Scelenie anglo-americkej aliancie návštevou Trumpa v Britskom spoločenstve povedie k zrušeniu fašistického trendu vzniknutého po udalostiach 9. septembra

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 10. 6. 2019

Návšteva amerického prezidenta Donalda Trumpa v Spojenom kráľovstve minulý týždeň urovnala roztržky v anglo-americkej aliancii a zabezpečí, že fašistický puč na Západe po 9. septembri bude neutralizovaný, podľa zdrojov z Pentagonu a britskej kráľovskej rodiny. „Návšteva Veľkej Británie sa týkala najmä angažovanosti v anglo-americkej osi a všetkých prebiehajúcich otázok, o ktorých už ste informovaní. Brexit je veľmi veľký problém. Povedal by som, že cesta bola úspešná a putá medzi oboma krajinami sú teraz silnejšie“, takto to zhrnulo britské kráľovstvo.

To znamená, že medzi anglo-americkými a európskymi fašistickými nacistickými aristokratmi za skupinou Bilderberg je rozkol. Polooficiálna správa účastníka Bilderberg potvrdzuje, že medzi frakciou EÚ, vedenou Nemeckom, a Angličanmi, ako aj Talianmi, existuje veľký rozkol (odkaz).

Zdroje vo francúzskej spravodajskej službe medzičasom hovoria, že našli dôkaz, že nedávne voľby do Parlamentu EÚ boli zmanipulované nemeckou frakciou. Poukazujú na články, ktoré presne oznámili výsledky volieb a vyšli ešte pred samotnými voľbami. Bitka o oslobodenie Francúzska pokračuje, hovoria zdroje (video).

Holandskí informátori medzičasom vypustili usvedčujúcu informáciu o skupine Bilderberg, založenej nacistickou holandskou kráľovskou rodinou, a jej spojení s americkou fašistickou frakciou rodiny Rockefeller (Clinton), Bush atď. Okrem iného informujú, že spoločnosť Boeing vyrábala bombardéry a posielala ich do Nemecka na bombardovanie Američanov počas druhej svetovej vojny (odkaz).

To je dôležité, pretože teraz tu máme 30-ročného veterána Boeingu, Patricka Shanahana, ako „úradujúceho ministra obrany“ v Spojených štátoch, aj keď všetci skutoční vojenskí veteráni opustili administratívu Trumpa začiatkom tohto roka.

Zdroje Pentagonu nám hovoria, že „náhly dominový kolaps 26 telefónnych stĺpov pozdĺž hlavnej dopravnej tepny, slúžiacej mnohým zariadeniam Boeingu v Seattli pozdĺž East Marginal Way“ minulý týždeň „nebol náhodný“.

„Pre Boeing to bola správa, aby spoločnosť prestala používať technológiu na diaľkové ovládanie vo svojich lietadlách, použitú na ich „letecké nehody“, ako aj svoje ďalšie štvavé/zločinné/vojnové technológie (ktoré môžu používať 5G), tak verejné ako aj tajné“, uvádzajú zdroje.

V súčasnosti existujú aj ďalšie náznaky toho, že sa pripravuje veľká finančná udalosť, väčšia ako šok z pádu Lehman Brothers, a ktorá má doraziť Federálny rezervný výbor a nacistickú frakciu chazarskej mafie, vlastniacu centrálne banky EÚ.

To znamená, že fiat „obchodné platformy“, vytvorené členom skupiny Bilderberg Henrym Kissingerom pre rodinu Rockefellerovcov po tom, ako SŠA v roku 1971 opustili zlatý štandard, boli zatvorené a nahradené košom mien obchodovateľných v pásme v pomere k cene zlata. Potvrdzuje to aj pohľad na graf menových pohybov od roku 2012, keď vypršal 100-ročný mandát Federálneho rezervného systému. Spolu s masívnym pumpovaním peňazí na burzové trhy to viedlo k relatívnej finančnej stabilite.

Ako však minulý týždeň uviedol ruský prezident Vladimír Putin po stretnutí s čínskym prezidentom Si Ťin-pchingom: „Politika kvantitatívneho uvoľňovania a ďalšie opatrenia, ktoré boli prijaté (po Lehman Brothers) nevyriešili problémy vo svojej podstate, iba ich presunuli do budúcnosti.“ (odkaz)

Táto budúcnosť už možno nastala. Účastníci trhu vsádzajú obrovský, seizmický šok na finančného systému. Graf uvedený na odkaze nižšie ukazuje, ako sa globálny obchod zrútil spôsobom identickým s tým, čo sa stalo v čase pádu Lehman Brothers. Mimochodom, stretli sme sa so systematickým pokusom o cenzurovanie tohto grafu na anglických internetových stránkach a museli sme ísť na čínske stránky, aby sme sa k nemu dostali (odkaz).

Ďalší graf, ktorý signalizuje, že sa blíži niečo obrovské, ukazuje, že dlhodobé úrokové miery na eurodolárových trhoch sú ešte nižšie, ako boli krátkodobé úrokové miery tesne pred pádom Lehman Brothers. Deje sa to preto, lebo obchodníci majú pocit, že sa chystá niečo obrovské, a snažia sa poistiť si dlhodobé, stabilné peniaze skôr, ako bude neskoro (odkaz).

Ministri financií krajín G20, ktorí sa stretli minulý víkend v Japonsku, nepomohli zmierniť obavy trhov, keď vydali vyhlásenie, ktoré čiastočne uvádzalo „riziká zostávajú veľké“ a „obchodné a geopolitické napätie sa zintenzívnilo“. Na pomerne neurčité oficiálne vyhlásenia zo stretnutí G20 je to dosť radikálna vec.

Pýtali sme sa zdrojov našej britskej kráľovskej rodiny, Pentagonu, CIA a ďalších na to, čo tento šok môže znamenať, ale narazili sme na veľmi dôkladné spravodajské embargo. Člen britskej kráľovskej rodiny naznačil, že pred septembrom sa nič nestane.

Skutočnosť, že väčšina amerických ciel voči Čínu a sankcie voči Huawei a iným čínskym firmám nenadobudnú účinnosť skôr ako v septembri tiež naznačuje, že sa bude rokovať o nejakom druhu dohody meniacej svet.

Existujú náznaky toho, čo by dohoda mohla zahŕňať. Zdroje z prostredia čínskeho ministerstva financií hovoria, že Čína ponúkla pomoc pri obnove domácej infraštruktúry SŠA a opätovnom začlenení výroby v SŠA do globálnych reťazcov. Zdroje Pentagonu medzičasom hovoria, že sú pripravení znížiť odpad z vojensko-priemyselného komplexu a zaplatiť za prestavbu americkej ekonomiky niektorými špičkovými technológiami, ktoré boli držané v tajnosti.

Ďalší veľký problém, ktorý sa má riešiť v najbližších mesiacoch, sa týka technologických gigantov ako Facebook, Google, Amazon a Apple. Tu sa skupina G20 už dohodla, že ich donútia platiť dane (odkaz).

No skutočným problémom, ktorý treba riešiť, sú cenzúra a falošné informácie, ktoré sa vďaka týmto technologickým oligopolom šíria. Všimli sme si napríklad, že všetky fotografie kráľa Salmána, ktoré sme mohli nájsť na internete, boli nahradené fotografiami jeho nového a mladého dvojníka. Jasne si pamätám, ako aj moji kolegovia, že tento článok, ktorý hovorí o tom, že kráľ Salmán tak senilný, že si nepamätá, čo sa stalo pred minútou, obsahoval fotografiu starého a vetcho vyzerajúceho kráľa. Tento obrázok bol nahradený (odkaz1, odkaz2).

Noviny a tradičné médiá, majúce reportérov v reálnom svete informujúcich o skutočných udalostiach, tiež hovoria, že tieto technologické oligopoly ich vytláčajú z podnikania.

Napriek tomu, že príjmy z predplatného rastú, krádeže technologických oligopolov im znížili ich príjmy z reklamy na 16 miliárd USD v roku 2017, z približne 50 miliárd USD v roku 2006. To ich prinútilo znížiť počet redakčných zamestnancov na 39 000 zo 74 000 v rovnakom období. Aj tento informačný bulletin tiež celé roky trpel pirátstvom zo strany Google, cenzúrou zo strany Facebook atď. (odkaz).

Tieto oligopoly teraz začali vypínať tisíce nezávislých spravodajských kanálov v mene „boja proti nenávistným prejavom“, kedy často možno ukázať, že ide o čistú cenzúru.

Napríklad dnes ráno, keď sme na portáli jimstonefreelance.com klikli na odkaz vedúci na článok v New York Post o vražde brata Hillary Clintonovej, dostali sme správu, že odkaz bol cenzurovaný. Teraz iba informuje, že „cieľ odkazu nemožno nájsť“.

Táto zintenzívnená cenzúra zo strany internetových gigantov sa časovo kryje s novou vražednou kampaňou.

Zdroje Pentagonu hovoria, že Hillary Clintonová zavraždila svojho brata Tonyho Rodhama, aby ho umlčala. Minulý týždeň zabili aj zástupcu policajného šéfa New Yorku Stevena Silksa a detektíva veterána Joea Calabreseho, pretože mali k dispozícii kópie videa Hillary Clintonovej a Humy Abedinovej, ako mučili a zavraždili mladé dievča. Zabitá bola aj bývalá senátorka Arkansasu, Linda Collins-Smithová. Smithová spolupracovala s oddelením pre vnútornú bezpečnosť, aby odhalila 27 miliónov dolárov vytiahnutých z vládnej agentúry na ochranu detí a mladistvých (Child Protective Services) Clintonovou nadáciou, uvádzajú zdroje z vatikánskej slobodomurárskej lóže P2.

Aj autorovi tejto správy sa chazarskí nacisti, naštvaní na odhaľovanie ich zločinov, sa nedávno tiež vyhrážali tým, že ho zabijú vrátane jeho rodiny. Tentoraz však nebudú môcť uniknúť spravodlivosti ďalším vraždením. Je nás priveľa na to, aby nás pozabíjali, a máme na svojej strane pravdu a spravodlivosť, ako aj vojenské a špeciálne jednotky. Skutočnosť, že Clintonová musela nariadiť zabitie svojho vlastného brata ukazuje, ako blízko sú vyšetrovatelia. Kolesá spravodlivosti sa otáčajú pomaly, drvia však na prach.

Našu správu ukončíme tento týždeň aktualizáciou z Indonézie. Banky a záložne sa teraz znovu otvorili, po tom, ako boli zatvorené na 9 dní, na úľavu od všetkých, hovoria tamojšie zdroje. Zdroj Spoločnosti Bieleho draka však hovorí:

„Niečo sa s určitosťou chystá s výsledkami sporných prezidentských volieb.

„Môj kontakt z vnútra mi povedal, že ústavný súd [Mahkamah Konstitusi, MK] sa chystá vydať stanovisko okolo 22. júna. Ešte to neskončilo. Je tu stále niekoľko prekvapivých kariet, ktoré majú byť  zahrané. Zdá sa, že nezávislá analýza v Strednej a Východnej Jáve potvrdila 17 miliónov hlasov „duchov“. Všetky v prospech Jokowiho.

„MK má túto informáciu spolu s dôkazom, a sudcovia vedia, že je autentický. To môže otočiť výsledky, a víťazom sa môže stať Prabowo. Indonézska spravodajská služba ma informovala, že Ústavný súd (MK) vyhlási pre Strednú a Východnú Jávu nové voľby. Nemôžu ignorovať tvrdé fakty. Zmena je vo vzduchu.“

Toto je časť zástupnej vojny medzi SŠA a Čínou, ktorá sa, dúfajme, vyrieši do septembra.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, jún 2019

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *