Rytierom Rádu templárov je po 711-ročnej prestávke umožnený návrat do vnútornej svätyne monoteizmu

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 26. 2. 2018

Prvý raz od piatku 13. októbra 1307 boli rytieri Rádu templárov pozvaní späť do vnútornej svätyne monoteizmu, podľa zdrojov z Rádu templárov a slobodomurárskej lóže P2. 711-ročná nespravodlivosť, ktorá dala vznik povere o tom, že piatok trinásteho je nešťastný deň, bude napokon riešená. Je to len ďalší znak toho, že zažívame udalosti, ktoré možno opísať len ako biblické. Spomeňte si, vo februári roku 2016 rímske a ruské cirkvi ukončili svoj tisícročný rozkol. Bude rozkol moslimov, židov a kresťanov ďalší, ktorý sa skončí? Možno to čoskoro zistíme.

V každom prípade sa templári teraz spoja s Maltézskymi rytiermi, čo „templárom poskytne prístup k samotnému Vatikánu“, podľa Andrewa Heima zo Suverénneho vojenského rádu Jeruzalemského chrámu, tzv. templárov. Templári okrem toho získajú „prístup k vnútornej svätyni abrahámovských náboženstiev [náboženstvá, ktoré uznávajú Abraháma ako praotca], spolu s prístupom k Vatikánu a k Svätej zemi. Okrem toho, táto vnútorná svätyňa bude zahŕňať prístup ku kontroverznému Prieure de Sion [Rád sionský], popularizovanému románom Dana Browna Šifra majstra Leonarda…“, hovorí Heim (odkaz).

Táto udalosť je len posledným znakom zásadnej zmeny smerovania západnej civilizácie smerom od vojny a smerom k mieru a rozvoju, podľa týchto zdrojov. Ak všetko pôjde dobre, čoskoro budú k dispozícii bilióny dolárov, tak na splatenie tak dlhov vlády USA, ako aj súkromného sektora, rovnako ako na financovanie masívnej kampane na ukončenie chudoby, zastavenie ničenia životného prostredia a premenu planéty Zem na raj, hovoria zdroje. To bude teraz predmetom verejných rozhovorov západných lídrov a správ v korporačných médiách. Nezabudnite si, že ste si to prečítali najprv tu (odkaz).

Zemská aliancia, ktorá bojuje za oslobodenie ľudstva od babylonského dlhového otroctva, taktiež víťazí na viacerých frontoch, pričom vyšší satanskí kabalisti umierajú, miznú alebo strácajú moc v zrýchľujúcom sa tempe. Zdroje CIA teraz napríklad potvrdzujú, že Jacob Rothschild bol zabitý samovražedným útokom na jeho vrtuľník v novembri minulého roka. Ak je to pravda, pridal sa k Davidovi Rockefellerovi, Zbigniewovi Brzezinskému, Georgovi Sorosovi a k mnohými ďalším vodcom zvrhnutého starého režimu. Najvyšším satanistom, ktorý je stále pri moci, je teraz Benjamin Netanjahu z Izraela, ktorý je obžalovaný z viacerých prípadov korupcie a bude s najväčšou pravdepodobnosťou zabitý predtým, ako bude môcť svedčiť o mnohých vojnových zločinoch, ako bola napríklad hromadná vražda pri útoku na Japonsko vo Fukušime.

Keďže väčšina vysokopostavených kabalistov je už mimo obrazu, pozornosť bola zameraná na nižšie úrovne. Preto bol kasínový magnát Steve Wynn (Weinberg) nútený odstúpiť, údajne z dôvodu sexuálneho obťažovania, uviedli zdroje Pentagonu. Teraz Mark Cuban, miliardár a majiteľ Dallas Mavericks, „bol odstavený za to, že umožnil korozívnu, voči ženám nenávistnú kultúru a môže mať zakázanú činnosť na celý život a NBA ho môže donútiť predať svoj tím“, uviedli zdroje. Ďalším mocným kabalistom v problémoch je senátorka Dianne Feinsteinová z Kalifornie, ktorá nedokázala získať od vlastnej strany povolenie, aby sa uchádzala o znovuzvolenie.

Zdroje z Pentagonu a slobodomurárskej lóže P2, spolu s ďalšími hovoria, že odstraňovanie vyšších a nižších kabalistov sa časovo zhoduje s množiacimi sa dôkazmi o tom, že prebieha akási tajná vesmírna vojna na oslobodenie tejto planéty. Zdroje z Pentagonu napríklad hovoria, že „vesmírna flotila“ kabaly „bola zničená nad Nevadou“. Video, ktoré zrejme ukazuje časť tohto oznámeného ničenia, možno vidieť tu:

Ďalej, energetickými zbraňami bola zničená ponorková základňa v Papue v Novej Guinei a bolo jej tak „zabránené, aby iniciovala Yellowstonskú kalderu“, hovoria zdroje. To bola základňa, z ktorej bol zorganizovaný útok na Japonsko 11. marca 2011 vyvolaním cunami a následným jadrovým útokom na Fukušimu. Pohľad na epicentrum zemetrasenia, 6.08 S a 142.70 V v aplikácii Google Earth odhalí niektoré podivné objekty.

Spojené kráľovstvo, ktoré nie je veľmi známe svojimi zemetraseniami, za posledných 50 dní tiež zaznamenalo 21 zemetrasení a seizmografy ukazujú charakteristické znaky umelého zemetrasenia. Podľa zdrojov Pentagonu sú zemetrasenia spôsobené pretrvávajúcou deštrukciou podzemných základní kabaly vo Walese a Írsku.

Ďalej, úradníci kanadskej tajnej spravodajskej služby tvrdia, že príspevky anonymného „Q“, ktoré dnes sleduje 20 miliónov ľudí, sú súčasťou vojenskej spravodajskej bitky proti deep state. Ten hovorí, že americký prezident Donald Trump sa pripravuje na zverejnenie tajného vesmírneho programu. Články na nasledujúcich odkazoch podporujú tento názor.

http://exopolitics.org/president-trump-validates-qanon-how-will-ufo-ssp-disclosure-happen/

https://qanonposts.com/

V každom prípade, späť tu na zemi, z poslednej kabalou naaranžovanej udalosti masovej streľby v SŠA sa pre kabalu a jej propagandistické médiá stáva veľká katastrofa, pretože príbeh odhaľuje zúfalé pokusy CNN a Google cenzurovať pravdu o krízových hercoch atď. „Útok pod falošnou vlajkou na prevažne židovskú Parklandskú strednú školu, ktorej obete mimochodom podľa verejných záznamov neexistujú, bol iba ďalším pokusom stiahnuť zbrane od amerických občanov“, podľa židovského zdroja CIA. Zdroj vysvetľuje, že pre takzvané obete nemohli nájsť žiadne rodné listy.

„Akcia kabaly na obmedzenie práv nosiť zbraň zlyhala, keďže korporácie ako MetLife, Chubb, United Airlines, Delta Airlines a Hertz, ktoré po streľbe v Parklande bojkotovali Národnú asociáciu držiteľov zbraní [NRA], teraz môžu čeliť masívnym bojkotom od nečlenských majiteľov zbraní a vojenských veteránov, keďže NRA teraz získava ešte viac členov“, dodávajú zdroje Pentagonu.

Okrem toho „Ako facka frivolnému izraelskému zákonodarstvu najvyšší súd Spojených štátov v prípade Rubin proti Iránu rozhodol počtom hlasov 8 : 0, že židovské obete samovražedného bombového útoku z Jeruzalema z roku 1997 nemôžu skasírovať Irán tým, že dajú skonfiškovať muzeálne artefakty v Chicagu“, dodali zdroje.

Kabala tiež stráca na mnohých frontoch finančnej vojny. Najnovším krokom proti nej bolo zo strany Venezuely vydanie kryptomeny krytej ropou, ktorá už v prvý deň svojho predpredaja priniesla tejto krajine 735 miliónov dolárov. „Musí to byť šikovný ťah zo strany Madura, pretože deep state je z neho veľmi nervózny“, uviedol zdroj CIA (odkaz).

Rusko a Turecko sa tiež pripravujú na vydanie kryptomien ako spôsob, ako čeliť sankciám zo strany SŠA, poznamenáva zdroj CIA. So Združením národov juhovýchodnej Ázie [ASEAN], ktoré tiež pôsobí smerom k znárodneniu centrálnych bánk v rukách kabaly a s Čínou, ktorá začína obchodovať termínové obchody za jüany kryté zlatom, čoskoro ostanú pod akoukoľvek formou finančnej kontroly iba Japonsko, Izrael a časť SŠA.

Vojenská vláda v Spojených štátoch bude pokračovať v boji proti kabaly, kým nebude úplne porazená, sľubujú zdroje Pentagonu. Keď bude oznámená a vykonaná oslava, budeme vedieť, že americký ľud je konečne oslobodený. Práve teraz je 77 miliónov Američanov prenasledovaných súkromnými vymáhateľmi dlhov a mnohí sú umiestnení do súkromných väzníc za dlh menší ako 28 dolárov, ako to uvádza Americká asociácia občianskych slobôd. Prečo nie sú títo vymáhatelia dlhov pozatváraní? Prečo nie sú otroci v sieti súkromných väzníc oslobodení?

https://www.veteranstoday.com/2018/02/21/thousands-of-americans-jailed-for-debts-chased-by-private-collectors/

Na záver môžeme oznámiť, že Spoločnosť Bieleho draka [SBD] je zapojená do rokovaní na vysokej úrovni s americkým vojensko-priemyselným komplexom, slobodomurárskou lóžou P2, ázijskými tajnými spoločnosťami, Rusmi a ďalšími, aby pripravili planétu na konečné oslobodenie od kabaly.

Aj keď je toho veľa, čo v tejto chvíli nemôžeme zverejniť, môžeme povedať, že miliardy dolárov budú k dispozícii západným krajinám, aby očistili svoje konanie. Môžeme tiež povedať, že sa nechystá nejaká jediná svetová mena a nebude tu ani žiadna fašistická svetová vláda. SBD však bolo povedané, že pokiaľ ľudstvo nedosiahne svetový mier, karanténa planéty Zem nebude zrušená. Z tohto dôvodu je dôležité pre celú planétu dosiahnuť zjednotenie Kórey a ukončiť izraelsko-palestínsky konflikt.

Ak správne rozohráme naše karty, to, čo sa bude odvíjať v nasledujúcom roku sa stane niečím, o čom budú historici písať tisíce rokov. Máme veľmi reálnu šancu ukončiť tisíce rokov ľudského otroctva a začať nový vek.

Zdroj: benjaminfulford.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *