektujem (i ked sa toho deje vela :).

  vitazstvo svetla (teda zivota nad nicotou) !
  pekny den !

  bc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *