Saudská Arábia sa ide rozpadnúť; Izrael si musí vybrať medzi Netanjahuom a Tel Avivom

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 5. 11. 2018

Demontáž riadiacej siete chazarskej mafie pokračuje v pokračujúcom zosadzovaní vedenia saudsko-izraelského režimu, hovoria zdroje Pentagonu, CIA a ďalšie zdroje. Prebiehajú najmä rokovania medzi Ruskom a Spojenými štátmi americkými o rozdelení Saudskej Arábie na sunnitskú zónu kontrolovanú Iránom a šiitskú zónu kontrolovanú Tureckom, uvádzajú zdroje CIA a FSB.

Toto je vyjadrenie Pentagonu k tomu: „Karma je sviňa, pretože Saudská Arábia môže byť rozkúskovaná za to, čo urobila Džamálovi Chášakdžímu a Mohamed bin Salmán (MBS) [posmešne označený ako bone Sawman, teda rezač kostí] môže byť donútený ukončiť vojnu v Jemene a zrušiť blokádu Kataru, zatiaľ čo Spojené štáty môžu nájsť nových partnerov v Turecku a Iráne po reštarte globálnej meny.“

Ďalšia vec, ktorá prebieha: zdroje uvádzajú, že dlho očakávané zatýkanie kabalistov v SŠA sa už začalo. Medzi najvyššie zvieratá z nich patria vysokopostavení bankári Goldman Sachs a bývalý malajský premiér Najib Razak za to, že drancovali peniaze preč z tejto krajiny. Jedným z použití takto získaných peňazí bolo financovanie filmu oslavujúceho Rothschildovcov „Vlk z Wall Street“ (odkaz).

Viaceré z viac ako 61 000 zapečatených obvinení budú rozpečatené po priebežných [midterm] voľbách v SŠA, ale „lietadlá na základňu Gitmo sú už pripravené“, hovoria zdroje Pentagonu.

Ďalším viditeľným aspektom tohto je prebiehajúci úpadok spoločnosti General Electric Corporation, patriacej kabale (Rockefellerovej frakcii). Pradedo autora tejto správy, George Taylor Fulford, bol najväčším individuálnym akcionárom v spoločnosti General Electric (GE) predtým, ako v roku 1905 zomrel pri záhadnej autonehode. Všetky novinové archívy ohľadom tejto udalosti sa stratili, no všetky jeho podiely na GE prešli na Rockefellerovcov cez skorumpovaný správcovský fond, podľa mojej babičky. Takže pre mňa je to poetická spravodlivosť, viac ako storočie po čine. Je tiež dôležité mať na pamäti, že GE bola dôverne zapojená do jadrového a seizmického útoku na Japonsko 11. marca 2011, keďže to boli jej jadrové generátory, ktoré boli údajne pri srdci tohto zločinu.

V každom prípade, prebiehajúci pomalý kolaps akciového trhu si bude naďalej žiadať korporátne obete, keď sa rozbehne nový kvantový finančný systém, hovoria zdroje Pentagonu.

Zdroje tiež hovoria: „Karavána migrantov (v Mexiku) by mohla byť neutralizovaná 15 000 americkými vojakmi na hranici, keďže členovia ISIS [Daeš], MS13 a iné kriminálne živly boli zatknuté špeciálnymi jednotkami, zatiaľ čo Mexiko mnohých dohnalo k tomu, aby si hľadali azyl.“ Inými slovami, pokusy použiť túto karavanu na narušenie priebežných volieb v SŠA boli neutralizované.

Vo východnej Ázii tiež prebieha intriga na vysokej úrovni, s diaľkovým prevzatím kontroly nad indonézskym lietadlom Lion Air JT610 a jeho havarovaním, hovoria zdroje CIA. Táto letecká havária je súčasťou zástupnej bitky o kontrolu nad singapurským finančným systémom, hovoria zdroje.

Tu je správa CIA k havárii:

„Havária letu Lion Air JT610 bola úmyselná. Neostal žiaden trup lietadla. Väčšina cestujúcich nebude identifikovaná, pretože neostalo nič, čo by sa dalo analyzovať. Aktuálne identifikovali štyroch cestujúcich. Jedného podľa odtlačku odobratého z kusa prsta, jedného podľa tetovania nájdeného na kúsku kožného tkaniva, jedného podľa tenisky, ktorú mal na sebe na fotografii spravenej pred odletom, a jednu cestujúcu podľa odevu, ktorý mala podľa jej rodiny na sebe pred odletom. Telá spolu s lietadlom boli rozdrvené na prach. (odkaz)

Záznamník hlasovej komunikácie v kokpite, ak sa aj nájde, nebude odhalený verejnosti. Ak sa nájde, verejnosť dostane podsunutú historku, že je neopraviteľne poškodený. Na ňom sú zaznamenané posledné minúty komunikácie kapitána a druhého pilota. S najväčšou pravdepodobnosťou vedeli, že ovládanie lietadla bolo prevzaté na diaľku. Túto informáciu nemožno odhaliť verejnosti. (odkaz)

„Včera mi bolo povedané, že 28 vládnych zamestnancov vo svojimi rozličnými schopnosťami bolo súčasťou tímu Bielych klobúkov, ktorý rokoval o dohode s predstaviteľmi sionistickej kabaly o vydaní jedného z bunkrov zlata na ostrove Bangka. Malo byť použité na humanitárne účely, počnúc obyvateľmi Indonézie. (Povedala mi to osoba, ktorej dôverujem a ktorá vidí do týchto vecí.) Zdá sa, že sionistická kabala odpovedala na rokovanie zhodením lietadla.“

Okrem toho, iné zdroje CIA tvrdia, že predmetné zlato bolo dlho ovládané rodinou singapurského premiéra Li Kuang-jao (LKY), ktorý bol v tejto funkcii veľmi dlho. LKY bol jedným z mála ľudí, ktorému bolo dovolené dať si preplatiť dlhopisy vydané bankovou kabalou, kryté zlatom ukradnutým z Ázie, hovoria zdroje. Peniaze, boli preprané do globálneho finančného systému cez cínový banský priemysel, hovoria. To je jedno z tajomstiev prosperity tohto ostrovného štátu, hovoria.

Autor tejto správy je teraz tiež držiteľom jedného z týchto dlhopisov, v celkovej hodnote 1,16 miliardy amerických dolárov vrátane úrokov. Tento dlhopis bol v držbe dcéry Pchu I, posledného čínskeho cisára. Žije v Japonsku pod novou identitou a odovzdala ho autorovi tejto správy cez budhistický chrám s výhradou, že má byť použitý na financovanie zriadenia meritokraticky fungujúcej budúcej plánovacej agentúry. Dlhopis je súčasťou série krytej 70 000 tonami mandžuského zlata v celkovej hodnote 4,5 bilióna (nie 40 biliónov, ako bolo oznámené predtým), ktorá bude zodpovedne preplatená, keď budú projekty na záchranu planéty schválené odborníkmi a zákazky budú ponúknuté súkromnému sektoru, hovoria zdroje Spoločnosti Bieleho draka (SBD).

Tento dlhopis bol vyhodnotený ako pravý a kabala je teraz pod tlakom, kedy musí splniť svoje sľuby a preplatiť ho. Gnostickí ilumináti povedali SBD, že majú k dispozícii štyri jadrové zbrane. SBD informovala sionistickú kabalu, že chcú zničiť Tel Aviv a švajčiarsky Bazilej, ak dlhopisy nebudú preplatené. Potom bude zničený buď New York a Londýn, alebo Washington DC a Rím.

Ak to znie radikálne, nuž majte na pamäti, že iba od roku 1970 ľudstvo vymlátilo 60 % voľne žijúcich zvierat. To znamená, že čelíme udalosti na úrovni planetárneho vyhynutia. (odkaz)

Dlhopisy budú použité na financovanie masívnej kampane na zastavenie rozsiahleho ničenia životného prostredia, ukončenie chudoby a umožnenie ľudskej expanzie do vesmíru.

Na pokusy zabrániť spusteniu tejto kampane bude reagované použitím nevyhnutnej sily, vrátane extrémnych opatrení uvedených vyššie, hovoria zdroje SBD. Tiež majte na pamäti, že žiadame, aby zločinci na vysokej úrovni vrátili zlato, ktoré ukradli, a že títo zločinci už boli zdvorilo požiadaní, aby vrátili nakradnuté statky.

V každom prípade je nepravdepodobné, že tieto zbrane bude potrebné raz použiť, pretože Biele klobúky v armáde a agentúrach Spojených štátov už na tom pracujú. Zdroje Pentagonu hovoria: „Demontáž kabaly sa zintenzívni potom, ako sa americký prezident Donald Trump stretne s ruským prezidentom Vladimírom Putinom v Paríži 11. novembra, pričom tento deň je zároveň Dňom vojnových veteránov.“

Je tiež zaujímavé, že na mikroúrovni, sa toho autorovi tejto správy udialo veľa, odkedy bol jeden dlhopis vydaný do rúk SBD.

Po prvé, technika zodpovedného za populárnu japonskú internetovú televíznu show, v ktorej som aj ja (s viac ako 600 000 zobrazeniami za týždeň, bolo mi povedané) zrazilo počas noci na Halloween auto, čo malo za následok, že show bola zrušená na 5 mesiacov, kým sa zotaví.

Japonskí gangstri následne volali autorovi tejto správy a potvrdili svoju zodpovednosť za tento čin. Vysvetlili ho však rivalitou medzi gangmi a nemal nič spoločné s mojím vystúpením v televíznej relácii. Nevieme, kto to je, pretože telefón nezobrazil identifikátor volajúceho.

Čo je zaujímavejšie, istá žena, obeť MKUltra, na ktorú bolo útočené mikrovlnnými zbraňami, priletela zo Španielska a požiadala SBD o pomoc. Zdá sa, že pracuje pre jezuitov, ktorí nie sú nevyhnutne nepriatelia SBD.

Čo tým myslíme je to, že kým Peter Hans Kolvenbach, bývalá hlava jezuitov, sa vychvaľoval do telefónu, ako ho nahrala NSA, že je Satanom a že je zodpovedný za útok na Fukušimu 11. marca, nový jezuitský a katolícky vodca sa pripravujú na svoju vlastnú masívnu kampaň s cieľom pomôcť planéte, hovoria zdroje slobodomurárskej lóže P2. Pokiaľ sa zhodneme v potrebe zachrániť planétu a v tom, že spolu môže existovať mnoho paralelných snáh smerujúcich k dosiahnutiu tohto cieľa, malo by sa zabudnúť na minulé rivality.

Tiež nám bolo povedané japonskými gangstrami, že jezuiti prikázali bratrancovi Barbary Bushovej, Richardovi L. Armitagemu a japonskému poskokovi Josephovi Nyemu, aby tlačili na bábkového japonského premiéra Šinzóa Abeho, aby splnil ich príkazy. Obaja sú sledovaní 24 hodín denne a 7 dní v týždni a naliehavo im odporúčame, aby preboha koordinovali svoje aktivity s SBD.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, november 2018.

Preklad zaplatili čitatelia portálu prekladyodlesa.sk svojimi dobrovoľnými príspevkami, je prístupný pre všetkých.

 

 

2 komentáre k “Saudská Arábia sa ide rozpadnúť; Izrael si musí vybrať medzi Netanjahuom a Tel Avivom”

  1. *Tento dlhopis bol vyhodnotený ako pravý a kabala je teraz pod tlakom, kedy musí splniť svoje sľuby a preplatiť ho. Gnostickí ilumináti povedali SBD, že majú k dispozícii štyri jadrové zbrane. SBD informovala sionistickú kabalu, že chcú zničiť Tel Aviv a švajčiarsky Bazilej, ak dlhopisy nebudú preplatené. Potom bude zničený buď New York a Londýn, alebo Washington DC a Rím.*
    Že by měl Edgar Cayce pravdu, že v 21. století bude New York zničen….?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *