Satanský letný slnovrat chazarskej mafie, počas ktorého mal byť obetovaný Irán, sa otočil proti nej

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 24. 6. 2019

Posledný pokus chazarských satanistov vyvolať 3. svetovú vojnu v Iráne sa pozoruhodne otočil proti nim. Prezident SŠA Donald Trump na základe rozkazov satanských chabadských pseudožidov nariadil masívny útok na Irán 21. júna, deň satanského letného slnovratu, ale americká armáda ho odmietla vykonať. Napokon, jediná ohnivá obeť prišla v podobe obrovských explózií v rafinérii vo Philadelphii, ku ktorým prišlo v tom istom čase, keď sa mal uskutočniť útok Iránu (video).

Stalo sa to potom, ako Irán zostrelil americký dron, ktorý prenikol do jeho vzdušného priestoru, zatiaľ čo cielene nezostrelil americké lietadlo s posádkou, ktoré ho sprevádzalo. Aby si zachránili tvár, chazarskí bábkovodiči Trumpa vydali úsmevné správy, v ktorých hovorili, že zasiahli Irán „odvetným digitálnym úderom“. V skutočnosti mali uviesť „odvetný útok v podobe falošných správ“.

Irán bol v skutočnosti veľmi zdržanlivý, keď uvážime, že 5. júna boli zapálené zásobníky na skladovanie ropy v jeho najväčšom kontajnerovom prístave, a 7. júna bolo takmer simultánne zapálených šesť iránskych obchodných lodí v dvoch prístavoch v Perzskom zálive „zápalnými zariadeniami neznámeho pôvodu“ (odkaz).

Zdroje Pentagonu hovoria, že páchateľom týchto útokov je pravdepodobne Izrael a medzi americkým centrálnym velením a iránskym námorníctvom bola zriadená priama linka, aby sa nestalo, že takéto provokácie tretích strán povedú k vojne medzi SŠA a Iránom.

V následnom kroku bol vyhodený americký minister obrany Patrick Shanahan, „pretože sa objavil na zozname ľudí skompromitovaných chazarskou mafiou“, hovoria zdroje MI6. Najmä bol hlboko zapojený do „transformovania civilných lietadiel na zbrane“ svojho dlhoročného zamestnávateľa Boeing. Inými slovami, bol zapojený do masovej vraždy letu 370/17 Malaysia Air a incidentu jadrového vydierania, hovoria zdroje.

Americká armáda aj naďalej nie je ochotná poskytovať správy ministrovi obrany alebo riadiť sa príkazmi Trumpovej administratívy. Namiesto toho „armáda posiela svojho staršieho štátnika, bývalého predsedu Zboru náčelníkov štábov admirála Mika Mullena, aby zabránil vojne s Iránom vedenej zbraňami hromadného ničenia“, hovoria zdroje spoločnosti Pentagon.

Dokonca aj dlhoroční Trumpovi stúpenci si konečne začínajú uvedomovať, že prezident je osobne kompromitovaný a vydieraný satanským kultom Chabad, ktorého členom je aj jeho zať, Jared Kushner. Títo fanatici veria, že musia vyvolať vojnu medzi Iránom, Čínou a Ruskom (Gog) a G-7 (Magog) s cieľom začať vojnu, ktorá zabije 90 % ľudstva a umožní im zotročiť jeho zvyšok.

Trump medzičasom poskakuje sem a tam ako pingpongová loptička, v závislosti od toho, či naposledy hovoril s americkým vojnovým patriotom alebo chazarským satanským gangstrom.

V súvislosti so Severnou Kóreou dostáva Trump od americkej armády rozumné pokyny. To je dôvod, prečo najvyšší severokórejský líder Kim Čong-un oznámil, že dostal od prezidenta Trumpa „list s vynikajúcim obsahom“ a že „sa vážne zamyslí nad zaujímavým obsahom“ (odkaz).

Podľa zdrojov Spoločnosti Bieleho draka v Bielom dome, list obsahuje návrh na zjednotenie Kórejského polostrova s tým, že Kimovi je ponúkaná symbolická vedúca úloha cisára, zatiaľ čo prezident Juhokórejskej republiky Mun Čä-in by sa stal prezidentom zodpovedným za každodennú administratívu. Americká armáda by si ponechala svoje základne v Južnej Kórei, ale ostala by južne od 38. rovnobežky v zjednotenej Kórei, hovoria zdroje. Čínsky prezident Si Ťin-pching tiež prisľúbil čínsku ekonomickú pomoc pre zjednotenú Kóreu.

Zdroje v japonskej tajnej spoločnosti Jatagarasu alebo Trojnohý havran to potvrdili a dodali, že po zjednotení polostrova sa začnú práce na tuneli spájajúcom Japonsko s Kóreou. Zdroje dodali, že Kórea vyšle na olympijské hry 2020 v Tokiu jednotný tím.

Ďalej, v budúcnosti by mohlo byť dohodnuté manželstvo medzi kórejskou a japonskou kráľovskou rodinou, na podporu mieru a jednoty v severovýchodnej Ázii, hovoria zdroje.

Rezolúcia v kórejskej otázke bude znamenať, že svet môže sústrediť svoju pozornosť na bankrot vlády Korporácie SŠA a donútiť sionistov a ich zločinecký štát Izrael, aby zastavili svoje teroristické a vojnoštvavé aktivity.

SBD viacerým vplyvným ľuďom vysvetlila, že bankrotom vlády Korporácie SŠA by zanikol hlavný zdroj moci Chazarskej mafie. Jedným z pokusov o to sa tento rok podarilo takmer na začiatku tohto roka, pretože vláda SŠA bola nútená vypnúť na 35 dní (ale nezabudnite, že americká armáda zostala financovaná v tom čase).

Jeden takýto pokus na začiatku tohto roka takmer vyšiel, pretože vláda SŠA obmedziť svoju činnosť na 35 dní (nezabudnite však, že americká armáda zostala v tom čase financovaná aj naďalej).

Zdá sa však, že Trump otočil a stal sa zúrivým sionistickým fanatikom po tom, čo armáda opustila jeho vládu. Od tej doby korporačné médiá a Trump pumpujú akciový trh a spievajú pesničku o „skvelej ekonomike, realita je však úplne opačná.

Vláda SŠA teraz opäť čelí bankrotu, tentoraz prehrou obchodnej vojny s Čínou. Faktom je, že zatiaľ čo sionistickí bankári svojim smiešnymi peniazmi môžu pumpovať americký akciový trh, nemôžu nimi platiť za dovoz.

Aj preto, že takzvaný americký dolár vo vlastníctve zahraničia je príliš silný na to, aby podporil skutočnú ekonomiku SŠA, Trumpove clá nenavracajú výrobu späť do SŠA. Pokým SŠA nevydajú svoju vlastnú suverénnu menu v súlade s americkou ekonomikou, clá uvalené na Čínu budú mať za následok iba to, že továrne sa budú sťahovať do miest ako Bangladéš a Vietnam, nie do SŠA.

Skutočnosť je taká, že napriek všetkému vreskotu korporácií, reálna americká ekonomika čelí kríze podobnej kríze z pádu Lehman Brothers. Maloobchod prechádza „apokalypsou“, predaje automobilového priemyslu sa „absolútne prepadli“, poľnohospodársky priemysel bude mať „najhorší rok za posledných niekoľko desaťročí“, realitný priemysel je „pripravený na najhorší prepad“, pretože krachuje trh hypoték nižšej bonity, výroba je v prudkom poklese a nákladná doprava čelí najväčšiemu poklesu objednávok (odkaz1, odkaz2).

Nie je náhoda, že v tomto čase ministerstvo financií SŠA testuje pohotovostný telefónny aukčný systém T-bill. Takéto aukcie by boli potrebné len v prípade, ak by boli vypnuté počítače finančného systému. V skutočnosti by sa v júli mohol stať nejaký druh finančnej čiernej labute [nečakaná udalosť s ohromným dosahom], ak by veci pokračovali tak, ako sú.

Môže sa však stať, že na stretnutí G-20, ktoré je naplánované na 28. a 29. júna, sa Číňania rozhodnú, že poskytnú SŠA preklenovací úver na niekoľko ďalších mesiacov rokovania. Celá planéta však bude žiadať ukončenie sionistického projektu výmenou za akékoľvek pokračujúce financovanie SŠA.

Americká armáda už tlačila na Trumpa, aby sa verejne dištancoval od Izraela po jeho neúspešnom pokuse o vyvolanie 3. svetovej vojny. Zdroje Pentagonu poznamenávajú, že „Trump zrušil pozvanie izraelských úradníkov na ekonomickú konferenciu v Bahrajne.“ Trump bol tiež donútený opakovane tvrdiť novinárom, že je vďačný za to, že Irán ušetril životy 38 Američanov v posádke lietadla P-8, ktoré Iránčania mohli zostreliť tiež, uviedli zdroje. Americká armáda vysvetlila svojim iránskym kolegom, že lietadlo P-8 v skutočnosti „lovilo izraelské ponorky“, hovoria zdroje.

„Testovaním silnej protivzdušnej obrany Iránu, obetovaním dronu typu Global Hawk a vytvorením horúcej linky s iránskym námorníctvom Ústredné veliteľstvo SŠA možno „neutralizovalo vojnových štváčov (poradcu pre národnú bezpečnosť Johna) Boltona a (ministra zahraničných vecí Mika) Pompea“, hovoria zdroje.

Je tiež vyvíjaný nátlak na Izrael, aby sa zbavil svojho arzenálu jadrových zbraní. Tým, že Medzinárodná agentúra pre atómovú energiu prijala Palestínu ako pozorovateľský štát, vopchala „ťaví nos OSN do jadrového stanu Izraela“, poznamenávajú.

Pentagon tiež informoval Irán, že akákoľvek nová jadrová dohoda, ktorú dosiahne so SŠA, bude zahŕňať denuklearizáciu Izraela.

Medzičasom, v SŠA pokračuje besnenie nevyhlásenej občianskej vojny. Šesť rôznych zamestnancov, ktorí pracovali pre prezidentskú kampaň Johna McAfeea, ikonu činnosti proti establišmentu, v roku 2020, zomrelo od chvíle, keď oznámil, že kandiduje na úrad, zatiaľ čo samotný McAfee ochorel (odkaz).

Následne bol zverejnený obsah celej čiernej knihy „pedofilného ostrova“ Jeffreya Epsteina, ktorý bol publikovaný online. Zverejnenie mien a kontaktných informácií znamená, že v prípade potreby môžu byť títo ľudia lovení, sľubujú zdroje tajnej spoločnosti (odkaz).

Mnohí starší sionistickí miliardári a vplyvní makléri nedávno „zmizli“ a vyvíjajú sa technológie na detekciu počítačových grafických pokusov o vytvorenie zdania, že ľudia ako George Soros sú stále nažive (odkaz).

Vládnuca elita medzitým začal používať frázu „globálny poriadok založený na pravidlách“, aby ospravedlnila svoju pokračujúcu dominanciu. Jazykový výklad skutočného významu tejto frázy: svet musí poslúchať ich „pravidlá“. Samozrejme, toto sú tí ľudia, ktorí mi kedysi povedali, že zlaté pravidlo znamená „ten, kto má zlato, určuje pravidlá“. Zabudli na to, že zlato je iba žltý kov, ktorý nemožno jesť. Naznačuje nám to dlhé horúce leto, najmä pre chazarskú, Satana uctievajúcu frakciu globálnej elity.

Zdroj benjaminfulford.net

preklad ďurino, jún 2019

8 komentárov k “Satanský letný slnovrat chazarskej mafie, počas ktorého mal byť obetovaný Irán, sa otočil proti nej”

    1. Nikto netvrdí, že prírodné sviatky sú satanské. Ani Fulford, ani žiaden komentátor. Skôr ide o to, že žid rád využíva biblické sviatky – a teda prírodné, astronomické sviatky, ktoré cirkev/žid prekryli svojim ježiškizmom – na svoje neľudské útoky. Chce tým zvýšiť vážnosť celého toho biblicko-žido-kresťanského cirkusu, určeného pre kresťanov-otrokov, aby neodporovali a nechali sa židovi vyciciavať a vykazovali mu pokoru.

      Neuveriteľné? Nuž, židka na čele Slovenska správne odmietla absolvovať nejakú kresťanskú omšu pre otrokov. Oni majú iné spojenie k jahveemu. Omša je pre otrokov… Zuzana Čaputová absolvovala iný … rituál.

    1. dáva to logiku,aj keď je to samozrejme z druhej ruky,ale aj tieto tzv.náboženstvá sú len ako manipulačné nástroje pre večne slepých a sú s pohľadu skutočného poznania reality iba bezobsažnými bludmi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *